>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

muntar 506

muntar

Użytkownik
Ja już dalej nie gram bo wystarczająco zainkasowałem na tym jednym meczu. Jak ktoś chce to może stawkowaniem 1/5 grać czwartego gola. Szansę na padnięcie czwartej szmaty oceniam na 90%.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
A podobno ta nasza ekstaklapa taka underowa jest ???? No i w meczu Valarenga 1:1 a na rumunii właśnie 0:1, wstrętny buk nie dał mi zarobić na pewniakach ;/ Chyba pora spróbować rynków 5-cio minutowych na Williamhillu.
Edit: Gram do 5-tej szmaty stawkowanie 1/5. Teraz wchodzę w mecz Orebro stawkowanie tak jak wcześniej podałem. W meczu Orebro nawet 3 minutowe zakładki na daną chwilę. Mecz Bari gram na Williamhillu na rynkach 5-cio minutowych.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Troche nie pasuje do systemu, ale to moj topic to wybaczycie :p
starych wyjadaczy poprosze o znalezienie mi wyniku meczu z wiarygodnego zrodla
Deer Alaa v Aeera siatkówka Jordania
Z góry dzieki a zeby nie bylo takiego offtopu to Arminia adzisiaj zdecydowanie do grania chociaz trzeba patrzec jakim nastawieniem wyjda
Edit:
Dobra juz ok, bo mialem surebeta i w obu bukach porazka mimo przeciwstawnych wyniku wiec zwatpliem ????
bet365 sie poprawil
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Orebro szybko zamknięte, do przerwy. To teraz czekam na 5 gola w chorzowie. W chorzowie klapa z tym golem, na szczęście stawkowanie 1/5.
Edit: Bari w końcu gol.
Edit 2: Bielfield - Darmstad stawkowanie 3/5
Bielfield - Darmstad szybka kosa, 24 minuta i gol.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Muntar gratulacje za dobre typy i dzięki, że je tu wrzucasz. Miałbym małą prośbę, czy możesz trochę częściej zwyczajnie edytowac swoje posty, a nie dodawac każdy kolejny jak coś wpadnie i jak grasz dalej? ;) Bo po prostu robi się niepotrzebny spam, przynajmniej według mnie. Myślę, że spokojnie zmieściłbyś sie chociażby w jednym poście na mecz ???? To tyle, nie odbieraj mojej sugestii w złym tonie, po prostu uważam, że temat mógłby byc znacznie bardziej zwięzły i przejrzysty. I oczywiście to prośba nie tylko do Ciebie.
Dzięki za typy i powodzenia, wysokich wygranych życzę.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Po statystykach które wkleił Edi8, Latina - Siena to był ostatni mecz który można było grać a wbrew pozorom Siena ładnie weszła i to z zakładką;) Mimo że dziś mało meczy to jednak dało się fajnie zagrać na plus. Kecaj nie dopisałeś że Latina faktycznie ma playoffy w kieszeni ale Siena ma jeszcze o co walczyć dlatego warto było obstawić ten mecz, zdobywając dziś 3 pkt łapie się do fazy play-off a w ostatnich dwóch meczach musi tylko ten stan utrzymać. Panowie tak naprawdę statystyki nie grają tylko piłkarze, tak samo jak większość obstawiła by over w meczu Chelsea - Norwich tak pewnie większość nie zagrała meczu Latina - Siena.;)
 
E 9

edhansoft

Użytkownik
Klikasz tam na przy meczu i masz obszerne statystyki,w tym H2H w podziale na home/away np:

.
Dzięki za odpowiedź. Czyli trzeba klikać osobno każdy mecz. A szukam czegoś takiego jak w BetSaint, że jedno kliknięcie w &quot;Not 0-0&quot; wyświetla przeanalizowane mecze pod szukany schemat.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@edhansoft&gt;&gt;&gt;

Wśród znanych mi kilkudziesięciu bezpłatnych stron prezentujących statystyki - a które to strony zebrałem w tym wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f46/moj-zbior-linkow-glownie-statystyki-pilkarskie-29369.html

nie ma takiej, która wykazywałaby na bieżący dzień tendencje w zebranych wynikach pary aktualnych rywali , jak ta o którą pytasz: czyli co do braku remisów w ich spotkaniach - bez konieczności wchodzenia w H2H

Specjalistyczne serwisy typu SPORTRADAR, SPORTSDATA, OPTA, ACTIM STATS czy BETRADAR, oferują możliwość wykonania praktycznie każdego rodzaju statystyk na zamówienie klienta - ale to jest drogi gips...
.............

Same trendy wśród zespołów, dla określonego rodzaju wyników jak trwające ich serie np. W/D/L czy under/over bądź BTS/noBTS, są podawane w tych źródłach:

http://forum.bukmacherskie.com/f46/serie-wynikow-72309.html

.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Pora kontynuowac dobra passe, dzis nie ma duzo meczy, ale o ile buk wystawi 10` to bedzie na czym zarobic.

17:30
Suduva - Atlantas
✅
Wysokie srednie, niezle mecze bezposrednie, gospodarze wysoko w tabeli, jesli w cos dzis inwestowac to uwazam ze powinno byc gladko.

20:05 Stabaek - Stromsgodset
Goscie to lider tabeli, w posrednich pojedynkach na boisku gospodarzy czesto over 2,5. Srednia goli jednej jak i drugiej druzyny 3.2
Na 18 meczy rozegranych przez obie ekipy w 17 over 0,5 - dla mnie bez dnia.

Jakies informacje na temat Slovan Bratislava - Nitra ? ✅
 
Do góry Bottom