>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

M 40

mazda

Użytkownik
no zdarzało mi sie nie raz stawiac te mecze ???? (10 minutówki, zakład na to w której minucie wpadnie bramka 20-30; 30-40itd....) czesto widziałem takie zakłady na U21 a wczoraj były to prawie wszystkie spotkania i mam nadziej ze tak zostanie ????
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
no zdarzało mi sie nie raz stawiac te mecze ???? (10 minutówki, zakład na to w której minucie wpadnie bramka 20-30; 30-40itd....) czesto widziałem takie zakłady na U21 a wczoraj były to prawie wszystkie spotkania i mam nadziej ze tak zostanie ????
Te zakłady nas nie interesują ;) Szukamy meczy z rynkiem &quot;czas 1. gola&quot; a to zasadnicza różnica.

Dziś co wybieracie ?
Ja na pewno Bayern, Ajax, City, Schalke, a także zastanawiam się nad ofertą z Championship - Blackburn i Watford.
 
M 40

mazda

Użytkownik
Te zakłady nas nie interesują ;) Szukamy meczy z rynkiem &quot;czas 1. gola&quot; a to zasadnicza różnica.
Dziś co wybieracie ?
Ja na pewno Bayern, Ajax, City, Schalke, a także zastanawiam się nad ofertą z Championship - Blackburn i Watford.
no to sie nie zrozumiliśmy :p ale chyba zle to wyjasniłem albo cos nie łapie bo to własnie mi chodzi o czas &quot;1 gola&#39;&#39; ze tak to obiore w proste slowa mamy meczyk na zywo i jest rynek&quot;bramka przed 20,30,40,50... minuta&quot; zakładam ze jest 10 minuta i kursy &quot;2,75; 1,80; 1,57; 1,36 ..&quot; to wybieramy np czas 1 gola przed 20 następnie jak nie wchodzi to przed 30 itd.. ? o taki rynek sie wam rozchodzi ?
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
no zdarzało mi sie nie raz stawiac te mecze ???? (10 minutówki, zakład na to w której minucie wpadnie bramka 20-30; 30-40itd....) czesto widziałem takie zakłady na U21 a wczoraj były to prawie wszystkie spotkania i mam nadziej ze tak zostanie ????
To w takim razie tu napisałeś źle bo są też ofert że bramka wpadnie między 10:00 a 19:59 minutą a to coś innego niż bramka przed 20 minutą
 
M 0

maersk

Użytkownik
Grałeś na bramkę dla PSG do xx minuty ???? Taka gra jest bardziej ryzykowna chociaż kursy większe.
Nie, puscilem w 16 minucie pierwszy prog do 20 minuty i w 18 do 30.
1 prog - 10 zlotych, kurs 7 = 70 zlotych ✅
2 prog - 20 zlotych, kurs 3 = 60 zlotych ✅

Po odliczeniu stawek 100 zlotych w trzy minuty ????
Po co chodzic do pracy ? :p
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Pisałem że nieopłacalne, bo na gola do 10:00 przed rozpoczęciem było 3.00. Normalnie jest 3.5-3.75 dlatego spodziewałem się, że podczas meczu nie będzie najmniejszych szans na zakładkę, a przecież o to chodzi.
 
Do góry Bottom