>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Barca siedzi, ale grając stawkę podstawową w takim meczu, to zysk jest śmieszny ???? Ale cóż, najważniejsze, że nie na minus. Trzeba było powiększyć progi, ale ta Barca tak ostatnio freda męczy, że się obawiałem..
Ja tak samo, zwłaszcza że na początku wyglądało trochę jak bicie głową w mur, ale się ogarnęli i dali zarobić trochę grosza na dwóch golach ???? .
Koleżanko (dzięki Hank za zwrócenie uwagi ;)) Olimpi z tym Luton to stąpałeś po cienkim lodzie, wyrównane drużyny, średnia bramek na mecz 1.8, śmierdziało underem.

Dobry dzień dzisiaj, życzę powodzenia jutro :cool:
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Olimpi to koleżanka akurat :p
Ale faktycznie w mojej opini to już był 3 mecz w krótkim czasie z założenia mocno underowy, który wrzuciłaś. Przy pozostałych 2 się udało, tu już gorzej.
Łatwiej w takich meczach o zakładke, ale moim zdaniem sporo łatwiej wtopić więc ja osobiści odpuszczam takie mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 440

straszaksam

Użytkownik
Granie spotkań underowych nie ma większego sensu :razz:
to już lepiej znaleźć jakiś wyrównany mecz, teoretycznie overowy i grać na gola konkretnej drużyny, jak chce się tak bardzo, bardzo złapać zakładkę trochę większym ryzykiem.
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Gra ktoś Australia - Kuwejt dzisiaj? Z jednej strony mnie kusi, Australia grając u siebie powinna pokazać się z dobrej strony, ale jednak wiadomo jak to w meczu otwarcia, niczego nie można być pewnym (do tego Kangury mają ostatnio słabe wyniki z zespołami arabskimi).
Ktoś się wypowie?
✅ 9&#39; szybko przyjemnie i zakładką ????
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Olimpi to koleżanka akurat :p
Ale faktycznie w mojej opini to już był 3 mecz w krótkim czasie z założenia mocno underowy, który wrzuciłaś. Przy pozostałych 2 się udało, tu już gorzej.
Łatwiej w takich meczach o zakładke, ale moim zdaniem sporo łatwiej wtopić więc ja osobiści odpuszczam takie mecze.
To prawda że ostatnio bardziej ryzykowne typy wybieram. Kuszą kursy i zakładki. Zdaję sobie sprawę z ryzyka ale taka gra przynosi mi więcej frajdy a czasem i większe profity.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Co myślicie o graniu dzisiaj na Montpellier - Marsylia ? Są minutówki, a obie drużyny ostatnie 0:0 między sobą zanotowali 15 lat temu...Rzadko też w swoich spotkaniach nie pokrywają over 0,5.
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Co myślicie o graniu dzisiaj na Montpellier - Marsylia ? Są minutówki, a obie drużyny ostatnie 0:0 między sobą zanotowali 15 lat temu...Rzadko też w swoich spotkaniach nie pokrywają over 0,5.
Myślę, że to dobry typ. Obydwie drużyny po odpadnięciu z pucharu, zapewne będą chciały się dobrze zaprezentować.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dijon - Tours też wygląda nieźle. Nigdy nie zremisowali bezbramkowo ze sobą. Na 18 spotkań w tym sezonie jedni i drudzy zawsze mieli pokryte over 0,5... Nawet wygląda, że w pierwszej połowie bramka powinna już paść. W swoich meczach ostatnio jedni i drudzy ten over już mieli pokryte w pierwszej połówce. A nawet sporo goli padło w pierwszych dziesięciu. Wygląda to dobrze, ale ile już typów było dobrze wyglądających ????
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Ja rozkład na wieczór mam dzisiaj następujący:
20.00 Angers - Nancy (mecz 2. wyboru) &lt;-wywalam
20.00 Dijon - Tours (mecz 1. wyboru) ✅ 45+2&#39;
20.30 Montpellier - Marseille ✅ 35&#39;
21.30 Estoril - Moreirense (nie wiem czy będą minutówki) &lt;- odpuszczam
22.30 Hauchipato - U. Conception (również może nie być) &lt;- odpuszczam
Oczywiście nie wykluczam zmian ze względu na składy czy jakieś inne czynniki ???? .
Dodatkowo na pewno:
20.00 Norwich U-21 - ManU U-21 ✅ 27&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Mogłeś nie odpuszczać Angers - Nancy, bo byłbyś na dobrym plusiku ???? No to zaraz Estoril - Moreirense bo są minutówki. Ale zastanawiam się czy warto wchodzić w ten temat ?
 
Do góry Bottom