>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 332

abes1

Użytkownik
To samo w meczu Borussia - Mainz, gol wpadł przed 10 minutą. ???? Aż kusi żeby pograć progresją na drugą brameczkę, ale w tym właśnie tkwi cały szkopuł - odpowiednio kontrolować chciwość i pewność siebie rosnącą z każdą kolejną zielenią.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Niby bardzo fajnie bo szybko siada, ale z drugiej strony to źle bo bardzo niskie wygrane. Jak do tego podchodzicie? Cieszycie się z takiego obrotu sytuacji czy wręcz przeciwnie? ;)
Stres żaden, a pieniądze zacne, z czego tu się nie cieszyć?
 
S 72

siargiej

Użytkownik
To ja już nie wiem jak trzeba stawkować, żeby z pierwszego progu były zacne wygrane :wowsdf:
W Westerlo-Genk brama w 1&#39; na duzej stawce i 105pln
W Marsylii szybki gol, zakladka przy sredniej stawce i 80pln wpadlo, takze niezle
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Czy z rollem 2k pln jest sens sie w to pakować? Czyli czy nie szybkiego limitu?
z 2000zł możesz bardzo ładnie już różnicować stawki, więc na pewno jest sens.
Co do limitów to spokojnie.
Aczkolwiek moja rada, to najpierw pograj troszkę mniejszym kapitałem i przede wszystkim przetrenuj się psychicznie, bo to odgrywa moim zdaniem największą rolę tutaj ;)

_Hank_ zaczynał z 300zł i w niecaly miesiac byl 5000zl ✅, więc... ;)
Z tym że sam Hank zaznaczył, że miał niebywałego farta na początku i podejrzewam, że patrząc na to obecnie, część z tych spotkań które grał na pewno by odrzucił, bo były zwyczajnie bardzo ryzykowne, więc ten wynik możnaby troszkę okroić, żeby było bardziej &#39;realne&#39;
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
A nie pytam się czy to rentowne bo zdaje się że tak, tu chodzi głównie o limity. No ale skoro nie blokują to uderzę ???? A właśnie, gdzie największy wybór live odnośnie gol do XX? Dzięki za pomoc, mam nadzieję że niedługo dołącze ^^
 
J 43

jakuubiak

Użytkownik
Moje propozycje na dzisiaj:
13:45 St. Johnstone - Celtic ✅ &#39;1 minuta (nawet nie zdążyłem zagrać ???? )
15:30 Bremen - Augsburg ✅
16:00 PSG - Caen ✅
16:00 Sevilla - Cordoba ✅
16:00 Fulham - Ipswish ✅
18:00 Real Madryt - La Coruna ✅
18:00 Sassuolo - Fiorentina ✅
18:00 Waregem - St. Liege ✅
20:00 Tuluza - Rennes ✅
20:00 Granada - Ath. Bilbao ⛔ (na szczęscie nie pograne ???? )
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Dzisiaj zamierzam na kartce przetestowac jakie rezultaty daloby granie plaska stawka. wszystkich meczow dostepnych do gry w tym systemie
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Na czym polega ten system? Mógłby ktoś tak w skrócie opisać? Bo na początku tematu mało co wyjaśnione a dużo tych postów żeby je wszystkie przeczytać :p chodzi tu o over 0,5 do 10minut?
 
J 43

jakuubiak

Użytkownik
Na czym polega ten system? Mógłby ktoś tak w skrócie opisać? Bo na początku tematu mało co wyjaśnione a dużo tych postów żeby je wszystkie przeczytać :p chodzi tu o over 0,5 do 10minut?
_Hank_ wszystko wyjasnil w swoim temacie ;)
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Witam ponownie, na dzisiaj najbardziej w oczy rzucił mi się mecz Neustadt- Salzburg. Ciekawie również wyglądają mecze: Waregem- Standard Liege i Frankfurt- Schalke.
 
Do góry Bottom