>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Skąd pewność, że zakładka?
Z złożenia, że gramy do 7,17,27,37 itp kolejny próg?
Podsumowania żadnego nie robię, ot napisałem, że tym razem o jedną zakładkę więcej tymi meczami udałoby się zaliczyć - więc to lekka nadinterpretacja.
Żadnego bilansu nie będzie, bo nie siedzę na livie i nie badam jaki kurs można było złapać ;) Przed meczem wybieram te z kursem powyżej bądź równym 5 do 10 minuty więc przy powyższym łapaniu kolejnego progu kurs 3&lt; jest bankowo. I nadal nie dowiedziałem się jak szukać meczy z wyprzedzeniem, które będą miały zakład na MINUTÓWKI. Więc?
Reasumując: Nie grasz tego co piszesz, nie sprawdzasz czy da się to w ogóle grać do tego dowiadujemy się że nie rozumiesz tego systemu to po chu..steczke pisać takie posty ????
Pożytek z tego na poziomie postów mintka.
Jak w x7 łapiesz zakładke?? W części spotkań które propoujesz kurs miałbyś taki że trafianie meczu bez zakładki przyniósłby minus.
Jeżeli koniecznie chcesz dzielić się swoimi przemyśleniami/typami to je pisz, ale daj spokój z komentarzami, zakładkami itp. Nic to nie wnosi a początkujących wręcz może wprowadzać w bład.

Co do minutówek to głownie doswiadczenie Ci powie gdzie będa a gdzie nie 10 minutówki, ale i z tym czasem bywa róznie.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Progresja by siargiej
Stawkowanie(modyfikowane niemal non stop, ale na potrzeby forum sztywne):
3,5,8,12,18,25,40,65 -lacznie 176j
Budzet poczatkowy:4400j (wystarcza na jakies 4 mecze jednoczesnie)
Dzien I
Universitad de Chile - Emelec 7/10 +308j
Szachtar-Bayern 8/10 -1408j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 0

takai

Użytkownik
Czerwona a gola jak nie było tak nie ma. Trzeci mecz jaki gram i będzie trzeci remis
No i git. Cała kasa poszła do buka. Dzięki za sposób i typy. Powodzenia w grze, ja odpadam.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
No i git. Cała kasa poszła do buka. Dzięki za sposób i typy. Powodzenia w grze, ja odpadam.
Przecież nikt nie kazał Ci tym sposobem grać i brać z stąd typy. Więc pretensje możesz mieć sam do siebie. Chyba masz swój rozum i też mogłeś zrobić sobie analize podanych typów a nie grać bo ktoś tu je podał. Nikt nie jest wyrocznią i podając tu typy jest pewny na 10000...0% że będzie bramka.
A jak by napisali żeby skoczyć z 100 piętra to też byś skoczył ?
 
firel 142

firel

Użytkownik
Przecież nikt nie kazał Ci tym sposobem grać i brać z stąd typy. Więc pretensje możesz mieć sam do siebie. Chyba masz swój rozum i też mogłeś zrobić sobie analize podanych typów a nie grać bo ktoś tu je podał. Nikt nie jest wyrocznią i podając tu typy jest pewny na 10000...0% że będzie bramka.
A jak by napisali żeby skoczyć z 100 piętra to też byś skoczył ?
Ale on nikogo nie atakuje, więc i Ty nie atakuj jego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ale on nikogo nie atakuje, więc i Ty nie atakuj jego.
Dla mnie to napisał z żalami:
Dzięki za sposób i typy.
Skoro podziękował za typy to raczej je sobie sam sobie nie wytypował. Chyba że lubi się dowartościować i sobie samemu dziękować.

A póżniej ludzie mają żale jaki ten system jest do dupy itd.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Ludzie, jedna czy nawet dwie wtopy z rzedu, to raptem 2 dni odrabiania, a jesli w ciagu tych dwoch dni nie trafimy 0-0, mozemy liczyc hajsy wielkosci najnizszej krajowej lub lepiej ;p co postaram sie udowodnic w najblizszych dniach
 
S 72

siargiej

Użytkownik
2 dzien progresji
Stan konta:3300j
Bilans: -1100j

Rijeka-Hajduk 9/10 +94.5j
Jedziemy z druga bramka +108j
Palestino-Boca 8/10
Guarani-Sporting 7/10
 
T 0

takai

Użytkownik
Yamaksi widzę dorabia ideologie do wszystkiego...
Nie spinaj się bo posiwiejesz.
Podziękowałem za typy, bo ktoś wyraźnie miał przeczucie że są dobre i poświęcił czas/albo nie żeby wybrać te najbardziej prawdopodobne.
siargiej, życzę średniej krajowej a nawet dwóch. Będę śledził Twoje poczynania nie mniej jednak swoją przygodę kończę.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Podziękowałem za typy, bo ktoś wyraźnie miał przeczucie że są dobre i poświęcił czas/albo nie żeby wybrać te najbardziej prawdopodobne.
ŻADNE statystyki , przeczucia, analizy nie dadzą Ci odpowiedzi, który mecz zagrać.
Każdy mecz jest inny i od momentu pierwszego gwizdka na boisku może zdarzyć się wszystko.

Co do meczu Bayernu to trzeba było trochę pogłówkować.
Gorące chłopaki pojechali zimą na Ukrainę i myśleli, że im pójdzie jak na swoim podwórku.
A taki gorący Alonso nie zdążył się rozgrzać i ????

Życzę wszystkim dobrych typów !
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ja się nie spinam i nie osiwieje o to się nie martw.
Najpierw się wyżaliłeś że cała kasa poszła do buka a póżniej podziękowałeś za gre i typy. To jak to mogło zabrzmieć ? A zabrzmiało: &quot;Dzięki za ujowe typy. Dzięki Wam spłukałem się z całej kasy ...&quot;
Teraz czekam na wypowiedz mojego &quot;najlepszego przyjaciela&quot;. Kto siedzi tu dłużej to wie o kogo chodzi.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Dziewczyny zjedzcie snickersa bo zaczynacie strasznie gwiazdorzyć ;)
Ciach bajera, kolejny dzień - nowe mecze - nie warto skupić się na robieniu hajsów? ;)
Wracając do tematu, rusza ktoś dzisiaj LM? Mam wątpliwości co do meczu Porto, natomiast drugi mecz zapewne kursami nie będzie rozpieszczał.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Wracając do tematu, rusza ktoś dzisiaj LM? Mam wątpliwości co do meczu Porto, natomiast drugi mecz zapewne kursami nie będzie rozpieszczał.
Dlatego są jeszcze:
19:00. Osnabruck - Bielefeld
22:45. Palestino - Boca Juniors

ale &quot;ze mnie taki typer jak z koziej ...&quot; wiec nie bierzcie sobie do serca tych typów
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dlatego są jeszcze:
19:00. Osnabruck - Bielefeld
22:45. Palestino - Boca Juniors

ale &quot;ze mnie taki typer jak z koziej ...&quot; wiec nie bierzcie sobie do serca tych typów
Noooo....Osnabruck-Bielefeld w osmiu ich ostatnich meczach bylo trzy razy 0-0 ;)
 
A 498

addam44

Użytkownik
Chcesz mi powiedzieć, że patrzysz co było kilka lat wstecz? ????

I tak nie ma minutuwek, Bet365 wydygało :]
Pewnie ze patrze.Nie tylko w Polsce sa mecze zaprzyjaznionych druzyn ktore czesto-gesto nie robia sobie krzywdy ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
no i dziś już LM z bramkami, także kto grał, ten się cieszy, mimo że chyba bez zakładek, z tego co śledziłem jednym okiem.
Ja czekam na weekend z ewentualnym graniem raczej
 
Do góry Bottom