>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
na city zlapalem 4 na 1 golu i 4 na 2 golu :p A ty jaki kurs starasz sie lapac?
Widać że kolega dopiero początkujący. Kiedyś przez takie czekanie na wyższy kurs nie zdążysz postawić bo np. będzie karny i zablokują rynki.
Z reguły ludzie czekają do kursu @3. Bo są takie mecz gdzie się łapię dużo niższe kursy np. na Real-u.
Ale tak jak kolega wyżej napisał pograsz dłużej to będziesz wiedział na jaki kurs stawiać.
 
M 3K

morgo

Użytkownik
wolsburg ladnie wszedl z zakladka i ciagle dzieje sie na boisku ????

edit: 2 gola tam nie zdarzylem obstawic ale 3 juz wszedl :p dla mnie juz starczy jak na ten mecz
 
M 3K

morgo

Użytkownik
A ja mam jeszcze pytanie do tych co graja do konca, (ja pazerny) po golu arsenalu postanowilem obstawic ze padnie 2 gol , zaczalem mala stawka bo to bylo juz w drugiej polowie no i gralem do 80minuty bo za cholere nie wiedzialem ktora opcja bedzie ta po 80minucie (a gol padl oczywiscie po 80minucie :p ), stracilem tam bodajze 3 progi (16j) i jakbym wiedzial co grac dalej to bym wytrwal do konca. Moglby ktos napisac co gracie po 80minucie , zebym wiedzial na przyszlosc ???? Z gory dzieki
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
Panowie wróciłem do grania tym systemem po kilkumiesięcznej przerwie. Zagrałem kilkanaście meczy i z tego co zauważyłem buk drastycznie obniżył kursy. Szansa na złapanie zakładki po kursie 3 powyżej 30stej minuty meczu graniczy z cudem. Bywa że kurs 3 pojawia się nawet w 71 minucie meczu jak npw meczu Ajax-PSV. Nasuwają mi się wnioski, że system przestał być opłacalny, chyba że grając drugą hiszpańską itp (mecze underowe). Przy założeniue grania do 80minuty lub do końca meczu bramka do 50min bez zakładki drastycznie obniża kurs na gola (do 20min nawet dwukrotnie proponuje policzyć). Póki co zdecydowanie lepiej wyszełbym stawiając zwykłego beta na gola do 80. Macie podobne spostrzeżenia?
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Również mam wrażenie, że kursy ostro poleciały. Ktoś w becie musiał siąść i policzyć to i owo ;) Baaardzo ciężko jest łapać takie kursy żeby mieć przewagę nad kursem &#39;do 80min&#39; i jeszcze mieć jakiś sensowny czas na zakładkę. Trzeba wybierać: albo czekamy pod sam koniec przedziału i mamy groszową przewagę z systemu, albo akceptujemy drobne straty i nadrabiamy zakładkami. Wybrałem tę drugą opcję i po 20 meczach (w tym jednej wtopie) stwierdzam, że system daje sporą przewagę ????
 
emm 99

emm

Użytkownik
Nie wiem Panowie jakie mecze gracie, ale ja nic takiego nie zauwazylem- ostatnio nawet zdarza mi się zagrać po kursie 2,5 bo jednak zakladka to zakladka ????
A są mecze w których goli jestem pewny ;)
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Chodzi o to, że jeśli grasz po kursie 2,5 i jednak nie trafisz zakładki, to prawdopodobnie jesteś w plecy w stosunku do postawienia zakładu od razu do 80 minuty.
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
Granie po 2,5 to samobójstwo - dwukrotnie mniejszy zysk bez zakładki,a sama zakładka mniejsza o 1/3. Policzcie sobie, nie ma też meczu gdzie gol jest pewny, nawet barca czy salzburg zaliczają 0;0. Mi chodzi o kurs 3 z którym jak widzę jest tragedia. Nawet w meczu Arsenalu nie złapałem zakładki przy golu uwaga 39:45s (był kurs 2,75). Wg mnie bet okroił kursy i kręci pejsa aż wyłapiemy jedną porażkę, która zniweluje zysk z kilku dni grania.
 
T 3

toomek13

Użytkownik
Ten weekend grałem na gola Leverkusen, United, Benfica, Valencia, City, Arsenal, Besiktas i PSV. Wszystko świetnie weszło. Tylko z PSV się obsrałem i odpuściłem po 70 minucie.. Dlatego nie kończę weekendu z dużym plusem:?. Jeżeli gra się na gola danej drużyny, nie ma problemu z zakładką, ale wiadomo jest większe ryzyko.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Drwiktor gol dla Arsenalu padł w 38:41 więc 2.75 zdecydowanie możliwe. Akurat przedzal 40/50 w normalnych meczach to zakladka ok 1 min, czasem mniej.
Bet niczego nie okroił, relacja 10 minutówek do kursu na over pozostaje taka sama jaka byla poł roku temu.
Jak na mecz Ajaxu na over 2.5 kurs byl lekko ponad 1.5 a na over 0.5 1.02-1.03 to na co liczyc ? Jak grasz takie mecze to trzeba zmieniac stawkowanie. A granie 2.5 kursy przy fibonaccim to faktycznie głupota.
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
38:49 dokładnie, niech będzie. Tak czy siak słabo z kursem. Co do grania na gola zespołu oczywiście życzę najlepszego, ale tu chyba nie o to chodzi. Lepiej już walnąć beta na win i już różnica w kursie jest ogromna. Był tutaj taki siergiej, który grał właśnie na gola konkretnej drużyny, ale jakoś po meczu Lechii urwał się kontakt;)
 
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie, jak gram przy kursie 2,5 to przede wszystkim:
1. widze mecz [ogladam go]
2. Kurs na 2,5 jest ok x5min 3. Oczywiscie NIE stawkuje Fibonnacim.
4. Zaczynam granie w 10min i jak gol nie pada to pod koniec nie gram juz na taka zakladke..
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
Tutaj nie chodzi o to cz stawkujesz fibonem, bo na pewno nie. Chodzi mi o zysk w przeliczeniu do wkładu, czyli po prostu kurs jak wyciągasz. Przy takim samym wkładzie zakładka -1/3, zysk bez zakładki 2x mniejszy. Tak czy siak Realu czy Salzburga inaczej nie zagrasz;)
 
Do góry Bottom