>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 29

afera1986

Użytkownik
Walia
15:30 Llandudno - Bangor Brak oferty
Anglia
18:30 Manchester United - Chelsea ⛔
Nie mam w zwyczaju grać dwóch meczów jednocześnie, jeśli w Walii w miarę szybko padnie bramka gram o 16:00 Wattford - Tottenham ✅✅
 
J 24

jobdzik

Użytkownik
Bet365 utrzymuje ofertę na te bramki do końca spotkania czy może sobie wyłączyć np. po 60min? Przy stanie 0:0 tak, że nie będziemy w stanie kontynuować progresji?
 
J 24

jobdzik

Użytkownik
Pytanie do _Hank_
Mecze overowe tzn. drużyny z czuba tabeli z zespołami z niskich miejsc mają niższe kursy. Czy masz sprawdzoną modyfikacje stawkowania na takie zdarzenia? Zakładany kurs przy którym wchodzimy to 2.5
Rzadko odwiedzałem forum i dopiero przed wczoraj trafiłem na twój system. Testuje go od dziś na papierze bo muszę czekać na weryfikacje skanu dowodu na bet365 (nie używałem konta ponad rok) i żeby ominąć niskie kursy sprawdzałem przedmeczowe kursy na 0:0. Spotkania z kursem mniejszym niż 10 obierałem na celownik. Były takie cztery w serie A. Wszystkie by siadły ale przeglądając statystyki rosła obawa o wynik bezbramkowy ???? Wolałbym grać pewniejsze mecze z mniejszym kursem a często ????
Pytam Ciebie ponieważ zależy mi na solidnym podejściu do tematu.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Pytanie do _Hank_
Mecze overowe tzn. drużyny z czuba tabeli z zespołami z niskich miejsc mają niższe kursy. Czy masz sprawdzoną modyfikacje stawkowania na takie zdarzenia? Zakładany kurs przy którym wchodzimy to 2.5

Rzadko odwiedzałem forum i dopiero przed wczoraj trafiłem na twój system. Testuje go od dziś na papierze bo muszę czekać na weryfikacje skanu dowodu na bet365 (nie używałem konta ponad rok) i żeby ominąć niskie kursy sprawdzałem przedmeczowe kursy na 0:0. Spotkania z kursem mniejszym niż 10 obierałem na celownik. Były takie cztery w serie A. Wszystkie by siadły ale przeglądając statystyki rosła obawa o wynik bezbramkowy ???? Wolałbym grać pewniejsze mecze z mniejszym kursem a często ????
Pytam Ciebie ponieważ zależy mi na solidnym podejściu do tematu.
Sugeruje odwiedzić oryginalny temat, bedziesz mial pogląd jak to wygladalo u mnie i jak ewoluowało. Modyfikacja też jest opisana, ale jak to z bardzo niskimi kursami - porażka boli wyjątkowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 24

jobdzik

Użytkownik
Reims - Toulouse ✅
Getafe -Betis✅
Fiorentina - Lazio✅
Już poprawione wybacz jeśli nie było to zbyt czytelne i nie byłeś w stanie domyślić się czy typ wszedł czy nie na przyszłość będę starał pisać posty mniej wymagające używania procesów myślowo-skojarzeniowych.
Wszystko for edi8
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A w trybie edycji poprzedniego posta to nie łaska z typowania się rozliczać?
Czyli tak jak robią to normalni userzy:
Ajax - Graafschap ✅
Monchengladbach - Darmstadt ✅
Inter - Lazio ✅
FC Porto - Academica ✅
Regulamin Forum Bukmacherskiego
II. Na forum zabrania się:
9. Pisanie post pod swoim postem. Do tego służy opcja edytuj.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Meksyk:
10.01. 00:00 Club America-Puebla
10.01. 02:00 Monterrey-U.N.A.M.
10.01. 03:06 Leon-Santos Laguna
10.01. 04:00 Chiapas-Dorados
Dzieki za mecze do gry tylko ciekawe czy byly minutowki ?
Po za tym chyba nikt tu jeszcze nie dawal Meksyku.
Dla mnie to jest jak proszenie sie o guza :p
 
A 29

afera1986

Użytkownik
Meksyk bardzo ciekawa liga. Również ja gram na nocnej zmianie w pracy. Tak samo liga Chylijska. W Meksyku dopiero początek sezonu dlatego odpuszczam i odradzam grać w początkowych kolejkach.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Już poprawione wybacz jeśli nie było to zbyt czytelne i nie byłeś w stanie domyślić się czy typ wszedł czy nie na przyszłość będę starał pisać posty mniej wymagające używania procesów myślowo-skojarzeniowych.
Wszystko for edi8
Jobdzik, Ty nie bądź taki cwany gapa i nie odwracaj tu kota ogonem pisząc teraz o rzekomej niskiej czytelności, bo w zwróconej Ci uwadze iż łamiesz Regulamin forum, jasno chodziło mi o to, że zamiast rozliczyć swoje typowanie w tym samym wpisie w którym typy zostały zamieszczone - jak ostatnia sierota napisałeś post pod postem tylko po to, aby w nowym poście podać wyniki.
Tak więc pamiętaj Jobdzik o tym udzielonym Ci przeze mnie pouczeniu i stosuj się do obowiązujących tu norm:
Regulamin Forum Bukmacherskiego
II. Na forum zabrania się:
9. Pisanie post pod swoim postem. Do tego służy opcja edytuj.
 
Do góry Bottom