>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 33

darecki11111

Użytkownik
Moim celem jest zrobienie z ÂŁ10 tysiąc i typowanie tylko 7 góra 10 meczy tygodniowo.
Powodzenia, grając 7 góra 10 meczy tygodniowo to z 10zł zrobić 1000zł zajmie ci pewnie z pół roku ;)
W jeden dzień grałem takim systemem na over 0,5 zaczynając od 40zł i każdą wygraną inwestując w następny mecz, czyli stawiając na każdy mecz all in. Rozegrałem ok 7 meczy w jeden dzień, mój bankroll wynosił już ok 150zł i niestety nadziałem się na wynik 0-0 i wszystko poszło. Także to też nie jest takie łatwe, kiedyś obliczałem jak wstawiałem tutaj typy w pierwszym tygodniu i wszystkie weszły to ze 100zł tym systemem bym zrobił około 5K, ale mówię to by trzeba było jeszcze wszystko przemyśleć jak grać, jak podzielić kapitał itd. Tutaj też podstawa to dobre typy ;)
Ps. Z drugiej strony jakbym miał postawić na jeden mecz około 3K zł to mógłbym mieć stan przedzawałowy ;)
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Na Expekcie jest opcja grania na przedziały i 1-10 11-20 itd i są dośc fajne kursy pod koniec progu około 4 pod koniec meczu około 3~, i można też grać na zakładki chyba ale kurs 3 wskakuje później niż na bet365 dlatego raczej na początku meczu tylko sie to opłaca
Hajczos jak beta zamknęli to Expekta też zamkną.
 
hajczos 37

hajczos

Użytkownik
Zobaczymy inne strony różnie sobie radzą np zrzucają odpowiedzialność na gracza, jak np zrobiło to winmasters. Inni za to nie blokują dostępu bo mówią, że ustawa jest niezgodna z UE.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Według mnie powinno być tak jak BET365 zrobił &quot;logujesz się z Polski ? to wyp....j &quot;
I tyle wszystko byłoby jasne, teraz na dzień dzisiejszy męczę duszę w Fortunie ???? bo boję się w innych bukach bez potwierdzonej licencji rejestrować
1 w każdym momencie możesz stracić dostęp do konta
2. Mniej prawdopodobne można sobie narobić kłopotów prawnych
poczekam kilka tygodni jak się sytuacja wyklaruję i tyle
 
A 0

amelia

Użytkownik
Powodzenia, grając 7 góra 10 meczy tygodniowo to z 10zł zrobić 1000zł zajmie ci pewnie z pół roku ;)
W jeden dzień grałem takim systemem na over 0,5 zaczynając od 40zł i każdą wygraną inwestując w następny mecz, czyli stawiając na każdy mecz all in. Rozegrałem ok 7 meczy w jeden dzień, mój bankroll wynosił już ok 150zł i niestety nadziałem się na wynik 0-0 i wszystko poszło. Także to też nie jest takie łatwe, kiedyś obliczałem jak wstawiałem tutaj typy w pierwszym tygodniu i wszystkie weszły to ze 100zł tym systemem bym zrobił około 5K, ale mówię to by trzeba było jeszcze wszystko przemyśleć jak grać, jak podzielić kapitał itd. Tutaj też podstawa to dobre typy ;)

Ps. Z drugiej strony jakbym miał postawić na jeden mecz około 3K zł to mógłbym mieć stan przedzawałowy ;)
Sposobu na mecze z golem szukam już ponad rok i niejednokrotnie miałam sytuacje gdzie z dychy udało mi się zrobić dwie stówy ale trafił się mecz bez gola i wiadomo- wszystko przepadło.
Myślę, że u mnie małą przewagą jest to, że piłką nożną wogóle się nie interesuję. Po kilku minutach oglądania meczu jestem już tak znudzona, że zaczynam grać w tetrisa albo pudelka przeglądać haha. Swoje typy opieram tylko na analizie wielu baz danych szukając wzoru na mecze overowe.
Kurs 1.05 wygląda bardzo marnie ale z drugiej strony jest to inwestycja na 5% która ma ogromne szanse się zwrócić w ciągu max 2 godzin. Jak dla mnie jest to o wiele lepsza opcja niż inwestowanie na giełdzie dlatego nie zniechęcam się porażkami i &quot;złotego wzoru&quot; szukam dalej ????
 
A 0

amelia

Użytkownik
Mój kolega z pracy gra tylko BTS i tylko mecze w UK. Przesłał mi liste meczy w których stwierdził, że na pewno będzie gol. Zobaczymy ????

Chelsea - Crystal Palace ✅
Burnley - Tottenham ✅
Southampton - Bournemouth ⛔
Rotherham - Fulham ✅
Hamilton - St Johnstone ✅
Newcastle Utd - Wigan ✅
Brighton - Blackburn ✅
Bolton - Chesterfield ⛔
Fleetwood Town - Swindon ✅
Plymouth - Accrington ✅

Bolton v Chesterfield jest przykładem ustawionego meczu. Gospodarze nie dostali ani jednej kartki. Mecz powinien się zakończyć 100% wygraną Boltonu.
Jak to Lewandowski kiedyś powiedział &quot;Nam strzelać nie kazano&quot;.


Moje mecze na dziś:
Preston - Nottingham &#39;22 ✅
Arka Gdynia - Leczna &#39;17 ✅
 
A 0

amelia

Użytkownik
Ale koleżanko bts i over 0,5 to nie ten temat...
Tak, wiem że to nie to samo. Chciałam tylko pokazać że mój kolega nie typuje czego popadnie tylko podchodzi do tematu troche bardziej profesjonalnie. Gościu od wielu lat śledzi mecze w UK i kiedy poprosiłam go o typy na over 0.5 gola to zaczął się śmiać że to bardzo proste i dał mi liste powyższych meczy. Jak narazie dwa jego mecze nie wchodzą ????

Komuś udało się poprzez zmianę adresu kontynuować grę na bet365?
Myślę, że z takim pytaniem najlepiej uderzyć do suportu i podpytać. Raz koledze pomagałam założyc konto na bet365. Adres u buka byl angielski ale w paypalu zaznaczyłam, że kolega jest narodowości rumuńskiej przez co paypal nie chciał przesłać depozytu do buka. Myślę, że zmiana adresu to nie wszystko a kolesie z suportu powinni o tym powiedzieć.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Dzisiaj na stsie chciałem pograć na over 0,5 no i masakra, chciałem postawić 100zł a tu ewentualna wygrana 96zł z groszami, no masakra jakaś!!!! Na którykolwiek mecz bym nie postawił z niemieckiej ligi to strata. Odechciewa się grania, trzeba coś wykombinować.
 
S 1

sam84

Użytkownik
Urgent Information About Your Account
We regret to inform you that due to forthcoming regulatory changes we will no longer be providing our services to customers in Poland from 30th March.

As a result, your account will be closed on this date and you will no longer be able to use or access our services. Until that date, our services will be provided as usual. Any funds in your account can be withdrawn in the usual manner prior to 30th March. After this date, please Contact Us to process any withdrawals.

We apologise for any inconvenience this may cause. We hope to be able to provide our services again in the future.

Kind Regards
The bet365 Team

You can Contact Us by Live Chat and email
Wspólczuję. Nie jeden dostastał podobny list/mail od nie jednego buka ????
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Na expekt sie opłaca grać, i nie ma się czego bać chyba że panów w czarnych garniturach o 5 rano ????
W Expekt &quot;się zastanawiaja&quot; zastanowią się to może tam pójdę na razie wybieram na czas próbny Forbet, mają 0.5 gola na mecz i na razie podatek biorą na siebie.
O minutówkach to możemy zapomnieć na jakiś czas ????
 
T 1

tomziak

Użytkownik
Minutówki można grać w Expekt i BetClic, jednak kursy są tam zdecydowanie dużo słabsze przez co ciężko łapać zakładki. Ale dostępne są zakłady na gola w odstępach 5minutowych, ktoś z was może próbuje takiej gry?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Chcesz grac na minus ? ????

Powodzenia.

Minutówki można grać w Expekt i BetClic, jednak kursy są tam zdecydowanie dużo słabsze przez co ciężko łapać zakładki. Ale dostępne są zakłady na gola w odstępach 5minutowych, ktoś z was może próbuje takiej gry?
Gdzie tam chcesz lapac zakladke ? Zakladki to sie tylko lapie na bet365 bo dajesz zaklad na gola PRZED a wszedzie masz zaklady na przedzialy czasowe OD - DO.
 
Do góry Bottom