>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr B, Holandia - Dania & Niemcy - Portugalia [09.06.2012]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

09.06.2012 18:00 [Charków]
VS

Holandia - Dania
1,61 3,60 6,00 bet365

09.06.2012 20:45 [Lwów]
VS

Niemcy - Portugalia
1,83 3,40 4,50 bet365
Inauguracja w grupie śmierci. O ile w meczu Holendrów z Duńczykami faworyta wskaże większość o tyle mecz Niemcy - Portugalia budzi ogromne zainteresowanie. Duńczycy przystępują do Euro z problemami bowiem z powodu kontuzji wypadł im bramkarz Thomas Soerensen, z tego względu w bramce pewnie zobaczymy Lindegaarda, który dłuższy czas leczył kontuzje będąc w Manchesterze United. Holendrzy są bez wątpienia faworytem, Van Persie, van Der Vaart, Sneijder, Huntelaar czy Arjen Robben. Siła ognia niesamowita.
Skład wyjściowy Niemców to przede wszystkim piłkarze Bayernu Monachium. Ciekawe jak zniosą psychicznie porażki na trzech frontach w sezonie klubowym, czy przeniesie się to na niwę reprezentacyjną ?
Portugalia jest przez wielu w tej grupie niedoceniana, a równie dobrze może wyjść z pierwszego miejsca. Ma w swoich szeregach przecież świetnych graczy z Ronaldo, Nanim, Moutinho czy Meirelesem na czele.
Oj będzie ciekawie!
Zapraszam do dyskusji ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
NIEMCY - PORTUGALIA
Typ: 1
Kurs: 1.83


Ładny kurs sprezentowali nam buki na drugi dzień mistrzostw. Mam tu na myśli zwycięstwo reprezentacji Niemiec. Portugalia obok Danii, druga najsłabsza ekipa w grupie B. Grają przyjemną dla oka piłeczkę, ale Niemcy którzy celują w wygranie Euro 2012, nie mogą zawieść już w pierwszym spotkaniu. W dodatku reprezentacja Portugalii zremisowała bezbramkowo z Macedonią w ostatnim towarzyskim meczu piłkarskim. Cristiano Ronaldo i spółka rozczarowali w spotkaniu przed własną publicznością. Wydaje mi się, że ekipa Portugalii ma zbyt wielu indywidualistów i nie tworzą zespołu. Krystuś, Quaresma, Helder Postiga, Hugo Almeida nie są to zawodnicy którzy grają zespołowo. Zdolności mają nieprzeciętne, ale nic w pojedynkę nie załatwią. Podoba mi się gra Raula Meirelesa, który miał bardzo udany sezon w Chelsea Londyn, pięknie czaruje Nani.. no właśnie.. czaruje i nic z tego nie wynika. A Niemcy grają swoje, 1:0 i do widzenia. Portugalia jak wiecie zagra na euro dzięki barażom. To już świadczy o tym, że dostali się &quot;od tyłu&quot; zamiast pewnie wejść tak jak Polacy :wink: Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Niemiec Joachim Loew ogłosił w poniedziałek skład na mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie. Z szerokiej 27-osobowej kadry wypadli: Cacau, Julian Draxler, Marc-Andre ter Stegen i Sven Bender. Niespodzianką jest skreślenie ze składu Cacau (VfB Stuttgart), co sprawia, że Loew będzie dysponował tylko dwoma klasycznymi napastnikami - Mario Gomezem i Miroslavem Klose. Gramy albo na Klose, albo na Gomeza. Taka jest prosta, ale jakże trudna do okiełznania, bowiem te dwa nazwiska sprawiają najwięcej problemów rywalom. Toni Kroos, Thomas Mueller, Lukas Podolski, oni mogą także swobodnie grać w napadzie, więc nie widzę tutaj żadnych problemów. Podsumowując widzę czystą jedynkę w tym meczu i Portugalia będzie grała mecz o wszystko z Danią w drugiej kolejce, gdzie powinni wygrać mimo wszystko to spotkanie. A Niemcy nawet w przypadku remisu z Holandią, mają w zapleczu spotkanie w ostatniej kolejce z Danią, gdzie wygrają do.. Zera.. Sytuacja w grupie jest więc już znana. Dlatego stawiamy 1 na kuponie - patrz Niemcy.
HOLANDIA - DANIA
Typ: Pierwsza bramka dla - Holandia
Kurs: 1.44


Pewniejsze zwycięstwo Holandii niż Niemiec? Oj chyba nie. Tutaj kurs na pomarańczowych nieco zaniżony, więc trzeba szukać innego rozwiązania. Duńczycy przez wielu skazywani na porażkę, bardzo defensywnie nastawieni od pierwszej minuty, będą szukali swoich szans z kontry. A Przecież to Holandia najlepiej czuje się właśnie w tym aspekcie. Wolę pograć niemal po takim samym kursie na to iż Holendrzy zdobędą jako pierwsi gola niż nerwowo patrzeć na całe spotkanie i liczyć na ich zwycięstwo. Trener Danii już po losowaniu skazuje swój zespół na porażkę i otwarcie o tym mówi. Stwierdził, że &quot;nasza grupa jest śmiertelna i to nie tylko dla piłkarzy&quot;. Kibice muszą sprostać wiadomościom dochodzącym z Ukrainy o przestępczości, zacofaniu i brutalności policji jaka jest na wschodzie Europy. Czujemy się jak byśmy szli na wojnę... W Charkowie spotkamy się z Holandią, z którą przegraliśmy 0:2 na ostatnim mundialu, a we Lwowie znowu z Christiano Ronaldo i jego paczką, z którą graliśmy w dwóch ostatnich kwalifikacjach. To już staje się nudne. W trzecim meczu czeka na nas przerażająco silna niemiecka maszyna i raczej nikt w Danii nie może sobie wyobrazić jej pokonania. Wyjście z grupy wydaje się niemożliwe&quot;. Po takich słowach trudno o optymizm. Dania ma nadal sztywną ekipę, którą zabrała na Euro - chodzi mi tutaj o nazwiska - Dennis Rommedahl, Nicklas Bendtner, Daniel Agger, Thomas Soerensen. Odkąd pamiętam zawsze są w kadrze, tym razem też tworzą pewien szkielet, który pozwolił im swobodnie wygrać grupę w kwalifikacjach. Zanotowali tylko 1 porażkę! A Holendrzy to pretendenci do &quot;pudła&quot;. Daje im półfinał, albo nawet coś więcej. Holandia, która przygotowuje się do piłkarskich mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie, przegrała z Bułgarią 1:2 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym w Amsterdamie. Zawiedli? Zasłona dymna? Ch..j wie o co im chodziło. Piłkarze Holandii, aktualni wicemistrzowie świata, potwierdzili, że nie są na razie w najwyższej formie. Po porażce 2:3 w niedawnym sparingu z Bayernem Monachium, tym razem ulegli u siebie Bułgarii, choć do przerwy prowadzili 1:0 po golu Robina van Persiego. Idę właśnie tym tokiem, typując ich mecz z Danią. Potem zrobiło się 1:1 i w końcu 1:2 a zwycięską bramkę dla gości zdobył były zawodnik polskiej ekstraklasy Ilijan Micanski. Wszyscy liczą na Robina van Persie, Robbena, Sneijdera, Huntelaara itd.. ja też na nich liczę, ale gdzieś w podświadomości obawiam się ich pierwszego występu. Zagram na to że strzelą pierwsi, a potem niech się dzieje co chce..
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Spodobał mi się jeden typ, który zauważyłem w Unibecie. Typ na spotkanie Holandia - Dania a wygląda on tak:

Holandia - Dania, posiadanie piłki przez Holandię over 57,5% @ 1.85.
Unibet
Jest to dość ładny kurs. Holandia jest murowanym faworytem do wygrania tego spotkania. Będzie to na pewno najważniejsze spotkanie w grupie dla Oranje, ponieważ:
1) Chęć dobrego rozpoczęcia turnieju
2) Przeciwnik, z którym trzeba zgarnąć 3 punkty
3) Niewygodni inni rywale, ponieważ: z Portugalią zazwyczaj ciężko się gra Holandii a Niemcy to Niemcy, będzie wyrównanie, więc trzeba wygrać na starcie z Danią.
Holandia lubi dominować spotkania i mało jest momentów kiedy to rywale mogę rozgrywać atak pozycyjny. Holendrzy lubią grać piłką, szanują ją. Jak nie idzie chwilowo z przodu to szukają starannie luki rozgrywając piłkę do boku czy tyłu. Dużo atakują, myślę, że 57,5% jest troszkę zaniżone jak na moje oko i posiadanie piłki przez Oranje będzie przekraczało 60%. Oranje nie pozwala rywalowi dyktować spotkanie i zapewne tak nie będzie w pierwszym spotkaniu z Danią.
 
tezma 0

tezma

Użytkownik
W innym temacie to wszyscy typuja anglie jako porazke turnieju, może i słusznie, widząc taki nieład z zawieszeniami, dziury w składzie i inne tym podobne psikusy u Anglików.
...Ale myśle że miano porażki turnieju powinna mieć reprezentacja portugalii o ktorej tutaj mowa..pilkarze swietni ale indywidualisci jak wyzej zostalo juz to wspomniane. Nikomu nie radze typowac na ta druzyne, co najwyzej moga zrobic jakas niespodzianke ale i to nie wiem czy z pozytywnym skutkiem dla siebie, jak w ostatnim spotkaniu towarzyskim miedzy Portugalia a Turcja, w ktorej to wlasnie Ci bajeczni pilkarze przegrali z Turcja 3:1 ????
 
W 10

wilus1

Użytkownik
Te porażki w towarzyskich meczach wielkich klubów to często może być zwykła pokazówka dla publiki,aby pokazać
-o Ci są słabi , nie postawie na nich ,a przeciwko nim!! Pewka, 8/10!! gramy!
wynik: remis, lub wygrana tych słabych.
Pisałem już o tym w meczu rosja vs czechy;)
Nie radzę się tymi towarzyskimi,aż tak sugerować ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012
Spotkanie: Niemcy - Portugalia
Typ: Niemcy powyżej 2,5 goli
Stawka: 2/10
Kurs: 4,00
Buk: Bet365
Analiza: Kolejny dzień Euro 2012. Po wczorajszych spotkaniach jeszcze nie ochłonęliśmy a już kolejne. Tak samo ciekawe... W grupie B zmierzą się Niemcy z Portugalia i Holandia z Duńczykami. Wybrałem spotkanie sąsiadów z zachodu... Ekipa, która może wygrać Mistrzostwo Europy. Podczas każdych Mistrzostw udowadniają swoją klasę. Znakomicie skompletowany skład przez Low&#39;a. Spotkania towarzyskie nie najlepsze. Ale to Niemcy... Jak to powiedział Gary Winston Lineker - &quot;Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy.&quot;. Portugalia ma wielu wybitnych piłkarzy podobnie jak przeciwnicy. Tyle tylko, że w Niemczech jest zgranie, doświadczenie i dyscyplina. Portugalia w ostatnim spotkaniu towarzyskim przegrała 1:3 z Turcją. W tym meczu wcale nie grali słabym składem... Patricio - Pepe, Alves, Coentrao, Lopez - Meireles, Nani, Veloso, Moutinho - Ronaldo, Almeida. Myślę, że spotkanie będzie bardzo ciekawe i może nawet Portugalia stawi opór, ale wedle słów Lineker&#39;a - Niemcy i tak wygrają, strzelając przynajmniej trzy bramki.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Jak dla mnie 1 kolejka jest jasna :razz:

Holandia będzie chciała dobrze wejść w turniej, czyli zapewne strzeli te 2 gole. Van Persie, Robben, Sneijder to piłkarze, którzy robią dużą różnicę. Na ławce w razie niepowodzeń król strzelców Bundesligi Huntelaar, Kuyt.

Nie wierzę, żeby Duńczycy coś wygrali na tych mistrzostwach, w sparingach nie zachwycali.

Dlatego proponuję:
Holandia powyżej 1,5 gola - 1,80 Bet365

W drugim meczu mały hit Niemcy - Portugalia. Ciekawi mnie występ CR7. Portugalia ostatnio przegrała z Turcją, rażące błędy w obronie, a grali prawie podstawowym składem. Czy je wyeliminowali ? Wątpię.
Niemcy jak to Niemcy. Piekielnie silny skład, pytanie kto wyjdzie na szpicy - Klose czy Gomez ? Pomoc wspaniała, Ozil świetnie rozgrywa, więc każdy napastnik z ich reprezentacji powinien coś w tym meczu strzelić.
Dlatego:
Niemcy strzelą 1,18 - Bet365

Można też dać ( ryzykować ) Niemcy powyżej 1,5 gola za 1,90

Wychodzi z tego AKO 2,12 lub ryzykowniejsze 3,43.

Jak dla mnie pierwsza opcja jest pewna na 99% :grin:

Może nie jakieś rewelacyjne analizy, koledzy wyżej mnie wyręczyli.
Powodzenia!
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Holandia - Dania @ 1,64 Pinnacle
Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli Holendrzy myślą o awansie do kolejnej rundy, muszą wygrać pierwszy mecz podobnie jak Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi będą mieli o wiele trudniejsze zadanie, bo Portugalia to nieco lepszy zespół od Danii. Oranje muszą wykorzystać ten fakt i zdobyć cenne trzy punkty, a mając tak klasowych graczy jak Sneijder, Robben czy chociażby van Persie powinni wyjść z sobotniego pojedynku zwycięsko. Oczywiście Dania nie jest bez szans, ale spójrzmy prawdzie w oczy - Eriksen sam nie wygra meczu, bo Bendtnera nie uwzględniam w kategorii zawodników, którzy mogliby coś samodzielnie zdziałać przeciwko Holandii. Linia obrony Pomarańczowych nie jest tak okazała jak ofensywa, jednak myślę, że dadzą radą i przynajmniej nie stracą bramki. O sile ataku Oranje nie ma co się za bardzo rozpisywać, bo chyba każdy wie na co stać van der Vaarta, Sneijdera itd. Drużyna Marwijka kompletnie zdominuje środek pola, Poulsen i spółka nie są graczami z wyższej półki i nie prezentują nawet połowy umiejętności środkowych Holandii. Rezerwowi również są mocnym punktem Holandii i nie wydaję mi się, żeby Dania sprawiła niespodziankę. Oczywiście Euro rządzi zupełnie innymi prawami niż pozostałe rozgrywki, ale Oranje rzadko zawodzą na wielkich turniejach i ich ogranie może być kluczowe w tych zawodach.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

HolandiaDania


Historia się powtarza, gdyż w RPA podczas mistrzostw świata obie ekipy również zaczynały imprezowe zmagania od pojedynku między sobą. Wtedy reprezentacja Oranje wygrała 2-0 rozpoczynając swój pochód zakończony dopiero w finale strzałem Iniesty. Duńczycy tak miło Afryki nie wspominają, ponieważ nie udało im się wtedy wyjść z grupy.
Holandia może pochwalić się najlepszą ofensywą na tym turnieju. Van Persie i Huntelaar wspomagani przez Robbena to siła, z którą liczyć się muszą inne drużyny. Trener van Marwijk najprawdopodobniej nie zdecyduje się jednak na grę oboma napastnikami i król strzelców Bundesligi będzie musiał ćwiczyć swą cierpliwość na ławce rezerwowych. Porównując skład wicemistrzów świata z tym z RPA to zmian jest niewiele, jeśli chodzi o pierwszy skład to brakuje tylko van Bronckhorsta, który zakończył karierę. Jego miejsce zająć ma 18-letni Jetro Willems, którego w kraju wiatraków obwołano potencjalnym objawieniem turnieju. W pomocy, przy słabszej dyspozycji w tym sezonie Sneijdera, błyszczeć powinien gracz, który dopiero niedawno wrócił po długie kontuzji – Ibrahim Afellay. Ogólnie dyspozycja zespołu jest dobra co pokazał choćby mecz z Irlandia Północną, której wpakowali 6 bramek.
Reprezentacja Danii oparta jest na Bendtnerze i weteranie Rommedahlu. Wspomagać ma ich młody Christian Eriksen, który swą grą w Ajaxie zdążył już zwrócić na siebie uwagę takich klubów jak Barcelona. Obroną kierować będą Kjaer i Agger. Największym problemem trenera Mortena Olsena będzie obsada bramki, gdzie wypadł podstawowy do tej pory Soerensen, a godnych zmienników nie widać.
Wydaje mi się, że sobotni mecz będzie miał podobny przebieg do tego sprzed dwóch lat. Wtedy piłkarze z kraju tulipanów w grupie oszczędzali siły jak tylko mogli nie forsując się w kolejnych spotkaniach ponad konieczne minimum. Tu, co prawda grupa jest o niebo mocniejsza ale myślę, że przy korzystnym wyniku nie będą narzucać jakiegoś szaleńczego tempa. Ofensywa Danii nie robi na mnie wielkiego wrażenia. Przy solidnie grającej obronie przeciwnika wspomaganej przez van Bommela i Nigela de Jonga nie powinni dojść do zbyt wielu klarownych sytuacji. Stawiam na skromną wygraną Pomarańczowych.

Moje typy:
Holandia wygra 1,61 ⛔ Betsson
under 2,5 1,78 ✅ Betsson
 
M 135

mhm

Użytkownik
w zwiazku z tymi meczami mam takie pytanie: kto sprawdzal prognoze pogody? Zakladam ze NIKT. I to jest podstawowy problem. Granie na faworytow podczas gdy jutro na Ukrainie ma caly dzien padac!
Nie wiem jaki to bedzie mialo wplyw na te druzyny ale jakis napewno. Nikt o tym nie pomyslal w swoich analizach.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
w zwiazku z tymi meczami mam takie pytanie: kto sprawdzal prognoze pogody? Zakladam ze NIKT. I to jest podstawowy problem. Granie na faworytow podczas gdy jutro na Ukrainie ma caly dzien padac!
Nie wiem jaki to bedzie mialo wplyw na te druzyny ale jakis napewno. Nikt o tym nie pomyslal w swoich analizach.
A to ma padać tylko na jedną drużynę ? :grin:
Czy chodzi o to, że Niemcy albo Holendrzy boją się wody ? :grin:
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
@Assassin84
Myslę, że to raczej było w formie żartu, bo chyba oczywiste jest to, że wszelkie niedogodności pogodowe jak i techniczne(np. zły stan murawy) przyczyniają się zrównania do szans, więc będzie to na rękę drużynom teoretycznie słabszym.

@mhm
Dzieki, że zwróciłeś na ten fakt uwagę, może być bardzo pomocne.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W fortunie z 1,75 na Nemców, dzisiaj 2,05. Pewnie jest to spowodowane tym, iż ludzie muszą pogrywać X2.Jak dla mnie bomba i to pobieram.
To samo bylo wczoraj z Rosja a skonczylo sie jak skonczylo... hehe
Zauwazylem ze unibet to gamonie jesli chodzi o zaklady na faule. Widac ze daja kursy na to patrzac na kursy meczy co jest kompletna bzdura... Polska byla faworytem z Grecja i rowniez byl wysoki kurs ze beda mieli wiecej fauli. Nie chwalac sie zlapalem 4,00 a typ wszedl jak w maslo bo bylo 22-15 ale szkoda ze piknikowo.
Dzisiaj to samo, na Holandie 1,50 a jesli chodzi o faule 4,80 !!! Patrzylem na mecze Pomaranczowych w eliminacjach i sporo tych przewinien, Dunczycy jakos mniej. W fortunie na to mamy 2,45, w bwinie 3,10 wiec 4,80 to promocja.
Nie chce rowniez mowic jak fajnie oglada sie mecz majac zagrane takie cos hehe ;).

Holandia wiecej fauli 4,80
unibet
 
C 0

cink

Użytkownik
Zbierając tak informacje i analizując, sprawdzając również opcje typerskie Unibetu w podpórce typu kolegi wyżej, który zachęcił mnie do gry, jednak mówię pass. Mówimy iż to Dania będzie musiała bardziej się przeciwstawić i to oni raczej będą starali się agresywniej zabierać piłkę, na co wskazuje kurs fauli na Danię: 1,23 Unibet
Polakom faule wyszły głównie ze względu na remis, który potem wymagał odpowiedniego forsowania przeciwnika, choć grecy nie oszczędzali również naszej trójki z Dortmundu na boisku. Dziś spodziewamy się kompletnie innego wyniku jak wiadomo i spokojnej, zrównoważonej gry holendrów.
Patrząc jednak na Unibet spodobał mi się odpowiedni zakład na &quot;Najwięcej Spalonych&quot; - kurs 1,95 może być ciekawy. Holandia będzie miała dużo okazji tego typu, choć też obrona Duńska musi pokazać inteligencję aby typ się spełnił, w każdym razie polecam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS.

Holandia - Dania
Typ : Holandia @ 1,781 Pinnacle ⛔0:1​
Holendrzy są dla mnie zdecydowanym faworytem tego starcia. W ofensywie kłopoty bogactwa, Hunter jedynie rezerwowym. Van Persie daje dużo więcej zespołowi niż tylko wykańczanie akcji. Może i Robben gra słabiej ale za to Afellay doszedł do świetnej dyspozycji i jest wygranym okresu przygtowawczego do Euro. W tym zespole drzemie ogromna siła. Są faworytem do wygrania Euro więc wygrać z Danią to obowiązek. Tym bardziej, że Dania bez Soerensena i w bramce stanie Andersen. Poza tym Kjaer na środku defensywy to żaden orzeł, a w towarzyskim meczu z Brazylią Duńczycy grali straszny chaos w defensywie. A Holandia także potrafi stłamsić wiemy o tym doskonale.
Duńczycy w eliminacjach może i byli groźni, ale czy sam fakt bycia już w tak trudnej grupie ich nie sparaliżuje?
Eriksen niby wielki talent, w Ajaxie to udowadnia na każdym kroku,ale końcówka sezonu dużo słabsza w jego wykonaniu. Ponadto w reprezentacji jeszcze bez wybitnego meczu. A ktoś piłki do Bendtnera dogrywać musi. Gram zdecydowanie na Oranje bo są zespołem lepszym a kurs rośnie i mnie już w zupełności starcza ;)
A gole Holendrzy będą strzelali tak :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=Xkzl2o9z92k

A co do drugiego dzisiejszego meczu to nie zgadzam się z takim faworyzowaniem Niemców w tym meczu.
Może i wyniki 0:0 z Macedonią i 1:3 z Turkami świadczą o złej formie Portugalczyków, ale widziałem meczu z TUrcją i porażka wg mnie mocno pechowa. To ile sytuacji stworzyli sobie w tym meczu, tempo ich gry było szybkie. Widać że są dobrze przygotowani motorycznie, dodając do tego technikę są w stanie w tym meczu zapunktować. Słabością jest na pewno brak w dalszym ciągu klasowego napastnika. Bo od czasów Paulety czy Nuno Gomesa takiego po prostu nie posiadają.Hugo Almeida jest &quot;techniczny&quot; i po prostu słaby. Helder Postiga słaby sezon ma za sobą, a Nelson Oliveira po prostu nie ograny w reprezentacji.
Niemcy wg mnie nie mają najlepszej formacji obronnej. Mertesacker, no z całym szacunkiem ale jest słaby, aż dziw bierze, że Loew nie stawia na Hummelsa. Do Badstubera też nigdy nie mam przekonania, a ponadto na lewej stronie zagra Boateng. Więc tutaj widzę szansę dla Ronaldo, Naniego czy Moutinho i Meirelesa.
Wg mnie Portugalia ma szansę coś w tym meczu ugrać.
Osobiście spodzeiwam się dobrego meczu, szybkie tempo i wymiana ciosów dlatego też pograłem sobie bts.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

NiemcyPortugalia

Zespół Joachima Loewa jest jednym z głównych faworytów do tego, by 1 lipca w Kijowie cieszyć się z mistrzostwa Europy. Kiedy w 2010 roku tuż przed turniejem wypadli ze składu Neuer, Ballack, pominięci zostali Frings i Kuranyi mało kto dawał jakieś większe szanse tamtej młodej druzynie. Potem okazało się, że potrafią strzelić Australii, Anglii i Argentynie po 4 bramki. Teraz skład wydaje się jeszcze mocniejszy, wzmocniony wspomnianym Neuerem oraz młodymi gwiazdami jak Goetze czy Schurrle. Eliminacje przeszli jak burza zdobywając komplet punktów. W ataku ma grać nie superstrzelec Bayernu Monachium ale niezawodny w reprezentacji Klose. Jedynym słabym punktem może stać się obrona, która dość odstaje poziomem od innych formacji. Z Portugalią dodatkowo ma pauzować Boateng, którego Loew przyłapał na piciu piwa w hotelowym barze.
Portugalczycy dość niespodziewanie w grupie eliminacyjnej zajęli drugie miejsce tuż za plecami Duńczyków i musieli grać w barażach. Tam po bezbramkowym remisie na wyjeździe, w rewanżu nie dali żadnych szans Bośni i Harcegowinie pokonując ich 6-2. Głównym atutem drużyny z Półwyspu Iberyjskiego jest ofensywa. Szczególnie dużo zależeć będzie od Cristiano Ronaldo, który po udanym sezonie w klubie ma szansę, przy dobrym wyniku w Polsce i na Ukrainie, na Złotą Piłkę. Dużą stratą jest brak Danny’ego, który zerwał wiązadła krzyżowe. Problemem może stać się zestawienie obrony, gdyż po odsunięciu od składu Carvalho i Bosingwy, którzy podważali decyzje trenera Bento, pole manewru dość mocno się skurczyło. Na środku będziemy najprawdopodobniej widzieć Bruno Alvesa oraz Pepe, który w RPA grał jako defensywny pomocnik. W linii środkowej nie ma może wielkich wirtuozów, ale są to bardzo solidni piłkarze na czele z tegorocznym triumfatorem Ligii Mistrzów Raulem Meirelesem. Niewiadomą jest również atmosfera w zespole, gdyz dochodziły sygnały o imprezowaniu niektórych reprezentantów, co z pewnością trener taki jak Bento bardzo szybko spacyfikował.
Podobnie jak w spotkaniu Holendrów nie będę szukał niespodzianki i postawię na faworytów. Nie wydaje mi się, by gospodarze ME 2004 poradzili sobie z niemiecką maszyna. Obie ekipy strzelają sporo, sporo również tracą. Przypomnieć można chociażby wyniki naszych zachodnich sąsiadów, gdzie w ich meczach eliminacyjnych zawsze padały więcej niż 2 bramki (wyjątkiem tylko pierwszy mecz kwalifikacji z Belgią – było 1-0).

Moje typy:
Niemcy wygrają 2,12 ✅ Betsson
Over 2,5 bramki 2,00 ⛔Betsson
 
beb 95

beb

Użytkownik
Holandia - Dania, 1, 1.72
Holandia potrafi czasami robić dziwne rzeczy, nie mówię o meczach towarzyskich bo to żaden wyznacznik, lecz mam jakieś wewnętrzne obawy. Stawiam jednak na nich! Prawdopodobnie scenariusz będzie taki: Holandia wyjdzie pełna werwy, Robben będzie chciał kibicom pokazać, że finał ligi mistrzów to był był przypadek i wygrają 3:0. Jeśli Holendrzy chcą awansować po prostu muszą wygrać ten mecz, ponieważ z Niemcami i Portugalią już tak łatwo nie będzie. Holandia na mistrzostwach raczej nie zawodzi i dzisiaj skończy się ich zwycięstwem. I do tego jeszcze bardzo dobry kurs na to zdarzenie
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Niemcy - Portugalia
Typ: Niemcy -1.5 gola (dodatkowy handicap azjatycki)
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak chyba wszyscy wiedzą w ekipie Portugalii ostatnio nie działa się najlepiej. Podczas przygotowań do Mistrzostw Europy kilku piłkarzy robiło sobie wypady do nocnych klubów ponadto były i są jakieś niesnaski w drużynie. Tego wszystkiego na pewno nie poprawili na boisku wynikami bowiem Portugalczycy podczas meczów kontrolnych spisywali się kiepsko. Remis z Macedonią 0-0 oraz porażka 1-3 z Turcją to wyniki, które mogą wytworzyć niepokój w drużynie.
Wciąż największym problemem jest to, że Cristiano Ronaldo nie gra tak w reprezentacji jak gra w Realu Madryt. Wydaje się więc, że mimo wielkich celów jakie zakładają sobie Portugalczycy ten turniej raczej nie będzie należał do nich.
Nie tylko bowiem słabsza gra w meczach kontrolnych czy problemy poza boiskowe mogą być problemem Portugalczyków. Trafili bowiem do grupy bardzo silnej bo z Holandią, Danią (z którą przegrali eliminację) oraz Niemcami. Mamy więc w tej grupie dwóch faworytów nawet do finału turnieju. Pierwszy z nich reprezentacja Niemiec zmierzy się na początek z Portugalią i według mnie będzie to bardzo ciężki orzech do zgryzienia dla Portugalczyków.
Pomijając bowiem mecz ze Szwajcarią Niemców to już z Izraelem pokazali, że będę się liczyć na tym turnieju. Wygrali 2-0 ale mogli zdecydowanie wyżej bowiem momentami nie wypuszczali Izraelczyków z własnego pola karnego. Atutem Niemców jest też mocna ława rezerwowych, tam każdy może wejść i wzmocnić drużynę.
Postanowiłem zagrać Niemców z handicapem bramkowym ponieważ wydaje mi się, że będą chcieli już na początku turnieju pokazać swoją siłę. A zwycięstwo nad groźną Portugalią w efektownym stylu da jasny sygnał innym ekipom kto na tych mistrzostwach będzie się liczył.
Warto na koniec dodać, że Portugalia ostatni raz wygrała z Niemcami podczas Euro 2000 3-0 później jednak to Niemcy byli już górą wygrali mecz o 3 miejsce na Mundialu w 2006 (3-1) oraz podczas Euro 2008 (3-2). Wtedy jednak to Portugalczycy byli uznawani nawet za faworyta tych spotkań teraz natomiast zdecydowanie wyżej ceni się Niemców i jeżeli Cristiano Ronaldo, który nie gra tak jak w klubie w reprezentacji nie i raczej wielkich spotkań dla kadry nie rozgrywa nie zagra na wysokim poziomie to ten mecz może się okazać spacerkiem dla Niemców. Mój typ to pewne i przekonujące zwycięstwo Niemców.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dzisiaj o godzinie 20:45 zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz Mistrzostw Europy w grupie &quot;śmierci&quot; czyli w grupie B. Mecz zostanie rozegrany na Lwów Arena. Zmierzy się ze sobą reprezentacja narodowa Niemiec i Portugalii. Gospodarze w drodze do Euro wygrali grupę eliminacyjną D. W tyle pozostawili Turcję, Belgię czy Austrię. Co ciekawe Niemcy wygrali swoje wszystkie mecze grupowe! Nie stracili żadnego punktu. Mili komplet 30 punktów. Portugalia z kolei w grupie eliminacyjnej zajęła 2 miejsce ustępując reprezentacji Danii. Musieli grać w barażach gdzie pokonali Bośnię i Hercegowinę. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu są Niemcy. Przeszli oni eliminację jak burza. Mają młodą reprezentacje i wielu wyśmienitych zawodników, którzy tworzą kolektyw. Portugalia z kolei to indywidualności, Ronalndo czy Nani. Jako reprezentacja udało im się tylko 1 raz zagrać w finale Euro gdzie ulegli reprezentacji Grecji. Tutaj trzeba wspomnieć, że z kolei Niemcy aż 3 razy wygrywali Mistrzostwa i aż 6 razy byli w finale! Ostatni raz grali w finale 4 lata temu czyli na poprzednich mistrzostwach. Kolejny argument przemawiający za reprezentacją naszych zachodnich sąsiadów to historia bezpośrednich spotkań między Niemcami, a Portugalią. Niemcy na 16 meczy z Portugalią wygrali aż 8 razy, 5 razy był remis i tylko 3 razy wygrała Portugalia. Ostatnie 2 mecze między tymi drużynami wygrali Niemcy 3:2 i 3:1. Bezpośrednia historia spotkań należy do Niemiec. Jeśli chodzi o formę piłkarzy to Niemcy wydają się być w lepszej dyspozycji. Wygrali ostatnie mecze towarzyskie z Izraelem 2:0 i z Holandią aż 3:0! Przegrali z Francją i ze Szwajcarią ale trzeba wspomnieć, że w tym spotkaniu bronił rezerwowy bramkarz, który nie znalazł się w kadrze na Euro bo po tym meczu trener postanowił go nie brać pod uwagę przy ustalaniu 23 osobowej, szerokiej kadry na mistrzostwa. Portugalia z kolei w ostatnich meczach nie zachwycała. Remis z Polską po nudnym meczu 0:0, a potem kompromitujący remis z Macedonią też 0:0. Szala goryczy przelała się po ostatniej porażce z Turcją 1:3. Po tej przegranej optymizm w Portugalii znacznie zmalał. W samym zespole atmosfera nie może być zbyt dobra. Reasumując moim zdaniem wygrają Niemcy. Są typową turniejową drużyną, w eliminacjach wygrali swoje wszystkie mecze, mają ogromny potencjał w ofensywie, tworzą kolektyw i są w zdecydowanie lepszej formie od Portugalczyków. Dzisiaj stawiam na Niemców 2:0.
Niemcy @ 2.00
-----------------
1:0 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom