>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr B, Holandia - Dania & Niemcy - Portugalia [09.06.2012]

Status
Zamknięty.
V 31

vector77

Użytkownik
tak ale tu mamy euro i jeden ciezki orzech do zgryzienia czyli niemcy. portugalia chyba nie bedzie taka twarda ale nigsy nic nie wiadomo. dunczycy zagrali swietnie w defensywie najlepiej ze wszystkich druzyn dotychczas. holendrzy bez polotu i jak kolega wspomnial skutecznosc...

roben nawet ze swoich popisowych pozycji posylal pilke w golebie. szkoda bo lubie holendrow.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To co zrobili ci śmieszni w pomarańczowych to przecież jest nienormalne, to co podawałem to była lokata. Mecz przebiegał tak jak przewidywałem, czy to moja wina że na 27 strzałów oddali jeden dobry strzał? Skąd niby miałem wiedzieć że tacy napastnicy jak van persie czy huntelaar nie będą potrafili wykorzystać kilku setek, albo jak można było przewidzieć to że ten śmieszny sędzia jest ślepy?
 
M 176

michal93

Użytkownik
I jednak wasze typy się nie sprawdziły,myśleliście że Dania będzie frajerem do golenie w tej grupie ? Przypomnijcie sobie że to Portugalia musiała grać w barażach do EURO,przegrywając jednocześnie ostatni mecz właśnie z Danią,i wg mnie to Portugalia zajmą ostatnie miejsce w grupie ponieważ nie są silni jako zespół,a tylko takie drużyny mogą coś zdziałać na takich turniejach.Na dzisiaj postawiłem dwa zdarzenia ,pierwsze z nich weszło czyli - Dania+0,5,+1,0.Czekam na drugie czyli Niemcy -Portugalia 1 handi 0:1.Ten typ argumentuje tym,że Niemcy są lepiej zdyscyplinowani taktycznie,mają najmłodszy głodny sukcesów zespół,oraz siła jaką prezentują w ataku,O Portugali można jedynie powiedzieć,że mają super duet ofensywnych piłkarzy Nani- Ronaldo ,który mimo wszystko w meczach kadry nie prezentują się tak dobrze jak w swoich klubach co pokazały poprzednie turnieje .Tak więc zespół Portugali nie powinien zagrozić zespołowi Niemiec i stawiam Niemcy-Portugalia 1 handi 0:1.kurs- 4.0
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Nie zgadzam się z twierdzeniem, że reprezentacja Danii będzie chłopcem do bicia w tej grupie. W obecnym czasie o wiele gorzej prezentuję się reprezentacja Portugalii, która posiada w swoim składzie gwiazdy&quot; , natomiast nie tworzą oni drużyny jako całości. Na dodatek w grupie eliminacyjnej ME przegrali właśnie z Danią obydwa mecze.
Wracając do dzisiejszego spotkania Holandii z Danią, to myślę, że Holandia wygra, ale nie będzie to łatwy mecz dla nich, jak większość przewiduje. Nie ma co porównywać składów obydwu drużyn, bo ekipa Danii wypada tutaj słabo ???? . Siłą drużyny Danii jest cały zgrany zespół, a nie pojedyncze gwiazdy (jak np. w Portugalii). Myślę, że Holandia to wygra, ale przewagą tylko jednej bramki i dlatego daje taki typ ????
Holandia (-1) - Dania
Typ: X
Kurs: 3.60
Tobet
Krótki komentarz po meczu ????
mecz wyglądał tak jak się spodziewałem, tylko wynik trochę się różnił ???? Wszyscy byli przekonani co do pogromu Danii (chłopców do bicia jak to nie którzy napisali ???? ) ???? a skończyło się bardzo dobrze ???? Chociaż typ nie wszedł jestem ucieszony wynikiem i mam nadzieję, że Oranje nie wyjdzie z grupy ???? . Dania myślę, że spokojnie wygra swój kolejny mecz z drużyną &quot;Krystyny i Naniego&quot; ???? . Wracając do meczu MVP to bramkarz Danii i oczywiście nie zawodny Robin Van Persi ( nie wiem co mu się stało ???? ) ???? Mój wytypowany &quot;czarny koń&quot; pokazał dzisiaj różki. ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Holendrów ratowałaby teraz niespodzianka w drugim meczu, czyli zwycięstwo Portugalii. A potem właśnie zwycięstwo z Portugalią. Ale jakoś w to nie wierzę.
Bardziej Holendzy powinni kibicować Niemcom, żeby wygrały grupę i szukać swojej szansy na wyjsciu z drugiej pozycji. Wygrana Portugalii dziś może ich tylko pogrążyć, bo wtedy musieliby wygrać z Niemcami.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
A ja się tam cieszę, że Dania wygrała mimo, że obstawiałem na Holendrów. Wygrał zespół a nie zlepek indywidualności.
Maarwijk musi koniecznie zmienić ich podejście bo indywidualnymi akcjami niewiele zdziałają. Robben już się staję nudny z tym swoim zejściem i strzałem a w tym meczu to on miał chyba klapki na oczach bo w ogóle nie dostrzegał innych zawodników i co piłka to pobiegał, pokiwał i strzał na bramkę.
Duńczycy fajnie przygotowani, widać u nich zgranie. Może nie grają jakiejś pięknej piłki ale mimo wszystko fajnie się ich ogląda Coś czuję, że jeszcze nie raz zaskoczą.
Teraz Niemcy wygrywają i Holandia będzie następny mecz grała spięta jak plandeka na żuku:)
 
dolce 24

dolce

Użytkownik
Wiele można było się spodziewać po tym meczu jak i po samych Duńczykach. Ale kto przewidziałby taką nieporadność w ofensywie drużyny która dysponuję chyba najlepszym atakiem na tym turnieju? Nie było ognia w tej drużynie, defensywa też nie zachwyciła i myślę, że tutaj duże pole do popisu będą mieć Niemcy. Nie chce przesadzić ale wydaje mi się, że Holandia zagra na tych mistrzostwach tylko trzy mecze.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Holandia może tylko liczyć na to że i Portugalia i Niemcy tez przyjechali tutaj piknikowo. Widać że im się nie chce i nie zależy, są zmęczeni sezonem i wolą pewnie jak najszybciej udać się na urlopy niz się wysilać. Tak słabo grającej Holandii nie widziałem od dawna, a ten Robben samolub ciągle robi to samo i zawsze ten sam efekt.....nie dziwie się że partnerom z drużyny odechciewa się wszystkiego....Ribbery też mógłby coś na ten temat powiedzieć. Ciekawe czy piłkarze Bayernu też nie będa się wysilać, może niemiecka mentalnośc im na to nie pozwoli.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Niemcy - Portugalia
Było kilka sytuacji po obu stronach ale gra wyraźnie nie kleiła się żadnej z drużyn. Niemcy mają potencjał na wygranie Euro, ale już sparingi przygotowawcze pokazały, że to może nie być ich turniej, chociaż kto wie, turniej jest długi i może jeszcze złapią rytm. Wczoraj zbyt wolno rozgrywali piłkę, brakowało przyspieszenia, dobrze przerzucali ciężar gry ale brakowało szybkich akcji z klepki i prostopadłych podań.
Portugalia jak zwykle nie miała nic do pokazania, męczy ich ta gra, wyglądali jak w meczu z Polską, tak jakby nie umieli stworzyć sobie sytuacji bramkowych, typowa gra na 1:0 z przypadku.No i gdzie jest Ronaldo?lubie gościa ale widać kolejny raz że świetna gra w klubie nie musi sie przekładać na gre w reprezentacjii.Chowający się gdzieś po kątach,nie wspomagający kolegów w obronie.Uaktywnił sie dopiero wtedy gdy było juz za pozno.
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
Dania - Portugalia typ 2 - 2.1
Portugalia zagrała z Niemcami dobry mecz , mimo porażki jedną bramką. By zachować szanse na awans ,,pasowało by &quot; wygrać z Danią. Portugalia grała ładnie, mieli kilka świetnych okazji , żadnej nie udało im się wykorzystać , głównie za sprawą Neuer&#39;a i obrońców , którzy zagrali świetny mecz. Zabrakło po prostu też trochę szczęścia.
Dania w meczu z Holandią (nieskuteczną Holandią) zabłysła i sprawiła niespodzianke ale znowu nie pokazali nic specjalnego , mimo że w miarę możliwości kontrolowali grę to Holendrzy mogli strzelić nawet kilka goli , czego nie zrobili przez swoją nieudolność.
Portugalia posiada lepszą obronę niż Holandia. Jeśli tylko ich ofensywa będzie bardziej skuteczna to powinni ten mecz wygrać , może bez fajerwerków ale 0:2 lub 0:1 liczę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom