>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr C, Hiszpania - Włochy & Irlandia - Chorwacja [10.06.2012]

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
W meczu Hiszpanów z Włochami zdarzyć się może wszystko. Mimo wszystko liczę jednak na to, że w ich głowach będzie siedzieć to, że kluczem jest nie przegrać, gdyż to pierwszy mecz turnieju. Włosi jak wiemy to mimo wszystko solidna defensywa, nie zmienię nawet zdania po trójce z Rosjanami. Hiszpanie w ofensywie też jakby trochę zagubieni, wprawdzie posłali cztery Koreańcom, ale z Chińczykami było ledwie 1-0. Idę w undery

Hiszpania - Włochy under 2,5 gola za 1,63 Fortuna
Hiszpania - Włochy BTS NO za 1,71 Fortuna
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kursy na Włochów biją w oczy i grzech nie spróbować po takim kursie. To , że Hiszpanie są osłabieni chyba każdy wie. Włosi będą czyhać na swoją szansę , a taka na pewno im się przytrafi. Hiszpanie w RPA na inaugurację również przegrali 0:1 ze Szwajcarią , a dziś na inaugurację inny z faworytów. . Póki co Euro jest bardzo ciekawe , i nie widać zbytnio szachów. Kursy dziś na poziomie wczorajszego meczu Holandia - Dania , kogoś chyba mocno słonko podgrzało , albo dalej ten ktoś żyje w erze Hiszpanów z lat 2008 i 2010. Nie ukrywam , że liczę dziś mocno na Włochów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
everto 19,8K

everto

Użytkownik
a mnie zainteresowała liczba zmian przeprowadzonych w meczu poniżej/powyżej 5.5 dotyczy to całego turnieju swego czasu na Mistrzostwach Kopanej Ameryki Pł można było zarobić na powyżęj 5.5 zmian a tu ta prawidłowość została jak na razie zachwiana ,może jakieś staty ze poprzednich mistrzostw .
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja gram mocno taką mini lokatę :
HISZPANIE posiadanie piłki powyżej 50% - 1,16 UNIBET
wszedzie na ten zakład kursy ok 1,05 a Unibet trzyma i zaspał z tą linią;
jedyne co moze zagrozic temu zakładowi to szybko strzelone gole dla Hiszpanow lub jakas czerwień - inaczej nie widze innej opcji - choc w wszystkich meczach na euro - posiadanie jest bardzo zblizone - to tutaj raczej tak nie bedzie;;
tutaj staty z meczu towarzyskiego z grudnia 2012

Italy Spain

13(7) Shots (on Goal) 20(4)
13 Fouls 16
7 Corner Kicks 3
7 Offsides 0
44% Time of Possession 56%
2 Yellow Cards 1
0 Red Cards 0
3 Saves 5

ponadto Italia nigdy jakos sie nie lubuje w posiadaniu pilki - choc w ostatnich towarzyskich meczach mieli po 0k 60% ale i tak im to nie dało nawet gola w 3 ostatnich meczach.
w meczach o stawke w eliminacjach ITA wielokrotnie mieli po ok 50% posiadania - a rywale zdecydowanie słabsi;
Hiszpanie natomiast posiadanie w towarzyskich meczach tez w ok 60-65 %.
J osobiscie przegladnalem wszystkie mecze Hiszpani z ostatnich 3 lat i nie znalazlem zadnego z posiadaniem mniejszym niz 51% - ogólnie chyba tylko 3 były z posiadaniem mniejszym niz 55%.
Typ izzi ..
 
beb 95

beb

Użytkownik
Irlandia - Chorwacja 2

Bet365
2.20

Awans Chorwatów będzie w dużej mierze zależał od wyniku dzisiejszego meczu. Mają dość spore szanse aby wyjść z grupy razem z Hiszpania. Irlandia, zaplecze europy. W drużynie Chorwackiej Srna i Jelavic, każdy z nich a już na pewno ten drugi jest w stanie w dzisiejszym meczu strzelić gola. Irlandia prawdopodobnie nie strzeli kompletnie nic Chorwatom. Drużyna z byłej Jugosławii właśnie w tym meczu musi szukać 3 pkt dla siebie by zacząć liczyć się w gronie do awansu. Chorwacja dzisiaj górą.



Dopisz buka i kurs, bo kasuje posta // kapszti
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Hiszpania - Włochy
Zacznijmy od obecnych mistrzów świata i europy. Skład oparty w bardzo dużej mierze na graczach Barcelony, ale także Realu. Trzeba powiedzieć o lekkich osłabieniach gdyż nie ma Puyola w defensywie oraz Villi w ataku który zawsze, nawet jak miał słabszy okres w klubie to dawał bardzo dużo reprezentacji. Nie ma co jednak się martwić ani o obronę ani o atak Hiszpanów, mają bardzo dobrych zmienników więc zmiany te nie powinny być tak bardzo odczuwalne, zwłaszcza w tej fazie rozgrywek gdzie jeszcze nie ma takiej presji ani ciśnienia. Włosi natomiast pojechali na Euro w nieprzyjemnej atmosferze. Porażka w ostatnim sparingu oraz skandal który wyszedł na jaw na pewno nie poprawiły humorów i nastrojów w drużynie. Także obrona Squadra Azurra nie jest takim monolitem jak to bywało w poprzednich latach, a zwłaszcza w 2006 kiedy zdobywali Mistrzostwo Świata. Dla mnie Włosi nie mają za bardzo czego szukać w tym meczu gdyż po prostu nie tworzą tak zgranej paki jak Hiszpanie, do tego mają w składzie Balotellego który nie ma mózgu i który zawsze może wyłapać głupią czerwoną kartkę, albo pokłócić się o rzut wolny z którymś z kolegów. Ale przejdźmy do mojego pierwszego typu na ten mecz, a mianowicie: Hiszpania over 59% posiadania @1.90 Tobet. ✅Jak wcześniej wspomniałem skład Hiszpanii oparty jest na środku pola z Barcelony czyli Xavi i Iniesta wspomagani przez Alonso, czuję że ten mecz będzie wyglądał w taki sposób: Hiszpanie mnóstwo podań w środku pola, Włosi biegają za piłką. Dodatkowo za drobne polecam posłać zakład remis do połowy/Hiszpania na koniec @4.50 Tobet, ⛔(było blisko gdyby nie Torres) całkiem prawdopodobne jest 0-0 do połowy i jakieś 1-0 lub 2-0 na koniec także za niewielkie pieniądze można się pobawić. powodzenia ;)
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Ja tylko chciałem powiedzieć że Hiszpania jeszcze nie strzeliła ani jednej bramki Włochom na MŚ i na EURO ani razu nie udało im się wygrać w regulaminowym czasie gry. Stawianie tutaj na Hiszpanów po takim kursie jest chyba trochę lekkomyślne. Nie zaprzeczam że Hiszpania jest potęgą, ale widać że mecze z Włochami się im nie układają. Po kursie 5 spokojnie można próbować grać na Włochów i podeprzeć dokładnym wynikiem 0-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Stawianie tutaj na Hiszpanów po takim kursie jest chyba trochę lekkomyślne.
Nawet bardzo. Hiszpanie z przeciętnymi napastnikami (są przeciętni!), versus na pewno dobrze zorganizowana obrona Italii. Niewykluczone, że zobaczymy pierwszy mecz na 0:0. Chociaż Balotelli też może zrobić coś niekonwencjonalnego, gdyby Włosi trafili to La Roja dwóch bramek może nie strzelić. Osobiście uważam, że Hiszpanie nie są już tak mocni jak byli kiedyś i odradzam stawianie dziś na nich, a trzeba pamiętać grają z renomowaną firmą.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Ja tylko chciałem powiedzieć że Hiszpania jeszcze nie strzeliła ani jednej bramki Włochom na MŚ i na EURO ani razu nie udało im się wygrać w regulaminowym czasie gry. Stawianie tutaj na Hiszpanów po takim kursie jest chyba trochę lekkomyślne. Nie zaprzeczam że Hiszpania jest potęgą, ale widać że mecze z Włochami się im nie układają. Po kursie 5 spokojnie można próbować grać na Włochów i podeprzeć dokładnym wynikiem 0-0.
Swietna statystyka - wielkie dzieki ;) Wlasnie o to chodzi - to moze byc po prostu podobny kompleks jaki my mamy z niemcami ktorych tez nigdy nie pokonalismy. Jeszcze gdyby hiszpanie byli na fali wznoszacej to moznaby myslec, czy aby nie pora wlasnie teraz przelamac niemoc przeciwko wlochom. Ale hiszpanie nie sa specjalnie nad forma, ciagle jednak mam wrazenie, ze do finalu nie wejda...
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Chorwacja większe posiadanie piłki w spotkaniu przeciwko Irlandii ▶ Bwin 1.40 9/10

W ostatnim ich spotkaniu - co prawda towarzyski, ale składy optymalne.
Było tak: http://www.livesports.pl/mecz/nPPYZ2o2/#statystyki-meczu

Chorwacja: 69% posiadania piłki
Irlandia: 31 % posiadania piłki

Wiadomo, Irlandia to jednak futbol siłowy, dużo długich podań, walki w powietrzu itd...


Edit: Dzisiaj tylko 55:45 na korzyść Hrvatskiej. Po rwanej grze na początku spotkania, gdzie Chorwaci dali się wciągnąć w fizyczną grę z Irlandczykami - Modric i Perisic świetnie operowali piłką w środku pola. Mogą namieszać Chorwaci na tych mistrzostwach.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 135

mhm

Użytkownik
Ja tylko chciałem powiedzieć że Hiszpania jeszcze nie strzeliła ani jednej bramki Włochom na MŚ i na EURO ani razu nie udało im się wygrać w regulaminowym czasie gry. Stawianie tutaj na Hiszpanów po takim kursie jest chyba trochę lekkomyślne. Nie zaprzeczam że Hiszpania jest potęgą, ale widać że mecze z Włochami się im nie układają. Po kursie 5 spokojnie można próbować grać na Włochów i podeprzeć dokładnym wynikiem 0-0.
typowe zle myslenie w bukmacherce ale co ja tam wiem.
Jak NIGDY to nie sadzisz ze w koncu wygra? Sadzisz ze do konca swiata Hiszpania nie wygra i w kazdym meczu X2 nalezy grac? To jest najwieksza zagadka dla mnie jak mozna grac na kontynuacje serii. Jak jest 5 razy over 2.5 to w koncu padnie under 2.5 i nalezy tego szukac. Nie sadzisz? A nie grac co chwile ten over czy ten win mimo ze to juz 5 razy pod rzad sei zdarzylo. Jest kurs 1.9-1.9 to jak rzut moneta. 10 razy orzel moze wypasc ale jest to malo prawodpodobne.
Dla mnie swietne info. Dzisiaj Hiszpania 1 raz wygra.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dużo ciekawych, konstruktywnych analiz, ale tak naprawdę to każdy ma własny punkt widzenia na ten mecz i co by nie napisać to w większości przypadków przyznaje się racje. Kwestia tego w jaki sposób wszystko się uargumentuje. Zarówno zwycięstwo którejś ze stron jak i u/o (tu może trochę w mniejszym stopniu) to kwestia wyczucia.
Kilka istotnych faktów można jednak wyciągnąć, a dodatkowo podeprzeć się statystyką. Mecz Hiszpanii z Włochami można określić jako spotkanie &quot;FC Galaktyczna Barcelona - Włochy&quot;. Włosi od lat słyną z solidnej organizacji w obronie i dobrej dyscypliny taktycznej. Biorę oczywiście pod uwagę występy Włochów na dużych imprezach sportowych/eliminacjach, a także, występy Włoskich zespołów z występach LM, które dość mocno oddają filozofię gry także kadry narodowej. Obrona to podstawa i o tym się najwięcej mówi. Ofensywa ? Topowa z pewnością nie jest, ale w tym elemencie chodzi bardziej o kolektyw. Patrzymy nie na to jacy piłkarze grają, ale jak rozumieją się z drużyną. Gdyby nagle wrzucić do składu Włochów jakiegoś klasowego napastnika (dla przykładu Van Persiego - czysto hipotetycznie) to czy taka ofensywa by kogoś tu zadowalała ? Patrząc na papier pewnie tak, ale tu liczy się jeszcze kilka elementów, które są bardzo istotne. Co o Hiszpanach ? Trzeba przede wszystkim powiedzieć o tym, że nie błyszczą już tak jak w poprzednich latach. Najbardziej brakuje tu snajpera który byłby w wysokiej formie. Nie ma Villi, a to on świadczył o sile ofensywnej tego zespołu. Jest za to Torres i od dłuższego czasu widzę go na szpicy. Mówiło się o Llorente, ale jednak trener Hiszpanów mówi o tym często, że Torres odegra bardzo ważną rolę na tych mistrzostwach. Zgadzam się z nim. Po tym jak przeszedł do Chelsea wszyscy z niego szydzili. Okazje których nie wykorzystywał przechodziły ludzkie pojęcie. Jednak od jakiegoś czasu forma idzie w górę. Potrzebował kilku bramek na podbudowanie własnego ego piłkarskiego i myślę, że w połączeniu z dużym doświadczeniem może pociągnąć Hiszpanię do zwycięstw. Nie wiadomo kto zagra na skrzydłach, ale będzie to Silva i... no właśnie. Sporo osób/gazet typuje w to miejsce Iniestę, ale ja taki pewny bym nie był. Andrzej lepiej gra/czuje się w środku pola, gdzie ma więcej swobody. W takim razie może Pedro ? Forma jest i wydaje mi się, że będzie to lepsze rozwiązanie niż posyłanie tam na siłę Iniestę. Środek pola powinna tworzyć trójka graczy Barcelony bo to ona świadczy o sile zarówno katalońskiego zespołu jak i samej kadry. Obrona po strajkerze to dość spora niewiadoma. O ile skład defensywy można przewidzieć to nie wiemy jak zachowa się ta formacja w samym turnieju. Arbeloa to solidny obrońca, ale nie wnosi za wiele (a praktycznie nic) do formacji ofensywnej. On stara się przede wszystkim nie popełniać błędów i robić swoje by skrzydłowi nie przedzierali się przez jego sektor boiska. Na środku Ramos z Pique - mówi się o konflikcie jaki urósł pomiędzy tymi piłkarzami, choć sami twierdzą, że problemu nie ma. Coś jednak musi iskrzyć i jeśli faktycznie jest coś na rzeczy to niewykluczone, że trener spróbuje tu zaskoczyć ustawieniem. Na lewej stronie Alba i tu raczej wątpliwości nie ma. Dobry obrońca, który potrafi włączyć się w akcję ofensywną. Pozycja chyba nie budzi wątpliwości. Ja ogromu bramek tu nie widzę i jest to moja subiektywna ocena. Kursy na under są bardzo niskie, więc warto poszukać tu alternatywnego rozwiązania i pograć może azjana. Typowałbym tu zwycięstwo 1:0 którejś ze stron. Do przerwy jednak remis i wydaje mi się, że będzie to najlepsze rozwiązanie w całej sytuacji.
Under 2 [1,975] (2 bramki zwrot) Bet365
0:0 do połowy [2,37] Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
typowe zle myslenie w bukmacherce ale co ja tam wiem.
Jak NIGDY to nie sadzisz ze w koncu wygra? Sadzisz ze do konca swiata Hiszpania nie wygra i w kazdym meczu X2 nalezy grac? To jest najwieksza zagadka dla mnie jak mozna grac na kontynuacje serii. Jak jest 5 razy over 2.5 to w koncu padnie under 2.5 i nalezy tego szukac. Nie sadzisz? A nie grac co chwile ten over czy ten win mimo ze to juz 5 razy pod rzad sei zdarzylo. Jest kurs 1.9-1.9 to jak rzut moneta. 10 razy orzel moze wypasc ale jest to malo prawodpodobne.
Dla mnie swietne info. Dzisiaj Hiszpania 1 raz wygra.
Rownie dobrze ja moge powiedziec, ze Twoje myslenie jest zle i typowe bo liczysz, ze wkoncu passa zostanie przerwana. A to moze byc po prostu ewidentny brak umiejetnosci hiszpanow grania przeciwko danemu stylowi gry zespolu wloch. Jeszcze jakby na Hiszpanie byl kurs z 2,20 - ok. Albo jakby grali super pile i byli nad forma - tez ok. Ale argumenty po stronie hiszpanskiej nie sa takie okazale a kurs na nich badziewny i slaby ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Ale argumenty po stronie hiszpanskiej nie sa takie okazale a kurs na nich badziewny i slaby
Zgadzam się w 100%. Na Holendrów kurs był też badziewny i wszyscy wiemy jak się skończyło.
Kurs na Hiszpanów nie warty gry, bo taki kurs to można wystawić jakby Hiszpania grała z Polską, Grecją czy Irlandią, a nie Włochami.
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Nie bądzcie śmieszni. !! 1.8 jest na Rosje z Grecją więc wychodzi na to, że teraz Rosja gra jak Hiszpania??. Żałosne.. na Niemców jest ok 1.47 z dobrą Danią, która zatrzymała Holandie. ja pobieram 1.8 i myślę, że spokojnie 1-0, 2-0 będzie
 
T 6

tolkien78

Użytkownik
Dzis pewne zwyciestwo Irlandczykow,mieszkam na wyspie i obserwuje ta druzyne od lat.uwazam ze to czarny kon bardzo niedoceniany.mysle ze napsuj akrwi nie tylko chorwatom ale i faworytom grupy.pewny win Irlandczykow.pozdrawiam hurra-optymistow:]
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pierwszy mecz to pojedynek obrońców tytułu.
Hiszpanie są jednym z głównych faworytów w turnieju... i mimo, że wiara w ich możliwości jest chyba odrobinę przesadzona to nie potrafię wyobrazić sobie sytuacji gdy ktoś zagrozi im w grupie.
Dziś mierzą się z teoretycznie najsilniejszym przeciwnikiem. Włosi typowani jako pewny numer dwa w grupie, są jednak drużyną średnią. Ich postawa nie powala, mieszanka doświadczenia i młodości nie daje rezultatów a ostatnie mecze nie napawają optymizmem.
Zespoły wyjdą dziś w składzie:
Espanya
Iker - Arbeloa, Ramos, Piqué, Alba - Busquets, Alonso, Xavi, Iniesta, Silva, Cesc
Italia
Buffon - Bonucci, DeRossi, Chiellini - Maggio, Motta, Pirlo, Marchisio, Giaccherini - Cassano, Balotelli
Hiszpanie zagrają bez nominalnego napastnika i to na pewno bardzo mnie zaskoczyło. Siła ognia jest tam jednak powalająca a kwartet Xavi - Iniesta - Silva - Fabregas na pewno jest w stanie zapewnić wygraną i spokój z przodu.
Kursy na Hiszpanię nie powalają więc zdecydowałem się na inne rozwiązanie. Ostatnie mecze Włochów to oprócz kompromitujących wpadek w defensywie (co pewnie i dziś się powtórzy), duże kłopoty ze strzelaniem goli. 0 z Urugwajem, 0 z USA, 0 z Rosją... to tylko sparingi ale brak goli jest wymowny.
Cassano i Balotelli nie będą potrafili współpracować na tych mistrzostwach.
Myślę, że Mario będzie grał znów przesadnie indywidualnie co w przypadku niewielu okazji pod bramką rywali może skutkować zerowym dorobkiem.

Hiszpania - Włochy
Hiszpania czyste konto

8/10 @ 1,90
Bet365

⛔ 8

Co jeszcze? Późna bramka
Nie spodziewam się, ani wybitnego widowiska w pierwszych minutach, ani bardzo otwartych ataków. Hiszpanie nie mają nikogo &quot;na szpicy&quot;, Włosi przede wszystkim będą chcieli trzymać 0 z tyłu.
Pierwszy gol może paść po przerwie... a już na pewno będzie o niego bardzo trudno w ciągu pierwszych 35 minut.

Hiszpania - Włochy
Brak gola przed 35:00

6/10 @ 1,83
Bet365
✅ 4,98
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Hiszpania - Włochy Hiszpania czyste konto 8/10 @ 1,90 Bet365 Co jeszcze? Późna bramka Nie spodziewam się, ani wybitnego widowiska w pierwszych minutach, ani bardzo otwartych ataków. Hiszpanie nie mają nikogo &quot;na szpicy&quot;, Włosi przede wszystkim będą chcieli trzymać 0 z tyłu. Pierwszy gol może paść po przerwie... a już na pewno będzie o niego bardzo trudno w ciągu pierwszych 35 minut.
Dokladnie a dorzucajac do tego fakt ze niewyobrazam sobie zeby Hiszpanie nie strzelili bramki mimo ze graja przeciwko bramkarzowi i defensywie ktora tych bramek nie tracila w lidze. W towarzyskich Ruscy pokazali ze Wlosi sa przecietni i rozklepali ich 3-0 a wiec z jakze prostego zalozenia wychodzi ze ..
Hiszpania wygra do zera 2,50 bet365
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Football, Euro 2012, Group C, 10/06/2012, 18:00
Hiszpania v Włochy 10/06/2012
Suma kartek (azjany)

Typ: Powyżej 4.0 @ 2.00 | bet365 ✅ 7 :spokodfhgfh:

Hiszpanie i Włosi grają mecz otwarcia na Euro 2012. Można się spodziewać zaciętego meczu, podobnego do wczorajszego starcia wagi ciężkiej Niemców z Portugalczykami, obfitującego w liczne starcia i faule przerywające grę, obie drużyny potrafią to wyśmienicie. Sędzią tego meczu będzie Węgier Viktor Kassai, który (co pokazuje statystyka http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=576&amp;amp;linkType=referee&amp;amp;contextType=stats) nie boi się pokazywać kartek. W ostatnim sezonie LM w 6 prowadzonych przez niego meczach, w każdym pokazał co najmniej 4 kartki (10, 4, 7, 5, 5, 7), w jedynym jego meczu w LE pokazał 8 kartek, w kwalifikacjach do Euro 2012 w 3 / 4 meczach również pokazał co najmniej 4 żółtka (2, 4, 5, 5). Mecze Hiszpanów i Włochów zawsze są pełne pasji, zaangażowania, czy prowokacji (liczę tu zwłaszcza na Włochów). Poza tym w tym meczu zagra Mario Balotelli, więc właściwie 1 kartka już jest pewna ???? Myślę, że po takim kursie warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 907

pawel-1

Użytkownik
Cesc Fàbregas - Spain Will score @ 3.50 Expect ✅

Daleki jestem od optymizmu związanego z grą na Włochów jednak zgadzam się, że kursy na Hiszpanie to jakieś nieporozumienie. Del Bosque zaskoczył bardzo mocno - nie ma w wyjściowej jedenastce nominalnego napastnika. Znalazł się na szpicy za to Fabregas i to o czymś świadczy. Jego skuteczność w ubiegłym sezonie nie była taka zła, a przecież w Barcelonie też był czasem ustawiany na tej pozycji. Z jednym się zgodzę - Włosi oddadzą tu inicjatywę Hiszpanom i będą liczyć na skuteczną obronę i jakieś kontry. Patrząc jednak na to jakimi zawodnikami dysponuje Del Bosque nie chce mi się wierzyć, że najbardziej wysunięty Fabregas nie będzie miał okazji do strzelenia bramki. Xavi czy Iniesta są w stanie zagrać otwierające podanie z niczego, a na skrzydle będzie przecież jeszcze niesamowity Silva. Podsumowując - moim faworytem jest Hiszpania i jeśli mają wygrać to ktoś strzelać przecież musi. Dlaczego nie Fabregas na którym z racji pozycji będzie ciążyć ten obowiązek? Kurs zachęca do spróbowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom