>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr C, Hiszpania - Włochy & Irlandia - Chorwacja [10.06.2012]

Status
Zamknięty.
buzero 59

buzero

Użytkownik
popieram typ na posiadanie pilki na CHORWACJE - ogolnie bardzo fajnie wygladaja te zaklady !!! i jest to pierwszy rok ze tyle bukow ma te zaklady i to bez dobrze ustawionych handicapow...
ja sie w tym roku na tych zakladach skupiam...i tutaj unibet ma bardzo dobra oferte;
jak na razie wszystko wchodzi gładko - poza Rosją ...ale tego meczu nie typowałem podobnie jak Polski.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Hiszpania - Włochy

Przeczytajcie analizę MadAngel na temat tego meczu. Zgadzam się ze wszystkim poza jednym - jeśli Włosi wyjdą 3 obrońcami, to Hiszpanie się pogubią. Co przemawia za Hiszpanią w tym meczu? Jak dla mnie nic. Wygrali dwa ostatnie wielkie turnieje, nie sądzę, że są w stanie grać cały czas na tak wysokim poziomie..kiedyś musi pojawić się zmęczenie materiału..wystarczy spytać Pepa Guardiolę..on coś o tym wie. Hiszpańska obrona bez Puyola nie będzie tak silna jak wcześniej. Pique ogromny spadek formy w tym sezonie w Barcelonie, do tego jego konflikt z Ramosem, który może podzielić kadrę na dwa obozy - barceloński i madrycki. Kolejna sprawa to brak klasowych napastników, ale ten argument można łatwo zbić, bo chociażby Villaw ostatnim turnieju zdobył tylko jedną bramkę a Hiszpanie i tak go wygrali. Poza tym Hiszpanie w WC2010 rozegrali 7 spotkań i zdobyli tylko 8 goli, z czego ostatnie 4 meczy wygrali po 1-0. To tyle i aż tyle.

Drugi mecz Chorwató z Irolami...typuje Iroli ???? . Strasznie niedoceniany team, dobry w defensywie, walczący, ze świetnym i doświadczonym trenerem. Na ostatnim WC też powinni grać, gdyby nie zostali oszukani na korzyść Francuzów. Tak więc widać,że to nie jest przypadek że RepOfIrl znalazło się na tym turnieju. Co do Chorwatów to pamiętam ostatni turniej na którym grali pod wodzą Bilica. Nastroje były podobne jak teraz - że Chorwacja jest świetna, że jest świetna atmosfera, że bedzie czarny koń etc. Chorwaci szybko odpadli a Bilic podał sie do dymisji, której nie przyjęto. Stawiam tutaj na underowy mecz - 0-0 lub 1-0 dla Irlandi.
 
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
Witam.

Od dawna nie byłem obecny na tym forum ale chętnie dołączę się do dyskusji.

Zaraz zaczyna się mecz a więc oszczędzę szczegółów. Dla mnie nadzieje odnośnie Hiszpanii są zdecydowanie zawyżone a analizy w wielu wypadkach naiwne niczym we wczorajszym spotkaniu Holendrów. Ja stawiam Włochy (+0,5) po kursie 2.22 w Pinnacle.

Drugi mecz to bez wątpienia Irlandia (+0,25), 2.19 Pinnacle.

Jeżeli złamałem regulamin to przepraszam. Następnym razem postaram się poprawić ;)
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
Hiszpania - Włochy
Ale przejdźmy do mojego pierwszego typu na ten mecz, a mianowicie: Hiszpania over 59% posiadania @1.90 Tobet. ✅Jak wcześniej wspomniałem skład Hiszpanii oparty jest na środku pola z Barcelony czyli Xavi i Iniesta wspomagani przez Alonso, czuję że ten mecz będzie wyglądał w taki sposób: Hiszpanie mnóstwo podań w środku pola, Włosi biegają za piłką.
Przepraszam, że mój pierwszy post niewiele wniesie w temat, ale ten typ Tobet początkowo rozliczył na + żeby po jakimś czasie aktualizować na przegrany, choć wydaje się to niemożliwe to uefa podała posiadnie piłki 57% do 43%, a według raportu uefa rozliczany jest ten zakład. Nie wiem jak to policzyli...do przerwy było 58 do 42, w II połowie już Hiszpania operowała piłką i zdobyła przewagę w środku pola, liczne przechwyty a tu taki numer. Dla porównania soccerway podaje posiadanie 63% do 37% na korzyś Hiszpani. I co stoimy na przegranej pozycji....? ????dla statystyków UEFA
PS. a tu jeszcze inne źródło 66 - 34
http://www.guardian.co.uk/football/match/2012/jun/10/spain-v-italy
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
popieram typ na posiadanie pilki na CHORWACJE - ogolnie bardzo fajnie wygladaja te zaklady !!! i jest to pierwszy rok ze tyle bukow ma te zaklady i to bez dobrze ustawionych handicapow...
ja sie w tym roku na tych zakladach skupiam...i tutaj unibet ma bardzo dobra oferte;
jak na razie wszystko wchodzi gładko - poza Rosją ...ale tego meczu nie typowałem podobnie jak Polski.
pieknie wchodzi to posiadanie - nie grajcie handicapow - bo uefa jakos to bardzo rygorystycznie oblicza i zawsze u nich jest mniej dla zespolu przewazajacego o ok 1-5 % , dlatego ja wole mocniej pograc ale tylko over50% a nie handi, bo jednak sa one dobrze dobierane.
CHORWACJA 1,4 - 55%✅✅✅
HISZPANIA 1,16 - 57% ✅✅✅
czyste lokaty - jutro hmmm
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Hiszpania - Włochy

Przeczytajcie analizę MadAngel na temat tego meczu. Zgadzam się ze wszystkim poza jednym - jeśli Włosi wyjdą 3 obrońcami, to Hiszpanie się pogubią.
Fajnie że ktoś czyta moje wypociny ????
No i Włosi wyszli z 3 nominalnymi obrońcami wspomaganymi przez pomocnika z zawodu i napastnika z zamiłowania De Rossiego, Prandelli pokazał że nie boi się nowych rozwiązań które tak na prawde nie mieli nawet kiedy przećwiczyć. Nie mógł grać Barzagli(dla mnie aktualnie najlepszy Włoski obrońca) to nie szukał zastępstwa tylko dał zadebiutować na skrzydle Giaccheriniemu. Sam fakt gry Di Natale także jest trochę niespodzianką bo jak podczas meczu wspominali komentatorzy ostatni raz regularnie występował on podczas euro2008, jednak co potrafi wszyscy widzieli. Tak do 60 minuty do strzelenia gola Włosi byli zdecydowanie lepszą drużyna. Bardzo dobrze zorganizowani z tyłu kilka składnych akcji w ofensywie i juz wcześniej mogli objąć prowadzenie, a akcje kiedy Balotelli zabrał biłke chyba Ramosowi truchcikiem wbiegł w pole karne i zaczął sie zastanawiać nie bede komentował
[*]W Hiszpani zdecydowanie najlepiej wypadł Iniesta, blado za to Xavi czy słabiuśko Silva, po wejściu Navasa gra wyraźnie się poprawiła na szczęście wszedł również beznadziejny Torres .
Hiszpanie narzekali na murawę i zobaczymy co bedzie dalej bo wszystkie 3 mecze grają w Gdańsku.
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
na szczęście wszedł również beznadziejny Torres
Dlaczego beznadziejny? Ahhh, zapomniałem, nie strzelił gola...
Ja bym nie był taki surowy. Wchodzi na boisko w 74 minucie i od razu akcja mogąca zmienić losy meczu. Tylko, że tutaj to raczej Buffon pokazał swoje doświadczenie aniżeli Nando swoją beznadziejność. Potem kolejne akcje. Zapominasz ty i wielu o fakcie, że przecież rolą napastnika jest też wypracowanie sobie dobrej pozycji, ale o tym nikt nie chce pamiętać bo jak gola nie ma to nie ma o czym mówić. Wiem, że wprowadzony został głównie aby zmienić wynik. No i miał okazje, niewiele brakło.
Sądzę, że jeśli będzie miał szansę grać w następnych meczach (chciałbym zobaczyć go przez min. 30 minut w jakimś meczu) to jeszcze pokaże, że potrafi strzelać. Jeśli się pomylę, to jeszcze o tym napiszę. Pozdro
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Teraz podnieta Chorwatami a ja chcialbym zauwazyc jakie oni bramki przypadkowe strzelili... Pierwsza to jakies kuriozum ktorego byc nie powinno bo nie dosc ze strzelec sie poslizgnal i dzieki temu to wpadlo to jeszcze bramkarz tragicznie sie zachowal, druga to tragiczne wybicie obroncy i bramka znajdujacego sie na &quot;spalonym zawodnika&quot; ( spalonego nie bylo wiadomo bo to przy wybiciu ) wiec gdyby nie obronca, trzecia bramka to kolejny przypadek ze odbilo sie to od glowy. Rozumiem 1, jeszcze na sile 2 ale 3 przypadkowych bramek juz nie. Irlandia wyczerapala limit pecha a Chorwacja szczescia. Obu druzynom nie wroze niczego dobrego na tych mistrzostwach. Juz po drugiej serii spotkan podjarka Chorwatami minie i to szybko.
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Teraz podnieta Chorwatami a ja chcialbym zauwazyc jakie oni bramki przypadkowe strzelili... Pierwsza to jakies kuriozum ktorego byc nie powinno bo nie dosc ze strzelec sie poslizgnal i dzieki temu to wpadlo to jeszcze bramkarz tragicznie sie zachowal, druga to tragiczne wybicie obroncy i bramka znajdujacego sie na &quot;spalonym zawodnika&quot; ( spalonego nie bylo wiadomo bo to przy wybiciu ) wiec gdyby nie obronca, trzecia bramka to kolejny przypadek ze odbilo sie to od glowy. Rozumiem 1, jeszcze na sile 2 ale 3 przypadkowych bramek juz nie. Irlandia wyczerapala limit pecha a Chorwacja szczescia. Obu druzynom nie wroze niczego dobrego na tych mistrzostwach. Juz po drugiej serii spotkan podjarka Chorwatami minie i to szybko.
Właśnie dlatego ja osobiście nie mogę się doczekać kolejnego meczu Chorwatów tym razem z Włochami. Oglądając mecz z Irlandią mam niedosyt, bo faktycznie te 3 bramki powiedzmy szczerze to nie były jakieś soczyste brameczki z super zaplanowanych akcji, a przypadkowe. Mnie się podobała jedynie ta 3 strzelona głową przez irlandzkiego bramkarza :) (śmiesznie to brzmi) ???? .
Owszem, generalnie byli lepsi. Ale czy na 3:1 ?. Czekam na potwierdzenie dobrej gry i skuteczności w następnym meczu. Osobiście nie daję im szans na zwycięstwo z Włochami...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom