>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra na remisy - duże bezpieczeństwo

M 0

misieek8

Użytkownik
Witam. Chciałem zaprezentować sposób gry, którym gram od prau miesięcy i przynosi zyski. Nie są one olbrzymie ale zawsze ok 300 zł miesięcznie ???? System pojega na grze na remisy danej drużyny aż do skutku podnosząc jednocześnie stawkę (progresja). Cała zabawa polega jednak na tym, że staramy się wytypować jak najwcześniej remis drużyny. Zacznijmy od tego jakimi stopniami będziemy grać. Przyznam szczerze żę nie lubie dużego ryzyka dlatego za każdy trafiony remis chcę tylko 10-11 zł zysku jednak jeśli ktoś chce mieć większe wygrane może łatwo obliczyć jakimi stopniami będzie grał. Oto moje poziomy:

1. 5,5
2. 8
3. 12
4. 18
5. 27
6. 41
7. 61
8. 92
9. 138
10. 208

Faktem jest że zdarzają się nawet serie 12 meczów bez remisu co w normalnej progresji zmusza do obstawiania wielkimi kwotami. Jednak w tej odmianie jest troche inaczej. Gramy daną drużyną dopuki ta nie uzyska remisu. Jeśli uda jej się zremisować to przeżucamy się na inną. I teraz najważniejsze mianowicie DOBÓR DRUŻYNY ???? Szukamy takiej, która umie remisować np na 20 meczów ligowych ma conajmniej 6 remisów. Mało tego, potrzebujemy drużyny, która spełnia wyżej wymagane kryterium a do tego nie zremisowała conajmniej od 3 kolejek. Jeśli już takową znajdziemy śmiało możemy zacząć obstawianie. Poniżej zaprezentuję kilka przykładów drużyn, którym można &quot;zaufać&quot;. Jeśli kogoś zainteresuję ten sposób gry bardzo proszę o wpisywanie znalezionych przez siebie drużyn na bierząco, dzięki czemu inni gracze będą mogli też te mecze obstawiać ???? Zapraszam również do komentowania ????

OTO KILKA DRUZYN GRANYCH PRZEZE MNIE OD DZISIAJ:

PREMIERSHIP:
FULHAM
STOKE

LIGUE 1:
LILLE
NANCY
NANTES
NICE
GRENOBLE

PRIMERA DIVISION:
ATHLETHIC BILBAO
GETAFE
MALLORCA
SEVILLA
 
S 0

sleep

Użytkownik
grasz singlami czy doublami? Powiem szczerze że nie za bardzo idzie mi taka &quot;tradycyjna&quot; gra i sprawdził bym sobie ten system. Nie dysponuje zbyt wielkiem budżetem więc nie wiem czy warto grać za 3 zl na początek? Jak możesz to prosił bym o wypowiedz
 
M 0

misieek8

Użytkownik
Singlami oczywiście ???? Jeden mecz na jeden kupon ???? Zapomniałem dodać że w razie wygranej kolejną drużynę zaczynami od poziomu pierwszego ???? Wszystko zależy jakie zyski chcesz mieć za każdy wygrany kupon ???? Jeśli np za każdy remis chcesz mieć 2 zł zarobku na czysto możesz zrobić o wiele mniejsze poziomy ????
 
S 0

sleep

Użytkownik
no dobra ale to też jest takie igranie z losem ???? bo jeżeli np. jedziesz 1 drużynę cały czas na remis to prędzej czy później ten remis musi paść więc wygrasz tak czy siak. Ale jeżeli tak jak napisałeś będziesz wybierał co chwile nowe drużyny to może ci się akurat tak trafić że będziesz co chwile te remisy omijał ???? hmm... no już sam nie jestem przekonany jakim systemem grac żeby coś ugrać...
 
M 0

misieek8

Użytkownik
Jedną drużynę grasz dopuki nie zremisuje. Wygrywasz to przechodzisz na kolejną ale też taką, która od czasu do czasu remisuje a conajmniej od 3 spotkań nie zremisowała ???? Każda druzyna prędzej czy później zremisuje więc prędzej czy później wygrasz ????
 
M 0

misieek8

Użytkownik
Napisałem w pierwszym poście, które zaczynam grać od dzisiaj bo ja gram na większą ilość drużyn ???? Później postaram się jeszcze jakieś podać albo możę ktoś inny napisze ???? Jeśli jednak na początek chcesz zagrać na małą liczbę drużyn to zagraj jakieś z ligi francuskiej ???? Tylko pamiętaj że jeśli spotkają się ze sobą np LILLE-NANCY i lille będziesz miał zagrać np za 8 zł a nancy za 18 to grasz kupon za 26 zł ????
 
S 0

sleep

Użytkownik
może załóż wątek w kuponikach i stawiaj jakieś kupony, tam więcej osób zagląda ???? A co do lig to polecił bym również portugalską bo też dość często tam padają remisy. Spróbuje zagrać dzisiaj ze 2 mecze tym systemem i dam znać jak poszło :p ????
 
M 0

misieek8

Użytkownik
Wiesz zabawa polega na tym żeby grać dopuki sie nie zremisuje ???? Chyba że masz na myśli 2 drużyny ???? Napisz jakie drużyny znalazłeś i jaką mają serie bez remisu oraz jaki mają ligowyu bilans zwycięstw-remisów- i porażek ????
 
S 0

sleep

Użytkownik
ja własnie przeglądam mecz betis-getafe i wygląda to tak:
betis:
28/01-09 Puchar Betis vs. Mallorca 0:0
25/01-09 1. liga Huelva vs. Betis 1:0
22/01-09 Puchar Mallorca vs. Betis 1:0
18/01-09 1. liga Valladolid vs. Betis 1:3
14/01-09 Puchar Betis vs. Real Union 1:0
11/01-09 1. liga Betis vs. Malaga 1:2
getafe:
25/01-09 1. liga Getafe vs. Gijon 5:1
18/01-09 1. liga Getafe vs. Santander 0:1
11/01-09 1. liga Numancia vs. Getafe 2:0
04/01-09 1. liga Getafe vs. La Coruna 1:2
21/12-08 1. liga Osasuna vs. Getafe 5:2
14/12-08 1. liga Getafe vs. Mallorca 4:1
co prawda ostatni mecz betis zremisował ale getafe w ostanich 6 meczach ani razu. nie wiem jak jeszcze wygląda sytuacja kadrowa czy wszyscy zagrają, ale może w koncu nadszedł czas na remis getafe ;&gt; ?
To 1 z meczy zaraz rozejrze się za kolejnym, a jak masz jakieś statystyki to tez się podziel :p
EDIT. na 4 spotkania pomiędzy tymi drużynami 1 skończyło się remisem, więc chyba najwyższy czas podnieść statystykę remisów :p
 
M 0

misieek8

Użytkownik
Wpisując w 1 poście liste polecanych przeze mnie drużyn ani trochę nie zastanawiałem się nad Getafe i według mnie bardzo możliwe jest to że w ciągu 3 najbliższych spotkań zremisują ????
 
M 0

misieek8

Użytkownik
W tej chwili gram na 30 drużyn. Oczywiście trzeba mieć zabezpieczenie finansowe i to dość spore na wszelki wypadek ???? Wkład licze w następujący sposób Ilość drużyn x łączna inwestycja do 5 poziomu włącznie. Czyli w tej chwili wygląda to tak 30 x 70,5 zł = ok 2100 zł. Oczywiście mało prawdopodone jest że wszystkie drużyny dojdą mi do 5 poziomu (conajmniej 8 meczów bez remisu drużyn które umieją remisować) ale wole mieć zabezpieczenie.
 
S 0

skrafan

Użytkownik
Powiem wam ze najlepiej grac na remisy na hokeju moze prawdopodobienstwo remisu nie jest duze. ale ostatni zauwazylem ze jest ich duzo duzo wiecej nize dawniej. a zasze kurs na remis w Nhl czy innych ligach oscyluje koło 4 wiec nawet jesli remis padnie juz np w czwartym meczu mamy duzy zysk
policzcie sobie 5+8+12+18=43
18x4=72
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Progresja jak kazda inna. Tematow o tym jak psalmow w bibli.
1. Kazda metoda jest dobra jesli dobre są Twoje Typy.
2. Nie ma dobrej lub złej metody, jest mniej lub bardziej ryzykowna. Czym bardziej ryzykowna tym większa stawka do zgarnięcia ;)
A co powiecie na Sporting Gijon? xD
Nie wiem kiedy ta druzyna ost raz zremisowala ale w zeszlym roku chialem zaczac na niej progresje i jesli sie nie myle to do tej pory X omija szerokim łukiem ;)
 
G 46

ghs

Użytkownik
Wcale nie. Okazuje się, że progresja dramatycznie zwiększa ryzyko wyczerpania budżetu nawet przy p*k &gt; 1.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Powiem wam że progresja to niezłe ścierwo, widziałem ile ludzie przerąbali kasy grając tym systemem, to się nie mieści w głowie. Bardzo mi się spodobała wypowiedz jednego z kolegów, tu na forum na temat progresji, która oddaje chyba najtrafniej jak jest to głupi system. Pisał mniej więcej że grając np. progresją kupony 2.0 po np.30 zł to przy piątym poziomie progsa gramy za 480 zł żeby wygrac 30!!!!!(sic) - heh proste a jakie trudne dla niektórych do zrozumienia. Opłacalnośc żadna i szybciutkie bankructwo.
 
Do góry Bottom