>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Graj z Chomikiem bo warto...

Status
Zamknięty.
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis ATP Kitzbuhel godz 14:00
Jan-Lennard Struff - Tommy Haas
Typ: Tommy Haas +3.00 gema
Kurs: 2.05
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Tommy Haas korzysta ciągle z prezentów jakie wręczają mu organizatorzy turniejow na cegle tj dzikich kart. Tommy ciągle uważa tenis jako sposób na życie, ciągle próbuje ponieważ jego ciało mu na to pozwala. Fizycznie prezentuje się dobrze, nie ma problemów z poruszaniem się lecz doskwiera jedynie utrzymanie wysokiego poziomu gry przez dłuższy czas. Jego załamania formy w trakcie meczu trwają zbyt długo. Ciągle jest groźny na returnie jak i bardzo skuteczny z końcowej linii, gdzie na przykład potrafi zaskoczyć rywala bardzo efektowny winnerem granym wzdłuż linii. Pomimo tego że panowie konfrontowali sie już w tym sezonie na cegle i wygrał różnicą +4.00 gema (6:4 7:5) Struff, który potraktował bardzo poważnie ta rywalizację, to dziś uważam że mecz będzie stał na niskim poziomie, a gra będzie miała wiele zwrotów sytuacji. Struff dziś powinien mieć bardziej luźne podejście do rywalizacji, a dzięki takiemu nastawieniu łatwo stracić seta. Młodszy Niemiec ustawia grę przy swoich gemach serwisowych głównie serwisem i próbą wygrania punktu w pierwszych uderzeniach. Jednak gdy zawiedzie koncentracja to nie trudno o katastrofę w meczu dla Jana-Lennarda. Mimo że w ostatnich sezonach Struff robił bardzo dobre wyniki w Kitzbuhel, wierzę w jego słabsza dyspozycję w pierwszym starciu na tym turnieju. Tommy Haas będzie miał dziś swoje szansę. Ciągle grająca legenda niemieckiego tenisa zagra dziś napewno na 100%. Tommy nie ma wyjścia, musi próbować od razu przejąć inicjatywę w meczu i postawić własne warunki gry. Mobilizacja i ciągle wielki apetyt na grę mogą przyczynić się do szybkiego wygranego seta dla Haasa, a nawet wygrania pierwszej rundy. To prawdopodobnie jeden z ostatnich turniejów na ceglanej mączce dla tego zawodnika. Za dzisiejszym dobrym wynikiem Haasa przemawia to ze dobra passa Struffa w Austrii nie będzie trwała wiecznie.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
WTA Stanford 02/08 godz 06:00
Francesca Schiavone - Kateryna Bondarenko
Typ: Kateryna Bondarenko +2.50 gema
Kurs: 1.781
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Osobiście nie wystawił bym więcej jak 1.50-1.70 na zwycięstwo K. Bondarenko, a tu mamy handicap +2.50 gema po blisko @ 1.80 więc jedyne co należy uczynić w takiej sytuacji to skorzystać z nadarzającej się okazji. Francesca Schiavone mimo tego że dawno ją już skreslilem, to potrafiła w ostatnich turniejach pozytywnie zaskoczyć wygrywając swobodnie 1-2 rundę. Jednak jak już przegrywala, to była kompletnie bezradna. Zmiana nawierzchni i dziś gramy pierwszy mecz na twardym korcie. To nie jest jej faworyzowana nawierzchnia. Schiavone to przede wszystkim długie wymiany, zmiana tempa gry i ciągle trzymanie piłki w korcie. Nie boi się ona przyspieszyć i zaatakować do środka, jednak jej podstawowe zagranie to backhand-slice pod końcową linie. Te zagranie jest kompletnie nie efektywne na szybkiej nawierzchni, a napewno na dzisiejszym hardzie. Zachowawcze, pasywne nastawienie u Włoszki może dać tylko jeden efekt czyli wyraźnie przegrany mecz. Kateryna Bondarenko jak ten mecz, jak i cały turniej potraktuje poważnie to bez problemu powinna dziś zwyciężyć. Bondarenko reaktywowala w ostatnim czasie swoją karierę i ciągle ma dobry wiek do gry w tenisa na wysokim poziomie. Ona preferuje Hard surface i na takich kortach jak dzisiejszy robiła najlepsze rezultaty (pamiętny występ na US Open). Bondarenko na tle dzisiejszej rywalki to &quot;tenisowa strzelba&quot;. Ona stawia na grę do przodu i bezpośrednie winnery. Wszystko wskazuje na to, że Ukrainka poważnie traktuje tą część sezonu i zacznie od dobrego wejścia w Stanford, gdzie grają inne znane i cenione zawodniczki jak Sharapova, Osaka, Muguruza, Riske itp. A więc warto tutaj grać, bo to dobre przetarcie przed większymi turniejami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis ATP Kitzbuhel godz 14:00
Jan-Lennard Struff - Tommy Haas
Typ: Tommy Haas +3.00 gema ⛔
Kurs: 2.05
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Wynik: Tommy Haas 0:2 (3:6 6:7)
Strata: ⛔10j

WTA Stanford 02/08 godz 06:00
Francesca Schiavone - Kateryna Bondarenko
Typ: Kateryna Bondarenko +2.50 gema ✅
Kurs: 1.781
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Wynik: Kateryna Bondarenko 2:0 (6:3 6:4)
Zysk: ✅7.81j
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
WTA Washington godz 00:30
Oceane Dodin - Sara Errani
Typ: Oceane Dodin -3.00 gema
Kurs: 1.943
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
To będzie mecz w stylu konfrontacji David vs Goliath, lecz bez happy end&#39;u dla Davida. W rolę Davida w cieli się dziś Sara Errani. Włoszka obecnie gra najgorszy tenis, a wręcz siluje swoją karierę, zamiast odłożyć rakietę i znaleźć inne, nowe cele. Jej decyzja i nie można zabronić Sarze dalszej gry, a jedynie wykorzystać jej dyspozycję w dzisiejszym starciu. Errani to tenisowy mikrus. Ta zawodniczka aktualnie nie ma żadnych ofensywnych atutów. Na serwisie jest bardzo bezradna, a drugie podanie oznacza zazwyczaj przegrany punkt. W wymianach jest pasywna i ciągle gra pod górę. Ta zawodniczka nie ma żadnych predyspozycji do ofensywnej gry. Jej jedyną szansą i zapewne będzie próbowała zrealizować ten scenariusz to ciągła próba zmiany tempa gry. Jednak to nie przyniesie pozytywnego rezultatu, ponieważ Errani nie powinna mieć dziś żadnych szans na rozwinięcie własnych skrzydeł na korcie. Ocean Dodin ma większy zasięg ramion, jak Errani wzrostu. Francuska łatwiejszej rywalki nie mogla dostać w drugiej rundzie. Jest to zawodniczka, która jedynie jest zainteresowana wbijaniem piłki w kort. Jej serwis ustawia każdy punkt. Każda krótsza piłka jest bezwzględnie atakowana przez Dodin. Na returnie nie biedzie miała ona żadnego problemu w starciu z miękkim podaniem rywalki. Ocean Dodin jest ponad 20 cm wyższa od Errani, jak i dysponuje o wiele większą siłą. Bez jakiegokolwiek problemu Francuzka powinna dziś wygrać różnicą minimum 5-8 gemow. Spotkanie dzisiejsze powinno być podobne do ostatniej porażki Errani w starciu z inną francuską tenisistką tj. Garcią na cegle. Tam Włoszka uległa 0:6 1:6 i dzis powinniśmy ujrzeć podobny rezultat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
E 0

edek-kredka

Użytkownik
Miałem Cię za dobrego typera, aż do teraz. Powiedz mi i innym dlaczego oszukujesz?! Na początku miałeś typ Dodin 2-0 w setach a już po meczu zmieniłeś na -3 gema. To samo zrobiłeś w meczu Bondarenko! Umiesz to wytłumaczyć?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Miałem Cię za dobrego typera, aż do teraz. Powiedz mi i innym dlaczego oszukujesz?! Na początku miałeś typ Dodin 2-0 w setach a już po meczu zmieniłeś na -3 gema. To samo zrobiłeś w meczu Bondarenko! Umiesz to wytłumaczyć?
@Edek Kredka&gt;&gt; zwróć uwagę na to, że on po prostu inaczej typował w Typach Dnia a inaczej tu w tym swoim wątku i stąd te faktyczne różnice w typach o których piszesz, ale jednak wcale nie zmieniał typów już post factum, a jedynie te same mecze typował na forum na kilka sposobów:
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-3-08-2017-czwartek-147384.html#post6477327
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-08-2017-sroda-147363.html#post6476786
P.s: świat się kończy... ????
@edi8 obrońcą @Chomika1 - ale tak nakazują mi zasady fair play.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
E 0

edek-kredka

Użytkownik
Rzeczywiście moje niedopatrzenie. W typach dnia ma inaczej i tu też inaczej???? dla mnie. Chomik sory ZWRACAM HONOR! W takim razie nadal uważam Cię za dobrego typera;) nie obraź się. PS. Ja potrafie się przyznać do błędu:grin:
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Rzeczywiście moje niedopatrzenie. W typach dnia ma inaczej i tu też inaczej???? dla mnie. Chomik sory ZWRACAM HONOR! W takim razie nadal uważam Cię za dobrego typera;) nie obraź się. PS. Ja potrafie się przyznać do błędu:grin:
W typach dnia celowo forsuje kursy/typy w wiadomym celu, za to moje pierwszorzędne typowania są dostępne w moim temacie, jak i dziale tematycznym TENIS

@Edek przeprosiny przyjęte, bo każdy ma prawo coś źle przeczytać, błędnie zrozumiec...

@Edi dzięki za wsparcie w temacie

Pozdrawiam Wszystkich
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
WTA Washington godz 20:00
Eugenie Bouchard - Andrea Petkovic
Typ: Eugenie Bouchard -2.00 gema
Kurs: 1.909
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Tak wysoki kurs na Bouchard jedynie jest spowodowany bezpośrednim bilansem między tenisitkami. O dziwo to Petkovic prowadzi 4/1. Dziś nie mam żadnych wątpliwości co do przekonujacej wygranej w wykonaniu Eugenie. Jej pierwsza gra na tym turnieju to pokaz wielkich umiejętności. McHale została całkowicie rozbita, mimo że była w dobrej dyspozycji. Poruszanie się, praca nóg + ofensywny potencjał jaki drzemie w Kanadyjce to handicap, który pozwala dominować nad każdym rywalem. Andrea Petkovic to także dobrze zbudowana tenisistka bazująca na ofensywie. Ona szuka winner&#39;ow, a nie błędu rywalki. Jednak to bardzo prymitywna tenisistka na tle dzisiejszego rywala. Jej główną wadą jest gra przy siatce, gdzie jest całkowicie bezradna, jak i nie potrafi skutecznie zmienić tempa gry. Niemka jest jedno wymiarowa tenisistką. Jej braki będą dziś bardzo widoczne w konfrontacji z Bouchard. Eugenie na tym turnieju ma dużą szansę na zrobienie dobrego wyniku i efektowne wejście w tournee po amerykańskich turniejach.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
WTA Washington godz 20:00
Eugenie Bouchard - Andrea Petkovic
Typ: Eugenie Bouchard -2.00 gema ⛔
Kurs: 1.909
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
.
Wynik: Bouchard 1:2 (2:6 6:4 0:6)

Strata: ⛔ 10j


WTA Stanford godz 22:00
Kateryna Bondarenko - Petra Kvitova
Typ: Kateryna Bondarenko ⛔
Kurs: 5.80
Pinnacle Sports
Stawka: 10j

Wynik: Bondarenko 0:2 (2:6 2:6)

Strata: ⛔ 10j
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Tenis WTA Washington godz: 23:00
Sabine Lisicki - Oceane Dodin
Typ: Sabine Lisicki -1.50 seta
Kurs: 3.06
Pinnacle Sports
Stawka: 10j
Kurs na Oceane Dodin delikatnie zjeżdża w dół. Ten ruch graczy jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Ten błąd popełnią Ci którzy nie mieli &quot;przyjemności&quot; oglądać starcia Dodin - Errani. Te starcie zostało wytypowane przeze mnie prawidłowo tj Dodin -3.00 (3:6 7:5 6:1). Jednak to co tam zaprezentowała Oceane zasługuje jedynie na wielką krytykę. Ona wygrała z Errani tylko dzięki złej grze włoskiej tenisistki. Oceane miała problem ze wszystkim, ponadto nie miała żadnego pomysłu na grę, a było to spowodowane tym że najprostsze zagrania jej nie wychodziły, a poruszanie się na korcie było na bardzo niskim poziomie. Główne argumenty czyli serwis, czy atak krótkiej, prostej piłki kończyły się niepowodzeniem. Proste volley&#39;e grane blisko siatki powinny być formalnością, a kończyły się dużą kompromitacją w wykonaniu Francuzki. Errani nie miała żadnego problemu z przyjęciem serwisu rywalki. Oceane Dodin jak nie wypracuje sobie przewagi własnym podaniem to jest w dużych opałach. Strasznie kuje u niej poruszanie, co jest zrozumiałe przy tych warunkach fizycznych. Kolejna wada tej tenisistki to kontrola uderzenia. Ona kompletnie nie ma formy. Pamiętam jej spotkania na hardzie, lecz w hali i tam wszystko funkcjonowało dużo lepiej. Sabine Lisicki bez problemu powinna wygrać to spotkanie 2-0 w setach. Niemka wraca do formy po kontuzjach. Jakbym miał ją do kogoś porównać to do głowy przychodzi mi jedynie Serena Williams. Lisicki jest bardzo sprawna, a pod względem siły może bez problemu przebić dzisiejsza rywalkę. Sabine bezbłędnie wykorzysta niezdecydowanie jakie dziś pokażę Oceane Dodin, która zostanie dosłownie w bita w parkiet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom