>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Slam - Roland Garros 2014

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Falla Alejandro-Paire Benoit 2, Bet365 1.72

3:6, 4:6, 6:7 ✅✅✅

VS.


French Open czas zacząć!!! ???? Jest wiele spotkań,lecz ja nie będę podawał ich mnóstwo Wam,ponieważ moim zdaniem lepiej podać kilka niż kilkanaście,lecz wiadomo, że dla fanów tenisa trudno wytypować 2 czy 3 mecze dziennie jak jest ich pełno! Falla moim zdaniem to zawodnik który powinien gnić w challengerach, w tym roku zapamiętałem go po najgorszym meczu jaki w życiu widziałem,a mianowicie grał on z Z 1029 RAKIETĄ ŚWIATA!!! I przegrał 6:2, 7:6 kurs na Alejanrdo wynosił 1.03 a,na kelnera ponad 15. Ale to nie był jakiś fenomenalny mecz ze strony Lucasa Gomeza,to było mnóstwo niewymuszonych błędów, jak dzieci 8 letnie jak nie gorzej. Kolumbijczyk ostatnio grał w Rzymie gdzie pokonał w I rundzie kwalifikacji Donskoya 6:4, 3:6, 6:2 a później odpadł w w drugiej rundzie kwalifikacji 6:4, 6:4 z Gonazalezem. Lecz później dzięki łasce organizatorów jako szczęśliwy przegrany dostał się do turieju głównego gdzie po batach w pierwszym secie z Gulbisem 6:1 skreczował. Francuz ma sezon fatalny,lecz jest to spowodowane kontuzjami. Ostatnio dwa razy skreczował, najpierw w Barcelonie przeciwko Golubievovi,a następnie w Madrycie z Simonem. Z tego co czytałem na twitterze to Benot czuje się już dobrze,mam nadzieję,że faktycznie tak już jest. Kursy wystawione są tak wysoko właśnie ze względu na komtuzje Paire ponieważ umiejętnościami bije Falle na głowę, co ciekawe w tym przypadku głowami również mogą się zrównać ponieważ Kolumbijczyk też zalicz się do tych graczy którzy nie potrafią trzymać nerwów na wodzy. Turniej rozgrywany we Francji także publiczność po stronie Benota. Moim zdaniem uważam,że Benot pokona Falle o ile nie będzie kreczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nawiązując do kursów na zwycięzcę tegorocznego, to jeśli ktoś wierzy w wygranie Rolanda przez Novaka, to w Milenium do wyhaczenia super kurs na jego zwycięstwo - 3,50! Po odjęciu podatku jest to 3,08, co i tak jest dużo wyższym kursem niż w przypadku buków internetowych. Miałem już o tym pisać parę dni wcześniej, kiedy zobaczyłem kurs 3,2 na Djokovica, ale spadł on dość szybko do 3,0 i myślałem, że tendencja spadkowa będzie utrzymana, a tu niespodzianka ????
Druga sprawa, to wysoki kurs na zwycięstwo w I rundzie Kubota. Od razu po zobaczeniu drabinki i tego, na kogo trafił Łukasz przypomniała mi się analogia z 2011r., której kolejną część parę minut temu dołożył Gulbis, wygrywając dzisiejszy finał w Nicei. Otóż 3 lata temu podobnego wyczynu dokonał Almagro - wygrał turniej w Nicei, by za parę dni zameldować się na korcie w Paryżu, gdzie w pierwszej rundzie mierzył się z kwalifikantem - właśnie Kubotem. Spotkanie układało się po myśli Hiszpana, bo prowadził już 2:0 w setach, ale ostatecznie skończyło się porażką, a tak przedstawiały się kursy na tamten mecz:

Co prawda rok później Almagro obronił tytuł w Nicei, a w Rolandzie zaszedł daleko, ale nie grał z Kubotem :jezora: Ogólnie Gulbis z Kubotem grali ze sobą dwa razy, były to mecze na twardej nawierzchni i dwukrotnie wygrywał Łotysz, ale za każdym razem tracił seta.

Poniżej zestawienie poczynań singlowych na French Open obu panów:

Jak dla mnie kurs na Kubota to value, bo wiadomo, jak potrafi czasem podejść do meczów Gulbis, a mecze pomiędzy nimi na twardej nawierzchni były 3 setowe, więc nie sądzę, żeby w najbliższym pojedynku któryś wygrał bez straty seta.
Typy:
Novak Djokovic wygra Roland Garros 2014 3,50 (3,08 po odliczeniu podatku) Milenium
Gulbis - Kubot 2 8,00 Bet365 ⛔ 4:6 6:4 7:5 6:1 ⛔
Kubot wygra seta 2,20 (1,94 po odliczeniu podatku) Milenium ✅ 4:6 6:4 7:5 6:1 ✅
To moja pierwsza taka analiza w tym dziale, więc proszę o wyrozumiałość ;)
 
dx2 227,9K

dx2

Użytkownik
Youzhny-Carreno B. 1 @1.45 expekt
Youzhny jest mojej opinii zbyt wszechstronnym i doswiadczonym graczem, a forma wydaje sie rosnac. Mikhail byl w kazdtm ze szlemow co najmniej w cwiercfinale, duzo punkow do obrony, stad taki typ. Carreno perspektywiczny gracz, niezly technicznie, ale to jest szlem i tutaj Youzhny ma przewage.
Paire ponieważ umiejętnościami bije Falle na głowę, co ciekawe w tym przypadku głowami również mogą się zrównać ponieważ Kolumbijczyk też zalicz się do tych graczy którzy nie potrafią trzymać nerwów na wodzy.
Nonsens. Jak Alejandro Falla gral w 4 rundzie French Open albo gral 5-setowy meczz Rogerem Federerem na Wimbledonie, to o istnieniu Benoita Paire&#39;a jeszcze malo kto wiedzial. Falla gra dobrze tylko okresami, nie jest mlodym zawodnikiem, to juz jest prawie ze inna generacja tenisistow, ale jakby spotkali sie dla przykladu w tym roku na Australian Open, to Paire nie mialby czego szukac w tym starciu.
 
E 107

emile44

Użytkownik
Ja za to zdecyduję się na kilka typów tylko na jutro .
Kursy bet365.

Jerzy Janowicz - Victor Estrella . 1 1,25 ✅, DW 3:0 2.25 ⛔ 6:1 6:4 6:7 6:4
Niby pewna wygrana Jerzyka , jest przełamanie , ale trzeba powiedziec prawdę , że grając tak dalej Janowicz daleko nie zajedzie . W 2 rundzie gra z Nieminenem ktory dzis mocno nameczyl sie z Ołówkiem i też jest pod formą i to jest nadzieja na 3 rundę dla Jerzyka gdzie juz powinien czekac Tsonga i to powinien byc koniec turnieju ...

Tak wiem polscy tenisisci biją rekordy w serii przegranych meczów ale nie oszukujmy się , jak nie teraz to kiedy ? Jakikiolwiek sukces Estrelli na clayu to wygrana z Tomicem ale ten zawodnik w tym czasie był (jest) ciagle pod formą. Zaś w starciu z lepszym graczem jak np. Giraldo Estrella ugral aż 2 gemy. Zakład 3:0 dla odważnych bo Jerzyk nie zawsze też ma równo pod sufitem ale wygra na pewno.

Querrey - Volandri 1 1,36 ✅
Querrey specjalista od gry na clayu nie jest ale to co prezentuje Volandri to jest totalna mizeria . Z Simonem i Hasse ugrał po 5 gemow. Querrey przegral ostatnio np. z Vaisse ale ugrał seta z Montanesem i prezentuje solidna acz tez nie jakas super formę .

Tursunov - Starace 1 1,44 ✅ , DW 3:0 3,05 ✅ Dobry mecz Tursunova , ani razu nie dał się złamać ;D
Jak dla mnie hit dnia Tursunov złapał formę , w tym tygodniu we frajerski sposob przegral ze zwyciezca turnieju w Nicei ale wczesniej pewne zwyciestwa z Nedoveysovem i Haase a Starace podobny poziom , juz sie tutaj nagral bez straty seta w quali , zaklad 3;0 dla odwaznych bo wiadomo jakis set moze pojsc nie po mysli Rosjanina.

Chardy - Gimeno Traver 1 1,40 ✅, Dw 3:0 2,83 ✅
Chardy dobra forma zwyciestwa z Dodigiem , Fedrerem , Haase set wygrany z Raonicem , plus przewaga wlasnej ziemi . Zas gimeno pokonal ostatnio Granollersa co dawalo mi przekonanie ze odzyskal lub zlapal jakas forme jednak jak pokazuja wyniki Granollers przegrywa wszystko jak leci ,zas potem porazka z Berlocqiem bez walki , a uwazam ze Chardy jest lepszy od Berlocq by dopelnic typu dodam pozniejsza porazke z Rola co mowi chyba duzo o jutrzejszym meczu.
Wszystkie mecze razem na kupon na Ako . = 3,42✅
Pomogłem - podziękuj ;))
Dobry poczatek bez niespodzianek /
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Elias Gastao - Schwartzman Diego Sebastian 1 @ 2,50 Pinnacle ⛔
Pierwsza runda turnieju French Open - starcie dwóch zawodników, którzy dostali się do turnieju głównego przechodząc przez kwalifikację. Portugalczyk Gastao Elias będzie podejmować młodszego o dwa lata Argentyńczyka - Diego Sebastiana Schwartzmana.
Gastao Elias w tym sezonie kilka razy był przeze mnie opisywany, jest to jeden z moich ulubieńców z drugiej setki rankingu. Gastao w tym sezonie na clayu osiąga świetne wyniki - miedzy innymi ćwierćfinał turnieju rangi WTA 250 w Oerias, finał challengera w Santosie i półfinał w Sao Paolo. Na kortach Roland Garros w pierwszej rundzie mierzył się z Brytyjczykiem Danielem Evansem, któremu Elias nie dał żadnych szans. Gastao preferuje ofensywny styl gry - bardzo pomaga sobie serwisem, który jest chyba najpoważniejszym atutem w grze młodego tenisisty. Dodatkowo gra dobrze forehandem, najczęściej jest on zagrywany rotacyjnie, backhand mógłby być zdecydowanie lepszy.
W Paryżu poza zwycięstwem z Evansem Portugalczyk pokonał Ignatika i Kuznetsova - więc nie były to dla niego łatwe spotkania a to drugie kończyło się na przewagi. Wczorajsze zwycięstwo na przewagi na pewno dobrze podziałało na Eliasa i myślę, że jutrzejszy dzień będzie dla Niego bardzo ważnym bo druga runda Wielkiego Szlema byłaby największym osiągnięciem w karierze.
Diego małymi kroczkami zbliża się do pierwszej setki w rankingu ATP, widać w jego grze ogromne postępy i sądzę, że turnieje Challengerowe po Roland Garros będą miejsce gdzie będzie świętować pierwszą setkę. Zawodnik o słabych warunkach fizycznych, jednak nadrabiający wolą walki i niesamowitą techniką. Diego występuję wyłącznie na kortach ziemnych, w tym sezonie osiągnął już zwycięstwo w turnieju Challengerowym, właśnie we Francji. W Paryżu pokonał Vincenta Millot i swojego rodaka Martina Alunda.
Diego nie mógł narzekać na los, który przydzielał zawodników z którymi mierzył się w kwalifikacjach. Pewne zwycięstwa, tego trzeba było oczekiwać po prostu. Jak wiemy turniej główny jest rozgrywany do trzech wygranych setów co według mnie w połączeniu ze stylem gry Schwartzmana będzie decydujące i młody Argentyńczyk w swoim debiutanckim meczu w French Open sobie najzwyczajniej w świecie nie poradzi.
Obaj Panowie kilka tygodni temu spotkali się w turnieju Challengerowym w Santos gdzie górą był Portugalczyk. Miałem przyjemność oglądać to spotkanie i wniosek jest jeden - Schwartzman nie wytrzymał fizycznie końcówki, oddając prowadzenie i przegrywając cały mecz i trzeci set po tiebreaku. Sądzę, ze jutro będzie podobnie, Schwartzman postawi się w pierwszych momentach tego meczu a z każdą kolejną akcją zauważymy coraz to większą przewagę Eliasa.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Janowicz 1.27✅
Monfils 1.42
Gasquet 1.25
Stepanek 1.34✅
Dolgopolov 1.4✅
Tsonga 1.19✅


AKO:5.03
Cóż każdy z wyżej wymienionych typów, to typ na zawodnika lepszego, posiadającego większe umiejętności.
Jurek powinien w końcu wygrać. Rywal naprawdę z niższej półki. Z kimś tak słabym dawno nie grał.
Monfils ma za przeciwnika Hanescu, którego osobiście nie cierpię. Rumun coś tam gra w tym sezonie, ale publika będzie za Gaelem. Do tego wiemy że on tu zawsze daje z siebie wszystko. Nie widzi mi się porażka Monfilsa
Tsonga broni półfinału. A Gasquet 4 rundy. Do tego Tomic i Clay to tak jak nasi politycy i prawda wypowiedziana z ich ust. Kangur w całej karierze bilans 13/30 na clayu.
Stepanek mimo wieku ma jeszcze troszkę do zaoferowiania. Te troszkę przewyższa umiejętnośći Argetyńczyka,który przegrywa z dużo gorszymi od Radka. Do tego w tym roku nie ma nikogo znaczącego na rozkładzie.
Dolgopolov- człowiek czajnik tak samo jak chociażby Paire. Ramos wcale nie jest lepszy ostatnio znowu kiepsko, parę niepsodziewanych porażek. Dolgopolov żeby nie jego słaba psychika byłby wyżej. Gość potrafi pokonać kogoś z top 10 a potem przegrać z jakimś leszczem. Ostatnio pech w losowaniach, Tutaj los był łaskawy. Stawiam na większe umiejętności, czyli na Ukraińca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
K 36

kamiiru

Użytkownik
Janowicz- Burgos @1.25 bet365

Chyba najwyższy czas na przełamanie złej passy przez Polaka. Poprzednie pojedynki to już znaczny progress Jerzyka, ale zabrakło zimnej głowy - bodajże 2 setbole z Kohle. Przeciwnikiem Burgos, który w tym sezonie absolutnie nic nie osiągnął.

Tsonga J. - Roger-Vasselin E. @1,18 bet365

Tsonga jest daleki od swojej najwyższej formy, ale nie przeszkadza mu w osiąganiu przyzitych wyników- oczywisice jest to takie minimum przyzwoitosci, ale zwycięstwa z Dolgo, Andersone i własnie Vasselinem to zupełnie solidne wyniki. Na dodatek Tsonga broni połfinału, takze motywacja będzie ogromna. Przeciwnik forma przeciętna, więcej niż seta nie uda się mu ugrać.

Youzhny M. - Carreno-Busta P. @1,35 bet365

Rosjanin po kontuzji prezentował się tragicznie: przegrane z Hasse i Klizanem chluby nie przynoszą. Jednak ostatnie tygodnie, to nieco lepsza forma, ktorą potwierdza urwanie seta Rafie i spokojne zwycięstwa z Mahutem I Golubevem, czyli zawodnkami o zbliżonym poziomie do Carreno Busty. Młody Hiszpan zupełnie przyzwoicie radzi sobie na początku swojej przygody z ATP, jednkaże w ostatnim czasie porażki z Melzerem i Karlovice nie wrożą niczego dobrego przed RG. Doświadczenie po stronie Rosjanina i trochę punktow do obrony Youzhny ma...

Dodatkowo
Raonic @ 1.083 bet 365
Aga @1.063 bet 365

Ako 2.28 X 1000 ✅ uff...już myslałem, że przy pierwszym meczu Youzhnego będę musiał się pożegnać z połową budżetu na RG ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Marinko Matosevic (AUS,68) vs Dustin Brown (GER,87)
Zaczne od Brown-a mimo to ze nie bede jego typowal na zwyciezce meczu. A dlatego ze jakims trafem przelaczylem na ES na jego mecz z Lu i dlugo nie bede sie tu rozpisywal, mecz ten byl na slabym pozimie. Brown ktory dopiero trafil do 100 majac 29 lat, niegral nic specjalnego mimo ze pokonal Lu(Tez gral slabo,a przywlasnym serwisie sie meczyl). Brown gral agresywnie w tym meczu, ogolnie jest to zawodnik ktory gra ofensywnie a jego gra polega na tym ze grajac tak, podejmu ryzyko typu 50/50 (wejdzje pilka,nie wejdzie) Z Delic-em przegral nie pokazujac nic nadzwyczajnego, nawet w 2 secie nie podjol walki ,wychodze zalozenia ze nie nalezy do walczakow. We wczesniejszym turnieju przegral z K.Edmund(GBR,294) 4-6 6-1 6-4 mimo ze gra na cegle to wyniki nic specjalnego,cos tam serwuje i tym sie prubuje bronic.
Przeciwnikiem bedzie Matosevic ktory lubuje sie na kortach twardych do tego ameryka, ale jego wyniki na cegle sa zadawalajace przynajmiej ostatnio,Isner(10,USA) 7-6(9) 6-7(5) 7-5, Kohlschreiber(26,GER) 6-2 6-2 Thiem(70,AUT) 6-4 6-4 czy Istomin(55,UZB) 6-7(6) 6-3 7-5 sa to tenisisci owiele lepsi niz Brown a wyniki Matosevica sa poprawne mozna tu nawet zaznaczy ze Marinko bardziej gra do konca i walczy nawet z Mannarino (z ktorym ostatnio przegral) jest lepszy od Brown-a w mojej opini.
Kursy juz dawno polecialy, buki mialy problem z wystawieniem kursow bo byly mocno rozchwianie ,coral wystawil nawet 1,91 poczym szybko zrzucil, jak np Expekt 1,70 dzisiaj kursy wgraniczch 1,55 poniewaz buki szybko w prowadzily korekty .
Nie sadze ze to jakis nadzwyczajny pewniak ale zaklad idzie na Matosevic-a z tego wzgledu ze bardziej gram przeciwko Brown=owi ktory nic specjalnego niegra a wyniki nawet to podtwierdzaja plus podejrzewam ze Marinko mu nie odpusci a Brown-a slabo widze w 5 setach,a dobra czy poprawna gre Marinko traktuje jak Bonus plus walka.
Marinko Matosevic 1,60 @ MarathonBet
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Juzny - Carreno Busta @ powyżej 38 2.00 Pinnacle ✅
Stepanek - Arguello @ powyżej 35.5 1.862 Pinnacle ✅
Devvarman - Nedovyesov @ powyżej 37.5 1.82
Unibeet
✅
Krótko i na temat. Nie wydaje mi się, aby wszystkie te spotkania skończyły się w trzech setach.
Juzny jest faworytem w meczu z Pablo, ale wciąż mam w pamięci jego beznadziejną formę. Może i ostatnio zaczął prezentować się lepiej, ale to nie jest ten sam zawodnik co kiedyś. Pablo to natomiast młody tenisista, który ma duże szanse na zrobienie kariery. Nie jeden raz sprawił niespodziankę. Nie widzę powodów, dla których miałby dziś nie powalczyć z Rosjaninem.
Co do Stepanka, to ciężko mu będzie wygrać 3-0. Facundo to tak jak Carreno Busta młody tenisista, który zapewne będzie zasuwać na korcie od początku do końca. Wierzę, że urwie seta Stepankowi.
W meczu Devvarmana z Nedovyesovem ciężko wskazać kto jest faworytem, obaj ostatnio przegrywają wszystko jak leci. Mają nierówną formę, więc nie wierzę po prostu, że ten mecz skończy się 3-0 dla któregoś tenisisty.
Tursunov - Starace @ Tursunov 1.51 Unibeet✅
Typ opieram w głównej mierze na ostatniej grze Tursunova. Dobrze zagrał w Nicei z Haase i w Rzymie z Bautistą Agutem. Wiem, że dwa mecze nie mogą być wyznacznikiem, jednak myślę, że jeśli Rosjanin zagra tak samo to wygra. Co prawda H2H jest po stronie Starace, prowadzi 3-0, ale dzisiaj moim zdaniem trudno będzie mu wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Raonic Milos-Kyrgios Nick
over 33.5 gemów, Bet365 1.72
Tie break w mecz? TAK 1.61 Bet365

6:3, 7:6, 6:3
VS.

Analiza na szybkiego ponieważ mecz o 11:00 teoretycznie. Kursy wzięte z kosmosu! Przecież Australijczyk w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze an clayu, jego bilans to 11/2. Wygrał dwa challengery, pierwszy w Sarasocie,a drugi w Savannah oglądałem prawie wszystkie jego dostępne mecze i Nick grał tam fenomenalnie. Na dniach skreczował z Kublerem,ale moim zdaniem dobrze zrobił ponieważ będzie miał więcej sił na French Open,z jego zdrowiem podobno wszystko jest OK. Kyrgios to zwycięzca AO 2013 juniorów oraz French Open 2012 w singlu jak i triumfator Wimbledonu 2012 i 2013 w deblu. Gość ogólnie ma wielki potencjał i kiedyś będzie w TOP najlepszych zawodników. W poprzednim roku Australijczyk pokonał Stepanka 7:6, 7:6, 7:6 sprawiając wtedy nie lada niespodziankę. Raonic, ja rozumiem,że facet gra teraz tenis swojego życia,jest w TOP 10 na 9 pozycji,ale bez przesady żeby był jakimś Bogiem na mączce. Ostatnio w Rzymie pokonał Bolelliego, Tsongę, Chardego i odpadł dopiero z Djokoviczem 6:7, 7:6, 6:3 także to bardzo dobre osiągnięcie. Kanadyjczyk nie jest jeszcze dobrym returnerem, a jak wiadomo Kyrgios posiada również piekielny serwis co Milos. Moim zdaniem na pewno zobczymy tie breaka i to nawet nie jednego. Kurs 1.083 na Raonica? Moim zdaniem to śmiech na sali i to nie będzie mecz łatwy i przyjemny dla rakiety numer 9. Według mnie będzie tutaj overowo i tak też stawiam.
 
nebula 43

nebula

Użytkownik
Dolgopolov A.-Ramos A. 7:6 6:4 6:1
TYP GŁÓWNY H-4,5 gema TYP 1 1.75 Unibet ✅
lub propozycja dla odważnych 3:0 kurs 2.7 Unibet✅

Pierwsza runda,więc trzeba ostrożnie to tego podejść i nie szaleć kursami poniżej 1.3. Niby wszystko wydaję się takie przewidywalne, ale to jest sport i jakby tak było to jaki byłby sens rozgrywania tych meczy. Radzę sobie prześledzić historię 1 rund na RG i wyciągnąć wnioski. Kyrgios kurs 5.9 ograł Stepanka, Gimeno-Traver kurs 5.8 ograł Monaco, Monfils kurs 4,2 ograł Berdycha, Tursunov kurs 4.4 ograł Dolgopolova. Z dużych niespodzianek z przeszłości to: Rok 2009 R16 i Nadal wypada z turnieju po meczy z Soderlingiem, w WTA rok 2012 1 runda i z turniejem żegna się Serena Williams po porażce z Razzano...
Dlaczego ten RG miałby być wyjątkowy i bez niespodzianek?

Oczywiście takie niespodzianki będą może 3-4 w 1 rundzie, ale na pewno będą, i nie jedno &quot;pewne&quot; Ako popsują.


Wracając do mojego typu. Wybrałem z oferty 1 rundy mecz pomiędzy Dolgopolovem, a Ramosem. Jak dla mnie obaj zawodnicy są na odmiennym biegunie. To co pokazywał ostatnio Dolgopolov stało na bardzo wysokim poziomie, szczególnie 2 set z Tsongą, w którym dominował w każdym aspekcie gry, do tej pory nie rozumiem jak on mógł to przegrać. Przy własnym serwisie (nie licząc tiebreaka) w całym secie przegrał zaledwie 6 punktów i aż 3 gemy kończył do 0. Wiem, że jak spojrzymy na suche wyniki Ukraińca to mamy w większości porażki, trzeba jednak spojrzeć na ich okoliczności 2:0 z Garcia-Lopezem, który w kwietniu był w genialnej formie ograł nawet później Berdycha i ugrał seta z Novakiem. Porażka 2:0 z Montanesem, który w w wielkiej formie nie jest, ale od czasu do czasu potrafi zrobić dobry wynik. 2:0 z Gulbisem i wspomnianym Tsongą. Jak dla mnie wyniki nie odzwierciedlają prawdziwych umiejętności Ukraińca. Jedyne czego można się bać w jego wykonaniu to głowa, która często zawodzi, niestety potrzebna by była praca z dobrym psychologiem sportowym, żeby wyplemić te głupie nawyki.
Ramos zawodnik, 115 w rankingu i na prawdę myślę, że te prawie 100 pozycji niżej w rankingu od Dolgopolova jak najbardziej oddają różnicę klas pomiędzy nimi. Ramos to typowy hiszpański przebijacz. Nie posiada zbyt mocnego podania i dla zawodnika pokroju Dolgopolova przełamanie tego podania choć raz w każdym z 3 setów nie powinno być wielkim wyzwaniem. Młody Vaisse przełamał go 3 razy, Robert 4 razy, a będący nie w swojej najlepszej dyspozycji Seppi aż 6 razy. Co tu dużo mówić Dolgopolov też nie powinien mieć z tym problemów przynajmniej ten raz w każdym secie co daje nam wynik przy utrzymaniu swoich podań spokojnie pokrywający linię. Wiadomo jednak, że Aleksandr jest bardzo niestabilnym zawodnikiem, który często nie potrafi utrzymać równej dyspozycji przez cały mecz. Jestem jednak przekonany, że jakiś miażdżący set w jego wykonaniu się trafi taki 6:1, 6:2 wtedy nawet po przegraniu jednego z setów powiedzmy w stosunku 6:4 i tak linię będziemy mieć pokrytą. Dajmy na to 6:4 4:6 6:4 6:2.
Wynik 3:0 jest propozycją dla tych co mają luźne fundusze, lubią zaryzykować i nie będą płakać jak Typ nie wejdzie;) Ja osobiście puszczam jedno i drugie.

Pozdrawiam
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chardy J. - Gimeno-Traver D.
|1.44| Sportingbet !

✅ forma bez zmian ✅

Najwyższy czas, na zagranie jakiegoś meczu, z niebywałego turnieju Roland Garros! Pod lupę biorę spotkania, Francuza z Hiszpanem, który bardzo ładnie sobie pogrywał w Rzymie. Solidny serwis, bardzo często wyrzucający rywala, w wymianach również jest wysoka poprawa. Co najważniejsze przy swoim serwisie nie traci dużo punktów, a jeśli już to szybko się poprawia i zdobywa je na swoją korzyść. Natomiast, przeciwnik nie co chimeryczny ale mimo tego jakoś nie spodziewam się jego w kolejnej rundzie, z racji temu że to jest zawodnik który bardzo często traci śmiesznie punkty. Francuz nie powinien mieć specjalnych kłopotów, dlatego liczę że pod swoją publicznością przejdzie dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 227,9K

dx2

Użytkownik
Monfils-Hanescu 1 @1.35
Monfils jak co roku robi to samo przed French Open. Znika gdzies z powodu kontuzji, ale nie sadze zeby tez Francuz umieral. Rok temu rowniez zniknal i pojawil sie tydzien przed French Open w Nicei. Nie pierwszy raz zreszta takie praktyki u niego. Mysle, ze ze zdrowiem jest ok, gdyz Monfils mial wystartowac w Nicei z dzika karta, ale ostatecznie zrezygnowal. Monfils jednak jest polfinalista French Open, wiec stac go na duzo. Dla Victora Hanescu mam duzo szacunku, za odwage i osobowosc (patrz Wimbledon i mecz z Brandsem). Rumun byl tez w cwiercfinale French Open, ale Rumun bedzie miec w lipcu 33 lata i z pewnoscia nie jest to jego prime time jak u Monfilsa. Jakis wiekszych symptomow lepszej formy u Hanescu tez nie widac poza polfinalem w Oeiras. Monfils jak zwykle bedzie miec duze wsparcie i powinien Francuz zagrac dalej.

Matosevic-D.Brown 1 @1.55
Nad tym meczem to ja sie dlugo zastanawialem, z gory, z dolu, z boku. Obydwaj panowie bardzo slabo radza sobie w szlemach. Obydwaj w swoich karierach nie przebrneli jeszcze 1 rundy na French Open. Ba... Marinko Matosevic nie przebrnal jeszcze nawet w zadnym szlemie 1 rundy. Chociaz trzeba wziac na to tez poprawke. Jezeli ktos widzial mecze Matosevica z Nishikorim na Australian Open czy z Cilicem podczas US Open, to sam sie zastanowi jak to mozliwe, ze ten zawodnik jeszcze nie wygral w singlu meczu na szlemie. Niemniej jednak Australijczyk o bosniackich korzeniach robi postepy na cegle. Australijczyk notowal w tym sezonie m.in. wygrane nad Stakhovskym, Kohlschreiberem (na ten mecz biore jednak poprawke), a ostatnio zmusil w Madrycie Isnera do 3-setowego bardzo wyrownanego pojedynku w Madrycie. Jezeli potrafi wiec zagrac tak z Isnerem to na pewno Brown jest do ogrania. Style gry bardzo rozne, Brown generalnie ryzykuje i atakuje czesto niewspolmiernie do sytuacji, natomaist Matosevic od strony technicznej jest na pewno duzo lepszym tenisista. Ktorys w koncu wpisze do CV 2 runde French Open, paradoksalnie dla Australijczyka moze stac sie to na nawierzchni, ktora jest jego najslabsza strona. Kredytu zaufania udziele wiec Matosevicowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
David Goffin – Jurgen Melzer
Typ: Melzer -1,5s
Kurs: 1,81 | Unibet

Na pierwszy dzień turnieju do oka wpadł mi typ w/w, gdyż różnica umiejętności jak i formy pomiędzy tymi tenisistami zdecydowanie na korzyść Austriaka. Dobra gra w Rzymie i Dusseldorfie sprawiła, że bukmacherzy doceniają Melzera i nie ma żadnej promocji. Mimo to, taki kurs i tak jest niezły, a typ prawdopodobny, biorąc pod uwagę grę obu zawodników.
Jurgen Melzer, leworęczny tenisista z niezłym serwisem i bardzo dobrą grą przy siatce jest w stanie zrobić wiele szkód młodszemu Belgowi. Goffin uważany jest za talent, jednak na razie nic nie pokazuje i nie sądzę by miało się to zmienić na tegorocznym French Open, gdyż jego gra pozostawia wiele do życzenia na czele z serwisem i regularnością. Do tego dochodzi mocny rywal, w dodatku leworęczny, co utrudni zadanie. Ze znacznie lepszymi Belg sobie nie radził na mączce, a zdarzało się przegrywać z zawodnikami o 3 półki niżej.
Biorąc pod uwagę dobre występy Austriaka w Mastersach, myślę, że możemy być spokojni o pewne zwycięstwo Jurgena, które w moim scenariuszu musi się skończyć maksymalnie w 4 setach.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Chardy J.-Gimeno-Traver D.TYP : 1
Goffin D.-Melzer J.TYP : 2
bet365 , kurs łączny 2.3

Zgadzam się z argumentami moich przedmówców.
Uważam, że na dzisiaj to zdecydowanie najciekawsze propozycje, które zostały do zagrana na kortach w Paryżu.
Według mnie zarówno Melzer jak i Chardy to bardzo solidni zawodnicy, którzy nie odpadaja w 1 rundach. Oni oczywiście w zaleznosci od przeciwnika, ale sa w dwoch, trzech pierwszych meczach na Szlamach dość pewnymi typami. Mam kilku takich zawodnikow jak oni, na których gram i zazwyczaj mnie nie zawodza.
Jesli chodzi o mecz Melzera to w turniejach w Niemczech i Włoszech może nie błyszczał, ale myśle ze na dzisiaj jego forma zdcydowanie wystarczy. Powinien poradzic sobie, bo jego przeciwnik to mlody Belg, który też formą nie błyszczy.
Gra bardzo w kratkę. Do tego w bezposrednich starciach dwa razy wygrywal gracz z Austrii. Dla mnie profesjonalizm i doswiadczenie Melzera dzis wygra.
Jesli chodzi o drugi mecz to Chardy przed swoja publicznoscia nie moze odpasc 1 rundzie ! ???? Tak na powaznie to Francuz bardzo dobrze grał zarowno w Madrycie jak i Rzymie i w jednym i drugim turnieju polegl dopiero swietnie dysponowanemu ostatnio Raonicowi.
Ostatnie starcie h2h na ziemnej tez na korzysc Francuza. Mysle, ze dzis bedzie podobnie.
 
el-bet 109

el-bet

Użytkownik
Marin CILIC v Pablo ANDUJAR Typ: ponad 3.5 seta @1.80 (bet365)⛔
CILIC w tym roku radzi sobie całkiem nieźle na cegle, porażki z takimi zawodnikami jak :WAWRINKA (R2 Monte-Carlo), NISHIKORI (QF Barcelona) czy GULBIS (R3 Madrid) wstydu nie przynoszą. ANDUJAR jak do tej pory nie zaprezentował dobrej formy w ciągu clay season. Co prawda dodarł do SF w Rio de Janeiro (porażka z Nadalem po zaciętym meczu), ale to było w lutym. Musi się w końcu przełamać.Uważam, ze oboje wygrają przynajmniej po jednym secie.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
1. Cilić - Andujar 1 za 1,22 Bet365
Chorwat w dwóch turniejach na ziemi (Rzym i Madryt) pokazał dobrą formę myślę, że wystarczy na Hiszpana
2. Klizan - Nishikori 2 za 1,18 Bet365
Japończyk o mały włos nie ograł Nadala. Jeśli może biegać to wygra.
3. Bautista - Lorenzi 1 za 1,18 Bet365
Hiszpan pnie się w rankingu ATP, Włoch może spróbować wygrać ale to nie ten rozmiar kapelusza.
Mnożnik 1,7
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Nadal Rafael-Ginepri Robby Under 25.5 gemów, Pinnacle Sports 1.85

6:0, 6:3, 6:0 ✅✅✅

VS.


Pisałem o Nadalu już w tym roku nie raz,że nie jest w życiowej formie...wyniki jak i same słowa Hiszpana to potwierdzają. Podsumowując wyniki tegoroczne Rafy na clayu to: porażka w ćwierćfinale z Ferrerm 7:6, 6:4, porażka w ćwierćfinale z Almagro 2:6, 7:6, 6:4, wygrana na farcie (przez krecz) w finale z Nishikorim 2:6, 6:3, 3:0 oraz porażka w Rzymie z Djokovicem 4:6, 6:3, 6:3. Tak jak napisałem na początku,sam Nadal mówi,że jego forma jest daleka od takiej jaką chciałby prezentować i zapewne nigdy w życiu nie wygra tyle razy pod rząd French Open czy Monte Carlo. W każdym bądź razie jak przegrywał to nie z ogórkami, a w pierwszej rundzie zmierzy się właśnie z takim ogórkiem jakim jest Robby Ginepri. Amerykanin w chwili obecnej jest sklasyfikowany na 279 pozycji,a kiedyś bagatela był 15! Lecz było to bardzo dawno temu ponieważ w styczniu 2006 roku. Panowie grali ze sobą w 2005 roku kiedy to Hiszpan był młodzieniaszkiem,a mimo wszystko pokonał Robbego 7:5, 7:6. Niby Ginepri prezentuje jakoś formę ponieważ ostatnio w Tallahassee wygrał challanger...no ale wiadomo nie ma co porównywać challangera do wielkiego szlema. Po wygranym turnieju udał się do Nicei gdzie odpadł w pierwszej rundzie z Pavicem 7:5, 6:2. Dodatkowo turniej który wygrał rozgrywany był na amerykańskim clayu,czyli o wiele szybszym od europejskiego,niebo a ziemia ponieważ znacznie szybszy. Nie mam pojęcia czym może Robby zagrozić Hiszpanowi...pod każdym elementem Rafael bije Amerykanina na głowę z kretesem. No może nie pod każdym,ponieważ Robby ma większą muskulaturę &quot;bajcepsów&quot; ???? ale po co to w tenisie, ja nie wiem. Czy będzie w meczu pogrom wszystko zależy od &quot;króla mączki&quot; ja mam nadzieję,że Nadal rozwali Ginepriego tak jak Janusz Korwin-Mikke rozwali europarlament.

Tie Break typuje tak French Open 2014:
1. Raonic Milos-Kyrgios Nick over 33.5 gemów 6:3, 7:6, 6:3 ⛔
2. Raonic Milos-Kyrgios Nick tie brak w meczu? TAK 6:3, 7:6, 6:3 ✅
3. Falla Alejandro-Paire Benoit 2 3:6, 4:6, 6:7 ✅
4. Nadal Rafael-Ginepri Robby Under 25.5 gemów, 21 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom