>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Slam - Roland Garros 2014

Status
Zamknięty.
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Ja stawiam na Nadala, jednak to jego turniej jego nawierzchnia i jego czas. Ma formę, jest mega mocny. Już wcześniej pisałem, że zdemoluje Murray&#39;a.
o Djoko się mówi, że też jest tytanem, pod względem fizycznym jak i mentalnym, jest powtarzalny, dobiega do wszystkiego i wszystko super uderza. Tak to prawda, w starciu z kelnerami jest mocny i tak buduje swoją siłę, ale w finale czego na niego Rafa i to on jest zdecydowanie silniejszy od Djoko (przede wszystkim psychika). Możemy się nastawiać na długie wymiany, na szachowanie na korcie w początkowej fazie meczu, ale już w połowie drugiego seta, gdyby któryś z graczy miał przewagę seta i breaka okaże się tak naprawdę kto jest silniejszy. Ja stawiam, że to Nadal &quot;zje&quot; Djoko i jego przewaga będzie coraz większa z każdym kolejnym gemem...aż do zwycięstwa. Typuje 3-1 dla Nadala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 0

iras90

Użytkownik
Nadal -Djokovic 2.05 Ile to razy miał wygrać Rafa a wygrał Nole ostatnimi czasy, taka sama sytuacja była w Rzymie większość pisała rafa wraca do formy wygra a tu kicha, sorry sam Rafael skomentował wygraną z Muzzą ,,Cieszę się z mojej gry. To był mój najlepszy mecz na mączce, jaki rozegrałem w tym sezonie.&#39;&#39; ale niech was nie zwodzi obraz tego meczu z Murrayem zagrał bardzo słabo Andy miał problemy z poruszaniem się po korcie a ostatnie mecze Rafy były dobre ale bez tego czegoś z poprzednich lat, a nic dwa razy się nie zdarza wyszedł mecz ze szkotem a ze serbem może być tak jak z poprzednich meczów, a Djoko przeważnie najlepszy mecz rozgrywa w finale. Zagrałem za 5 dyszek przed meczem na Djoko ale resztę kasy będę inwestował na live liczę że na początku Rafa go przełamie kurs wzrośnie do 2,50 i wtedy jadę ostro ???? , żeby nie było lamentu znów wygrał , jaki dobry mecz zagrał serb a kasa postawiona na Nadala zasili konto bukmachera.
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Nadal R. - Djokovic N.
36 75 62 64
win Djokovic /2,22/ marathon ⛔
U 42,5 /1,79/ pinnacle ✅
Finał RG 2014 a w nim Rafael Nadal i Novak Djokovic powalczą o tytuł oraz o bycie nr 1 na listach ATP. Zacznę od ich bezpośrednich pojedynków. H2H 22:19 dla Nadala. Ilość meczy który rozegrali między sobą potwierdzają tylko to że obydwoje dokładnie znają swoje lepsze i gorsze strony. 5 razy grali ze sobą na RG i 5 razy wygrał Nadal. 2006, 2007, 2008-3:0, 2012-3:1, 2013-3:2. Jak widać z każdym meczem na RG Djoko radził sobie coraz lepiej z Nadalem, więc czemu teraz ten wynik nie miałby być na korzyść Novaka. Ostatnie 4 mecze tych panów wygrał Serb, Nadal ostatni raz wygrał z Djokovicem podczas US Open 2013. Ostatni mecz rozegrali stosunkowo niedawno, na mączce w Rzymie 46 63 63 wygrał Serb. Chwilę zatrzymam się przy tym meczu. Serb pokazał, że agresywna gra na mączce przeciwko Nadalowi przynosi korzyści. Zanotował on 46 winnerów, przy tylko 15 Nadala. To właśnie agresja w returnie, w grze z końcowej linii i skracanie tym samym wymian przyniosły mu zwycięstwo w tym meczu. Return – w tym meczu Nadal w pierwszym secie wygrywał 2 serwis z 75% skutecznością ( ten set wygrał), natomiast ten procent w kolejnych setach wynosił odpowiednio 28% i 25% - wynikało to z głębszych returnów Novaka i bezpośredniego przejęcie inicjatywy w danym punkcie właśnie dzięki returnowi. W tegorocznym RG Nadal wygrywa 63% drugiego serwisu jednak nie miał on wymagających rywali poza Ferrerem, a w meczu z nim w pierwszym secie Rafa wygrał 60% pierwszego serwisu i 46% drugiego. To może być element który jutro odegra bardzo ważną rolę, a Nowak będzie w stanie returnowac jeszcze lepiej niż Ferrer w pierwszym secie. Drugim takim elementem może być backhand Nadala - w tegorocznym RG 22 winnerów i aż 51 niewymuszonych błędów ( Djoko trochę lepiej odpowiednio 56 i 73). Jednak na statystyki z tegorocznego RG należy spojrzeć trochę z przymrużeniem oka, ponieważ niewiele jest graczy potrafiących przeciwstawić się w pełnym wymiarze meczu mocno rotacyjnej grze Nadala. Djoko godzinę dłużej spędził na kortach w Paryżu niż jego rywal, ale to nie powinna być różnica która będzie miała jutro znaczenie. Podsumowując, Djoko i Rafa grają bardzo dobry tenis w tegorocznym RG i zdecydować może dyspozycja dnia, jak w takich meczach na szczycie często bywa. Ja spodziewam się po jutrzejszym meczu że Serb będzie w stanie przeciwstawić się mistrzowi Paryskich kortów głównie agresywnym returnem, ciągłymi atakami na backhand Rafy oraz chodzeniem do siatki do rozprowadzeniu przeciwnika. Djoko doskonale wie że do siatki grając przeciwko Nadalowi chodzi się po graniu na jego backhand ;)

Co do mojego drugiego typu dodam tylko że w ostatnich 13 setach między tymi graczami nie było tiebreaków, a 3:1 dla Novaka wydaje mi się prawdopodobne. Jakoś 5 setów nie widze w tym meczu, bo gdy jeden lub drugi uzyska przewagę nad rywalem będzie olbrzymie skoncentrowany aby nie oddać rywalowi inicjatywy, bo to jest mecz niezwykle ważny dla jednego i drugiego. Nadal chce potwierdzić swoją dominacje na mączce po kilku niepewnych jego meczach na tej nawierzchni w tym sezonie, a Novak na pewno będzie chciał pójść za ciosem i po wygraniu na mączce z Rafą w Rzymie będzie chciał wygrać pierwszy raz tytuł w Paryżu, brakuje mu go do karierowego wielkiego szlema.​
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Djoko - Nadal
TYP : Djoko wygra RG
kurs 2,05

Ja już parokrotnie w swoich analizach na tym turnieju mówiłem, że Nole dziś wygra i dalej tak uważam.
Jego tenis na mączce obecnie wygląda najlepiej z ostatnich lat.
Jest najbliżej szansy na osiągnięcie sukcesu na RG jak nigdy. Nole od 2011 roku zmienił swoją dietę. Zaczął współpracować z genialnym serbskim dietetykiem i jest na diecie bez glutenu. Czytałem ostatnio jego książkę. Jestem pewien, że zrobi wszystko, żeby dziś pokonać Nadala.
Hiszpan z kolei w moim odczuciu niby bardzo dobry, niby w wielkiej formie, ale nie czuje w nim takiego powera jak w Djoko.
Ogladalem mecz z Ferrerem i kompletnie mnie nie zachwycil.
Ja tutaj widze win Djokovica.
 
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nadal Rafael - Djokovic Novak
Typ: Nadal Rafael (-1.5) Sets @ 2.80 ✅ 3-6 7-5 6-2 6-4
Double faults
Typ: Тotal Under(4.5) @ 2.20 ⛔ 7
Betcity
Obawiam się, że zamiast kolejnego klasyku możemy obejrzeć raczej rozczarowujący finał, co byłoby dobrym podsumowaniem męskiego turnieju, który stał na dość przeciętnym poziomie. Obaj finaliści mieli komfortową drogę do finału. Rafał to już w ogóle spacerek, bo do 4 rundy nie widział poważnego zawodnika, a w ostatnich 2 meczach po drugiej stronie miał zakompleksionego do imentu Ferrera i słabiutkiego Murraya. Inna sprawa, ze na tle będącego w formie Nadala ciężko dobrze wyglądać dobrze, fizycznie wygląda jak zawsze świetnie, forhendowe świdry precyzyjne, serwis regularny, nie ma się do czego doczepić. Zdecydowanie lepiej niż w sezonie ziemnym przed French Open, kiedy po kilku porażkach wielu uwierzyło, że Hiszpan jest do ogrania w Paryżu (w co nawet buki uwierzyły nie widząc w nim głównego faworyta). Djoko też raczej problemów w drodze do finału nie miał, wprawdzie bez żadnego błysku, na szczęście dla Serba w drugim tygodniu nie miał za bardzo kto go postraszyć, bo Tsonga, Raonic i Gulbis mogli imponować tylko serwisem, a i to niezbyt często. Trochę może martwić jego dziwna niedyspozycja w ostatnim meczu, co kosztowało go seta, kiedy to po 2.5 seta trochę mu odłączyło prąd, co zresztą sam przyznał w pomeczowym wywiadzie. Nie jest to dobry prognostyk przed finałem, bo z Nadalem na pewno nie będzie biegał mniej niż z Gulbisem. Moim zdaniem na przestrzeni 2 tygodni lepiej wyglądał Hiszpan i jest dla mnie faworytem. Ostatnio w bezpośrednich pojedynkach rządził Djokovic, w 3 ostatnich meczach Nadal nie wygrał nawet seta, ale z zastrzeżeniem, że wszystkie one były grane na twardej nawierzchni, a Hiszpan dopiero wracał do pełni dyspozycji po kontuzji. Dzisiaj idealna okazja do odwrócenia tej serii i zgarnięcia dziewiątego pucharu Rolanda Garrosa.
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Rafael Nadal under 3.5 aces------&gt; 1.9---------&gt; paddypower✅✅✅
First Ace Novak Djokovic---------&gt; 1.61--------&gt; paddypower✅✅✅
Czas na wielki final RG w wykonaniu panow, chyba nikt nie jest zaskoczony obsada ???? Zacznijmy od statystyk, najpierw Hiszpan(1,0,0,0,1,2) zaledwie 5 asow w 6 spotkaniach, co prawda tylko Ferrer sie postawil bo reszta turnieju to spacerek. Drugi zaklad, Nole zdobedzie asa jako pierwszy, teraz statystyki Serba(9,2,5,1,4,9) co daje 30 asow na 6 spotkan. Jest to o 25 asow wiecej od Rafy, takze kurs mnie zadowala. Pogralem jeszcze Most aces in match-&gt; Djokovic po 1.5✅✅✅, ale teraz kursy juz spadly do 1.22, jak dla mnie lokata. Wygrac moze kazdy, niech wygra lepszy. Pozdrawiam.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina:
Spotkanie: Nadal - Djoković 3-6 7-5 6-2 6-4 ✅
Typ: Nadal-1,5 seta
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Z przebiegu turnieju duzo lepsze wrazenie zrobil na mnie Hiszpan. Sumiennie oboje ogrywali swoich rywali po3-0. Nadal tylko raz oddal seta Ferrerowi, a Djokovic Gulbisowi i Ciliciow. Z lepszych rywali na uwage zasluguje Nadal -Murray3-0 (tego sie spodziewalem bo Szkot gral tu bez rewelacji) oraz Djoko-Tsonga 3-0 (Francuz bardziej przegral niz Serb wygral) i Djoko-Raonic (Kanadyjczyk zrobil ostatnimi czasy ogromny postep, ale w dalszym ciagu duzo mu daje serwis) Z rywali ktorym oddawali sety mysle ze Ferrer jest zdecydowanie najlepszy. Co &quot;usprawiedliwia&quot; Nadala, mysle ze nawet z grajacym zyciowy turniej Gulbisem bylby w stanie sobie poradzic. Wrocmy do gwiazd dzisiejszego popoludnia. U Hiszpana widac ze forma rosnie, po tegorocznych porazkach na clayu z Almagro, Ferrerem oraz Djoko. Czas wziasc rewanz na Serbie za final w Rzymie. Nie spodziewam sie takiej zacietej walki jak rok temu w polfinale, i daje Djokoviciowi max 1seta
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Nadal wygra 1 seta 1.8 ComeOn ⛔⛔⛔
Przewiduję lepsze wejście w mecz Rafy. Król mączki przez cały turniej wydaje się być mega skoncentrowany. Dwie butelki, poprawa spodenek, machnięcie za uszami i wytarcie nosa. Regularność- to główna zaleta Rafy.
Djoko udzielający wywiadów jest beztroski i podchodzi do rozgrywanych piłek &quot;na luzie&quot; (na co wskazuje chociażby oddany punkt Gulbisowi po autowym serwisie).
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Szukam, szukam i szukam usilnie argumentów za Novakiem w tym meczu, ale im bardziej szukam, tym więcej plusów stawiam przy nazwisku Nadala. Bo Nadal może odpadać z Ferrerem w Monte Carlo, może odpadać z Almagro w Barcelonie, może sobie przegrywać finał w Rzymie, ale w kontekście Rolanda Garrosa ma to małe znaczenie moim zdaniem. Rafa w Paryżu jest zupełnie innym tenisistą, przede wszystkim regularniejszym i dużo bardziej pewnym na dłuższym dystansie - bo to on tu jest kluczowy. Hiszpan w moim odczuciu znacznie lepiej gra pojedynki w formule best of five niż best of three, a kondycyjnie jest na to przygotowany. Po drugie pogoda. Paradoksalnie ona wcale nie jest bez znaczenia. Otóż upał, podobny do wczorajszego, będzie sprzyjał Hiszpanowi. Te świdry Nadala będą kozłować jeszcze wyżej i kręcić się jeszcze szybciej, co jeszcze bardziej utrudni Novakowi grę. Po trzecie defensywa. Podczas tego turnieju łatwo dostrzec, że przyciśnięty Serb łatwo oddaje inicjatywę, co kończy się utratą seta. Mało tego, Serb obijany na forehandzie tym szalonym świdrem to powinna być kopalnia punktów dla Nadala, bo tylko backhand Serba jest w stanie wystarczająco odkręcić te piłki. O spychaniu do defensywy nie wspominam bez kozery, bo to nie jest tak, że to tylko i wyłącznie Nadal będzie prowadził ostrzał, a Serb się będzie tylko bronił, bo gdyby faktycznie taka rzecz się stała, to finał nie będzie trwał nawet dwóch godzin. Tylko że Nadal uwielbia i umie grać zabójczo z kontry. Moja konkluzja jest zatem następująca - żeby coś ugrać z Nadalem, trzeba trzymać wysoki poziom ryzyka przez minimum trzy godziny. Jedyny set, stracony w meczu z Ferrerem, był wynikiem właśnie podjętego ryzyka przez starszego z Hiszpanów, które działało. Kiedy przestało działać, pamiętamy, co się działo. A Serb sety traci, bo słabiej gra z kontry. Ja typuję tytuł dla Hiszpana.
R. Nadal @1,80 betgun ✅ Król mączki jest jeden!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wojcirej tak napisałeś jakby Djokovic wyszedł dzisiaj na pożarcie ???? i tylko &quot;Rafa&quot; będzie nacierał świdry z forehandu, a Serb będzie w głębokiej defensywie. Otóż tak nie będzie. Ostatnie H2H 15:8 na korzyść Djokovica, ostatnie 4 mecze na mączce H2H 2:2. Ostatnie 4 mecze to 4 razy WIN Djokovic. W jakiej formie był rok temu Rafael Nadal? Wygrywał wszystko, a na French Open musiał zagrać morderczą 5 setówkę z Novakiem.
Djokovic gra przede wszystkim większość część meczu na backhand Nadala który jest dużo gorszy niż jego zabójczy forehand. Już nawet w tym żenującym meczu z Murrayem można było zauważyć przy niektórych piłkach, że jeżeli Andy atakował backhand Nadala tam Andy zdobył punkt. Niestety większość meczu Szkot otwierał kort i został co chwile karcony z lewej ręki Nadala. Ferrer po pierwszym secie zaczął robić masę błędów, przez 3 sety wygrał 5 gemów to tylko świadczy o jego poziomie.
Osobiście uważam, że nie ma najmniejszego sensu porównywać meczu z Murrayem, z Ferrerem którzy prezentują kompletnie inny styl gry z Nadalem do tego dzisiejszego z Djokovicem.
Zgodzę się z Tobą, że upał może tutaj odegrać znaczącą rolę, ale nie zapominajmy jakim tytanem pracy również jest Serb, każdy chyba pamięta ich ponad 6 godzinny mecz podczas Australian Open. Do tego według komentatorów Eurosportu nawierzchnia w tym roku jest delikatnie szybsza co bardziej moim zdaniem faworyzuje Djokovica. W upalnej 5 setówce większe szanse daje Nadalowi, na krótszym dystansie nie zdziwi mnie wynik 3:1, ewentualnie 3:0 dla Djokovica.
Zresztą co by nie napisał to tak czy siak szykuje się dobre widowisko, oby dorównało poziomem do wczorajszego finału WTA.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Nadal-Djokovic 1 1.60 Bwin
Dla mnie w tym meczu faworyt jest tylko jeden, Rafael Nadal.To prawda, przegral ostanie 4 mecze z rzedu z Djokovicem ale ostatnio w turniejach Wielkiego Szlema wygral z Serbem trzy razy z rzedu.Co wiecej przegral on tylko 1 mecz na 65 rozegranych na paryskich kortach!!!Djokovic nie wydaje mi sie tak silny,jesli dojdzie do dluzszych wymian i bedzie goraco, gora powinien byc Rafa.Djoko oddal seta ze slabo grajacym w tym meczu Gulbisem i pokazal oznaki slabosci.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
i tylko &quot;Rafa&quot; będzie nacierał świdry z forehandu, a Serb będzie w głębokiej defensywie. Otóż tak nie będzie.
Oczywiście, że nie będzie, i nawet tego można się doczytać:
bo to nie jest tak, że to tylko i wyłącznie Nadal będzie prowadził ostrzał, a Serb się będzie tylko bronił, bo gdyby faktycznie taka rzecz się stała, to finał nie będzie trwał nawet dwóch godzin.
Ostatnie H2H 15:8 na korzyść Djokovica, ostatnie 4 mecze na mączce H2H 2:2. Ostatnie 4 mecze to 4 razy WIN Djokovic. W jakiej formie był rok temu Rafael Nadal? Wygrywał wszystko, a na French Open musiał zagrać morderczą 5 setówkę z Novakiem.
Wszystko fajnie, ale napisałem również, że pojedynki best of three na szlemie to mają małe znaczenie. Chcesz mi przytaczać H2H, to mi przytocz pojedynki wielkoszlemowe. Trzymajmy się tej samej formuły. :cool:
W jakiej formie był rok temu Rafael Nadal? Wygrywał wszystko, a na French Open musiał zagrać morderczą 5 setówkę z Novakiem.
Zgadzam się, że morderczą, niemniej jednak sam Novak jej nie wytrzymał przede wszystkim kondycyjnie w piątym secie i nie dowiózł oddanego gema serwisowego przez Nadala. I wtedy też miał Novak wygrać, bo przypominam, że po Monte Carlo wszyscy ostrzyli sobie zęby.
Do tego według komentatorów Eurosportu nawierzchnia w tym roku jest delikatnie szybsza co bardziej moim zdaniem faworyzuje Djokovica.
To też prawda, aczkolwiek sam Nadal również wypowiadał się, że najbardziej czuć różnicę na Suzanne Lenglen, a finał będą grali na Philippe Chatrier. ;)
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Chyba najniższy możliwy kurs na rynku...
Racja, ComeOn jest sredniakiem a daje 1.73.
W ostatnim finale w Rzymie latwo zabity kurs na Djokovica, wydaje mi sie jednak, ze paryskie korty to inna bajka. Maczka to maczka, chocby ktos pisal, ze ktorys z kortow jest szybszy to na Boga nie robcie z tego dynamiki jak na hardzie! Nadal nie raz wypowiadal sie, ze te korty odpowiadaja mu najbardziej, tutaj czuje sie najlepiej, jedyna przegrana z Soderlingiem na przestrzeni tylu lat potwierdza to.
Nadal nie mial w tym turnieju przeciwnika, Djoko tez zbytnio sie nie wymeczyl. Wydaje mi sie, ze dzisiaj zadecyduje jedynie zimna glowa, bo umiejetnosci sa znane. Zastanawiam sie, kto bedzie mial problemy z presja.. wydaje mi sie, ze predzej Djokovic. W ogole pisanie, ze Nadal mozna grac pod presja nie pasuje mi do tego zawodnika, od 1 minuty niesamowicie skoncentrowany w kazdym meczu. Djokovic z kolei potrafi zrobic show w postaci polamanej rakiety.
http://www.youtube.com/watch?v=ZD8AVcyfkas

Dzisiaj nie obstawiam tego meczu, MOZE zaatakuje w jakims combo Nadala, ale za mniejsza stawke jak na moje standardy.
Oficjalnie jednak: NO BET. Lepiej rozsiasc sie w fotelu, otworzyc zimne piwko i delektowac sie tenisem ????
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Przed spotkaniem powiedziałbym, że po raz 5 z rzędu Nadal na pewno nieprzegra z Djokovicem. Ale obserwując to spotkanie teraz daję większe szanse Djokovicowi. Gra bardziej inteligentny tenis. Już od pierwszego seta mam wrażenie, że oszczędza siły zdając sobie sprawę, że może to być baaaardzo długi pojedynek. Nadal biega od linii do linii co przy tej intensywności zagrań na pewno nie obejdzie się bez znaczenia. Może niekoniecznie w pierwszym secie ale w każdym kolejnym zmęczenie będzie dawało o sobie znaki coraz bardziej nawet u takich tytanów kondycyjnych jak oni.
Djokovic wydaje się, że jest dużo bardziej regularny, lepiej serwuje i gra bardziej urozmaicony tenis co powinno być kluczem dzisiaj do zwycięstwa. Osobiście pograłem za 3 jednostki na Djoko i jak będzie okazja i kurs podskoczy dołoże jeszcze 4 jednostke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom