>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubaśne Lokomotywy

bodzys 22

bodzys

Użytkownik
Jakub Błaszczykowski
Czy zawodnik wystąpi w oficjalnym meczu Legii Warszawa do końca 2017 roku? Nie @1,15
Jeżeli naprawdę grasz za takie, a nie inne stawki to gorąco polecam;)
forBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Mezokovesd-Zsory - Gyirmot SE
-
Dziś o 14 w Pucharze Węgier zagraja dwa zespoly z ekstraklasy wegierskiej OTP BANK Liga!!! Mezokovsed z Gyirmot. Oba zespoly poprzednie rundy przeszły łatwo, choż rywali nie mieli wymagajacych. W ligowej tabeli zajmuja odpowiednio 5 i 12 miejsce, przy czym Gyirmot ostatni zespol ligi, strzelil do tej pory tylko 8 goli, tracac 31, najwiecej w lidze. Mezokovsed to tak naprawde ligowy sredniak, ale z ogromnym potencjalem.
Moj Dziadek z Wegier mieszkajacy jest przekonany ze zwyciestwo i to pewne zgarnie zespol z okolic Egeru, czyli Mezokovsed. Oba zespoly sa beniaminikami ligi ale to Mezokovsed lepiej prezentuje sie na tle calej ligi. Dziadek twierdzi ze w kuluarach mowi sie ze Gyirmot bardziej niz na pucharze zalezy na utrzymaniu o ktore bedzie niezywkle ciezko. Mimo to zawodnicy Mezkovdes napewno nie zlekcewaza przeciwikow a gracze z Gyoru na murawie sie nie polaza chcaz zachowac szanse na awans w rewanzu u siebie.
Dziadek na ten mecz proponuje oczywiscie zwyciestwo Mezkovsed, można ze rzec ze na Wegrzech w lokalach naziemnych wczoraj 90% stawiajacych na swoich kuponach mialo typ na Mezkovsed, niektorzy powiedza ze to masowka, moze i tak ale niezwykle pewna i warto zaufac wiedzy Dziadka i ponownie zagrac z nim na perełke z Węgier.!
Mezokovsed 2.0 bet365
 
czaro82 410,7K

czaro82

Użytkownik
... tym razem wiedza dziadka również niepomogła mimo wszystko lepiej pograć coś z kursem 2 a nie te pewno po 1.14
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Najlepsze jest to ze Mezokovsed nie strzelilo dwoch karnych, hehehe. Komisja ligi zajmie sie tym meczem czy czasem handel nie mial miejsca. Takie info dostalem od Dziadka. Za duzo wegrow gralo na Mezokovsed. Prawo masowki
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Grubasnie! Za ile wirtualnych dolarow to poszlo?
Karlito przestań w końcu pie*dolić bzdury w cudzych wątkach, które nic nie wnoszą do dyskusji. Po 8 latach nieobecności na forum przypomniałeś sobie hasło? Przejrzałem Twoje posty i widzę, że wszystkie rozumy pozjadałeś, skaczesz do użytkowników jak Szczęsny do Kowala. Pan Wawo może grać ze swoim dziadkiem nawet na zapałki, a Ty nie masz prawa szczekać.
Jakim jesteś frajerem doskonale obrazuje Twój wątek, w którym przyznajesz się, że zostałeś ogolony ze swoich oszczędności w zawrotnej kwocie 200! złotych.
https://forum.bukmacherskie.com/f34/oszust-12507.html
Namierzyłeś go, tak jak się odgrażałeś czy pożyczyłeś na granie kolejnych przegranych zakładów? Dowiedziałeś się przez te 8 lat, co to antywirus i firewall czy nadal nie używasz takich programów?
Przypomnę kolejny twój wątek z prośbą pożyczki 20$, aby zobrazować, jakim jesteś dziadem.
https://forum.bukmacherskie.com/f34/pozycze-20s-na-neteller-8735.html
Pokaż swoje osiągnięcia, screeny bądź analizy, bo na razie to tylko nabiłeś w pi*du postów, a wszystkie 11 punktów masz od @Konar25, któremu się zrobiło szkoda, że przy ponad 700 postach nikt nie dał Ci chociaż jednej reputki. A może wymyśliłeś kolejny system, który przyniesie ci bogactwo? Chętnie skorzystamy.
Przepraszam Pana Wawo za offtop, ale Wujo się gotuje, jak widzi takiego dzwońca, który tylko szczeka, a zębów nie ma. Proszę pozdrowić dziadka staropolskim &quot;Na zdrowie&quot;!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 76

karlos83

Użytkownik
Czuje się zaszczycony, że poświęciłeś aż tyle czasu na przeanalizowanie mojej aktywności sprzed 10 lat. Mógłbym Ci zlecić jeszcze kilka zadań?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
GRam już dziś bo kursy spadną a to jest mega grubasnie pewniacki typ. Rozmawialem z Dziadkiem dzis mielismy sesje na skype i przede wszystkim mowilismy o pucharach europejskich i na przyszly tydzien ten typ jest najpewniejszy, jest to oczywiscie AJAX. Oprocz tego Dziadek ma kilka kąsków z ligi wegierskiej, ale zanim o lidze wegierskiej polecam typ na Ajax z Legia. To mega pewniak za kazda kasiure!
Ajax
1.48 Pinnacle
20 000 pln
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
-

Mezokovsed-Zsory - DVTK​
Po ostatnich przebojach w pucharze i małym handelku który jawnie odbył się na oczach miliona Węgrów, którzy grubo hurtem grali na Mezokovsed, w pierwszej kolejce po przerwie drużyna z okolic Egeru podejmie ekipę z północnych Węgier, czyli nieopodal z Miszkolca - DVTK. Dziadek uważa, że ekipa gospodarzy ewidentnie ma szanse na podreperowanie swojego dorobku gdyż DVTK to już nie ten sam team co w innych latach i często gubi punkty.
Druzyna gospodarzy spisuje sie nadzwyczaj doskonale u siebie i tym razem nie powinni miec problemów z pokonaniem rycerzy z Miszkolca. Dziadek uważa, że może nawet odbyć sie tam egzekucja. Trzeba zaufac Dziadkowi w tym meczu.
Mezokovsed 1.95 bet365 ✅

-

Debrecen - Ferencvaros​
Druga propozycja od mojego Dziadka z Węgier, który od lat mieszka właśnie w Debreczynie to właśnie propozycja gry przeciwko jego ukochanemu klubowi z Debreczyna. Dziadek jest wręcz przekonany, że drużyna z Debreczyna polegnie w starciu z ekipa z Budapesztu, czyli Ferencvaros. Debreczyn walczy o utrzymanie, Ferencvaros jak zwykle o mistrzostwo, najbardziej utytułowany węgierski klub, nie ma przeciwwskazań do jutrzejszego pewnego zwycięstwa na terenie debreczyńskiego stadionu.
W końcu to aktualny Mistrz Węgier, mimo ze Debreczyn w zeszłym sezonie również był wysoko w tym spisuje się poniżej krytyki. Kibice już przestają wierzyć w dobre zakończenie tego sezonu. Dziadek twierdzi ze się utrzymają, założył się nawet z paroma kumplami Węgrami o skrzynkę piwka Arany Aszok i Borsodi ze Debreczyn mimo wszystko się utrzyma. Jutro jednak przewiduje ciąg dalszy kryzysu i porażkę w starciu z Ferencvaroszami. POLECA DZIADEK
Ferencvaros 2.15 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Pierwszy typ od Dziadka na spokojności, drugi był mega blisko, to co sie działo w tym meczu to jakas parodia. Tyle 100 % akcji co Varosze nie wykorzystaly to głowa mała, jutro druga liga wegierska i kolejne typy mega pewniackie smaczki od Dziadka z Wegier.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
-

Soroksar - Kisvarda​

Dziś o 14 w kolejce po przerwie Soroksar zmierzy się z Kisvarda, Dziadek twierdzi, że to bardzo ciężki mecz do przewidzenia kto wyjdzie zwycięsko, prawdziwe piłkarskie szachy i mega prawdopodobny jest remis. Zdziwi go jeśli ten remis nie padnie. Obje ekipy walczą o awans i obje ekipy muszą coś udowodnić swoim kibicom gdyż przegrali w ostatnich kolejkach mimo ze kibice wierzyli i byli pewni pozytywnych wyników. W pierwszym meczu padł wynik 3-0 dla dzisiejszych przyjezdnych, tym razem będzie ciężko i remis zadowoli obje ekipy, w walce o awans do OTP Bank Ligi. Zresztą nie trudno tez zauważyć ze obje ekipy to specjaliści od obrony, wiec każdej z drużyn będzie ciężko przedrzeć się w pole karne przeciwnika. Dziadek twierdzi ze nie ma na dziś lepszego rozwiązania i typu jak remis w tym meczu. Ja Dziadkowi ufam bo jeszcze mnie nie zawiódł i tez przyładuje grubaśnie w ten remis!

Remis 3.25 bet365
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Wawo sie zmienil , bo kiedys nie zwracal uwagi na docinki , a tera w Typach Na Żywo pluł jadem na swoich szydercow ????
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Witam po przerwie i lecimy od razu z Grubasna Lokomotywa. Okres miesiaca w ktorym mnie nie bylo bylbardzo owocny w lokomotywy tenisowe siatkarskie pilkarskie a przesewszystkim insidery od Dziadka z Wegier.
Na dzis cos ode mnie do grubego grania.
Polansky Miami kwale
1.36 bet365
10 000
Najpewniejszy typ na dzis
 
typer.grzegorz 6

typer.grzegorz

Użytkownik
Witam po przerwie i lecimy od razu z Grubasna Lokomotywa. Okres miesiaca w ktorym mnie nie bylo bylbardzo owocny w lokomotywy tenisowe siatkarskie pilkarskie a przesewszystkim insidery od Dziadka z Wegier.
Na dzis cos ode mnie do grubego grania.

Polansky Miami kwale
1.36 bet365
10 000

Najpewniejszy typ na dzis
Jak narazie lokomotywa ucieka Polanskyemu bo dostaje łomot 6:2 3:1 jak narazie
 
M 493

milo93

Użytkownik
Witam po przerwie i lecimy od razu z Grubasna Lokomotywa. Okres miesiaca w ktorym mnie nie bylo bylbardzo owocny w lokomotywy tenisowe siatkarskie pilkarskie a przesewszystkim insidery od Dziadka z Wegier.
Na dzis cos ode mnie do grubego grania.
Polansky Miami kwale
1.36 bet365
10 000
Najpewniejszy typ na dzis
Polansky to nie do grania nigdy
 
Do góry Bottom