>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubaśne Lokomotywy

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Fratangelo
1.36 bet365
10 000
Poprzedni typ nieudany alebudalo sie na nim zaroboc na live srogasnie. Teraz dodatkowy typ juz na podbudowanie banlrollu przed gowna drabinka w Miami i eliminacjami ms.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Oczywiscie ze pograne!
Na dzis
Berlin Volleys
1.33
20 000
Mega pewniacki typ z siaty z LM, mecz pewnie zamknie sie w 3-0. Nic tylko ladowac gruby hajs a bedzie zabawa pp meczu i pelne kieszenie kapuchy. Zal by bylo ominac tak pewniacki typek jak berlincxycy we wlasnej hali
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
ale ty chłopie głupoty wypisujesz, mam nadzieje , że z tych okazji nikt nie korzysta
2typy po 1,3 i oba w plecy. Skończ już się ośmieszać
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Typek elegwncko wszedl, wiec na jutro kolejny megapewniacki z siaty leci grubasnie
Zaksa
1.40
10 000
Co tu duzo pisac Zaksa rozjedzie u siebie ruskich i nawet muser nic tu nie pomoze. Zaksa to klasa!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Troche sie spoznilem ale pogralem sobie jeszcze dwa typy na Zakse.
-1,5 po 1.8
Awans po 3.0
Bet365
Pierwszy poszedl za 6000, drugi za 3000
Typki pewniackie, w dziale polecaja a na sesji z Dziadkiem , Wegier tez doszlimy do wniosku ze warto uderzac grubasnie
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nie wiem kim jest Konar ani Troll. Do bankructwa mi daleko, w sumie musialbym sprzedac swoje dwie nieruchomosci, auto i zwolnic sie z roboty ale do tego mi daleko.
Dzis w nocy bede analizowal z Dziadkkiem z Wegier mecze eliminacyjne MS oraz ATP Miami i wracamy z typami w piatek, ale juz w nowej formule, ktora wymyslilem wraz z Dziadkiem podczas minionego miesiaca. Dziadek testowal formule jakis czas i faje duzo wieksze emocje frajde z gry oraz oczywiscie hajsiwo.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wczoraj doszla do mnie straszna wiadomosc, bet365 zamyka sie na rezydentow polski. Od razu zadzwonilem do Dziadka z Wegier, mowie mu a ten do mnie
&quot;Wnuczku ale o co Ty sie martwisz! Mam obywatelstwo Wegierskie, zalozymy konto na mnie, bo ja i tak gram w wiekszosci w Tippmix wiec bet365 mi nie potrzebne&quot;
No i od razu sie uspokoilem bo nadal mozna puszczac grubasne lokomotywy!!!
Dziadek przy okazji polecil mi gruby typ na Portugalie z Wegrami. Mowi ze Wegrzy nie maja najmniejszych szans, wynik z Euro to duzy fart i sie wiecej nie powtorzy. Mozna grac grubasnie!
Portugalia -1,5
1.81 bet365
10 000 ✅
 
Do góry Bottom