>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubaśne Lokomotywy

D 238

daru

Użytkownik
Argentyna lub remis 6.0 bet365 ms recznych ⛔ było jednak blisko bardzo
Wg mnie bardzo bardzo prawdopodobny typ. Ostatnio na MS ugrali remis, co prawda w reszcie spotkan przegrywali ale ile to juz sensacji bylo na poczatek ms wiec teraz jak najbardziej typ wielce prawdopodobny ze argentyna wygra lub minimum zremisuje na poczatek turnieju.
Tego typu proszenie traktowac jako LOKOMOTYWE, te pojawia się juz w nocy z niedzieli na poniedzialek, prawdziwe mega LOKOMOTYWY z AO!!!! kasa kasa kasa
BLISKO?WYNIK 33-22 W którym momencie bylo blisko przy stanie 5-5? ;) na poczatku pierwszej polowy,ach co za ludzie
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
-


Węgry - Chorwacja

Razem z moim Dziadkiem który od lat mieszka na Węgrzech w Debreczynie, przygotowaliśmy na sobote mega perełkę, tuż przed startem naszego ulubionego turnieju tenisowego AO, perełka ta będzie z Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej, odbywających się we Francji. Mimo, że Dziadka konikiem jest piłka nożna, to co nie co śledzi piłke ręczną, teni czy piłkę wodną, która jest sportem narodowym na Węgrzech. Ale do rzeczy.
Wczoraj długo debatowaliśmy przez Skype z Dziadkiem na temat 1 rundy AO, gdy w telewizji u mnie leciał mecz Dania - Argentyna, który for fun puściliśmy z Dziadkiem na Argentyne z remisem. Mówie do Dziadka, żeby spojrzał co wyprawiaja Chorwaci z amatorami z Arabi Saudyjskiej.
Dziadek się tylko uśmiechnał, nie patrzac na ich wynik, mówi: &quot;Chorwacja to klasowy zespół, od lat utrzymujacy sie w ścisłym topie, ale podobnie jak Polska przyszedł czas na zmiane pokoleniowa, by w przyszłosci mogło to zaowocowac sukcesem. Zmiana ta moze nie jest tak drastyczna jak w Polskim zespole, ale mimo to napewno odbije sie na wynikach reprezentacji Chorwacji. Wynik z Arabia Saudyjska nie koniecznie musi swiadczyc o słabości reprezentacji chorwacji, mysle ze potraktowali ten mecz ulgowo, treningowo, przed kolejnym starciem, które nastpi 24 godziny pozniej, z reprezentacja kraju w ktorym mieszkam od lat, z Wegrami&quot;

Ciągnałem dalej temat z Dziadkiem, bardziej skupiając się na reprezentacji Węgier, gdyż Chorwatów co nie co znam, i wiem na co ich stać, mimo odmłodzonej kadry. Dziadek twierdzi, że Węgierska piłka reczna, przede wszystkim ta reprezentacyjna, męska, przeżywała kryzys. Teraz powoli wychodzą z dołka. Mają mniejsze i większe gwiazdy europejskiego szczypiorniaka. Postacia wiodącą napewno jest Laszlo Nagy, ale na uwage również zasługują Mate Lekai czy Gabo Csaszar. Na bramce również sietne mecze potrafią rozgywać Fazekas czy Mikler. To niezły zespoł, z duzym potencjałem, druzyna, w której jest tzw team spirit. Moga powalczyć z najlepszymi a napewno z odmłodzoną Chorwacja, z która mecz będzie dodatkowym motywatorem, bo to w koncu niedaleki sasiad, z którym mecze w każdej dyscyplinie sa gorące.

W historii potyczek, padały różne wyniki, mimo wszystko czesciej wyrgywali Chorwaci. Z tych ostatni meczów to w 2013, w eliminacjach do ME2014 raz wygrali Wegrzy u siebie, raz Chorwaci. To byly inne zespoly aniżeli teraz.

Dziadek przewiduje na jutro zaciety mecz, który moze rozegrać sie w koncówce. Daje spore szanse Wegrom, a napewno wieksze niż przewiduja to bukmacherzy wystawiajac kurs 3.35 w Betsson czy 3.0 w bet365.
Asekuracyjnie i mega pewnie wyglada +1,5 po 2.0 w bet365.

W tym meczu nie bedzie duzej przewagi ktoregos z zespolów, mecz na styku, z duża szansa na sukces Madziarow.
Polecamy z Dziadkiem na sobote!​
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zaczynamy najlepszy turniej wielkiegoszlema, na kortach w Melbourne, AUSTRALIAN OPEN.
Dwa tygodnie tenisa, dwa tygodnie moich i Dziadka typów, dwa tygodnie LOKOMOTYW!
1 runda - każdy typ maks 3 zdania. Kursy bet365
#1
-

Andy Murray - Ilya Marchenko, numer 1 z 93. Łatwo to bierze w trzech setach panicz. To jeszcze nie czas na cyrki z jego strony. Jest szansa ze w ktoryms secie Marchenko powalczy, chociaz ostatnie wyniki nie napawaja optymizmem w tej kwesti. Kurs 1.01 ✅
#2
-

Novak Djokovic - Fernando Verdasco, numer 1 i 40. Rok temu Verdasco sprawił sensacje wyrzucajac w 1 rundzie króla mączki Nadala, czy jest w stanie sprawić kolejna sensacje i w tym roku? Nie wydaje mi sie, ponad tydzien temu grali ze soba, mógł łatwo wyrzucic Djokera w Doha, zmarnowal 5 meczowych. Djoker wyciagnie wnioski i wezmie to raczej 3-0, maks 1 set dla Fernando. Kurs 1.04
#3
-

Milos Raonic - Dustin Brown, numer 3 i 70. Jamajski Niemiec to coraz lepszy gracz ale czas ucieka i chyba juz wiecej znaczacego nie osiagnie, Milos super serwis, wschodzaca gwiazda, przyszlu numer 1 , moze. Ostatnio dosc niespodziewanie dla mnie przegral z mlodych fedexem Dimitrovem, ale to nawet dobrze dla Dimiego oczywiscie. Wg mnie tutaj łatwe 3-0 dla Rao. Kurs 1.05
#4
-

Stan Wawrinka - Martin Klizan, numer 4 i 35. Teoretycznie Wawrinka jak mu palma w dekiel nie uderzy to wezmie to 3-0, jesli Klizan powalczy to moze zrobic sie dlugi mecz. Ale mimo wszystko Stan lubi grac w AO wiec mozna smialo na niego. Kurs: 1.04 ✅
#5
-

Kei Nishikori - Andrey Kuznetsov, numer 5 i 48. Co tu dużo mówi, szybkie 3-0 dla samuraja. kurs 1.08 ✅ męki Keia
#6
-

Gael Monfils - Jiri Vesely, numer 6 i 54. Monfils dobry zeszly sezon, stad taki ranking, wg mnie przesadzony. Juz na wstepie śmierdzi mi ten mecz i jakbym miał coś tutaj ruszać to cos w strone Veselyego. Monfils w tym roku jeszcze nie gral, wiec nie wiadomo jaka forma. NO BET
#7
-

Marin Cilic - Jerzy Janowicz, numer 7 i 278. Korzystajacy z zamrozonego rankingu Jerzy moze zagrac w głownym AO, inaczej by nawet w kwalach pewnie nie gral a jesli nawet to by dostal oklep od jakiegos Opelki. Marin ewidentnie potraktowal treningowo Kovalika. Wg mnie to najwieksza pewka 1 rundy, podobnie jak w zeszlym roku z Isnerem tylko nizszy kurs. Marin bierze to 3-0. kurs 1.1 ✅ Jerzyk imponowal mi w II setach, myslalem ze gosc potrenowal i jedzie po swoje, ale pozniej wrocil stary dobry wyklocajacy sie jerzyk.
#8
-

Dominic Thiem - Jan-Lennard Struff, numer 8 i 64. Thiem znowu napinkala turniej za turniejem, tracac sily przed AO, spokojnie mozna grac coś w strone Struff&#39;a. Ja uderzam I set na Struffa. kurs 2.75
#9
-

Rafa Nadal - Florian Mayer, numer 9 i 49, czy Rafa drugi rok z rzedu odpadnie w I rundzie? Watpie. 3-0 dla Nadala kurs 1.08
#10
-

Tomas Berdych - Luca Vanni, numer 10 i 160, Berdych bierze to szybko i koniec tematu. kurs 1.04 KRECZ=ZWROT
CDN...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
#11
-

Dawid Goffin - Reilly Opelk, numer 11 i 207. Kwalifikant nie ma najmniejszych szans mimo ze Goffin woli maczke. 3-0. kurs 1.12
#12
-

Jo-Wilfried Tsonga - Tiago Monteiro, numer 12 i 83. W zeszlym roku na maczce w Rio Tsonga przyjechal zeby sie przetrzec przed IO, teraz to bierze jedna reka 3-0. kurs 1.015 ✅
#13
-

Roberto Bautista Agut - Guido Pella, numer 13 i 79, gdyby mecz był na maczce to bym sie zastanowil a tak Roberto w formie, wygrany juz turniej w tym roku, bierze ten mecz w trzech setach. kurs 1.07
#14
-

Nick Kyrgios - Gastao Elias, numer 14 i 81, kangur potrafi odwalic maniane i przegrac z ogorkiem, ale umowmy sie nie w AO, nie u siebie, nie z ziemniakiem, bierze ten mecz w półtorej godziny. kurs 1.08 ✅
#15
-

Grigor Dimitrov - Christopher O&#39;Connell, numer 15 i 238, młody Fedex w gazie, bierze to szybko 3-0. kurs 1.05
#16
-

Lucas Pouille - Alexander Bublik, numer 16 i 206, Francuz dla mnie to czajnik, mlody czajnik, ale na tym etapie z takim przeciwnikiem wygra, mozliwe ze w 4 setach dopiero. kurs 1.11 ⛔
#17
-

Roger Federer - Jurgen Melzer, numer 17 i 296. Król Fedex to bierze. 3-0. kurs 1.07 ✅
#18
-

Richard Gasquet - Blake Mott, numer 18 i 284. Gąska bierze to 3-0, szybko. kurs 1.02
#19
-

John Isner - Konstantin Kravchuk, numer 19 i 88, Isner koniec roku nawet spoko, chociaz dla mnie jest kwadratowy to z takimi Kravchukami to lekko jedzie serwisem. kurs 1.11 ✅
#20
-

Ivo Karlovic - Horacio Zeballos, numer 20 i 69. Doktor Ivo, najwiekszy kwadraciarz pierwszej 20, serwis i nic wiecej. Udawalo mu sie wygrywac wiele meczy serwisem, czasem z najlepszymi, ale umowmy sie lata robia swoje, australia gorąco, Zeballos ma szanse to wziac. kurs 3.5
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
#21
-

David Ferrer - Omar Jasika, numer 21 i 287. 15 lat róznicy, ale umowmy sie David takich grajków poki co nadal wciaga jedna reka. kurs 1.12
#22
-

Pablo Cuevas - Diego Schwartzman, numer 22 i 52. Dwóch grajów którzy wolą clay, tam wygralby Cuevas tutaj stawiam na Diego. kurs 2.2 ✅
#23
-

Jack Sock - Pierre-Hugues Herbert, numer 23 i 76. Amerykanin to łatwo bierze. kurs 1.2✅
#24
-

Alexander Zverev - Robin Haase, numer 24 i 58. Młodzik to bierze łatwo 3-0. kurs 1.16
#25
-

Gilles Simon - Michael Mmoh, numer 25 i 195. Czajnik kontra młodzik, chyba jeszcze dla tego drugiego za wczesnie, ale mozna jakies handi na niego grac. mecz wygra simon kurs 1.2
#26
-

Albert Ramos - Lukas Lacko, numer 26 i 122. Mysle ze Lacko powalczy na ulubionej nawierzchni, stawiam na niego kurs 2.37✅
#27
-

Bernard Tomic - Thomaz Bellucci, numer 27 i 62, Tomic u siebie to wezmie, 4 sety prawdopodobne. kurs 1.44 ✅
#28
-

Feliciano Lopez - Fabio Fognini, numer 28 i 47. Dwóch czajników, kazdy wynik mozliwy, bardziej bym sie sklanial ku Feliciano, ale nie stawiam. NO BET
#29
-

Victor Troicki - Damir Dzumhur, numer 29 i 77, Troicki to bierze nie ma innej opcji, róznica klas. kurs 1.22 ✅
#30
-

Pablo Carreno-Busta - Peter Polansky, numer 30 i 134. Polansky ma szanse powalczyc, stawiam na niego. kurs 3.75
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
#31
-

Sam Querrey - Quentin Halys, numer 31 i 154. Francuz moze powalczyc w jednym secie, maksymalnie. Sam wyserwuje sobie reszte. kurs 1.33 ✅
#32
-

Philipp Kohlschreiber - Nikoloz Basilashvili, numer 32 i 94, ostatnio Kolba jakis uraz, czy poważny nie wiem, sprawia to mimo wszystko okazje dla gruzina by powalczyć, ja osobiscie spotkanie odpuszczam ale warto sprobowac jakies handi na Nikola, ewentualnie poczekać na rozwój sytuacji po rozpoczeciu spotkania. NO BET
SPOTKANIA NIEROZSTAWIONYCH
#33
-

Nicolas Almagro - Jeremy Chardy, numer 43 i 71. Buki faworuzyja francuza, ostatnie spotkania jednak nie napawaja optymizmem by francuz wrócił na swoje dawne tory, Almagro dobrze zaprezentowal sie w Doha, mimo straconej szansy na seta z Murrayem, w Sydney juz odpada w I rundzie, moze potraktowal treningowo. Uderzyłbym w cos w strone Almagro. kurs 2.1 KRECZ=ZWROT
#34
-

Nicolas Mahut - Ryan Harrison, numer 38 i 89, mecz z cyklu nie mam pojecia jak ugryźć, z jednej strony forma przed AO Mahut z kim mial wygrac to wygral, Harrison przebijał sie przez kwale w Auckland pozniej przegral ze skarpetą. Nawierzchnia faworyzuje Ryana, wiec pewnie w jego strone bym uderzyl ale poczekam na cos pewnego na live. NO BET
#35
-

Gerald Melzer - Alex De Mianur, numer 84 i 333, no cóż młodzik przegral walke o dzika karte do AO ale i tak ja dostal, pozniej odpadl w I rundzie w Brisbane i wygral w Sydnej z czajnikiem Paire. Melzer wcale nie lepiej, a wrecz tragedia wg mnie. Może trybuny poniosą młodego kangura, można lekko w jego strone pojsc, jakies handi, ewentualnie na czysto dla emocji. kurs 2.37 ✅
#36
-

Yen-hsun Lu - Andrey Rublev, numer 61 i 156. Mecz pewnie nie trzy setowy ale ostatecznie Lu powinien wygrac. kurs 1.3 ⛔
#37
-

Mischa Zverev - Guillermo Garcia-Lopez, numer 50 i 74, Lopez przegrywa wszystko jak leci, tym razem nie bedzie inaczej i Misza bierze mecz. kurs 1.28 ✅
#38
-

Malek Jaziri - Go Soeada, numer 56 i 141. Soeda dośc pewnie przeszedl kwalifikacje, Jaziri slaby pocatek sezonu, mecz wyrownany. NO BET
#39
-

Paolo Lorenzi - James Duckworth, numer 41 i 105. Lorenzi typowy ziemniak i jemu zawdziecza ranking, ten sezon poki co slabizna. James nie gral, ale koncowka chalangerowa sezonu calkiem pozytywna. Uderzam w niego. kurs 1.9⛔
#40
-

Karen Khachanov - Adrian Mannarino, numer 51 i 60. Kursy wg mnie wystawione odwrotnie, Mannarino wygral challanger, Karen nie wygral nic. Mannarino to wezmie. kurs 2.0⛔
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
#41
-

Stephane Robert - Dusan Lajovic, numer 53 i 92. Dwaj przegrywy tego roku. Lajovic ziemniak, wydaje mi sie ze starszy Robert to wygra. kurs 1.72⛔
#42
-

Paul-Henri Mathieu - Andreas Seppi, numer 73 i 85. Pojedynek tenisowych emerytów, może by długie spotkanie, ja nie gram tu nic, dla chetnych mozna lapac cos w strone francuza. NO BET
#43
-

Bjorn Fratangelo - Rubin Noah, numer 115 i 197, dwóch kwalifikantów z których papierowo lepiej wyglada Bjorn. kurs 1.44⛔
#44
-

Steve Darcis - Samuel Groth, numer 80 i 171. Drewniany Groth to jest karykatura tenisisty ale u siebie z takim Darcisem powinien wymeczyc swoim serwisem. kurs 2.3⛔
#45
-

Steve Johnson - Federico Delbonis, numer 33 i 42, Delbonis to ziemniak mimo ze miewal przebłyski na twardej w zeszlym roku, wygrywajac z Murrayem, ale tym razem w trzech setach bierze to Steve. kurs 1.25
#46
-

Facundo Bagnis - Daniel Evans, numer 55 i 67. Kolejny pojedynek ziemniaka z grajkiem preferujacym twarda. W dodatku Evans dobrze pokazal sie w Sydney, mysle ze bierze to w trzech setach. kurs 1.25✅
#47
-

Marcel Granollers - Dudi Sela, numer 37 i 86. Dudi wygral challanger, Marcel slabizna w dodatku woli maczke. Mysle ze Sela powalczy i wygra, mozliwa 5 setówka. kurs 2.0✅
#48
-

Denis Istomin - Ivan Dodig, numer 119 i 153. Jak dla mnie calkowity no bet, pewnie over setowy 3,5 siadzie lekko. NO BET
#49
-

Radek Stepanek - Dimitry Tursunov, numer 102 i 408. Kolejni emeryci, ale Radek bierze ten mecz jedna reka. kurs 1.2
#50
-

Daniil Medvedev - Ernesto Escobedo, numer 65 i 133, Medvedev dobra forma, ale Ernesto napewno powalczy i bedzie over 3,5. Ja lekko mimo to pogram Medvedeva. Kurs 1.4
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
#51
-

Donald Young - Thomas Fabbiano, numer 85 i 141, Donald ma gorącą głowe, szykuje sie długi mecz, może z lekką niespodzianka w postaci wygranej Fabbiano kurs 2,5
#52
-

Rogeiro Silva Dutra - Jared Donaldson, numer 100 i 101, bukmacherzy słusznie faworyzuja Jareda, lubi grac na hardzie w przeciwienstwie do Silvy, widze tu trzy latwe sety dla Jareda, kurs 1.2
#53
-

Yoshihito Nishioka - Alex Bolt, numer 99 i 632, Bolt sukcesem zakonczyl kwale wygrywajac z Benneteau, czy stac go na coś wiecej, napewno powalczy, over 3,5 seta pewny, kto wygra ciezko powiedziec. NO BET
#54
-

Mikhail Kukushkin - Francis Tiafoe, numer 98 i 108, ciezko sobie wyobrazic zwyciestwo tragicznie ostatnio grajacego Kukushkina z solidnym młodzikiem, kurs 1,57
#55
-

Carlos Berloq - Radu Albot, numer 90 i 96, kurs na lubiacego hard Albota biore z pocalowaniem reki, Berloq przyjechal po startowe, kurs 1.8
#56
-

Kyle Edmund - Santiago Giraldo, numer 46 i 91, Edmund to bierze 3-0, kurs 1.3
#57
-

Borna Coric - Alexandr Dolgopolov, numer 59 i 69, oboje ostatnio bez rewelacji, ale Coric powinien przechylic szale swoimi atutami na hardzie kurs 2.1
#58
-

Adam Pavlasek - Andrew Whittington, numer 86 i 194, Andrew gra tylko dzieki WC, dostanie lanie, kurs 1.44
#59
-

Joao Sousa - Jordan Thompson, numer 37 i 76, długi mecz, ale mimo preferowania maczki Sousa powinien wygrac, kurs 1.61
#60
-

Gilles Muller - Taylor Fritz, numer 28 i 93, Muller w gazie, Fritz odpada moze w 4 setach, kurs 1.36
#61
-

Marcos Baghdatis - Mikhail Youzhny, numer 36 i 70, Bagietka niesamowity walczak, wygra. kurs 1.5
#62
-

Renzo Olivo - Hyeon Chung, numer 79 i 105, nawierzchnia pod skosnego, Renzo bez szans, kurs 1.2
#63
-

Victor Estrella - Aljaz Bedene, numer 103 i 109, Bedene nie powinien miec klopotow, ale Estrella powalczy przynajmniej w jedym secie. kurs 1.16⛔
#64
-

Benoit Paire - Tommy Haas, numer 47 i --, czajnik paire bierze 3-0, kurs 1.2
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ja dziś oprócz róznych kombinacji typów które podalem w poscie na pierwszej stronie gram grubaśnie na LOKOMOTYWE złożoną z 4 rycerzy. Raonic, Nadal, Dimitrov, Djokovic. Kurs ogólny 1,24 + 10% bonusu od wygranej bet365. Ale po kolei: ✅✅✅✅
Raonic zagra z Dustinem Brownem, napewno nie bedzie to szybki mecz, ale uwazam ze Rao jest w stanie zamknac mecz 3-0 po jednym przelamaniu w setach. Ciezko bedzie Brownowi go przelamac, moze liczyc ewentualnie na TB.
Nadal, tak jak pisalem nie ma opcji zeby odpadl znowu w I rundzie, dobry start sezonu, mysle ze bedzie do jednej bramki z Florianem, a sety do -1, -2 nie beda zaskoczeniem
Dimitrov z O&#39;Conellem z WC to formalnosc, młody fedex go zmiecie z kortu, jest w mega gazie po wygraniu turnieju.
Djoker, wszyscy sie podniecaja ze Dasco zagral mega mecz, rok temu tez zagral mega mecz przeciwko Nadalowi, wszyscy byli w szoku i podnieceni na II runde, gdzie dostal gladko chyba od dudiego seli. Djoker podobnie jak Nadal w Indian Wells w zeszlym roku wyciagnal wnioski i zmiecie go z kortu.
Gram ten kwartet za mega gruby hajs, taki ze co poniektorzy go na filmach widzieli tylko.
Tasma za pol sumy
Zverev 1.12 ✅
Goffin 1.16 ✅
Ferrer 1.12 ✅
Edmund 1.3 ✅
Thiem 1.3 ✅
2.5 + 15% bonusu bet365 ✅
POLECAM!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
I runda wielkoszlemowego Australian Open za nami. Wiekszych niespodzianek nie było, blisko sensacji było w meczach Nishikoriego, Wawrinki, Cilica czy Goffina. Reszta mysle ze planowo. Moje statystki z I rundy:
✅ - 35
⛔ - 15
Zwrot - 5
NO BET - 9

Czas rozpoczać kolejna runde, już dziś gołym okiem widac, że nie będzie tak łatwo jak w innych latach, zbyt mało niespodzianek było w I rundzie w meczach niżej rozstawionych grajków.

#1
-

Malek Jaziri - Alexander Bublik, 56-207, Bublik chyba jest sprawca najwiekszej sensacji dla niektorych, pokonał czajnika Pouille, można sie bylo gdzies tego domyslać. Buki faworyzuja po rankingu Jaziriego, wg mnie wygra Bublik. kurs 2.62

#2
-

Kei Nishikori - Jeremy Chardy, 5-72, Chardy rozegral zaledwie 4 gemy z kreczujacym Almagro, wiec nadal dla mnie jest przedsezonowym słabiasem, Nishikori 5 setów, jakies problemy ze stopą, z zołądkiem, dokładnie nie wiadomo, wydaje sie ze czas ktory miał pozwoli na regeneracje i jest nie bedzie kreczu to Nishikori to wezmie w maksymalnie 4 setach, minusem napewno po raz kolejny dla niego pora rozgywania meczu, kurs 1.12

#3
-

Jo Wilfried Tsonga - Dusan Lajovic, 12-94, popularny Konga wygrał z Monteiro nie do konca planowo, bo w III secie zachcialo mu sie zabaw i go po prostu przegral, ogolne wrazenie bylo dobre, solidnie na podaniu jak zwykle, Lajovic wygral dosc łatwo ze slabym Robertem mimo ze przed meczem to Robert w moich oczach byl faworytem, tym razem juz latwo nie bedzie i 3-0 dla Tsongi, kurs 1.083

#4
-

John Isner - Mischa Zverev, 19-50, starszy ze Zverevow rozegral latwiejsze spotkanie wygrywajac 3-0 z Garcia-Lopezem, Isner wyserwowal jak zwykle mecz z Kravchukiem, sądze ze i tym razem bedzie górą, chociaz raczej nie w 3 setach, kurs 1.44

#5
-

Tomas Berdych - Ryan Harrison, 10-82, Berdych nie nagral sie z Vannim wiec nadal dorobek zwyciestw w tym sezonie ma marny, Harrison porobil Mahuta mimo ze dosc sie tam przelamywali, mecz moze byc dlugi, Berdych to wezmie, kurs 1.16

#6
-

Dudi Sela - Lukas Lacko, 67-121, Lacko juz sie nagral w AO w tym roku, kwale i I runda i styka, Dudi bierze mecz, kurs 1,5

#7
-

Roger Federer - Rubin Noah, 17-200, nie bede sie rozpisywal, Król Fedex bierze 3-0, kurs 1.04

#8
-

Stan Wawrinka - Steve Johnson, 4-30, Wawrinka wymeczyl z Klizanem, znajac jego jak przeszedl wymeczony I runde to teraz wygra lajtowo, ale ciezko mi uwierzyc zeby solidny Johnson nie powalczyl, nie gram nic w tym spotkaniu bo kogo jak kogo ale Wawrinke uwarzam ze ma nierowno pod kopula i w kazdym momencie moze zaczac pinkolic cos do siebie spocony i po prostu przegrac. NO BET

#9
-

Victor Troicki - Paolo Lorenzi, 35-43, Troicki wygral z nim w Sydney, wygra i teraz, kurs 1.25

#10

Jack Sock - Karen Khachanov, 20-52, Skarpeta zbyt dobry na serwisie by taki ogor Karen cos tu ugral, kurs 1.3

#11
-

Diego Schwartzman - Steve Darcis, 54-71, jak dla mnie mecz bekowy troche, graczy ktorzy nic powaznego nie reprezentuja, obojetnie ktory wygra to i tak w kolejnej rundzie leci, NO BET

#12
-

Marin Cilic - Daniel Evans, 7-51, czego Jerzyk nie wzial ma szanse wziac Evans, duzo lepszy gracz niz Janowicz, Marin ewidentnie bez formy, Kovalik jednak nie byl treningiem, Jerzyk gdyby nie mial nierowno po beretem to by gral dzis z Evansem, ale Jerzyk woli CS&#39;a i niech tak zostanie, bo nie sadze by wrocil do jakiegos poziomu atp. Evans bierze kurs 4.5

#13
-

Sam Querrey - Alex De Minaur, 32-301, Alex sie juz nagral, Sam bierze maks w 4 setach, kurs 1.3

#14
-

Nick Kyrgios - Andreass Seppi, 13-89, Nick w mega formie, bierze ten mecz 3-0, kurs 1.12

#15
-

Andy Murray - Andrey Rublev, 1-152, 3-0, kurs 1.01

#16
-

Bernard Tomic - Victor Estrella, 27-103, Tomic wraca do formy, bierze ziemniaka 3-0, kurs 1.083
 
Do góry Bottom