>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A - Francja, Urugwaj, Meksyk, RPA

Status
Zamknięty.
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Domenech o swoich graczach:
- Moi piłkarze to imbecyle. Uważam, że kretyńsko się zachowali nie wychodząc na trening. Rozumiem ich frustracje, ale to są mistrzostwa
świata i to co zrobili jest niedopuszczalne - mówił sfrustrowany selekcjoner &quot;Trójkolorowych&quot;. - Całkowita kompromitacja nastąpi wtedy, gdy przegramy mecz
z gospodarzami. Odjedziemy stąd bez niczego z nadszarpniętą reputacją.
(źródło: kadra.mundial.pl)
Masakra :cool:
pytanie co siedzi teraz w głowach piłkarzy, czy wyjdą na mecz i pokażą jaja (nie dosłownie;)) i wygrają z przeciętnym RPA czy odpuszczą i pokażą jakiś sprzeciw względem Domenech&#39;a i przegrają mecz... ?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Co do meczu RPA, to mam tylko nadzieję, że RPA złoi Francuzów, bo nie chce mi się dłużej na nich patrzeć. Podoba mi się typ Leona na punkty kartkowe, ja od siebie podaję takie coś:

Francja over 1.5 żółtej kartki 1.78
Bwin

Wg mnie warto to zagrać, Francuzi są pod presją, bo muszą wygrać, na bank będą walczyli mocno, potrafią zagrać ostro. Szkoda, że nie gra Toulalan, bo byłby moim pewniakiem do żółtka, tak stawiam na Evrę przede wszystkim, ale inni też pewnie podostają, nie widzę najmniejszego problemu w przekroczeniu tego progu.



Bardziej typersko podchodzi mi ten drugi mecz, Meksyk - Urugwaj. 1x2 nie mam zamiaru typować, spróbuję stałe fragmenty.

over 4.5 spalonych 1.98
Bwin

Meksyk i Urugwaj mają dobrych, szybkich zawodników w ataku, którzy jednak dają łapać się na spalone. Meksykanie w 2 meczach już 10 spalonych, Urusi 7, więc niemało. Jeżeli chodzi o ich linie obronne to potrafią zakładać pułapki ofsajdowe, Meksykanie założyli 5 Urusi 7. Także widać, że w meczach tych drużyn jest sporo ofsajdów i tak wg mnie będzie i dziś.


Poza tym stawiałbym under kartkowy, ale kurs bardzo mały, nie warto ryzykować moim zdaniem. Wolne też jakoś mi się nie widzą.
 
B 6

brecht

Użytkownik
Ech głupoty opowiadacie. Nawet obrażeni na trenera Francuzi nie odmówią gry, ponieważ straciliby twarz przed własnym narodem, a spadek popularności się im nie opłaca...Dlatego będą walczyć i zwyciężą. Przejechałem się już na wszystkich drużynach z czarnego lądu i RPA znowu nie pokaże nic wartościowego. Dlatego kurs 2.2 na wygraną Francji uważam za niezłą okazję do postawienia niezbyt wygórowanej sumki i dorobienia do puli.
 
C 0

carvallho

Użytkownik
Analizując sytuacje w grupie to nawet zwycięstwo Francji i brak remisu w drugim pojedynku może promować i Urugwaj i Meksyk. Raczej nie przewiduje tutaj ustawki. Owszem gra może wyglądać jak wiekszość meczy I rundy czyli wg zasady &quot;najwazniejsze nie stracić gola&quot; ale gdy któraś z drużyn coś ustrzeli to na pewno będzie chciała utrzymać wynik do końca. W przypadku rozstrzygnięcia w meczu różnicą jednej bramki, Francja aby awansować musiałaby wygrać co najmniej czterema golami. Wiedzą o tym i Urugwaj i Meksyk. Aby uniknąć Argentyny obie drużyny będą na pewno walczyć o zwycięstwo ale nie za wszelka cenę. Co do Francuzów....... jeżeli odpuszczą to kibice zgotują im takie piekło, że będą się bali wracać do kraju. Dlatego powinni wykorzystać ogólną słabośc Afryki i pokonać RPA.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Słabość RPA to trochę na wyrost, Francja jeszcze bramki nie strzeliła, a Afrykanie otarli się o zwycięstwo w meczu inauguracyjnym, mam nadzieje że to piłkarze z RPA wykorzystają słabsze dni Francuzów i to oni pokonają

typował bym under 2,5 ponieważ nie liczę na to że Francuzi w ostatnim swoim meczu na mundialu ogarną się i zaczną strzelać bramki
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Przewidywany skład z innej planety na wp.pl :razz: Połowa graczy zmieniona. Cieszę się, że zagra Cisse coś czuję, że nastrzelają dzisiaj trochę Francuzi! Czas na powrót!
edit:
Dramat francuzów się zaczął i się nie skończy????. Kompromitacja i tyle, dobrze, że za drobne ;)
 
B 0

berlingo11

Użytkownik
Wygrana RPA w 100% zasłużona za ich poprzednie zmagania. Skoro francuzi nie potrafili zadowolić swoich fanów, udało się to zrobić gospodarzom i słusznie.
Szczęście czasem się uśmiecha - typy RPA oraz Urugwaj weszł ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom