>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A - Francja, Urugwaj, Meksyk, RPA

Status
Zamknięty.
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
A wedłgu mnie trzeba się powaznie zastanowić. Urugwaj jest w sumie i tak w lepszej sytuacji. Jeżeli Przegra to pomimo pkt mi i tak sporo strzelonych bramek więc wyjdą. Maksyk takiej opcji nie ma. Strzelili 3, stracili 1. Francuzi moga ich przeskoczyć. Urugwaj ustawka zadowala, a Maksyk grając na całość ryzykuje dużo więcej niż Urugwaj... Jak na mój gust będzie remis.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
W betfair można zagrać na dokładny wynik 0:0 ,albo 1:1. Kursy około 3 coś. Na prawdę warto ;-). Takie mecze sa raz do roku.
Kurs na 0:0 3,6 ,na 1:1 ,5 coś.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W betfair można zagrać na dokładny wynik 0:0 ,albo 1:1. Kursy około 3 coś. Na prawdę warto ;-). Takie mecze sa raz do roku.
Kurs na 0:0 3,6 ,na 1:1 ,5 coś.
W cale nie raz do roku :cool:, w obecnym jak dobrze pamiętam to w samej Serie A były dwie takie pseudo ustawki, obie weszły tylko, że żadna z drużyn nie miała przed sobą kolejnego spotkania o wszystko z Argentyną ;), jestem pewny że jeśli jakaś z drużyn bedzie miała okazje wygrać to spotkanie to je wygra, Urugwaj awansuje tak czy inaczej (bilansem strzelonych bramek, Urugwaj jest 3 do przodu, a Francja 2 w plecy )
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
W cale nie raz do roku :cool:, w obecnym jak dobrze pamiętam to w samej Serie A były dwie takie pseudo ustawki, obie weszły tylko, że żadna z drużyn nie miała przed sobą kolejnego spotkania o wszystko z Argentyną ;), jestem pewny że jeśli jakaś z drużyn bedzie miała okazje wygrać to spotkanie to je wygra, Urugwaj awansuje tak czy inaczej (bilansem strzelonych bramek, Urugwaj jest 3 do przodu, a Francja 2 w plecy )
A co to Argentyna to jakiś inny przeciwnik ? Lepiej być pewnym awansu do 1/8 niż awansować z 1 miejsca i przegrać mecz z jakąś Koreą , Nigerią czy Grecją.
 
Y 0

yasq

Użytkownik
Ja bym tego remisu nie byl tak 100% pewny. Fracja ma taki syf w druzynie, ze prawdopodobnie nawet jak by mogla to by nie chciala wyjsc z grupy. W bramkach Urugwaj +3, Meksyk +2 Fracja -2, RPA -3. Fracja musiala by odrobic 5 bramek w stosunku do Meksyku co jest malo prawdopodobne. Do tego istnieje mozliwosc gry z Argentyna lub Korea/Nigeria/Grecja dla kazdego srednio rozgarnietego orangutana wybor bedzie prosty.
 
lfcrider 0

lfcrider

Użytkownik
Panowie to co myślicie że nie będzie remisu? Ja się zastanawiam zagrać trzema kuponami Urugwaj, remis i Meksyk. Któryś napewno siądzie a kursy są apetyczne. Faktycznie dawno takiej sytuacji nie było pt. &quot;pseudo ustawka&quot; i też mi się wydaje że remis nie padnie, bo jak piszecie nikt nie chce grać z Argentyna ????
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Panowie to co myślicie że nie będzie remisu? Ja się zastanawiam zagrać trzema kuponami Urugwaj, remis i Meksyk. Któryś napewno siądzie a kursy są apetyczne. Faktycznie dawno takiej sytuacji nie było pt. &quot;pseudo ustawka&quot; i też mi się wydaje że remis nie padnie, bo jak piszecie nikt nie chce grać z Argentyna ????
Remis jest mało prawdopodobny, dlatego dwa kupony: jeden na Meksyk, drugi na Urugwaj.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A niby dlaczego mało prawdopodobny? Remis jest wynikiem dającym Urugwajowi awans z pierwszego miejsca, i to właśnie będzie dla nich wynik docelowy.
nie pisz że docelowy bo na pewno tak nie będzie. Docelowym będzie na pewno zwycięstwo. Urugwaj ma ten komfort że remis premiuje ich z I miejsca , dlatego też spodziewam się bardziej defensywnej gry w ich wykonaniu. Meksyk zapewne ruszy do ataku i to różnie może się skończyć. Albo golem dla Meksyku i obroną albo kontrą Urugwaju i również obroną. Wątpię aby Urugwaj grał na remis choć by dlatego jak już pisałem wcześniej gol stracony np w 93 min + do tego 5:0 Francji z RPA ???? ???? ???? i Urugwaju nie ma.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tylko czy Francja wygra wysoko z RPA? Zastanawiam się wogóle nad zagraniem na RPA, bo we Francji atmosfera fatalna. Dziś jeszcze na treningu prawie do bójki doszło, więc nie jest u nich wesoło...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dałem tylko przykład ???? zauważ też że nie zagra podstawowy bramkrz RPA Khune który kilka razy ładnie ratował RPA przed stratą bramki.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
5:0 Francji z RPA
nie ma szans żeby taki wynik padł ja nawet nie wiem czy Francja będzie wstanie wygrać to spotkanie różnicą jednej czy dwóch bramek po tych kłutniach w zespole atmosfera jest fatalna mogą skonczyc finały tak jak w Korei i Japoni

Co do meczu Urugwaju z Meksyku padnie remis i niezaleznie czy trafią na Argentyne czy nie, to sama Argentyna nie będzie chciała trafic na urugwaj bo wiemy jak było w elminacjach i jak Argentyna sie męczyła ;p a urugwaj pewnie też modli sie żeby nie trafic na zespoł maradony więc remis będze kożystny dla obu zespołów zarówno dla Maksyku jak i urugwaju a Meksyk wcale nie jest bez szans w meczu z Argentyną a historia wielokrotnie pokazało że nie ma co kombinować z kim zagrać w 1/8 po takich kombinacjach nie jeden zespół juz odpadł bo wydawało im sie że jak nie zagrają z faworytem to przejdą dalej
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Ja daje jeden kupon na Urugwaj a drugi na Meksyk za równą stawkę. Czy nie wydaje się to wam podejrzane? Puchar Narodów Afryki był i zagrali na remis ok. Ale nie na MŚ gdzie emcze są monitorowane. Czy to nie będzie śmierdziało jak wszystko buki mają na remis kurs poniżej 2.00 i to wejdzie? Afera na cały Świat. Do tego to też może byc chwyt bukmacherów, że tak cholernie obiżają te kursy, jest wielki public bet i wszyscy polegną. Ja daje jutro typy na 1 i 2 na osobnych kuponach. Jak dla mnie to mecz turnieju do zarobienia.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
moneybutcher - Serie A nie jest monitorowana ? w każdej z kilku ostatnich kolejek był mecz w którym były niskie kursy na remis i UEFA ani FIFA nic z tym nie robi i nie zrobi, więc jak tu będzie remis to nic się nie stanie.
 
Y 0

yasq

Użytkownik
Jak beda chcialy to zagraja na remis nie pierwszy raz na ms cos takiego mialo by miejsce. Tylko nie widze chocby jednego powodu dla ktorego chialy by remisu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bo niema powodu, Francja ma matematyczne szanse na awans, a tu mamy mecz o wyjście z grupy z pierwszego miejsca, może inaczej żeby nie grać w kolejnej fazie z Argentyną
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Urugwaj jak i Meksyk już awansowały, Francja tylko ma matematyczne szanse. Moim zdaniem grania na remis nie będzie. Oba zespoły bedą chciały ominać Argentyne, więcej szans daję na wygraną Urugwaju po kursie...4,25 :!:
 
H 177

h3sus

Użytkownik
W tej grupie już nie ma co dyskutować wychodzi Urugwaj i Meksyk. Francja może i ma matematyczne szanse ale patrząc na atmosferę w ich drużynie to nie zdziwiłbym się gdyby sami zaczęli strzelać do własnej bramki na znak protestu ????
Mam nadzieję iż RPA wygra z Francją i niech żabojady pojadą już sobie do domu.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Oj coś czuję ,że jutro Francuzi mogą zostać zmiażdżeni na własne życzenie. Mają taką sytuacją w kadrze ,że już chyba nikomu się nie chce wychodzić jutro na mecz. A mogą specjalnie przegrać wysoko ,żeby ich trener wyleciał. RPA gospodarz na pewno będą chcieli zrewanżować się za porażkę z Urugwajem aż 3:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom