>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A - Francja, Urugwaj, Meksyk, RPA

Status
Zamknięty.
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Patrząc na to co tu piszecie zaczynam co raz bardziej wątpic w ten remis chodz wszystko jest możliwe ja robie trzy kupony z jednego meczu tak by w przypadku porażki urugwaju lub meksyku miec zwrot i wyjśc na zero ja nie jestem z tych którzy lubią dać grubo na mecz raczej obstawie z głową żeby coś było do wygrania a nie strata kasy ???? :cool:
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Przecież Domenech i tak odchodzi po mundialu, to po co mają przegrać wysoko, żeby go wyrzucić.. Myślcie co piszecie, bo widzę, że robi się z tego sb. Pisanie co ślina na język przyniesie.
Francja myślę, że jutro będzie chciał pokazać, że jednak jest coś warta, odezwą się ambicje u zawodników i zagrają w końcu dobry mecz i pokonają słabe RPA.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Meksyk - Urugwaj

Typ:X
Kurs:1.70



Mistrzostwa świata zaczynają być coraz to bardziej interesujące tym bardziej, że już pierwsze ekipy będą żegnać się z mundialem ponieważ zaczyna się ostatnia trzecia kolejka spotkań. Jak na razie niespodzianek na mistrzostwach nie barkowało dlatego ogólnie odradzam stawiania dużych kwot ale pare gorszy można postawić, żeby lepiej oglądało się meczyk. W jutrzejszym meczu zmierzą się dwie bardzo wyrównane drużyny a mianowicie Meksyk i Urugwaj. Jak narazie obydwa zespoły spisują się bardzo dobzre i są na najlepszej dordze do awansu do 1/8 finału. Aby tak się stało musi paść remis w tym spotkaniu przez co pożegnają się z mundialem ekipy Francji i RPA. Myślę, że fakt, że obydwie druzyny są bardzo wyrównane a remis w dodatku gwarantuje im awans obie ekipy zagrają bardzo spokojnie w tym meczu nie chcąc ryzykować odpadnięcia. Jak widać remis jest bardzo prawdopodobny doskonale pokazuje to również kurs. Jak wiadomo w większości nawet wyrównanych drużyn za remis płacono około 3.50 a tu jest 1.70.
 
L 0

lukasz26tg

Użytkownik
Ja bym postawił czerwoną kartkę dla Patrika Evry ???? To jest nerwus - walczak , taki walczak jakich Ferguson w ManUTd lubi...coś mu niewyjdzie i już z pyskiem leci , 2 razy kopnie kogoś i poleci z boiska. NIe gram rpzez neta więc wątpie bym to miał w totolotku , ale na pewno zagram na czerwoną kartke dla Francuzów.
Ps 2 , Urugwaj nie przegra meczu bo by wyszedł z drugiego miejsca...hmm remisu tez nie bedzie bo to nikogo nie zadowala , wyobrazacie sobie sytuacje w której urugwaj sie bunkruje ? bo ja nie , 1 konra i mozna posprzątac meksyk. Jedno jest pewne - mecz bedzie zajebisty ???? szybki ???? to bankowe , ja go nie obstawiam , chyba ze under 2.5 , wole go obejrzec ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Wszystko w zasadzie ma jakiś sens. Tak naprawdę oba mecze są trudne do wytypowania. Ilu typerów, tyle wersji przebiegu danego spotkania.
Kursywa - cytaty
Normalna czcionka - moje sugestie uzupełniające
Najczęstsze wersje wyglądają tak:
Francja - RPA
Francja - myślę, że jutro będzie chciał pokazać, że jednak jest coś warta, odezwą się ambicje u zawodników i zagrają w końcu dobry mecz i pokonają słabe RPA. (blaise)
Remis - Mało prawdopodobne, bo raczej oba zespoły liczą na wysokie zwycięstwo, dające jeszcze jakąś nadzieję. Jednak z drugiej strony może właśnie najmniej prawdopodobna opcja stanie się faktem?
RPA - Francja może i ma matematyczne szanse ale patrząc na atmosferę w ich drużynie to nie zdziwiłbym się gdyby sami zaczęli strzelać do własnej bramki na znak protestu (h3sus).
Oj coś czuję ,że jutro Francuzi mogą zostać zmiażdżeni na własne życzenie. Mają taką sytuacją w kadrze ,że już chyba nikomu się nie chce wychodzić jutro na mecz. A mogą specjalnie przegrać wysoko ,żeby ich trener wyleciał. RPA gospodarz na pewno będą chcieli zrewanżować się za porażkę z Urugwajem aż 3:0.
(Z.G.)

Urugwaj - Meksyk
Urugwaj - Oba zespoły bedą chciały ominać Argentyne, więcej szans daję na wygraną Urugwaju po kursie...4,25 (sutek)
Urugwaj nie przegra meczu bo by wyszedł z drugiego miejsca...(Lukasz26TG)
Poza tym świetna dyspozycja, podbudowani wysokim zwycięstwem Urugwajczycy mogą bez problemu poradzić sobie z Meksykiem.
Remis - Niby wszystko oczywiste, ale czy nie zbyt przereklamowane?
Meksyk - Francja ma matematyczne szanse na awans, a tu mamy mecz o wyjście z grupy z pierwszego miejsca, może inaczej żeby nie grać w kolejnej fazie z Argentyną (darius010)
I bądź tu teraz mądry.
Osobiście twierdzę, że remisu w meczu Urugwaj - Meksyk (przynajmniej ustawionego) nie będzie, bo przecież taki wynik Meksyku absolutnie nie satysfakcjonuje. Walka powinna być normalna, a i tak wyjdą obie. Być może remis padnie, ale chyba naprawdę uczciwy.
&quot;Jedno jest pewne - mecz bedzie zajebisty :grin: szybki :grin: to bankowe , ja go nie obstawiam , chyba ze under 2.5 , wole go obejrzec :smile:&quot; (Lukasz26TG)
I chyba tego należy się trzymać :browar565:
Chociaż sam pewnie coś postawie ????​
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Francja(-1) - RPA
Typ: 1
Kurs: 4,75
Bukmacher: gamebookers
Francja sie kłóci, grają słabo itp itd... Moim zdaniem warto zaryzykować na to że to wreszcie odpali, zawodnicy sie musz zmobilizować i bedzie to dla nich mecz ostatniej szansy na pokazanie sie z dobrej strony na tych mistrzostwach. Chociaż wygrana nie zagwarantuje im awansu to jednak musza w to wierzyć i strzelić duzo bramek. RPA na pewno bedzie chciec zagrac dla kibiców i pokaze ofensywny, nieudolny futbol tak jak do tej pory to czynili. Francja bedzie chciec to wykorzystac i mysle ze ten typ ma szanse powodzenia, chociaz za mała stawke.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
No to coś ode mnie:

GRUPA A


Sytuacja jest dość klarowna. Urugwaj i Meksyk mają zdecydowanie największe szanse na awans. Nie tylko przewaga 3 punktów nad Francją i RPA, ale też znacząca różnica bramkowa.
Urugwaj - Meksyk | Typ: Urugwaj lub Meksyk - Kurs: 2,10
Na przekór bukom! Kurs na remis w granicach 1,8 jest śmieszny. Niby podział punktów satysfakcjonuje obie ekipy, ale przecież tak być nie może. Po pierwsze to Mistrzostwa Świata, tu nie ma miejsca na ustawki. Naprawdę w to wierzę i mam nadzieję, że nie bezpodstawnie. Po drugie nikt nie chce trafić już w 1/8 finału na rozpędzoną Argentynę Diego Maradony, która najprawdopodobniej wygra swoją grupę. A zatem gra będzie się tutaj toczyć o pełną pulę. Obie drużyny zaimponowały mi w poprzednich meczach. Atak: Forlan - Suarez doskonale się zazębia. Diego strzelił dwa gole w meczu z RPA, zresztą zwycięstwo 3-0 nie było przypadkowe. Cały zespół zagrał świetnie zarówno w destrukcji jak i z przodu. Ofensywne usposobienie Urugwaju karze sądzić, że gry na remis raczej nie obejrzymy. Co powiedzieć o Meksyku? Wygrana z Francją, nawet w najgorszej sytuacji, jest wyczynem. Widziałem oczywiście mecz i byłem pod wrażeniem gry bocznych obrońców, a szczególnie Salcido, który przez cały mecz biegał jak oszalały, stwarzał przewagę liczebną i groźne sytuacje pod bramką Tricolores. Marquez, jako defensywny pomocnik, również odwala kawał dobrej roboty. Nie tylko odbiera piłki, ale też uczestniczy w atakach swojej drużyny (2 mecze, 1 gol, 1 asysta). Javier Hernandez, który wystąpił w roli jokera również spisał się świetnie zdobywając gola, który otworzył Meksykowi szanse na wygraną w ostatnim meczu. Jedynym zmartwieniem ekipy Aguirre&#39;a jest absencja Efraina Juareza (podstawowy obrońca), który obejrzał już na tym mundialu dwie żółte kartki. Jednak niewątpliwie trener ma go kim zastąpić. Podsumowując:
Urugwaj jest w świetnej sytuacji. Dzięki wysokiemu zwycięstwu nad RPA teraz już remis daje mu pierwsze miejsce i, co za tym idzie, ominięcie Argentyny w 1/8 finału. Czy gracze z Ameryki Południowej cofną się i od początku zagrają na remis? Szczerze wątpię. Ci piłkarze mają atak we krwi. Na pewno zagrają o pełną pulę.
Meksyk również jest w niezłej pozycji. Jednak perspektywa spotkania z Messim i spółką już 27 czerwca nie wygląda najlepiej. Dlatego Javier Aguirre i jego zespół zrobią wszystko, aby w spotkaniu z Urugwajem zgarnąć komplet punktów. W końcu odpadnięcie w 1/8 finału po raz 5 z rzędu na pewno nie uśmiecha się Meksykowi.
Wierzę w to, że któraś z drużyn wywalczy 3 punkty w tym starciu. Obie bardzo lubię i kibicuję im od początku, dlatego nie podejmę się typowania, kto ma większe szanse. Wypada skorzystać z bardzo dobrego kursu, jaki oferują nam bukmacherzy na to, że w meczu Urugwaj - Meksyk nie padnie remis.
Francja - RPA | Typ: Powyżej 55,5 punktów karnych - Kurs: 2,12

Najpierw terminologia:
:zoltakartka: = 10pkt.
???? = 25 pkt.
:zoltakartka::zoltakartka: = ???? = 35 pkt.
A zatem jak łatwo się domyślić liczę na to, że obejrzymy tutaj dość dużo kartek. Podstawa to sędzia. Oscar Ruiz sędziował już jeden mecz na tym mundialu: Grecja - Nigeria. Bilans to jedna czerwona kartka i cztery żółte. Sporo. Widać, że Kolumbijczyk nie boi się pokazać swojej pozycji i jest skłonny do nagradzania piłkarzy za występki. Wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie podobnie. Frustracja w zespole Francji osiągnęła szczyt. Anelka pojechał do domu, Toulalan nie zagra z racji nadmiaru żółtych kartek, a cały zespół jest w fatalnej kondycji psychicznej i robi głupie rzeczy. Mimo to wciąż ciąży na nim presja wyniku. Wrócić do kraju z jednym punktem? Hańba. Francuzom nic nie wychodzi, jutro może być podobnie. Myślę, że to ostatni mecz Tricolores na mundialu w RPA, dlatego nie będą oni sobie żałować nieprzemyślanych zagrań. Evra czy Abidal to piłkarze skłonni do ostrej gry. Po cichu liczę na to, że sędzia pokaże choćby jedną czerwoną kartkę w tym meczu. Spodziewam się brzydkiego &quot;spektaklu&quot; z ogromną ilością fauli, odkopnięć piłki i kłótni spowodowanych ogólnym rozdrażnieniem Francuzów. Będą chcieli pokazać swoje niezadowolenie? A niech pokazują! . RPA wobec presji ze strony kibiców, albo nawet wewnętrznego poczucia obowiązku również mogą chcieć szybko udaremniać ataki rywali, kończąc je faulami. Zapowiada się &quot;ciekawe widowisko&quot; z wieloma przerwami w grze i kartkami. Zamierzam wykorzystać to do swoich celów ;) Gwoli ścisłości: W ekipie RPA nie zagrają Dikgacoi i podstawowy bramkarz - Khune. Są to absencje spowodowane kartkami.
Kursy by UNIBET
 
paszyn 0

paszyn

Użytkownik
Spotkanie: Meksyk - Urugwaj
Typ: 2 (zakład bez remisu) ✅
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Starcie Meksyku i Urugwaju wywołuje chyba największe emocje z pośród wtorkowych spotkań. Oba zespoły są bardzo blisko awansu do fazy pucharowej. Z punktu widzenia wyjścia z grupy najkorzystniejszym wynikiem dla obu ekip byłby podział punktów. Jednak zarówno Meksykanie jak i zawodnicy Urugwaju mają świadomość, że niezwykle ważnym jest, aby awansować z pierwszego miejsca. W przypadku remisu grupę wygra Urugwaj i uniknie starcia w kolejnej rundzie najprawdopodobniej z mocną ekipą Maradony.

Niewątpliwie najważniejszym dla obu ekip jest, aby tego meczu nie przegrać, bardziej do zwycięstwa powinni dążyć Meksykanie, jednak zarówno moim zdaniem jak i bukmacherów najprawdopodobniejszym rezultatem jest podział punktów. Kurs na remis oscyluje na poziomie 1.7 co jednak skutecznie odstrasza od tego typu. Ja bardziej cenię umiejętności piłkarzy Urugwaju z Diego Forlanem na czele i stawiam, że wyjdą z tego pojedynku zwycięsko.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

TYP: czy padnie gol 76minuta-koniec meczu (1=tak)
KURS: 3,27
Buk: Betgun​


W ostatnim spotkaniu fazy grupowej czas na spotkanie pomiędzy Meksykiem a Urugwajm. Zadowoleni z podziału punktów byliby tylko Urugwajczycy. To oni, dzięki mniejszej ilości straconych goli, zajmują na chwilę obecną pierwsze miejsce w tabeli. Sytuacja ma się nieco inaczej odnoście graczy z Meksyku. Ci, pozostając na drugiej lokacie, już w kolejnej rundzie natrafiliby na jednego z głównych faworytów całego mundialu – Argentynę. Napewno chcą tego uniknąć. Mam koncepcję na to spotkanie. Jeżeli długo będzie utrzymywał się np. bezbramkowy remis, to w końcowej fazie spotkania obydwa zespoły rzucą się niewątpliwie to ataku. Może to zaowocować brameczką. Pierwsza połowa będzie raczej toczona w wolnym zachowawczym tempie. Gdy zegar boiskowy będzie zbliżał się do końca meczu, gwarantuję, że piłkarze zarówno z jednej lub drugiej drużyny będą chcieli przypieczętować swój sukces w grupie A. Napastnicy jednej jak i drugiej drużyny są w dobrej formie. Za nieznacznego faworyta uważa się rozpędzony Meksyk, który rozprawił się w ostatnią środę z Francją. Nie ważne kóra z tych drużyn strzeli bramkę, aczywkolwiek spodziewam się że gol będzie pod koniec spotkania.

W pierwszym spotkaniu:
RPA - Meksyk 1:1 (Rafael Marquez 78minuta) ✅
Francja - Urugwaj 0:0

W drugim spotkaniu:
Francja - Meksyk 0:2 (Cuauhtemoc Blanco 79minuta-karny) ✅
RPA - Urguwaj 0:3 (Forlan 80minuta-karny, Alvaro Pereira 90+5) ✅

Co widać ? :] Meksykanie i piłkarze z Urugwaju strzelają pod koniec meczu ????
Jakaś mała analogia w tym jest :spokodfhgfh:
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Na tych mistrzostwach świata faworyci najczęsciej remisują albo przegrywają a za foworyta ustawiacie tutaj urugwaj,myśle że poprzednie mecze na tych mistrzostwach coś wam pokazały i myśle że ustawiając Urugwaj już przed spotkaniem na zwycięsce jest troszke nie na miejscu Meksyk równie dobrze może wygrać a remis przy korzystnym wyniku w drugim spotkaniu spokojnie da awans Urugwajowi i Meksykowi mówicie że wszyscy nie chcą trafic na Argentyne a ja wam mówie że Meksyk poradziłby sobie z zespołem Maradony tak samo urugwaj na ostanich mistrzostwach świata Meksyk był o włos o wyelinowanie Argentynczyków o ile sie nie myle przegrali po dogrywce więc ?? Trudno jest obstawic ten mecz ???? Ja stawiam na remis :cool:
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
FRANCJA vs RPA⛔⛔⛔
TYP: FRANCJA
We Francji kiepska atmosfera, grać coś grają co na słabiutkie RPA powinno wystarczyć. Kurs 2,3 idzie w górę więc można spróbować. RPA nic nie gra, zero zorganizowania w grze, zresztą widać to po ostatnim wyniku z Urugwajem 0:3. Wydaje mi się, że Francuzi powinni się rozprawić z gospodarzami mundialu spokojnie ze 2:0. Matematyczne szanse są , zobaczymy jak się ułoży mecz Urugwaj -Meksyk . Może 0-2 wygrywa Urugwaj? i 3:0 Francja? Wtedy Francuzi wychodzą ? Kto wie wszystko jest możliwe :razz: Podrażnieni sytuacja w zespole, mediami mogą dzisiaj udowodnić na co na prawdę ich stać !

W awans, mimo rozczarowania dotychczasową postawą, wciąż wierzy Zinedine Zidane. &quot;To jest zespół, który stać na to by uporać się z każdym problemem. Wszystko może się jeszcze zdarzyć&quot; - ocenia mistrz świata z 1998 roku.
Francja: 1-Hugo Lloris - 2-Bacary Sagna, 5-William Gallas, 3-Eric Abidal, 13-Patrice Evra - 8-Yoann Gourcuff, 19-Abou Diaby, 7-Franck Ribery, 15-Florent Malouda - 10-Sidney Govou, 12-Thierry Henry.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Meksyk - Urugwaj
Buki według mnie stanowczo przesadzają. 3.90 na Meksyk, 4.50 na Urugwaj a tylko 1.75 na remis. Także kuriozalnie wyglądają kursy na bramkowe overy. Over 1,5 w meczu Meksyku - 1.80, kiedy to samo zdarzenie w meczu Grecja - Argentyna idzie za 1.28. Over 2,5? Stawiam w ciemno. Kurs 3.20 aż sam się rwie, by na niego stawiać. Nie rozumiem, dlaczego buki tak mocno przekonane się o tym, że obie drużyny zagrają na remis. Fakt, że obie wtedy awansują, ale każdy głupi wie, że lepiej trafić na kogoś z trójki Grecja/Nigeria/Korea Południowa niż na Argentynę, dlatego walka o pierwsze miejsce będzie. I Meksyk i Urugwaj dysponują dobrą siłą ofensywną, dlatego myślę, że parę bramek w tym meczu padnie, a kursy są kuszące:
over 1,5 - 1.80
over 2,5 - 3.20
Liczba goli w 1-ej połowie - over 0,5 - 2.00 !!
Gole x rzuty rożne - over 16,5 - 2.20
obie drużyny strzelą - tak - 2.15
Francja - RPA
Teoretycznie obie drużyny szanse na awans mają. Teoretycznie, bo nie dość, że któraś z nich musiałaby odnieść wyoskie zwycięstwo, to jeszcze muszą liczyć na brak remisu w drugim spotkaniu. Niestety i dla RPA i dla Francji, nie przewiduję tutaj zdecydowanego zwycięzcy. RPA gra słabo. Gospodarzom nie pomagają nawet ściany, a ich potencjał piłkarski jest po prostu za słaby, aby wyjść z tej grupy, wygrać kilkoma bramkami z Francuzami. No właśnie - Francja. W drużynie panuje fatalna atmosfera. Anelka został odesłany do domu, piłkarze bojkotują trening, trener jest w drużynie wręcz znienawidzony, a ponadto ma świadomość, że po mundialu odejdzie. Czy można się spodziewać, że piłkarze wyjdą zmotywowani? Moim zdaniem nie. Skoro w pierwszych dwóch spotkaniach tego zabrakło, to tymbardziej zabraknie tego teraz, kiedy atmosfera jest tak fatalna.
remis albo RPA - 1.60
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Czy Cisse jest kontuzjowany ? Nie wiem dlaczego Domenech na niego nie stawia skoro ten ma za sobą świetny sezon, co prawda w Grecji , ale mimo wszystko.
Jaki sens jest wystawiać Henryego bez formy zamiast zawodnika w dobrej dyspozycji ?
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Kuuba - overy są w tym meczu moim zdaniem bardzo niedowartościowane i każdy over opłaca się grać. Dwie bramki to bardzo mało jak na takie drużyny, a kurs teraz już ponad 2,00 na over 1,5 to wg mnie super oferta. Buki o tym wiedzą, ale kurs na X nie pozwala im podnieść kursów. To jest moje zdanie i tego się trzymam, wątpię w 0:0
 
lopez10 0

lopez10

Użytkownik
Moim zdaniem Urugwaj i Meksyk zagrają trochę słabszymi zawodnikami aby nie narażać na kontuzję swoich asów i tu typuję tak jak chyba większość osób na remis. Zaś Francji i RPA nic nie zostało do stracenia więc obie drużyny będą chciały wygrać, typuję remis do przerwy i że obie drużyny strzelą bramkę (Jak nie teraz to kiedy Francja strzeli swoją pierwszą bramkę).
 
R 1

rooney1

Użytkownik
mi sie tez wydaje ze zagraja tak by nie trafic na argentyne, czyli to raczej meksyk bedzie atakowal bo oni musza wygrac, a francja wysoko raczej nie wygra, biorac pod uwage ich dyspozycje i konflikt w kadrze
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Domenech o swoich graczach:
- Moi piłkarze to imbecyle. Uważam, że kretyńsko się zachowali nie wychodząc na trening. Rozumiem ich frustracje, ale to są mistrzostwa
świata i to co zrobili jest niedopuszczalne - mówił sfrustrowany selekcjoner &quot;Trójkolorowych&quot;. - Całkowita kompromitacja nastąpi wtedy, gdy przegramy mecz
z gospodarzami. Odjedziemy stąd bez niczego z nadszarpniętą reputacją.
(źródło: kadra.mundial.pl)
Masakra :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom