>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A: Juventus,Manchester City, Salzburg, LECH POZNAŃ

Status
Zamknięty.
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
cyrki widziałem kto by pare lat temu przewidział że lech dojdzie do 1/16 a dużo im nie brakowało żeby awansować
Ten mecz był sprzedany,jesli sie zgadzamy chodzi o mecz Lech:Udinese (2:2,1:2)
Ja też juz dobre pare lat siedzie w tych bukmacherkach i wiem ze wszystko sie moze zdażyc zwłaszcza w meczach z Polskimi zespołami ,jutro będę stawiał na Juve:grin: by fatum dalej trwało juz wspominałem nie raz gdy obstawiam mecze polskich drużyn to mi nigdy mecze nie siadają zwylke to idze w przeciwną strone i oby również tak było i w tym przypadku.

Over czy Under w przypadku lecha :grin: i to jest teraz pytanie?? z którym się muszę przespac jutro będę się koncentrował na zespołach które strzelają mniej niż 3 bramki .
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : Red Bull Salzburg - Manchester City
Typ : 2
Kurs: 1,70
Buk : Bet-at-home
Analiza:

Spotkanie faworyta do wygrania grupy z drużyną, która teoretycznie będzie bić się o 3 miejsce w grupie z Lechem. Faworytem wydaje się zespół z Anglii. Red Bull nie wygrał prawie od miesiąca. 2 remisy i 2 porażki w lidze austryjackiej i w pojedynku z Hapoelem w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Nie wygląda to najlepiej. Wątpię, aby się przełamali akurat z zespołem z Manchesteru, który przed sezonem dokonał wielu ciekawych transferów. Choć trzeba przyznać, że Manchester też nie gra najlepiej obecnie. W lidze angielskiej 2 poprzednie mecze to remis i porażka z Sunderlandem i Blackburn. Myślę, że ten właśnie mecz w Austrii inaugurujący fazę grupową Ligi Europejskiej będzie klasycznym przełamaniem i zaczęciem dobrej passy zespołu z Manchesteru. Szczerze mówiąc, myślę, że jest również realne zwycięstwo więcej niż 1 bramką, ale to już trochę ryzyko :p
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Europejska, godz. 19:00
Spotkanie: Juventus - Lech (hc 0-3,5)
Typ: 1
Kurs: 6.1 (5.0)
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z pewnoscia mało jest osob w naszym kraju wierzacych w to,ze Lech może powalczyc o punkty z Juventusem na ich terytorium. Tacy ludzie w moich oczach nie naleza do grona realistow. Róznica klas pomiedzy Poznaniakami a Turynczykami jest olbrzymia. Sklad Juventusu jest obecnie wyceniany na 243 mln E zas Lecha na zaledwie 22 mln E. Tej roznicy napewno nie zniweluje brak w skladzie Juve Amauriego, Traore i Buffona. Takich pilkarzy jak Del Piero (7mln E), Iaquinta (13,5mln E), Krasic (15mln E), Sissoko(16mln E)Chiellini (25mln E), Bonucci (14mln E) czy Melo (14,5mln E) nie trzeba niekomu przedstawiac. Zapowiada sie,ze wiekszosc z nich powinnismy jutro zobaczyc na murawie gdyz sa oni w kadrze meczowej. Niestety dziwi postawa działaczy Poznania po samym losowaniu grup Ligi Europejskiej. Widac,ze patrzyli oni na nie typowo materialnie cieszac sie z przeciwnikow, ktorych przydzielil im los. Brali pod uwage tylko korzysci majatkowe zwiazane z klasa rywali. Tak naprawde jednak Lech wylosowal zdecdyowanie najtrudniejsza grupe i juz na starcie moze zaopomniec o awansie do kolejnej rundy. Uswiadomie tylko ,ze Man City, Juvenus i Liverpool to wedlug bukmacherow najwieksi kandydaci do triumfu w tegorocznej edycji Ligi Europejskiej. Jezeli chodzi o sklad Lecha to zabraknie Kiełba i Bandrowskiego. Nie sadze jednak aby mialo to jakis wiekszy wplyw na to spotkanie. Lech juz na dlugo przed meczem jest tutaj na straconej pozycji i nic tego nie zmieni.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Spotkanie: Juventus - Lech
Typ: under 3,5 gola
Kurs: 1.40
Buk: Betgun

Zdecydowanym faworytem czwartkowego spotkania będzie zespół gospodarzy. Wystarczy spojrzeć na sukcesy Juventusu, aby zrozumieć z jak utytułowanym rywalem przyjdzie się zmierzyć lechitom. Ale to przeszłość, obecnie Juve nie gra tak jakby chcieli tego ich kibice. Teraz włosi nie są już taką potęgą jak kiedyś. Juventus będzie musiał sobie poradzić bez Amauriego, Armanda Traore i, co już nikogo nie dziwi, Gianluigiego Buffona - wszyscy oni leczą kontuzje. Ponadto niemożliwe będą występy Fabio Quagliarelli i Alberto Aquilaniego. Sporo tych osłabień jak widać. W lidze dopiero na 15 pozycji jest Stara Dama! Jeszcze nie wygrali w tym sezonie. Porażka z Bari na wyjeździe i remis w ostatniej kolejce z Sampdoria. Myślę że lech wyjdzie ustawiony defensywnie na ten mecz. Nie spodziewam się dużej ilości bramek. Mecze Lecha w pucharach kończą się underami. Nie sądze aby Lech zdobył bramkę na ziemii włoskiej. A Juventus nie powinien strzelić 4 bramek. Tak więc under -3,5 gola w całym meczu jest dobrym rozwiązaniem. Kurs na ten typ wynosi 1.40. Warto spróbować moim zdaniem.
Teoretycznie nie mamy większych szans, ale dla nas to oznacza, że nie mamy nic do stracenia i dlatego do Turynu jedziemy bez kompleksów - zapewnia szkoleniowiec poznaniaków, Jacek Zieliński. Lech nie jest magnem dla kibiców i trybuny na stadionie Juve moga świecić pustkami. W dodatku czwatrek to środek tygodnia.. Z powodu urazu do Turynu szkoleniowiec poznaniaków nie będzie mógł zabrać dwójki bramkarzy: Jasmina Burica i Grzegorza Kasprzika. Oprócz nich w czwartek zabraknie również Tomasza Bandrowskiego i Jacka Kiełba. Składy jednych jak i drugich są więc nieco nadszarpnięte. Przed obecnym sezonem w drużynie Juventusu doszło do wielu zmian, zespół nie jest jeszcze zgrany i może być ciężko im w pierwszej fazie sezonu.
 
V 0

v666

Użytkownik
Kolego huczek, troszke pojechałeś po bandzie. Nie sądze by Lech stracił aż 4 gole. Juve wiadomo że mocniejsze kadrowo, ale są nie zgrani i bez formy. Optymistycznie patrząc Lecha stać na remis 0:0 czy 1:1. Dla trenera Zielińskiego dobra defensywa to podstawa. Myśle że jednak bezpieczniej jest postawić under 3,5 lub nawet 2,5
 
N 0

naixes

Użytkownik
Juventus - Lech / under 3,5 / 1,40 / bwin
Nie spodziewam się tu pogromu ze strony Juve. Lech potrafi się dzielnie bronić, co wiele razy pokazywał już w meczach pucharowych, a dziś w Turynie zagra z myślą, by nie stracić bramki. Do tego gospodarze przystąpią do tego spotkania dość mocno osłabieni. Oglądałem ich mecz z Sampdorią i tam dobrą grę przekładali fatalnymi błędami, głównie w środku pola, gdzie nie radził sobie Felipe Melo. Dziś Juve zagra bez Quagliarelli, Aquilaniego, Amauriego, Traore oraz Buffona - każdy z nich mógłby z powodzeniem występować w wyjściowej jedenastce. Gradu bramek bym się tu nie spodziewał i liczę, że Lech wyjdzie z twarzą z tego meczu, przegrywając tylko minimalnie lub nawet sprawiając sporą niespodziankę remisując z Juve. Kurs 1,40 na under 3,5 wydaje się być dobrą propozycją do dubla :]
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
&quot;Włoskie media są przekonane, że mecz Ligi Europy, w którym Juventus Turyn podejmie Lecha Poznań jest dla trenera gospodarzy idealną okazją do eksperymentowania w składzie. Przeciwko mistrzom Polski najprawdopodobniej wystąpi mocno rezerwowy skład Starej Damy.

Niemal pewne jest, że między słupkami stanie Alex Manninger, trzeci bramkarz Juventusu. Szansę na debiut w sezonie otrzyma prawdopodobnie także Nicola Legrottaglie.

Na boisku znajdzie się też miejsce dla innych piłkarzy nie mających miejsca w podstawowej jedenastce Juve - Momo Sissoko, Zdenka Grygery i Davide Lanzafame. Wobec nieobecności Fabio Quagliarelli (niezgłoszony do rozgrywek) i Amauriego (kontuzja), w linii ataku zagrają Alessandro Del Piero i Vincenzo Iaquinta.

Odpoczywać ma nowa gwiazda Juventusu, kupiony w letnim okienku transferowym za 15 mln euro Leonardo Bonucci oraz mocno eksploatowany Giorgio Chiellini. W defensywie prawdopodobnie ustawią się Marco Motta i Paulo De Ceglie.&quot;

W takim wypadku uwazam ze Lech Poznan stac na niespodzianke - remis z Juventusem. Jesli zagraja na 120% swoich mozliwosci to maja szanse na korzystny wynik ???? Tym razem to &quot;nasi&quot; podaruja pilkarzom Starej Damy 2 kartowy z koszulkami i popielniczkami hehe :razz:
 
simons 646

simons

Forum VIP
JUVENTUS (4-4-2): Manninger; Grygera, Legrottaglie, Chiellini, De Ceglie; Krasic, Felipe Melo, Sissoko, Lanzafame; Del Piero, Iaquinta.
Manninger niby 3ci bramkarz, ale rok temu bardzo ładnie zastąpił Buffona. Poza tym ciężko tu mówić o mocno rezerwowym składzie, gdyż Juve sporo zawodników kupiło w ostatnich dniach transferowych i w zasadzie jeszcze się nie wyklarowało kto będzie grał w podstawowej 11stce.
Motta po ostatnim bardzo slabym spotkaniu z Sampdoria najpewniej nie wystapi.
Na wyjeździe nawet z teoretycznie nie najlepszym składem Juve, to raczej szans wielkich nie ma, nawet przy 120% ... no chyba, że na remis.
Ktoś tu o formie pisał, to w drugiej połowie z Sampą gra wyglądała ładnie ... takze mozna sie spodziewac dobrego meczu Juve. Poza tym sezon zaczal sie juz dla nich mala kompromitacja, 1 punkt w 2 spotkaniach, to po prostu musza to wygrac i wygraja ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A zastanawialiście się jak do tego spotkani podejdzie Lech, co tu dużo mówić Poznaniacy są na straconej pozycji, Juve wygrywa ten mecz jeszcze przed pierwszym gwizdkiem :razz:, ja osobiście gdybym był trenerem zagrał bym na 0-0, 11 się broni zamiast kontrować kazał bym piłkarzom utrzymywać się przy piłce i grac na czas. Gra ultra defensywna mogła by przynieść 1 punkt, ale tego tak do końca nie wiem. Macie jakieś wypowiedzi Zielińskiego jak chce to rozegrać bo to może nam wiele powiedzieć o przyszłym wyniku.
Ja osobiście under 3,5 :grin:
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Według mnie spotkanie będzie wyglądało tak: Juventus posiadanie przy piłce ok 60% akcje rozgrywane w okolicach 40-30 metra przed bramką a tam wszystko się będzie kończyło. Lech będzie starał się grać z kontry co pewnie żadnego pożytku nie przyniesie. Uważam że w tym spotkaniu nie padnie więcej niż 2 bramki. Wynik 1:0 jak najbardziej prawdopodobny jest dlatego patrząc na ofertę i widząc under 2,5 po kursie 2,20 pobieram to odrazu i gram. Można było zobaczyć w poprzednich meczach że Lech mało bramek traci ale również mało zdobywa mam tu na mysli mecze z Dnipro i Sparta oraz Kazachami. Juventus to już nie jest ta ekipa co kilka lat wcześniej więc myślę że nie ma co się ich bać i grać należy swoje. A remis na wyjeździe napewno by bardzo zmotywował i podbudował Kolejorza. W dodatku 1,5 tys wariatów z Pyrlandi pojechało na to spotkanie więc zawodnicy mogą liczyć na ich doping.
Moja propozycja:
under 2,5 - 2,20
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak Lech się nie przestraszy i zagra ambitnie to będą w stanie wyskrobać choćby punkt, Juventus gra totalny piach jak Lech pokaże kolektyw może im narobić koło pióra bo makarony na pewno ich zlekceważą
Ina sprawa to że mogą sami siebie zjeść.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Macie jakieś wypowiedzi Zielińskiego jak chce to rozegrać bo to może nam wiele powiedzieć o przyszłym wyniku.
Watpie, zaden trener Ci nie powie ze jada sie tylko i wylacznie bronic a nawet jak dostana pierwsza bramke to nie zmienia taktyki bo lepiej przegrac 0-1 niz 0-3. Z oczywistych wzgledow gadki trenerow przed meczem sa tylko zwyklym p... na potzrebe mediow.
Jak Lech się nie przestraszy i zagra ambitnie to będą w stanie wyskrobać choćby punkt, Juventus gra totalny piach jak Lech pokaże kolektyw może im narobić koło pióra bo makarony na pewno ich zlekceważą
Ina sprawa to że mogą sami siebie zjeść.
Tez mysle ze Juve troche ich zlekcewazy ale trudno sie temu dziwic skoro na pewno przygotowujac sie do tego meczu ogladali dwumecz z Dnipro. Moim zdaniem Juve podejdzie z nastawieniem ze to swietny mecz na przelamanie i strzelenie kilku goli ;-)

Ale i tak mysle ze under to niezly typ jak juz pisalem w HP.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Juventus - Lech Poznań

Nie ma się co rozwodzić. Juventus to jedna z najlepszych drużyn włoskiej Serie A. Lech to nasz jedyny reprezentant w europejskich pucharach. Nie ma się co łudzić i nastawiać na równożędną walkę Poznaniaków z Manchesterem City, Salzburgiem czy właśnie Juventusem. Del Pierro i Iaquinta bez problemu powinni wbić Lechowi przynajmniej po bramce. Po tym co widziałem w poprzednich rundach w wykonaniu Kolejarza (na 6 meczów (Baku, Praga, Dnipro) Lech stworzył może 2-3 klarowne akcje bramkowe). Nie sądze, żeby w starciu ze zdyscyplinowaną włoską defensywą styl gry diametralnie uległ zmianie. Nie przepadam za Juventusem, często wg mnie grają na pół gwizdka, jednak wydaje mi się, że nawet jeśli zagrają dziś na 50% swoich możliwości, to na Poznaniaków to wystarczy.
 
E 0

ein4r

Użytkownik
Spotkanie Juventusu z Lechem moze miec podobny przebieg jak wczorajszy mecz Bayernu i Romy. Faworyzowany Juventus jest jak na razie w mocno przecietnej formie i moze miec porblemy ze stwarzaniem dogodnych sytuacji strzeleckich, Lech natomiast nastawi sie na gre z kontry i stale fragmenty. Remis pewnie bedzie sie dlugo utrzymywal ale w koncu klasa i doswiadczenie graczy Starej Damy da znac o sobie. moim zdaniem Lech przegra dwoma golami
 
jameroo 0

jameroo

Użytkownik
Ja bym zagrał:
Juventus - Lech/ 02/ 3,15
Stara dama bez Quagiarelli, Aquillaniego, Amauriego. Wiadomo że są jeszcze Del Piero czy Iaquinta, czyli niby ma kto strzelać, ale obaczym. Do tego w bramce Storari, Buffon odpoczywa( mozna by zagrac że Lech strzeli bramkę po kursie 1,95). Może zbyt optymistyczny typ ale trza szukać szczęścia, może będzie niespodzianka jak MU - Rangersi. Też wielu twierdziło: &quot; pewna jedyneczka&quot;, &quot; overek&quot; a wyszedł bidul.
A Lech? Dwa lata temu Kriwiec w barwach Bate strzelił bramke Starej damie i w obu meczach padły remisy. Może teraz uszczęśliwi kibiców &quot;Kolejorza&quot;. Martwi mnie Peszko. Jeszcze kilka dni temu nawet nie ogarniał, że pierwszy mecz grają z Juve, jak to powiedział: &quot; Ktoś mnie mylnie poinformował że pierwszy mecz mamy z MC&quot;??? Miejmy nadzieję że poinformują go na którą bramkę ma uderzać, bo zakręcony to jest nieźle.
W sumie dla Lecha to wielka rzecz, taka Liga Europejska a dla Juve już nie koniecznie. Jak włosi podejdą olewawczo, może będzie szansa to wykorzystać.
Będzie dobrze, jutro z Sakreblele będziemy drzeć japy w pracy: &quot;Lech, Lech, Kolejorz&quot; a polska prasa zawyje: &quot;Zwycięski remis!!!&quot;
V
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Piłka Nożna, Liga Europejska, godz. 19:00
Spotkanie: Juventus - Lech (hc 0-3,5)
Typ: 1
Kurs: 6.1 (5.0)
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Z pewnoscia mało jest osob w naszym kraju wierzacych w to,ze Lech może powalczyc o punkty z Juventusem na ich terytorium. Tacy ludzie w moich oczach nie naleza do grona realistow. Róznica klas pomiedzy Poznaniakami a Turynczykami jest olbrzymia. Sklad Juventusu jest obecnie wyceniany na 243 mln E zas Lecha na zaledwie 22 mln E. Tej roznicy napewno nie zniweluje brak w skladzie Juve Amauriego, Traore i Buffona. Takich pilkarzy jak Del Piero (7mln E), Iaquinta (13,5mln E), Krasic (15mln E), Sissoko(16mln E)Chiellini (25mln E), Bonucci (14mln E) czy Melo (14,5mln E) nie trzeba niekomu przedstawiac. Zapowiada sie,ze wiekszosc z nich powinnismy jutro zobaczyc na murawie gdyz sa oni w kadrze meczowej. Niestety dziwi postawa działaczy Poznania po samym losowaniu grup Ligi Europejskiej. Widac,ze patrzyli oni na nie typowo materialnie cieszac sie z przeciwnikow, ktorych przydzielil im los. Brali pod uwage tylko korzysci majatkowe zwiazane z klasa rywali. Tak naprawde jednak Lech wylosowal zdecdyowanie najtrudniejsza grupe i juz na starcie moze zaopomniec o awansie do kolejnej rundy. Uswiadomie tylko ,ze Man City, Juvenus i Liverpool to wedlug bukmacherow najwieksi kandydaci do triumfu w tegorocznej edycji Ligi Europejskiej. Jezeli chodzi o sklad Lecha to zabraknie Kiełba i Bandrowskiego. Nie sadze jednak aby mialo to jakis wiekszy wplyw na to spotkanie. Lech juz na dlugo przed meczem jest tutaj na straconej pozycji i nic tego nie zmieni.
to żeś pojechał teraz :| powiedz co ma wartość poszczególnych piłkarzy ? juz nie raz w Historii futbolu kopciuszek lał wielkie zespoły i już dawno dawno nie jest brane pod uwagę fakt iż jeden zespół jest wyceniany na 400mln w drugi na 20. Zobacz na ManCity i jego grę w tym sezonie
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Konrad ja to bym naszych zespołow nawet nie nazywał &quot;kopciuszkami&quot;.W Europie to jest totalne dno.Co do winu Juve jestem pewny.Ale moze byc 1-0 a może być i 5-0.Pieniadze owszem nie grają.Polskie kluby nawet jak by miały pieniadze to nie potrafiły by tego wykorzystać.Może z handi 3,5 przesada chociaz po takim kursie bym brał.Co do handi 1,5 to tez raczej pewka.
 
S 112

staruch

Użytkownik
Przedwczoraj w bah-u złapałem smakowity kurs 5.00 na Lecha(+1).
Wierzę w Mańka i defensywną taktykę Jacka &quot;Wuefisty&quot;.
No i Rudnevs walnie główką brameczkę ????
A kolega Huczek niech sobie dalej analizuje transfermarkt.de
 
legia 122

legia

Użytkownik
Dzisiaj przyjaciele Legii z Turynu powinni z łatwością wygrać z Lechem.
Widziałem kilka meczów Lecha i śmiało można powiedzieć że są beznadziejni.
handi -1,5 na zgodowiczów po ok 2,0 to dobra inwestycja i smakowity kąsek.
nawet dublerzy Juve przerastają o kilka klas graczy poznańskiego Lecha.
widzę dziś sromotną porażkę Lecha
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Dokładnie kolego wyżej.Juve mysli o wyjsciu z tej grupy więc z kim maja zbierac te punkty jak nie z najsłabsza ekipa calej Ligi Europejskiej w tym sezonie.Gdyby mecz był w Poznaniu to co innego.Dzisiaj jak najbardziej widze wynik 2-0 ,3-0 ewentualnie 3-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom