>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A: Juventus,Manchester City, Salzburg, LECH POZNAŃ

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Moim zdaniem 1 i 2 bramka to po części wina Krzyśka. Były to dośrodkowania moim zdaniem do wyłapania tylko zabrakło zdecydowania i komunikacji z obrońcami. Powinien krzyknąć moja i śmiało iść na piłke i by mu Arboleda nie przeszkadzał. 3 bramka ? Piłka jak wpadała do bramki była na wysokości środka bramki. Ani to okienko nie było ani nic. Strzał z około 30m ...moim zdaniem do obrony. Źle się trochę ustawił za bardzo wyszedł i za dużo bliżej swojego prawego słupka był.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Moim zdaniem 1 i 2 bramka to po części wina Krzyśka. Były to dośrodkowania moim zdaniem do wyłapania tylko zabrakło zdecydowania i komunikacji z obrońcami. Powinien krzyknąć moja i śmiało iść na piłke i by mu Arboleda nie przeszkadzał. 3 bramka ? Piłka jak wpadała do bramki była na wysokości środka bramki. Ani to okienko nie było ani nic. Strzał z około 30m ...moim zdaniem do obrony. Źle się trochę ustawił za bardzo wyszedł i za dużo bliżej swojego prawego słupka był.
No moze i faktycznie powinien byc bardziej stanowczy jednak mimo wszystko nie obwinialbym tylko bramkarza. To byla wina calej formacji defensywnej ktora zamiast jakos wybic ta pilke, to pilkarze stali i tylko przeszkadzali bramkarzowi.
Problem w tym ze byla to bramka do szatni, a to jest najgorsze co moze byc:;/:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No właśnie przeszkadzali bo jak by Krzuchu krzyknął że moja albo coś to by nie przeszkadzali. Dobra nie ma co psioczyć ;) Super wynik w Turynie ale niedosyt pozostaje. Każdy z nas ( no może nie każdy) brał by taki wynik przed meczem w ciemno. Dobrze jest i może zaraz będę wyśmiany ale Lech stoczy zaciętą walkę z Juve o awans a mecz w Poznaniu może być kluczowy.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
No właśnie przeszkadzali bo jak by Krzuchu krzyknął że moja albo coś to by nie przeszkadzali. Dobra nie ma co psioczyć ;) Super wynik w Turynie ale niedosyt pozostaje. Każdy z nas ( no może nie każdy) brał by taki wynik przed meczem w ciemno. Dobrze jest i może zaraz będę wyśmiany ale Lech stoczy zaciętą walkę z Juve o awans a mecz w Poznaniu może być kluczowy.
No nie ma co gadac bylo minelo:]
Ale przy tej sytuacji bylo duze zamieszanie i moze nie uslyszeli sie pilkarze i wszyscy robili co chcieli i z tego balaganu wpadla bramka.
Co do pozostalych spotkan to rewanz z Juve bedzie moim zdaniem duzo trudniejszy bo moze w pierwszym spotkaniu Wlosi troche zlekcewalczyli polskiego rodzynka, a na pewno drugi raz tego samego bledu nie popelnia i podejda do meczu o wiele bardziej skoncentrowani.
Na pewno Salzburg jest w naszym zasiegu, ale co do City to musimy czekac na kolejny cud.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Jak tak czytam te wasze wypowiedzi to mi się chce Panowie śmiać ;p. Drużyna to drużyna - a nie pojedynczy zawodnik! Drużyna wygrywa, a nie pojedynczy zawodnik; drużyna przegrywa - to razem! Zasada - JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO! Narzekacie, że bramkarz zawalił spotkanie... a ilu z Was przed meczem wiedziało, że będzie taki wynik, jakbyśmy to wiedzieli to byśmy byli dziś bogatsi ... i to o dużo. To jest piłka nożna - już nie tacy bramkarze popełniali dużo gorsze kiksy! Nie tacy zawodnicy nie trafiali rzutów karnych! Nie wykorzystywali 100% okazji. Nie narzekajcie już ;).. zawsze mogło być gorzej. Nie mówcie że nie jesteście zainteresowani z remisu? Co prawda w momencie, w którym Lech wygrywał już 2:0, pomyślałem że zwycięstwo jest naprawdę realne. Ja osobiście nie liczyłem na tak dobry występ Kolejorza, no i postawiłem na Juventus ;p.. Ale jak widać, nie doceniłem mistrza Polski, no i trzeba przyznać, że Juve jest w gruntownej przebudowie... no i sukcesy trzeba raczej odłożyć najwcześniej na przyszły sezon.. W tym jedynie tylko ambitna walka..
Podsumowując - z taką grą jaką Lech pokazał wczoraj - widzę ich większe szanse na wyjście z grupy. Pokazali, że &quot;grube miliony euro&quot; można zatrzymać. Czy będą w stanie zatrzymać Manchester? Najważniejsze to nie bać się przeciwnika... co pokazali wczoraj. Boję się tylko, że z rywalem słabszym niż Juve, mianowicie Red Bullem - mogą sobie nie poradzić aż tak dobrze... obym się mylił.
Szanse Lecha upatruję w ten sposób:
1 pkt z Juventusem na wyjeździe.
3 pkt z Red Bullem u siebie.
0 pkt z Man City na wyjeździe.
1 pkt z Man City u siebie.
0 pkt z Juventusem u siebie.
3 pkt z Red Bullem na wyjeździe.
W sumie 8 punktów - i można myśleć o awansie ;). Po pierwszym meczu zrobiło się naprawdę optymistycznie ;). Zobaczymy jak to będzie dalej z naszym Lechem ;).
Pozdrawiam,
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Moim skromnym zdaniem stać Lecha na pkt z Juve u siebie. Gorzej będzie z ManCity na wyjeździe ale wszystko jest możliwe. Wszystko się okaże gdzie jest Lech po meczu z RB. Przypominam , że w tym sezonie w pucharach Lech te lepsze mecze rozgrywał na wyjeździe. Choć teraz trudno uwierzyć bo w poznaniu będzie 40tys kibiców. Bardzo optymistyczna wersja jest taka , że Lech przed ostatnia kolejką będzie miał szanse na awans. w Meczu City z Juve nie może być remisu ale Lech musi wygrać z pozbawionym awansu RB. My wygrywamy City wygrywa i Lech gra na wiosnę ???? tak jak kiedyś było na De Kaup z Feyenordem ;)
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Jak tak czytam te wasze wypowiedzi to mi się chce Panowie śmiać ;p. Drużyna to drużyna - a nie pojedynczy zawodnik! Drużyna wygrywa, a nie pojedynczy zawodnik; drużyna przegrywa - to razem! Zasada - JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO! Narzekacie, że bramkarz zawalił spotkanie... a ilu z Was przed meczem wiedziało, że będzie taki wynik, jakbyśmy to wiedzieli to byśmy byli dziś bogatsi ... i to o dużo. To jest piłka nożna - już nie tacy bramkarze popełniali dużo gorsze kiksy! Nie tacy zawodnicy nie trafiali rzutów karnych! Nie wykorzystywali 100% okazji. Nie narzekajcie już ;).. zawsze mogło być gorzej. Nie mówcie że nie jesteście zainteresowani z remisu? Co prawda w momencie, w którym Lech wygrywał już 2:0, pomyślałem że zwycięstwo jest naprawdę realne. Ja osobiście nie liczyłem na tak dobry występ Kolejorza, no i postawiłem na Juventus ;p.. Ale jak widać, nie doceniłem mistrza Polski, no i trzeba przyznać, że Juve jest w gruntownej przebudowie... no i sukcesy trzeba raczej odłożyć najwcześniej na przyszły sezon.. W tym jedynie tylko ambitna walka..
Podsumowując - z taką grą jaką Lech pokazał wczoraj - widzę ich większe szanse na wyjście z grupy. Pokazali, że &quot;grube miliony euro&quot; można zatrzymać. Czy będą w stanie zatrzymać Manchester? Najważniejsze to nie bać się przeciwnika... co pokazali wczoraj. Boję się tylko, że z rywalem słabszym niż Juve, mianowicie Red Bullem - mogą sobie nie poradzić aż tak dobrze... obym się mylił.
Szanse Lecha upatruję w ten sposób:
1 pkt z Juventusem na wyjeździe.
3 pkt z Red Bullem u siebie.
0 pkt z Man City na wyjeździe.
1 pkt z Man City u siebie.
0 pkt z Juventusem u siebie.
3 pkt z Red Bullem na wyjeździe.
W sumie 8 punktów - i można myśleć o awansie ;). Po pierwszym meczu zrobiło się naprawdę optymistycznie ;). Zobaczymy jak to będzie dalej z naszym Lechem ;).
Pozdrawiam,
Po pierwsze to nie jest narzekanie tylko normalna dyskusja. Wiadomo wynik bardzo dobry i jest sie z czego cieszyc i na pewno kazdy z wypowiadajacych sie tu ludzi cieszy sie z tego. Po prostu kilku z nas jest zdania ze Kotorowski mogl wczoraj zagrac nieco lepiej, ale wiadomo ze trzeba sie cieszyc z tego co jest bo i tak jest bardzo duzo. Punkt na wyjezdzie z Juve moze podbudowac zawodnikow Lecha i moze w koncu zaczna grac na swoim dobrym poziomie i zdobywac wiecej punktow w lidze.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
nie chcę znów pisać rzeczy kontrowersyjnych, ale Lech jeśli zdobędzie punkt z City obojętnie u siebie czy na wyjeździe to nie będzie to niespodzianka ani sensacja to będzie cud. Jak ktoś ogląda premiership to wie dobrze, że aktualna pozycja City w tabeli nie odzwierciedla ich gry ( tak jak Cracovii w ekstraklasie - tak mi się nawinęło ;) Nie daję również większych szans Juve z City. A Lech? Do wymiany kotor i djordevic, na cały mecz nie nadaję się krivets i stilic, a Tshimbambe deportować do Kongo, bo on ma zespoł huntingtona;d Tyle na temat. Gada się jeszcze, że juve grało rezerwami. W tyłku to mam to ich problem. Lech grał bez burica, bosego, Kiełba i przede wszystkim Bandrowskiego - nie zapominjamy o tym.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie chcę znów pisać rzeczy kontrowersyjnych, ale Lech jeśli zdobędzie punkt z City obojętnie u siebie czy na wyjeździe to nie będzie to niespodzianka ani sensacja to będzie cud. Jak ktoś ogląda premiership to wie dobrze, że aktualna pozycja City w tabeli nie odzwierciedla ich gry ( tak jak Cracovii w ekstraklasie - tak mi się nawinęło ;) Nie daję również większych szans Juve z City. A Lech? Do wymiany kotor i djordevic, na cały mecz nie nadaję się krivets i stilic, a Tshimbambe deportować do Kongo, bo on ma zespoł huntingtona;d Tyle na temat. Gada się jeszcze, że juve grało rezerwami. W tyłku to mam to ich problem. Lech grał bez burica, bosego, Kiełba i przede wszystkim Bandrowskiego - nie zapominjamy o tym.
No ale powiedz co z tego że grają ładnie jak nie umieją zamienić tego na korzystne wyniki.

Ludzie wyluzujcie 1 kolejka za nami Lech nie narobił wstydu ale o awansie nie myślcie jeszcze ????
ale przynajmniej dali jakieś podstawy do tego , że można sobie pomarzyć o awansie ;) po drugiej kolejce mam nadzieję , że te marzenia będą już realnymi myślami.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Toć przełamać kiedyś się muszą ;)

Toć skąd wiadomo , że przełamią się na Lechu ?? ????
Ja w meczach z City nie stawiam Lecha na straconej pozycji. Śledzę ligę angielską i wiem na co stać ten zespół. Lecha stać nawet na zwycięstwo. To teraz się śmiejcie ????
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
ale przynajmniej dali jakieś podstawy do tego , że można sobie pomarzyć o awansie ;) po drugiej kolejce mam nadzieję , że te marzenia będą już realnymi myślami.
No fakt, dali podstawy, ale nie mozna sie tak tym od razu napalac.
Wiadomo Polski kibic cieszy sie z takich rzeczy bo zadko sie takie cos zdarza, ale to nie jest powod do tego zeby od razu wrozyc im awans z grupy.
Z Salzburgiem powalcza, ale City to juz za wysoka polka, cud juz byl wczoraj wiec watpie zeby sie szybko powtorzyl:;/:
Chociaz trzymam kciuki za Kolejowrza, to jestem realista
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No fakt, dali podstawy, ale nie mozna sie tak tym od razu napalac.
Wiadomo Polski kibic cieszy sie z takich rzeczy bo zadko sie takie cos zdarza, ale to nie jest powod do tego zeby od razu wrozyc im awans z grupy.
Z Salzburgiem powalcza, ale City to juz za wysoka polka, cud juz byl wczoraj wiec watpie zeby sie szybko powtorzyl:;/:
a czemu to nie jest powód jak jest ? żeby zbudować dom potrzebne są fundament , Lech wczorajszym meczem takie fundamenty wylał. Weźcie pod uwagę ile dla nich ten remis może znaczyć. Ile może im pewności siebie dać. Moim zdaniem wykonany został 1 z 6 kroków do awansu. Został im jeden bardzo ciężki mecz na wyjeździe i jeden trochę teoretycznie łatwiejszy. Reszta będzie zależała tylko od nich i od tego jak zagrają w domu.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Juve zlekceważyło swojego rywala i dlatego było tak a nie inaczej. Myśleli , że grają z ogórkami o technice i skuteczności rodem z San Marino. Teatr jednego zawodnika jest wskazany w takiej Barcelonie czy Realu ale w Lechu Rudnevs wiecznie strzelał nie będzie decydujących goli. Jak Juve przyjedzie do Poznania mając nóż na gardle to nie będzie się z nikim , że tak powiem &quot;cackać&quot; jak było to wczoraj tylko to wygrają. Fajnie byłoby zobaczyć Lecha w fazie pucharowej ale nie liczmy na cuda. Nie wiem jak słabo musiałoby zagrać Juve w rewanżu i jak dobrze musieliby zagrać Lechici z Salzburgiem , żeby pomimo ewentualnych dwóch porażek z City wyjść z grupy.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
a czemu to nie jest powód jak jest ? żeby zbudować dom potrzebne są fundament , Lech wczorajszym meczem takie fundamenty wylał. Weźcie pod uwagę ile dla nich ten remis może znaczyć. Ile może im pewności siebie dać. Moim zdaniem wykonany został 1 z 6 kroków do awansu. Został im jeden bardzo ciężki mecz na wyjeździe i jeden trochę teoretycznie łatwiejszy. Reszta będzie zależała tylko od nich i od tego jak zagrają w domu.
Przeciez zeby mierzyc sie jak rowny z rownym z City trzeba zagrac o wiele lepiej nie uwazasz??
Moze i ten mecz im wyszedl, ale tak na prawde bardzo duzo zawdzieczaja nieporadnosci Juve.
Poza tym w tej chwili juz nikt ich nie zlekcewazy bo wynik idzie w swiat, wiec bedzie trudniej.
Co do dwumeczu z Salzburgiem to tez nie bedzie tak latwo. Lech bedzie musial grac atakiem pozycyjnym a nie tylko z kontry, a wszyscy wiemy jak to naszym wychodzi.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Heh nie wiem czy niektórzy tu piszący mieli kontakt mniej lub bardziej prof z piłka ale do rzeczy. Moze nie jestem tak sceptycznie nastawiony jak Piotrek ale naprawde nie obliczajcie juz szans teraz na awans. Bo czuje ze bardzo zaboli np. Ciebie konrad porazka w poznaniu z Salzburgiem. Takie dodawanie sobie 3 pkt bo przeciez pokonali JUVE to bezmyslnosc. W takiej grupie i szczegolnie jak nikt na ciebie nie liczy wiadomo grasz z mniejsza presja bo , malo kto w ciebie wierzy. Ale po udanym meczu jak ten w Turynie nalezy myslec tylko o nastepnym , nastepnym i tak dalej . Pilkarze nie pompują balona wiec i kibice niech tego nie robią. Bo jeszcze na koniec wyjdzie , ze nie wyszli z grupy i to jest porazka ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Przeciez zeby mierzyc sie jak rowny z rownym z City trzeba zagrac o wiele lepiej nie uwazasz??
Moze i ten mecz im wyszedl, ale tak na prawde bardzo duzo zawdzieczaja nieporadnosci Juve.
Poza tym w tej chwili juz nikt ich nie zlekcewazy bo wynik idzie w swiat, wiec bedzie trudniej.
Co do dwumeczu z Salzburgiem to tez nie bedzie tak latwo. Lech bedzie musial grac atakiem pozycyjnym a nie tylko z kontry, a wszyscy wiemy jak to naszym wychodzi.
Może ja się ustosunkowuje do twojej wypowiedzi.

Żeby wygrać z MC wcale nie trzeba zagrać lepszego meczu niż z Juve, wystarczy, że Poznaniacy trafią na MC w dobrym momencie, kiedy piłkarze z Anglii będą mili dołek. Mówisz że remis tylko dzięki nieporadności Juve, a dlaczego ta sama nieporadność nie może spotkać MC bo co płacą w funtach, a nie € to już nie mogą mieć kryzysu.
A wynik jak wynik praktycznie co kolejkę w Europejskich Pucharach się takie trafiają.
A co do lekceważenia to nic się nie zmieni, piłkarze przeciwników potraktują kolejne spotkania tak samo, no przecież nie będą się przygotowywać pod kontem meczu z Lechem ;)

Jedynie z tego meczy ja się na uczyłem tyle że najlepsza drużyna bez formy jest słabsza od drużyny z forma.

A Leszek ma 1ptk i nic się nie zmieniło nadal jest głównym faworytem do 4 miejsca w grupie. Chociaż ja liczę na 3 :cool:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Przeciez zeby mierzyc sie jak rowny z rownym z City trzeba zagrac o wiele lepiej nie uwazasz??
Moze i ten mecz im wyszedl, ale tak na prawde bardzo duzo zawdzieczaja nieporadnosci Juve.
Poza tym w tej chwili juz nikt ich nie zlekcewazy bo wynik idzie w swiat, wiec bedzie trudniej.
Co do dwumeczu z Salzburgiem to tez nie bedzie tak latwo. Lech bedzie musial grac atakiem pozycyjnym a nie tylko z kontry, a wszyscy wiemy jak to naszym wychodzi.
A to już Lech nie może zagrać lepiej ? Uważasz , że 3:3 z Juve to był szczyt możliwości Kolejorza ? Daj spokój. Żeby pokonać City wcale nie trzeba tak dużo. Narobili dużo transferów a oczekiwanych efektów brak. W meczach mają podobne długie fazy przestoju jak Juve wczoraj. Mało tego. Nie raz Hart ratował ich przed stratą goli itp. Jakoś ostatnio dużo meczów im wyszło. Dwumecz z z Dnipro ( szczególnie w defensywie ) mecz z Cracovią , i ten z Juve. ( po drodze jeszcze wpadka z Jagą) Może po prostu Lech zaczyna łapać swoją optymalną formę jaką prezentował na wiosnę w Ekstraklasie ? Gdzie grali kapitalny futbol. Dla większości z Was Lech to teraz będzie się kojarzył z meczem z Interem Baku i dwumeczem ze Sparta Pragą. Po grali słabo to teraz do końca rundy będzie to wasz żelazny argument. Może to w końcu forma przychodzi a nie rywale grają źle ? nie pomyśleliście ?

Heh nie wiem czy niektórzy tu piszący mieli kontakt mniej lub bardziej prof z piłka ale do rzeczy. Moze nie jestem tak sceptycznie nastawiony jak Piotrek ale naprawde nie obliczajcie juz szans teraz na awans. Bo czuje ze bardzo zaboli np. Ciebie konrad porazka w poznaniu z Salzburgiem. Takie dodawanie sobie 3 pkt bo przeciez pokonali JUVE to bezmyslnosc. W takiej grupie i szczegolnie jak nikt na ciebie nie liczy wiadomo grasz z mniejsza presja bo , malo kto w ciebie wierzy. Ale po udanym meczu jak ten w Turynie nalezy myslec tylko o nastepnym , nastepnym i tak dalej . Pilkarze nie pompują balona wiec i kibice niech tego nie robią. Bo jeszcze na koniec wyjdzie , ze nie wyszli z grupy i to jest porazka ????
Jeśli chodzi o mnie to kontakt z profesjonalną piłką już mam na tyle duży , że wiem czego można się spodziewać. Ja wcale nie mówię , że Lech rozniesie RB w Poznaniu. To nie Ekstraklasa że połowa zespołów to ogórki które każdy mecz grają murem na bramce i bronią się cały mecz , żeby tylko ten punkt wyciułać a po meczu cwaniakować jacy my to dobrzy jesteśmy bo mamy remis z Lechem na Bułgarskiej , czy z Wisłą na Reymonta :| skoro Red Bull jest już w tej LE to na pewno nie dostał tego miejsca za zasługi czy inne głupoty. Wywalczyli sobie to miejsce tak samo jak Lech. Najpierw przez grę we własnej lidze ( dużo lepszej od Polskiej) a później przez grę w eliminacjach. Co prawda awansowali tu po odpadnięciu z LM. I wcale się nie zdziwię jeżeli to RB wywiózł by 3 pkt z Poznania bo to jest LE. Tak samo nie zdziwię się jak Lech wywiezie 3 pkt z Manchesteru. I ja nie wyliczam pkt Lechowi gdzie na pewno zdobędzie tylko prognozuje gdzie są szanse na jakieś punkty a to jest różnica.

Może ja się ustosunkowuje do twojej wypowiedzi.

Żeby wygrać z MC wcale nie trzeba zagrać lepszego meczu niż z Juve, wystarczy, że Poznaniacy trafią na MC w dobrym momencie, kiedy piłkarze z Anglii będą mili dołek. Mówisz że remis tylko dzięki nieporadności Juve, a dlaczego ta sama nieporadność nie może spotkać MC bo co płacą w funtach, a nie € to już nie mogą mieć kryzysu.
A wynik jak wynik praktycznie co kolejkę w Europejskich Pucharach się takie trafiają.
A co do lekceważenia to nic się nie zmieni, piłkarze przeciwników potraktują kolejne spotkania tak samo, no przecież nie będą się przygotowywać pod kontem meczu z Lechem ;)

Jedynie z tego meczy ja się na uczyłem tyle że najlepsza drużyna bez formy jest słabsza od drużyny z forma.

Zgadzam się :!:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A to już Lech nie może zagrać lepiej ? Uważasz , że 3:3 z Juve to był szczyt możliwości Kolejorza ? Daj spokój. Żeby pokonać City wcale nie trzeba tak dużo. Narobili dużo transferów a oczekiwanych efektów brak. W meczach mają podobne długie fazy przestoju jak Juve wczoraj. Mało tego. Nie raz Hart ratował ich przed stratą goli itp. Jakoś ostatnio dużo meczów im wyszło. Dwumecz z z Dnipro ( szczególnie w defensywie ) mecz z Cracovią , i ten z Juve. ( po drodze jeszcze wpadka z Jagą) Może po prostu Lech zaczyna łapać swoją optymalną formę jaką prezentował na wiosnę w Ekstraklasie ? Gdzie grali kapitalny futbol. Dla większości z Was Lech to teraz będzie się kojarzył z meczem z Interem Baku i dwumeczem ze Sparta Pragą. Po grali słabo to teraz do końca rundy będzie to wasz żelazny argument. Może to w końcu forma przychodzi a nie rywale grają źle ? nie pomyśleliście ?
no już nie przesadzaj że grali kapitalny futbol bo większości spotkań nie bardzo dało się oglądać. Grali z kontry broniąc się m.in przeciwko Cracovii czy Jagielloni i często nie byli nawet lepsi ale mając lepszych wykonawców dobrze egzekwowali taktykę (wykorzystując bezradność rywali którzy pod bramką Lecha dostawali paraliżu nóg a czasem mózgu). Ale owszem zagrali też poprawne mecze (Arka, Lechia, Legia). Także bądźmy sprawiedliwi

Jeśli chodzi o mnie to kontakt z profesjonalną piłką już mam na tyle duży , że wiem czego można się spodziewać. Ja wcale nie mówię , że Lech rozniesie RB w Poznaniu. To nie Ekstraklasa że połowa zespołów to ogórki które każdy mecz grają murem na bramce i bronią się cały mecz , żeby tylko ten punkt wyciułać a po meczu cwaniakować jacy my to dobrzy jesteśmy bo mamy remis z Lechem na Bułgarskiej , czy z Wisłą na Reymonta :| skoro Red Bull jest już w tej LE to na pewno nie dostał tego miejsca za zasługi czy inne głupoty. Wywalczyli sobie to miejsce tak samo jak Lech. Najpierw przez grę we własnej lidze ( dużo lepszej od Polskiej) a później przez grę w eliminacjach. Co prawda awansowali tu po odpadnięciu z LM. I wcale się nie zdziwię jeżeli to RB wywiózł by 3 pkt z Poznania bo to jest LE. Tak samo nie zdziwię się jak Lech wywiezie 3 pkt z Manchesteru. I ja nie wyliczam pkt Lechowi gdzie na pewno zdobędzie tylko prognozuje gdzie są szanse na jakieś punkty a to jest różnica
Problem w tym że nawet najsłabsze zespoły w naszej lidze nie muszą się już murować przed Lechem, Wisłą czy Legią bo normalnie atakując są w stanie te drużyny pokonać. Ta liga się bardzo wyrównała w dół.

Szanse są zawsze i wszędzie...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no już nie przesadzaj że grali kapitalny futbol bo większości spotkań nie bardzo dało się oglądać. Grali z kontry broniąc się m.in przeciwko Cracovii czy Jagielloni i często nie byli nawet lepsi ale mając lepszych wykonawców dobrze egzekwowali taktykę (wykorzystując bezradność rywali którzy pod bramką Lecha dostawali paraliżu nóg a czasem mózgu). Ale owszem zagrali też poprawne mecze (Arka, Lechia, Legia). Także bądźmy sprawiedliwi



Problem w tym że nawet najsłabsze zespoły w naszej lidze nie muszą się już murować przed Lechem, Wisłą czy Legią bo normalnie atakując są w stanie te drużyny pokonać. Ta liga się bardzo wyrównała w dół.

Szanse są zawsze i wszędzie...
Chodziło mi raczej ogólnie o całą rundę i a nie każdy jeden pojedynczy mecz , bo tak jak pisałeś że były słabsze mecze. Póki co nasza liga wydaje się wyrównana ale poczekaj jeszcze 3-4 kolejki i wszystko wróci do normy.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
A to już Lech nie może zagrać lepiej ? Uważasz , że 3:3 z Juve to był szczyt możliwości Kolejorza ? Daj spokój. Żeby pokonać City wcale nie trzeba tak dużo. Narobili dużo transferów a oczekiwanych efektów brak. W meczach mają podobne długie fazy przestoju jak Juve wczoraj. Mało tego. Nie raz Hart ratował ich przed stratą goli itp. Jakoś ostatnio dużo meczów im wyszło. Dwumecz z z Dnipro ( szczególnie w defensywie ) mecz z Cracovią , i ten z Juve. ( po drodze jeszcze wpadka z Jagą) Może po prostu Lech zaczyna łapać swoją optymalną formę jaką prezentował na wiosnę w Ekstraklasie ? Gdzie grali kapitalny futbol. Dla większości z Was Lech to teraz będzie się kojarzył z meczem z Interem Baku i dwumeczem ze Sparta Pragą. Po grali słabo to teraz do końca rundy będzie to wasz żelazny argument. Może to w końcu forma przychodzi a nie rywale grają źle ? nie pomyśleliście ?
Nie o to chodzi ze nie moga grac lepiej ale patrzac realistycznie to jezeli te 2 druzyny beda grac w optymalnej formie to tak na prawde Lech nie bedzie mial szans, a liczenie na dolki przeciwnikow jest troche smieszne.
Ja nie patrze tez na Lecha przez przekroj slabszych spotkan tylko realistycznie:]
Chodzi mi tez o to zeby sie nie podpalac po pierwszym dobrym meczu tylko poczekac az sie sytuacja w grupie rozwinie, zeby nie bylo tak ze w tej chwili mowicie ze Lech wyjdzie z grupy a potem bedzie placz i zgrzytanie zebow:;/:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom