>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A: Juventus,Manchester City, Salzburg, LECH POZNAŃ

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
wygląda na to że w tym meczu pieniądze będą grały.
Mylisz się...Nie tylko w tym meczu, ale w każdym grają...Kto ma pieniądze w sporcie ten jest wysoko. Nie mówię, że od razu wszystko wygrywa, ale kto ma więcej kasy ten ma lepszych piłkarzy...Tak to wygląda. Sport to jeden wielki biznes. Takie czasy :]
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No OK, ale ja moge zapytać a w Anglii wygrali ?? Tez byly jednostki, które twierdzily, ze Lech tam ugra cos a nie ugral. Dzis ugral. Dzis przegralem no i taki jest sport.
Poza tym nijak Twoja odpowiedz sie ma do tego co napisalem. Bo mimo, iz Lech wygral to faktem niepodwazalnym jest, ze sportem rządzą pieniadzę.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
WYNIKI 4 KOLEJKI W GRUPIE A :

TABELA PO 4 KOLEJCE W GRUPIE A:

Wielką niespodzianką można nazwać zwycięstwo Lecha z Manchesterem. Sam osobiście grałem na drużynę Manciniego, jednak nie jest mi szkoda przegranej kasy. Z przyjemnością patrzyłem na ten mecz, szczęśliwy po ostatnim gwizdku sędziego, że mamy drużynę która liczy się w Europie. Jestem pod ogromny wrażenie gry Poznaniaków. Całe to zamieszanie ze zmiana trenera powodowało, że byłem pewny przegranej. Może teraz nowy trener Jose Bakero zbiera pochwały, ale tak naprawdę to drużyna Jacka Zielińskiego wygrała ten mecz. To on stworzył ten zespół. Anglicy może zlekceważyli przeciwnika, może zagrali słaby mecz. Jest to nieistotne. Awans jest w zasięgu i mam nadzieję, że Lech da radę i wyjdzie z tej grupy śmierci. Jak każdy z nas kiedy zobaczył w jakiej grupie zmierzy się Mistrz Polski pomyślał sobie &quot; Jak zdobędą 1 punkt to będzie dobrze&quot; w tej chwili po 4 meczach mamy lidera grupy z dorobkiem 7 punktów. Naprawdę ten sen Kolejorza trwa dalej. Jeśli za miesiąc nie przegramy z Juve u siebie możemy być spokojni o awans, bo w ostatniej kolejce Manchester zmierzy się na wyjezdzie z Juventusem dla którego to może być mecz o życie. Nikt się nie spodziewał porażki City, ale również remisu Juventusu. Zawodnicy starej damy nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa w tej edycji Ligi Europejskiej i miejmy nadzieję, że nie doznają już jej do końca.... Szacunek Wielki dla piłkarzy Lecha za walkę, za to że w końcu możemy cieszyć się z pięknych meczy.
 
C 0

cuba88

Użytkownik
Analiza meczu i gry lecha:
Polskie zespoły potrafią mobilizowac się na mecze z najsilniejszymi zespołami. Wisła w pucharach ogrywala Inter, Parme, Barcelone, Szalke, Saragosse, Panathinaikos. Lech także radził sobie z wielkimi firmami, natomiast mecze z anderlechtem, sprta praga interem baku karabachem itd... to mecze na które nasi gracze sie jie mobilizują. To kwestia głowy, nie ma opiekunów- psychologow, którzy mogli by nauczyc polaków odpowiedniego myslenia. Kiedy patrzyłem na Lecha w meczu z City to widziałem po jednej stronie drużyne za 400mln euro a po drugiej druzyne za 10mln euro i paradoksalnie Ci drudzy zagrali bez strachu i kompleksów. w lidze przegrywaja u siebie z Zagłębiem Lubin. Ciekawy jestem kiedy możdźeń drugi raz popisze się takim uderzeniem... to była jednorazówka jak w przypadku S. Mili. Niestety w pucharach fajnie w lide lipa, albo na odwrót....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom