>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A - POLSKA, Grecja, Rosja, Czechy - terminarz, prognozy, dyskusje

Status
Zamknięty.
dani88 30

dani88

Użytkownik
Polska - Grecja mój typ 1-1
Polska - Rosja mój typ 0-2
Polska - Czechy mój typ 1-0
Reasumując sądze że zdobędzimy 4 pkt i niestety nie przejdziemy dalej.
Grupe mamy dość łatwą i na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło że wielkich problemów być nie powinno(w końcu nie trafiliśmy na Włochów czy Holendrów).Jeżeli byśmy dwa mecze wygrali to bylibyśmy pewni awansu no ale z kim?
Rosja wydaje mi się poza zasięgiem,mają lepszy zespół i prezentują się lepiej.
Czechy,Grecy są do ogrania ale jak te ME przebiegać będą zobaczymy.Ważne aby kompromitacji nie było i wstydu takie moje zdanie
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Witam. Jak oceniacie realne szansę wyjścia Polski z grupy na Euro 2012?
Bo kursik wynosi 1.85 i tak 1000 zeta można postawić, bo ja sądzę że nie powinni mieć problemów z wyjściem z grupy.Po ostatnich sparingach stwierdziłem że nie grają tak wcale najgorzej.Poradzie czy warto zaryzykować
Daj lepiej kasę mnie niż bukowi ...
Rosja nie do ogrania
Czechy remis max Cech , Rosicky doświadczeni
Grecja lotto jedyna szansa
A u nas ? Lewandowski i tyle bramkarz nic nie zrobi jak mamy tak słabą obronę nie ma sensu grać za taką kasę
 
Z 619,9K
Osobiscie mysle ze wyjdziemy z grupy.napewno niemamy klasowych pilkarzy zawiele ale z Czechami i Grecja powinnismy sobie poradzic.Z Rosja tez mozna powalczyc i remis wyciagnac.Mysle ze awansujemy ale dalej to chyba zawysokie progi
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
A mnie się wydaję, że Polacy z Grekami - mają szansę wygrać.. Na pewno nie chcą nas zawieść, ale wiedząc jak Oni lubią grać.. trzeba mieć nadzieję.. Ja mimo wszystko wierzę że z Grecją chociaż te 3pkt wyciągniemy.. z Rosją ? hmm.. ciężko, bo Rosja to nie słaba ekipa.. a co do Czech.. to już w ogóle według mnie Loteria.. ;)
 
0rdinarum 17

0rdinarum

Użytkownik
6. Rozkład sił w grupie:

Moim zdaniem kadra Smudy ma niekorzystny terminarz. Przede wszystkim to spotkanie z Rosją w drugiej kolejce, gdzie jeszcze nikt niczego nie może być pewien. Mecz otwarcia z Grecją to też nic dobrego. Oni są zespołem i mają ogranie na takich imprezach, bo występują w miarę regularnie. Grupa oczywiście jest bardzo wyrównana z tego powodu, że jest najsłabasza przez wielkie &quot;n&quot;. Nawet mocno faworyzowana Rosja nie jest tutaj moim zdaniem w stanie ugrać kompletu. Będą decydowały detale.
Pozwolę sobie zauważyć, że na takich imprezach dla polaków nie ma łatwych przeciwników na początek, by grać z trudniejszymi na koniec. Po pierwsze na Euro gra czołówka europejskiej piłki. Jak na mundialu można trafić na Togo, tak tutaj nie ma tak dobrze. Nie ma w sumie co ukrywać, że to o nas mówią &#39;płotki&#39;...

Co do obstawiania wyników spotkań to zaryzykowałbym z Grekami na nasze zwycięstwo, z Czechami coś z podpórką na remis i zwycięstwo Ruskich.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Bylem zawsze za Polskimi drużynami od dzieciństwa jednak teraz nie czuję tej kadry. polowa cudzoziemcow ktorzy nie mówią po polsku. pamietam jak Smuda ktorego byłem zwolennikiem na stanowisku trenera na początku był niechętny przyznaniu obywatelstwa Arboledzie. Teraz bierze kazdego , który się napatoczy Matuszczyk, Boenisch po kontuzji Perquis z kontuzją, Obraniak , Polanski graja tylko dlatego ,ze nie maja szans w kadrach Niemiec czy Francji. W naszej reprezentacji chcą się tylko wypromować. Nie myślałem ,że będe miał tak mieszane uczucia do naszej reprezentacji pod wodza Smudy. Serce za Polską jeśli jednak w kadrze tylu cudzoziemców czy to polska kadra czy armia zaciężna. Występ na Euro może byc katastrofą z powodu formy sportowej katastrofalna gra obrony i liczenie w przodzie na Lewandowskiego to nieporozumienie. co będzie w przypadku kontuzji Lewego ,żadnego porządnego napastnika czarno widzę nasze szanse.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
GRUPA A
Pierwsza grupa tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej, czyli Grupa A, która nas jako Polaków interesuje najbardziej. Szczerze powiedziawszy mogliśmy trafić na znacznie gorszą grupę, los jednak chciał, że nie jest ona taka straszna jakby się wydawało, co więcej spokojnie możemy zawitać w ćwierćfinałach.
Oprócz Nas, w grupie mamy mocną - Rosję - a także dwie średnie ekipy czyli Czechów i Greków.
Pamiętam, jakby to było dziś, gdy znajomy przed EURO 2008 powiedział mi, że Rosja daleko zajdzie i sporo namiesza na tych Mistrzostwach, co prawda nie dowierzałem, bo nic specjalnego nie grali, ale się grubo pomyliłem... Nasi sąsiedzi z północy zawitali w półfinale, gdzie przegrali z Hiszpanami 0:3, jednak po drodze wygrali z kandydatem do wygrania EURO - Holendrami 3:1, a także wyszli z dość ciekawej grupy gdzie mieli - Greków, Szwedów i właśnie Hiszpanów.
Podczas EURO rozgrywanego na Ukraińskich i Polskich boiskach, znowu mogą okazać się &quot;Czarnym Koniem&quot;... Największą uwagę, warto zwrócić na Pavela Pogrebnyak, który w zimie przeszedł do Fulham i radzi sobie w nim całkiem dobrze - jedenaście rozegranych spotkań i sześć bramek. Arshavin też tak jakby się w Zenicie odradza, ale czy to wystarczy na EURO zobaczymy. Poza tym na bramce doświadczony - Akinfeev. W obronie bracia - Berezutski. A w pomocy u boku Arshavina - także zawodnik CSKA Moskwy - Dzagoev. Ciężko pisać o składach, gdy jeszcze nie wszystko o nich jest wiadome. Bądź co bądź, Rosja jest zdecydowanym faworytem tej grupy i może zajść bardzo daleko.
Kolejna ekipą, której będzie musiała stawić czoła nasza reprezentacja są Grecy i to właśnie w spotkaniu inauguracyjnym przeciwko nim, upatruję pierwsze trzy punkty w grupie dla Naszych &quot;Orłów&quot;. Nie widzę najmniejszych szans na wyjście z grupy ekipy z nad Półwyspu Bałkańskiego. Graliśmy dotychczas z nimi siedem spotkań, ale zwrócę uwagę tylko na te, w których byliśmy gospodarzami. Cztery spotkania, cztery zwycięstwa... Osiem bramek strzelonych i dwie stracone. Dobry wynik, który pozwala mi śmiało stawiać na Polaków. Grecy nawet nie mają w moim odczuciu kim postraszyć. Zdecydowanie według mnie będzie to drużyna, która tylko odda punkty...
Ostatnia drużyna to Czechy, nasi sąsiedzi mogą nam sprawić sporo problemów, ale także są do ogrania.
W ataku posiadają starego wyjadacza - Milana Baros&#39;a, ale także znakomitego - Tomasa Necid&#39;a, który gra w CSKA Mokswa. Pomoc to głównie znajdujący się w życiowej formie - Tomas Rosicky. Obrona spoczywać powinna na barkach Michala Kadlec&#39;a, no i jeszcze jeden mały problem... Bramkarz... Rywal Wojciecha Szczęsnego z Angielskich boisk - Premier League - Petr Cech. Bez wątpienia znakomity bramkarz, cały czas prezentujący ten sam dobry poziom, nie będzie łatwo go pokonać... Jednak nie ma rzeczy niemożliwych. To właśnie z Czechami wydaje mi się, że zagramy mecz najważniejszy dla nas, który będzie nam gwarantował awans do ćwierćfinałów.
No i na końcu POLSKA. Smuda ogłosił kadrę i trzeba przyznać, że nie jest najgorsza jednak brakuje mi paru nazwisk, które chętnie bym w niej zobaczył... Wielka szkoda, że nie ma powołanego Boruca, Jelenia czy też Majewskiego z Nothingham Forest... Nie wiem czy Smuda, nie chciał się nim interesować, czy po prostu według niego jest za słaby. Bo w Championship radzi sobie całkiem dobrze...
Bramka została obsadzona przez Szczęsnego i to raczej był oczywisty wybór, gdyż obecnie jest to najlepszy polski bramkarz. Wiadomym było, że nie może zabraknąć trio grającego w Borussii Dortmund czyli Piszczka, Błaszczykowskiego i Lewandowskiego. Trzeba przyznać, że ten sezon naszym rodakom wyszedł wyśmienicie... Mistrzostwo Niemiec, wszystko wskazuje na to, że może uda im się także wygrać Puchar Niemiec. Poza tym, najlepszy piłkarz Bundesligi - Lewandowski. A w najlepszej jedenastce ligi znalazł się Piszczek i Lewandowski. Jednak i Błaszczykowski w rundzie rewanżowej zasłużył na spore brawa, gdyż grał na prawdę wyśmienicie...
Nie będę opisywał całego naszego składu, jednak trzeba przyznać, że w końcu w kadrze mamy graczy światowego formatu. Głównie chodzi o to trio, jednak jest też sporo piłkarzy grających za granicą, którzy zrobią w naszej drużynie różnice... Według mnie mamy skład na ćwierćfinał i ten też osiągniemy, obyśmy zaszli dalej, jednak ćwierćfinałów jestem więcej niż pewien.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
W roku 2004 mistrzostwa odbywały się w Portugalii.
W meczu otwarcia Portugalia zagrała z Grekami.Grecy wygrali 2-1.
Oba zespoły spotkały się jeszcze w finale gdzie ponownie Grecy okazali się lepsi wygrywajac 1-0.
8 lat później Grecy ponownie zagraja w meczu otwarcia tym razem z Polską.
W grupie będą rywalizować jeszcze z Rosją podobnie jak w 2004 roku kiedy Rosja pokonała w ostatnim grupowym meczu Greków 2-1.
Ponadto dodam że w tamtym turnieju w grupach podobnie jak teraz grały Anglia z Francją(obie awans z grupy) i Holandia z Niemcami (tylko Holandia awans).
Chyba nikt nie miał by nic przeciwko temu żeby w naszym turnieju scenariusz był jak z turnieju w Portugalii ????
 
frings 11

frings

Użytkownik
Panowie pamiętajcie że to my gramy u siebie. Chyba każdy wie ile to daje drużynie pomoc własnych kibiców. Prawda jest taka, że możemy ugrać coś z każdą drużyną tak samo jak możemy wszystko stracić. Stać nas na to, tego trzeba się trzymać. Nie skazujcie Polaków na porażkę jeszcze przed turniejem, bo to niczego dobrego nie przyniesie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matex 0

matex

Użytkownik
Panowie pamiętajcie że to my gramy u siebie. Chyba każdy wie ile to daje drużynie pomoc własnych kibiców. Prawda jest taka, że możemy ugrać coś z każdą drużyną tak samo jak możemy wszystko stracić. Stać nas na to, tego trzeba się trzymać. Nie skazujcie Polaków na porażkę jeszcze przed turniejem, bo to niczego dobrego nie przyniesie.
tyle tylko, że czasy kibcowania jak na meczu Polska - Portugalia w Chorzowie dawno już mineły. niestety boje się, że kibicę stworza taką atmosferę jak podczas ostatniego meczu z Portugalią, juz na stadionie narodowym, gdzie tylko0 momentami dobrze to wyglądało
 
sepson 14

sepson

Użytkownik
:cool:Hmm no większa część to tam idzie się wykrzyczeć, i pomoc drużynie, wiec dajmy szanse kibicom. Osobiście stawiam, że Polacy wygrają pierwszy mecz z Grecją, (może w DNB) i, żę awansują(za jakąś dyszke, a co) Z Czechami bedzie rewanż za ostatnią porażkę, a z Rosją to bedzie mecz jak z Niemcami, aspekt historyczny:cool:
 
L 0

legus123

Użytkownik
Fajnie ze mamy w miare młody skład, może się chłoapki rozchulają. Powinni wyjść z tej grupy bo nie ma co ukrywac losowanie sie udało, no ale niestety chyba dalej nikt z tej grupy nie ma szans przejść do 1/2, bo grupa &quot;łączy się&quot; z grupą B a to cóż grupa śmierci.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kadra Polski na 25 dni przed EURO
Bramkarze:

Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn) - W ostatniej kolejce Premier League Arenal wygrał z West Bromwich Albion 3:2 i zapewnił sobie awans do Ligi Mistrzów. Szczęsny przepuścił dwa strzały, a przy każdym z nich mógł zrobić nieco więcej. Co ciekawe, po spotkaniu Arsene Wenger zdradził, że Szczęsny nie trenował przez pięć ostatnich tygodni z powodu kontuzji barku i przed każdym meczem był stawiany na nogi poprzez mocne zastrzyki przeciwbólowe.

Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) - Zmiennik Szczęsnego w Arsenalu, także w trakcie spotkania z West Bromwich Albion usiadł na ławce rezerwowych. Jeśli prawdą jest to, że „Fabian&quot; nie dostał swojej szansy mimo kontuzji Szczęsnego, to znaczy, że jego akcje w ekipie „Kanonierów&quot; stoją bardzo nisko.

Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven) - Liga holenderska zakończyła swoja rozgrywki w ubiegły weekend.
Obrońcy:
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) - Kolejny mecz i po raz kolejny o grze Piszczka można pisać tylko i wyłącznie w samym superlatywach. Jego Borussia Dortmund rozbiła Bayern Monachium w finale Pucharu Niemiec, a on sam zaliczył świetną asystę przy trzecim trafieniu Roberta Lewandowskiego. Po prostu klasa światowa!

Kamil Glik (Torino) - Walczące o awans do Serie A Torino przegrało na wyjeździe z Pescarą 0:2, a Kamila Glika zabrakło w kadrze na to spotkanie. Obrońca reprezentacji Polski jest kontuzjowany i nie wiadomo jeszcze kiedy będzie mógł wznowić treningi.

Sebastian Boenisch (Werder Brema) - Liga niemiecka zakończyła swoje rozgrywki w ubiegły weekend, a sam Boenisch już w środę wyleciał do Turcji na pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski przed EURO 2012.

Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa) - T-Mobile Ekstraklasa zakończyła swoje rozgrywki w ubiegły weekend, a sam Jodłowiec już w środę wyleciał do Turcji na pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski przed EURO 2012.

Damien Perquis (FC Sochaux) - Obrońca Sochaux nadal przechodzi bardzo intensywną rehabilitację po złamaniu ręki w łokciu. Lekarze dwoją się i troją, jednak występ Perquisa na mistrzostwach Europy wciąż znajduje się pod ogromnym znakiem zapytania.

Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań) - T-Mobile Ekstraklasa zakończyła swoje rozgrywki w ubiegły weekend, a sam Wojtkowiak już w środę wyleciał do Turcji na pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski przed EURO 2012.

Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa) - T-Mobile Ekstraklasa zakończyła swoje rozgrywki w ubiegły weekend, a sam Wawrzyniak już w środę wyleciał do Turcji na pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski przed EURO 2012.

Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela) - Mimo tego, że liga belgijska wciąż gra, to Ariel Jacobs wydał pozwolenie na wcześniejszy wylot „Wasyla&quot; na zgrupowanie reprezentacji Polski. Obrońca „Fiołków&quot; od środy trenuje w Belek pod czujnym okiem Franciszka Smudy.
Pomocnicy:
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund) - Kolejny zawodnik, o którym nie sposób pisać źle. Kapitan reprezentacji Polski poczynił w obecnym sezonie ogromnym postęp i w sobotni wieczór poprowadził swoją Borussię Dortmund do zasłużonego triumfu w Pucharze Niemiec. Pomocnik BVB zaliczył dwie asysty i był jednym z głównych architektów efektownego zwycięstwa (5:2) nad Bayernem Monachium.

Dariusz Dudka (AJ Auxerre) - W meczu przeciwko Olympique Marsylia Dudka rozegrał pełne 90 minut. Trener tym razem wystawił go na prawej stronie bloku defensywnego, jednak Polak nie zdołał pomóc swojej drużynie w zdobyciu choćby punktu, co oznacza, że Auxerre na kolejkę przed końcem sezonu spadło z ligi.

Adam Matuszczyk (Fortuna Dusseldorf) - Jego Fortuna wygrała pierwszy mecz barażowy o Bundesligę z Herthą Berlin 2:1, ale Matuszczyk nie miał w tym żadnego udziału. Reprezentanta Polski zabrakło w kadrze meczowej ekipy z Dusseldorfu. Bez względu na wynik tego dwumeczu, Matuszczyk i tak w następnym sezonie będzie występował w drugiej lidze ponieważ jego macierzysty klubu, czyli FC Koeln spadł z Bundesligi.

Adrian Mierzejewski (Trabzonspor) - Skrzydłowy Trabzonu zaliczył 60 minut w meczu z Besiktasem Stambuł. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, co zapewniło drużynie Polaka przepustkę do europejskich pucharów.

Rafał Murawski (Lech Poznań) - T-Mobile Ekstraklasa zakończyła swoje rozgrywki w ubiegły weekend, a sam Murawski już w środę wyleciał do Turcji na pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski przed EURO 2012.

Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux) - Pomocnik „Żyrondystów&quot; podczas starcia z Lorient przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. Bordeaux wygrało 1:0

Eugen Polanski (Mainz) - Liga niemiecka zakończyła swoje rozgrywki w ubiegły weekend, a sam Polanski już w środę wyleciał do Turcji na pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski przed EURO 2012.

Maciej Rybus (Terek Grozny) - W ostatnim meczu sezonu w lidze rosyjskiej Terek Grozny zmierzył się z Krylją Sowietow. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a Rybus spędził na boisku pełne 90 minut.

Rafał Wolski (Legia Warszawa) - T-Mobile Ekstraklasa zakończyła swoje rozgrywki w ubiegły weekend, a sam Wolski już w środę wyleciał do Turcji na pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski przed EURO 2012.

Napastnicy:
Robert Lewandowski (Borussia Dortmund) - Jeśli zdobywa się trzy gole w finale Pucharu Niemiec przeciwko Bayernowi Monachium, to jakikolwiek komentarz w tej sytuacji wydaje się po prostu zbędny. „Lewy&quot; rozegrał w sobotni wieczór fantastyczne zawody i został najlepszym strzelcem DFB Pokal w tym sezonie.

Paweł Brożek (Celtic Glasgow) - Celtic rozbił w niedzielne popołudnie Heart of Midlothian 5:0, ale kiedy „The Bhoys&quot; raczyli swoich kibiców koncertem gry, to Brożka już dawno nie było w Szkocji. Polak okazał się całkowicie niepotrzebny w klubie i został puszczony na zgrupowanie reprezentacji Polski, które od środy trwa w Turcji.

Artur Sobiech (Hannover 96) - Liga niemiecka zakończyła swoje rozgrywki w ubiegły weekend, a sam Sobiech już w środę wyleciał do Turcji na pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski przed EURO 2012.

Kamil Grosicki (Sivasspor) - „Grosik&quot; zagrał 88 minut w przegranym przez Sivasspor meczu z Eskisehirsporem.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Od momentu ogłoszenia składu kadry na euro zadaje sobie pytanie co Ci goście robią w tej drużynie ?:
Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn) --- chłop siedzi ponad rok na ławie , kiedy rozegrał jakiś pełny mecz o stawkę np ligowy bo szczerze nie pamiętam .
Na jego miejsce można było powołać np młodego Sandomierskiego niech zobaczy dużą imprezę ... no ale po co .
Sebastian Boenisch (Werder Brema) - po kontuzji boenisch nie potrafi się odnaleść jest zupełnie po za grą . W lidze fatalnie .... pierwszy mecz po powrocie z M&#39;Gladbach i odrazu czerwona kartka , gubił się w obronie strasznie ,powolne reakcje , cały mecz 2 kroki za napastnikami M&#39;Gladbach i skonczyło się czerwoną ...słuszną .
I znowu po za grą ...
Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)z tym gościem to już jest bezczelny żart ,typ potyka się o własne nogi lub trawę bo za wysoka a dostaje powołanie na kadrę i co najgorsze pewnie wyjdzie jeszcze w 11 ???? .
Mało to zawalił goli dla legi w tym sezone w idiotyczny sposób !!!?
Paweł Brożek -- kolejny as co to grzeje ławe w kolejnym klubie jaki jest sens powoływania kogoś takiego
Artur Sobiech (Hannover 96) jak wyżej ,w dodatku facet zrobił sobie reklame jak mało kto dostaje szanse debiutu w lidze wchodzi w ost. minutach spotkania i odrazu fauluje na czerwoną kartę ???? no spoko
Czemu nie powołano Frankowskiego ? doświadczenie ma , forma jest , strzelać potrafi !
Dlaczego nie powołano Piecha 12 goli w lidze ....
Naprawde jak dla mnie niektóre powołania są śmieszne i wrecz idiotyczne .

A co do naszej grupy to wcale z niej wyjść nie musimy ,żadnymi faworytami grupy nie jesteśmy jak to wielu twierdzi .Mecz otwarcia na 0-0 jak nam grecy pozwolą !
z ruskimi zapewne w pape i to samo z Czechami .
Ciężko pierać sukces naszej repy na 4-5 zawodnikach ( szczęsny ,piszczek , kuba ,obraniak ,lewy ) będę zadowolony jak strzelimy 3 bramki w tym turnieju .
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
co Ci goście robią w tej drużynie ?:


Sebastian Boenisch (Werder Brema) - po kontuzji boenisch nie potrafi się odnaleść jest zupełnie po za grą . W lidze fatalnie .... pierwszy mecz po powrocie z M&#39;Gladbach i odrazu czerwona kartka , gubił się w obronie strasznie ,powolne reakcje , cały mecz 2 kroki za napastnikami M&#39;Gladbach i skonczyło się czerwoną ...słuszną .
I znowu po za grą ...
Niby racja ale przed kontuzją wyglądał on na jednego z nielicznych obrońców(poza Perquis&#39;em Wasylem Piszczkiem i Żewłakowem) którzy wiedzą co się w defensywie robi aby powstrzymać rywala.Franz liczy że taką forme jaką prezentował przed urazem będzie pokazywał obecnie(jako trener ma prawo się mylić)
Co do Brożka zgadzam się,Franek byłby lepszy ale cóż to selekcjoner wybiera nie kibic.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co do Boenischa to akurat na lewej obronie bogactwa wyboru nie mamy więc tu się nie dziwię , że Sebastian dostał powołanie. Nie jako dodatkowo Smuda &quot;zrobił z niego Polaka&quot; więc musiał w tej kadrze być. Tak samo jak Roger za Benhakkera. Co do powołań to nie podobają mi się napastnicy po za Lewandowskim. Ale biorąc pod uwagę , że bedzie Lewy a reszta to zmiennicy na ostatnie minuty to niech sobie już będą. Do EURO mało czasu a jakoś nie czuje się jeszcze tej imprezy ... :|
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Damien Perquis (FC Sochaux) - Obrońca Sochaux nadal przechodzi bardzo intensywną rehabilitację po złamaniu ręki w łokciu. Lekarze dwoją się i troją, jednak występ Perquisa na mistrzostwach Europy wciąż znajduje się pod ogromnym znakiem zapytania.
&quot;Pod ogromnym znakiem zapytania&quot;? Widać, że portal pilkanozna.pl ma nieaktualne informacje.
http://forum.bukmacherskie.com/f361/powolania-na-euro-2012-a-70366-7.html#post2819595 - 19.04
http://i46.tinypic.com/35d9nxw.png - 8.05
http://forum.bukmacherskie.com/f361/powolania-na-euro-2012-a-70366-10.html#post2850344 - 2.05
http://forum.bukmacherskie.com/f361/powolania-na-euro-2012-a-70366-10.html#post2850344
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Zaniepokoiła mnie pewna rzecz. Do euro zostało tylko 3 tygodnie, lecz trzeba zaczynać puszczać kupony teraz, bo kursy lecą w dół, szczególnie na naszych orłów. Na zwycięstwo Polski było 2,25 a obecnie mamy tylko 2,10. Na kilka dni przed Euro, gdy szum medialny sięgnie zenitu spodziewam się że będą poniżej 2.00.. więc trzeba grać już dziś, a forma obydwu zespołów nie zmieni się diametralnie w ciągu tych kilkunastu dni. A stracić można sporo.
to źle, że spada? ja tylko na to czekam! ???? powiedzcie mi kiedy widzieliście ostatnio dobry mecz polskiej reprezentacji...? Z WKS-em? Z Niemcami? Za kadencji Smudy wypaliły mu chyba tylko te 2 spotkania, a ile było niewypałów? Rumunia, Kanada (mimo zwycięstwa to gra fatalna), Hiszpania (6 ole ???? ), Kamerun, Australia, Litwa (kompromitacja), Włochy. Zdecydowanie więcej przemawia przeciw niż za naszymi Orłami. Pisałem dosyć dawno temu, że chętnie pogram na Rosjan i to będzie jeden z pewniaków, ale liczę, że kursy będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Wszyscy zakładają łatwe zwycięstwa z Grecją i Czechami tylko na jakiej podstawie? Grajków mamy przeciętnych do tego warto dodać, że zawsze przy okazji wielkiej imprezy zawodnicy nie wytrzymują presji i zaczynają od porażki. Tym razem będzie presja x10, bo zagrają przed całym krajem. Zorganizowanego dopingu nie będzie także co to za uskrzydlenie? Janki zaintonują &#39;Polskaaaa biało czerwooooni&#39; i na tym koniec. Nie mamy zbyt wiele do zaoferowania, a teraz zmiennicy w trakcie całego sezonu w swoich klubach leżą do góry brzuchem z żonami w słoneczku na plaży na koszt PZPN.
Patriotyzm i optymizm nie idzie w parze z zyskami, trzeba obiektywnie patrzeć na sprawę, a jeśli o to ciężko to lepiej się wstrzymać i wydać pieniądze na dwa czteropaki, i obejrzeć mecz w domu na spokojnie. Nie widzę żadnych przesłanek, aby &#39;nasi&#39; awansowali. Mamy tylko jedna flankę na poziomie kadry, a reszta to niestety zawodnicy bardzo przeciętni, których na Ojro wcale tak wielu nie będzie. Ktoś kto ustawił losowanie bardzo się starał, ale według mnie i tak nie awansujemy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom