>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa A [Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt,Urugwaj]

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Spotkanie: Egipt vs Urugwaj
Typ: Zawodnik rezerwowy strzeli gola (nie wystąpi od początku spotkania) - TAK
Kurs: 4,45 Fortuna (bez podatku dzięki Happy Hours)
/Spore value z racji tego, że Salah zaczyna na ławce.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Podchwytliwy krok bukow,na takich zarabiaja pozniej ale trzymam kciuki zeby weszlo:p
Jak można zakładać że kurs 7.00 jest wystawiony na jedną bramkę w 3 meczach. Nic się nie zgadza w tym zakładzie i takim toku myślenia
To było do przewidzenia że dzisiaj Salach nie zagra bo ten mecz jest najmniej ważny.
 
S 22

sieko

Użytkownik
http://transfery.info/115360,potwierdzone-kary-dyscyplinarne-dla-reprezentantow-arabii-saudyjskiej-po-porazce-0-5-z-rosja
Niby &quot;POTWIERDZONE&quot;, ale jednak spekulacje. Zostawiam chyba bardziej pod dyskusję. Wpłynie to w jakikolwiek sposób pozytywnie na Arabów? Czy można grać jeszcze grubsze overy i handicapy przeciwko nim?
Ja bym się nie napalał osobiście na jakieś grubsze overy i handicapy, a co do tych kar to wątpię żeby wywalili ich z pierwszego składu, bo kim ich zastąpią ???? może jakąś finansową karę dostaną i tyle. Według mnie Arabia nie wytrzymała presji meczu otwarcia, banalne i dziwne błędy to potwierdzenie takiego wyniku. Nie są jakąś mocną drużyną, ale zagrali zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Nikt się nie spodziewał takiego wyniku. Następne mecze presja z nich zejdzie to i grać zaczną bardziej &quot;przyzwoicie&quot;. Przegrają pewnie wszystkie mecze w grupie, ale nie sądzę, że dostawać będą jeszcze większe baty, myślę, że max 3-0 z Urugwajem i jakieś 2-0 z Egiptem. Mecz z Rosją był momentami komiczny, bo robili takie dziwne błędy jakby przeciwnikiem Rosji była amatorska drużyna pokroju San Marino czy Gibraltaru... Wiadomo, eliminacje strefy azjatyckiej to nie jest jakiś szczyt poziomu piłkarskiego, ale skoro dostali się na mundial to znaczy, że jakiś przyzwoity poziom prezentowali. Amatorami też nie są, więc sądzę, że otrząsną się do następnych meczów i aż takich srogich batów dostawać nie będą.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Tutaj prosta sprawa Egipt osłabione brakiem Mo Salaha ja mam sentyment do niego i ....Urugwaj mega doświadczona twarda ekipa ze świetnym atakiem faworyt kursy lecą wiec....gramy troszkę inaczej liczę na twarda gre i temperament latynoski potrafią łapać kartki grac ostro i sam Suarez nie wiadomo czy czegoś nie wykręci...Egipt technicznie jest ok liczyłem ze na Salahu cos tam wpadnie z faulami i kartkami ale z ławki moze wejdzie na podmęczonych zawodników bo tak na szybko to siła rażenia mocno tompneła ale mecz otwarcia liczę ze faraonowie sie postawia nogi nie odstawia.

Egipt - Urugwaj Urugwaj więcej kartek 2,7 Betsson⛔
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Egipt - Urugwaj
Po pierwsze Panowie przepraszam, że post piszę w ostatniej chwili. Niestety praca jest ważniejsza od obstawiania...Choć chyba tak być powinno: )
Ten mecz to moim zdaniem mecz pułapka. Kurs na Urugwaj u niektórych naziemnych buków oscylował wokół 1.4 a i u tych internetowych spadał mocno od dwóch dni.
Ja rozumiem że taki kurs można wystawiać jakby Egipt grał z Brazylią albo z Niemcami ale z Urugwajem?
Suarez okres najlepszej gry ma już za sobą a dodatkowo mam dziwne wrażenie że Egipt może zagrać bardzo asekuracyjnie i wynik może oscylować wokół 0:0. Bez Salaha tym bardziej nie zagrają otwartego futbolu...Urugwajowi nie będzie łatwo przebić się przez zagęszczoną obronę/
I jeszcze jedna kwestia... Salaha nie ma w pierwszej jedenastce...Dlaczego zatem niektórzy bukmacherzy podnieśli kurs na Urugwaj? Nie powinno być odwrotnie? Wietrze tu małą niespodziankę. Czy słusznie? Zobaczymy....

Egipt 2,53
Egipt DNB kurs 4,90 wynik 0:1 FT

bukmacher: STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Egipt - Urugwaj
Po pierwsze Panowie przepraszam, że post piszę w ostatniej chwili. Niestety praca jest ważniejsza od obstawiania...Choć chyba tak być powinno: )
Ten mecz to moim zdaniem mecz pułapka. Kurs na Urugwaj u niektórych naziemnych buków oscylował wokół 1.4 a i u tych internetowych spadał mocno od dwóch dni.
Ja rozumiem że taki kurs można wystawiać jakby Egipt grał z Brazylią albo z Niemcami ale z Urugwajem?
Suarez okres najlepszej gry ma już za sobą a dodatkowo mam dziwne wrażenie że Egipt może zagrać bardzo asekuracyjnie i wynik może oscylować wokół 0:0. Bez Salaha tym bardziej nie zagrają otwartego futbolu...Urugwajowi nie będzie łatwo przebić się przez zagęszczoną obronę/
I jeszcze jedna kwestia... Salaha nie ma w pierwszej jedenastce...Dlaczego zatem niektórzy bukmacherzy podnieśli kurs na Urugwaj? Nie powinno być odwrotnie? Wietrze tu małą niespodziankę. Czy słusznie? Zobaczymy....
Egipt 2,53
Egipt DNB kurs 4,90
bukmacher: STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
Bezsensowne szukanie sensacji na siłę.
U którego buka kursy wzrosły na Urugwaj po ogłoszeniu, że Salah nie gra? Było raczej odwrotnie - kursy pospadały i to mocno. Nie siej fermentu. Chyba, że taka twoja tu rola.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Egipt - Urugwaj
I jeszcze jedna kwestia... Salaha nie ma w pierwszej jedenastce...Dlaczego zatem niektórzy bukmacherzy podnieśli kurs na Urugwaj? Nie powinno być odwrotnie?
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
Kurs na Urugwaj spadł od wczoraj z 1,62 do 1,50 kiedy nie wiadomo było dokładnie jak i czy zagra Salah...
Tym razem się z Tobą nie zgadzam. Za Egiptem nie wiele przemawia... Fakt, że może i zagrają ultradefensywnie, ale akurat Urugwaj z przodu ma armaty, żeby to skruszyć, a bez Salaha to nawet nie będzie komu robić szybkich kontr.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Przypomina mi się mecz Portugalii z Niemcami podczas pewnego EURO, gdzie Portugalia miała tylko Ronaldo za gwiazde i tak naprawde nikogo poza nim. I przegrała wtedy Portugalia z Ronaldo z Niemcami bardzo. Więc tu widzę analogię Egiptu z Salahem. Może jak dzisiaj Salah nie zagra a na to wszystko wskazuje, to może Egipt całkiem inaczej rozegra spotkanie i stanie sie silniejszy.
Egipt - Urugwaj typ: 1x kurs 2,70 ⛔⛔⛔
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Urugwaj nadal w swoim składzie ma klasowych zawodników, ale to już nie ta sama ekipa co przed laty. Do składu wchodzą nowi zawodnicy, którzy popełniają błędy i komunikacja czasem szwankuje. Z kolei Egipt gra solidnie i konsekwentnie w obronie, ale biorąc wszystko pod uwagę myślę, że na minimum jedną bramkę ich stać, bo są waleczną drużyną.
Egipt strzeli @2,05 Totolotek⛔
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Urugwajczycy niesamowicie wymęczyli te zwyciestwo. Ważne dla nich te 3 punkty w kontekście wyjścia z pierwszego miejsca. Egipt bardzo się bronil, na świeżo w meczu z Rosją nasuwa się under 2.5.
 
C 0

continental

Użytkownik
Urugwajczycy niesamowicie wymęczyli te zwyciestwo. Ważne dla nich te 3 punkty w kontekście wyjścia z pierwszego miejsca. Egipt bardzo się bronil, na świeżo w meczu z Rosją nasuwa się under 2.5.
Tak samo miał być under w meczu Rosja - Arabia, nawet kurs był na to 1.57, a jak się skończyło sami wiemy.
A co do samego meczu to bardzo niski poziom, Egipt w ataku zero organizacji, i sądzę, że Salah by tutaj nie za bardzo pomogł.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Szkoda Egiptu ale ustawianie wszystkiego pod jednego gwiazdora prowadzi do klęski o ile nie ma się farta jak Portugalia na Euro. Za to Urugwaj jest pierwszym nominowanym w kategorii &quot;Mi się należy bo jestem znany&quot;, który po ewentualnym wyjściu z grupy dostanie łomot.
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Bardzo cenne zwycięstwo Urugwaju w kontekście przebiegu meczu. Urugwajczycy chcieli wygrać na stojąco i udało im się po stałym fragmencie. Dramatyczna gra Suareza, a symulka w 92 minucie (celowanie głową w przeciwnika i łapanie się za głowę po nadepnięciu na stopę) potwierdza jego bezsilność. Egipt całkiem niebezpieczne kontry, ale brakowało wykończenia. Myślę, że na następne mecze Arabia nie da sobie wbić tak dużo bramek, a Salah w jedenastce to pewny gol Egiptu. Trener nieźle zakręcił z tym Salahem, gotowy na 100%, jasne...
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Pierwsze mecze Rosja-Arabia i Urugwaj-Egipt.
Tak jak Olo napisal -tez uwazam, ze typ na Urugwaj to jeden z pewniejszych meczów 1 kolejki. To, ze troche starsi -akurat w pierwszym meczu nie powinno miec az takiego znaczenia.
Nie wyobrazam sobie zeby Rosja nie wymeczyla jakos zwyciestwa nad Arabia. To jednak jest roznica poziomów i wielka sensacja bedzie jesli Arabia urwie chociaz punkt.
Takie wyniki sprawia, ze o Egipt bedzie &quot;bardziej musial&quot; w drugiej kolejce. Czyli szansa dla Rosji na gre z kontry. W najgorszym dla Rosji wypadku widze tu remis.
Czyli przed ostatnia kolejka Urugwaj pewny awansu. I z uwagi na wiek zawodnikow nie zdziwie sie jak w meczu z Rosja nie zagra pierwszy garnitur, wiec znowu szansa na punkt Rosjan.
Podsumowujac: widze to tak, ze Urugwaj spokojnie wychodzi z grupy, a z nimi Rosja, ktorej terminarz jest korzystniejszy niz Egiptu.
pierwsze wyniki zgodnie z przypuszczeniami. Coprawda Urugwaj nameczyl sie niemilosiernie, jednak jak tylko chcialo im sie przyspieszyc bylo widac zupelnie inna kulture grania niz Egipt. Dla Egipcjan teraz mecz o wszystko z podbudowana rozgromieniem Arabii Rosja. Gram juz teraz, bo sadze, ze kursy moga spasc:
Rosja WIN @2,3
Rosja DNB @1,53

kursy z Betfair
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak Salah wróci to mogą wygrać z Rosją. Dla mnie ten mecz Urugwaju był bardzo ważny bo mam pograny Urugwaj na długoterminówkach i meczach i by mi wiele dzisiaj popsuł. Dali radę, ale pamiętajmy, że były męczarnie i jak by był Salah mogło by być tragiczne dla Urugwaju... Jak dla mnie ciekawy będzie mecz Rosja - Egipt i naprawdę Egipt może dać radę...
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
na jednym kuponie między innymi mam pograne za grubą stawkę że Urugwaj wyjdzie z 1 miejsca i coraz bardziej zaczynam w ten kupon wątpić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
na jednym kuponie między innymi mam pograne za grubą stawkę że Urugwaj wyjdzie z 1 miejsca i coraz bardziej zaczynam w ten kupon wątpić.
Bez przesady... Być może najgorsze za nimi.... Rosja nie ma tak szczelnej defensywy, a Arabia to wiadomo, że będzie rzeź niewiniątek... Po za tym dobrze, że mieli dzisiaj ostrzeżenie...
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Rosja to moze nawet z 1 miejsca w grupie wyjść
Ciężko porównywać mecz Rosji z Arabia która na mecz nie wyszła z tym dzisiejszym i na tej podstawie wystawiać taką opinię.
Rosja też nic Wielkiego nie zagrała. Wykorzystali do maksimum swoje szanse. Gdyby dzisiaj weszły Suarezowi te trzy setki i wolny Cavaniemu a na koniec meczu by był wynik 4/5-0 inaczej byś mówił.
Urugwaj swoje okazje miał ale zabrakło skuteczności.
Druga sprawa że Egipt solidnie w obronie a nie sądzę że Rosjanie tak się zaprezentuja.
Mecz Rosja Egipt o wyjście z grupy.
Urugwaj wygrać miał i to zrobił. Spacerek z Arabia i na świeżości mecz z Rosja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom