>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A

Status
Zamknięty.
fudi 0

fudi

Użytkownik
Pewną pozycje lidera w tej grupie ma załatwiona Chelsea chociaż Barca, także może sie o to postarać. To już mamy 2 pierwsze miejsca zajęte. O 3 miejsce jednak Werder moze mieć kłopoty Lewski może nas jak i inne drużyny zaskoczyć w wdrapwać się do pierwszej trujki tej grupy ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!! poza tym wcale nie zgadzam sie ze stwierdzeniem: &quot;Pewną pozycje lidera w tej grupie ma załatwiona Chelsea&quot;!! Visca el Barca! Wg mnie oba kluby graja na rownym poziomie i to barca minimalnie wyprzedzi londynczykow! a nawet jesli nie to po zacietej walce! a nie ma pewnej pozycji!!! 8)
 
V 0

vka

Użytkownik
1. Werder
2.chelsea
3.barca
4.lewski
moin zdaniem taki uklad jest w duzej mieze mozliwy.Mysle ze jak czesto bywa w takich grupach to zasada ,,gdzie dwuch sie bije...&quot;sie sprawdza.
przypuszczam nawet ze 27.10 moze byc dniem niespodzianek w tej grupie.Nawet stawiam (oczywiscie mala kase ) na Lewskiego i Werder .
po ostatnich meczach ligowych chelsea i barca nie przekonuja mnie zeby grac w nich wieksza kasa
 
chaoz92 0

chaoz92

Użytkownik
vka- nie zgodze sie...
moim zdaniem tabela ułoży się bez niespodzianek:

1. barcelona
2. chelsea
3. werder
4. levski

barcelonie podwinęła sie noga jedynie w meczu z valencją. a jest to klasowa drużyna która gra na najwyższym poziomie europejskim. i watpie aby chelsea dała sobie wygryść 2 miejsce werderowi. a więc sytuacja w tej grupie jest jasna.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
a bylo tak pieknie barcelona przegrywala ale im sie udalo w koncowce :/
ja niestety czuje ze wyjdzie barca i chelsea a werder 3
 
chaoz92 0

chaoz92

Użytkownik
O ja...ale emocje. Od 80 minuty juz przestałem wierzyć, że Barca może coś jeszcze zdziałać a tu nagle LIONEEELLLLL. Ale byly emocje! Vamos Barca!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ???? ???? ????
 
barcek1991 0

barcek1991

Użytkownik
1010 Celtic-Benfica 1X 1.33 -
1023 Valencia-Szachtar 1 1.25 -
1017 Chelsea-Barcelona X2 1.50 -
1008 Dinamo K.-Lyon 2 1.76 -
1016 Werder-Levski S. 1 1.25 -
1011 Manch. Utd-FC Kopenhaga 1 1.15 -
Siemka oto moje typy na Lige mistrzów...piszcie co o nich sadzicie... :mrgreen: ????
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
do meczu z Reading byłem pewien, ze Chelsea tego meczu z Barcą nie przegra. A bo to, rachunki z zeszłego roku ma cała druzyna The Blues, tak samo Szewczenko, do tego w swietnej formie jest Drogba, ale na wieść o tym, ze dwójka bramkarzy mistrza Anglii wylądowała po meczu z Reading w szpitalu, to bardziej skłaniam się ku temu, że Barca, wywiezie z SB co najmniej remis, bo ewentualna porażka postawi ich w nieco kłopotliwej sytuacji przed meczami rewanżowymi (no, chyba, że Werder pokpi sprawę z Bułgarami). Chociaz nie przepadam za Barcą i R10, to jednak jeśli CHelsea zagra pomocą w skladzie Ballack, Essien, Makelele, Lampard, to mecz moze wygladać tak, zę Chelsea będzie częściej przy piłce, ale będzie miała bardzo ograniczone pole przy atakach skrzydłami, no chyba, że ktos z tej 4 usiądzie na ławce, ale to raczej mało prawdopodobne. Atak w składzie Drogba i Szewczenko i miejsce dla Mikela, Robbena, SWP i COle&#39;a znajdzie się, ale na ławce.
Z kolei u Barcy jestem ciekaw, czy Rijkaard da pograć Messiemu od początku, czy jednak postawi na Giuly&#39;ego, natomiast druga sprawa, to czy zagra Gudjon(h?)ssen czy Saviola, bo każdy z tych dwóch zawodników jest w stanie wygrywać pojedynki z Boulahrouzem, który moim zdaniem najslabiej prezentuje się z defensywy Anglików (czemu Paulo Ferreira tak mało gra, żadnej kontuzji chyba nie ma?).
Mecz rozegra się jednak na środku boiska, gdzie nieco więcej szans daje Chelsea, której piłkarze wiedzą jak utrzymać sie przy piłce, i do tego Lampard, Ballack, czy Essien potrafia uderzać z daleka, bo Deco cos chyba ostatnio nie błyszczy.
Niech wygra lepszy!
 
R 0

rogalster

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Chelsea vs Barcelona to:
&quot;Czeski bramkarz Chelsea Londyn Petr Cech przeszedł operację czaszki po tym jak w sobotnim wyjazdowym meczu angielskiej ekstraklasy piłkarskiej przeciwko Reading (1:0 dla Chelsea) został uderzony kolanem w twarz&quot;

Jest to poważne osłabienie dla Chelsea. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Już nie moge sie doczekać tego meczu ????
 
K 0

kliper82

Użytkownik
Skład Barcelony na mecz z Chelsea:

Bramkarze: Valdés, Jorquera

Obrońcy: Zambrotta, Márquez, Puyol, Thuram, Oleguer, Gio, Sylvinho

Pomocnicy: Motta, Xavi, Edmílson, Deco, Iniesta

Napastnicy: Giuly, Ezquerro, Gudjohnsen, Messi, Ronaldinho, Saviola

Zabraknie kontuzjowanych: Eto&#39;o, Belletti
 
K 0

konraad89

Użytkownik
A moim zdaniem warto zagrac over w tym meczu dotychczas na 6 spotkan tych druzyn w LM padlo 5 overow. Jutro temu typowi sprzyjac bedzie tez wlasnie brak Cecha w bramce Chelsea, a i kurs fajny bo 2,02 w bwin
 
peja 1

peja

Użytkownik
CHELSEA 1 - 0 BARCA :zy3ou:

Mecz mi się podobał, ale racjonalnie pisząc to niestety Anglicy byli lepszą drużyną w tym meczu i zasłużenie wygrali... Rooni jeszcze bez formy, ale w rewanżu mam nadzieje, że poprowadzi Barce do zwycięstwa :wink:
 
S 0

szymon0031

Użytkownik
[glow=blue:439de3f094]CHELSEA 1 - 0 BARCELONA[/glow:439de3f094] Didi Drogba!!! :dfytysdfh:
:gool:

Ten mecz pokazał prawdziwy charakter Chelsei ponieważ grali z ogromnym obciążeniem psychicznym z obawy by nie stracic głupiej bramki dlatego musieli skupic się wyłącznie na defęsywie i szybkim kontrataku co przyniosło efekt w 48min po pięknej bramce Drogby :spokodfhgfh: jedynie czego można żałowac to nie wykorzystanych sytułaci pod bramką Barcy. A skoro mowa o Barsie to całe PZPN jest takie samo Jak JA czyli!!! [shadow=red:439de3f094]Do Dupy[/shadow:439de3f094]
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
dokładnie tak, chelsea całe spotkanie przeważała i mogło być śmiało 3:0. Na Camp Nou tylko przypieczętują pierwsze miejsce w grupie
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
[glow=blue:662b94f63c]CHELSEA 1 - 0 BARCELONA[/glow:662b94f63c] Didi Drogba!!! :dfytysdfh:
:gool:

Ten mecz pokazał prawdziwy charakter Chelsei ponieważ grali z ogromnym obciążeniem psychicznym z obawy by nie stracic głupiej bramki dlatego musieli skupic się wyłącznie na defęsywie i szybkim kontrataku co przyniosło efekt w 48min po pięknej bramce Drogby :spokodfhgfh: jedynie czego można żałowac to nie wykorzystanych sytułaci pod bramką Barcy. A skoro mowa o Barsie to cała Barcelona jest taka sama Jak Ronaldinho czyli!!! [shadow=red:662b94f63c]Do Dupy[/shadow:662b94f63c]
Wiesz do dupy ty moze jestes....Barca poprostu miała chwle słabosci musze przyznac ze rozegrali bardzo kiepskie spotkanie i przegrali dosyc zasłuzenie.U siebie na bank zagraja o niebo lepiej i powalcza o pierwsze miejsce choc bedzie trudno bo zremisowali z Werderem ale z grupy powinni wyjsc spokojnie.

poZDro
 
barcek1991 0

barcek1991

Użytkownik
Siemka ludzie...chodz jestem zagorzalym kibicem Barcelony...musze przyznac ze Chelsea byla leposza druzyna i zasluzenie wygrala...niestety...no to moj kupon...:
Celtic-Benfica 1x(1,34) ✅
Valencia-Szachtar 1(1,28) ✅
Dinamo K.-Lyon 2(1,73) ✅
ManU-Kopenhaga 1(1.18) ✅
Lille-Aek 1(1,65) ✅
Chelsea-Barcelona x2(1,50) ⛔ :zy3ou:
Inter-Spartak 1(1,32)
Werder-Levski 1(1,22)

Kurs ogólny:13,96 Wkład:3zł oczek.wygrana:37,68
No jak widac tylko ten jeden mecz mi nie wszedl;/szkoda ale co zrobic...
A co do meczu chelsea z barca to za niecale 2 tygodnie barca sie zrewanzuje wynikiem 2:1 oczywiscie przy wsparciu kibicow z Cam Nou!!
pzdr!! :twisted:
 
barcek1991 0

barcek1991

Użytkownik
Juz za 3 dni mecz Barcelona-Chelsea !!Oczywiscie na Camp Nou!!
Barca mysle ze ten mecz wygra...bo narazie na 3 spotkania tylko 4 punkty na ich koncie :| :zy3ou: niezbyt dobrze :!: Ale wkoncu barca to barca i nie pozwoli sobie odebrac tytulu ligi mistrzów...
:twisted: :twisted:
NEWSY!!
Samuel Eto&#39;o długo będzie wspominał mecz z Werderem.Nie ze względu na dobrą dyspozycję,ale kontuzję,która wyeliminowała go z gry na pół roku.Supersnajper Barcelony nie traci jednak humoru.Oto co powiedział po tym jak sie dowiedzial ze nie zagra w pilke 6 miesięcy:
&quot;Finał LM odbędzie sie za siedem miesięcy.Zamierzam wybiec w nim na murawę i strzelić kilka bramek-deklaruje zawodnik.Podobno wiara przenosi góry!&quot;
pzdr!! 8) 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom