>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Co do Ronaldinho zgadzam się z Wami moze nie jest on w wyśmienitej formie ale jego geniusz rozwija się wraz z upływajacym czasem w meczu. Nie wiadomo kiedy ten geniusz się przebudzi i co będzie potrafił zrobić. Myślę jednak że Roni powoli wraca do formy widać to choćby nmawet po stzrelanych bramkach w lidze. A awans myślę że BARCA wywalczy po arcytrudnym pojedynku z Werderem. Teraz będzie można stawiać na Werder w meczu z Chelsea bo znają wrednego Mourinho to specjalnie sie podłoży zeby Barca musiała o awans walczyć do samego końca.
 
mitro 0

mitro

Użytkownik
Co do Ronaldinho zgadzam się z Wami moze nie jest on w wyśmienitej formie ale jego geniusz rozwija się wraz z upływajacym czasem w meczu. Nie wiadomo kiedy ten geniusz się przebudzi i co będzie potrafił zrobić. Myślę jednak że Roni powoli wraca do formy widać to choćby nmawet po stzrelanych bramkach w lidze. A awans myślę że BARCA wywalczy po arcytrudnym pojedynku z Werderem. Teraz będzie można stawiać na Werder w meczu z Chelsea bo znają wrednego Mourinho to specjalnie sie podłoży zeby Barca musiała o awans walczyć do samego końca.
Wczoraj całkiem ładne spotkanie zagrał ;) Strzelił dwie bramki, trzecia także prawie jego, spojenie ;) Mimo tych dwóch goli to nadal nie jest ten sam R10.. ale widać że powoli wraca.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
ale pomyślcie troszke inaczej kursik na werder będzie pewnie łądny a trener chelsea zrobi pewnie tak jak mowi Patrolinho wiec warto zagrać werder za troszke większą stawkę
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Werder - Chelsea

Mój typ: x2
Ryzykowny: 2

Myślę, że to info przyda się wszystkim, którzy chcą obstawiać. Wyjściowa jedenastka Chelsea na jutro: Cudicini, Geremi, Terry, Boulahrouz, A.Cole, Makelele, Essien, Ballack, J.Cole, Shevchenko i Drogba

Rezerwowi: Hilario, Hedman, Ferreira, Wright-Phillips, Diarra, Mikel and Robben


W tym składzie mieliby się podkładać? Nie sądzę. Jose będzie chciał właśnie udowodnić, że CFC stać w tym sezonie na wiele w LM. Bo tak naprawdę, czy Barcelona może stracić punkty z Werderem u siebie? O Levskim nawet nie wspominam. Po drugie Chelsea zawsze dobrze grało się na terenie zespołów z Bundesligi. Wygrana 1:0 z VFB i przegrana 2:3 z Bayernem, ale awans był już zapewniony i odpuścili w ostatnich minutach tracąc dwa gole.
 
barcek1991 0

barcek1991

Użytkownik
HA ronaldinho to jest prawdziwy czarodziej futbolu!!jego forma w 75% powróciła jeszce pare meczy i bedzie ten r10 z sezonu 05/06 ???? pzdr!!

A co do meczu barca-chelse zagraliscie peknie 1 połowe co do 2 ;/srednio :jezora:
Giuly 2 100%sytuacje zadnej nie wykorzystał ????
Ronaldinho...Cud ten wolny...sama technika i troszeczke sily ????
Gudjonhsen...bramka jak bramka...prawdziwy napastnik ????

⚽ :jupi: :jupi: :jupi: BARCA!!BARCA!!BARCA!!
 
barcek1991 0

barcek1991

Użytkownik
Mam pytanko: ⚽
Kiedy jest losowanie 1/8 ligi Mistrzów??
I czy bedzie na zywo na jakims kanale w telewizji??

czekam na odpowiedzi...pzdr! :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom