>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C - Anglia, USA, Algieria, Słowenia

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP

Grupa C​
Anglia
Stany Zjednoczone
Algieria
Słowenia

12 czerwca 2010
[20:30] Anglia - Stany Zjednoczone

13 czerwca 2010
[13:30] Algieria -Słowenia

18 czerwca 2010
[16:00] Anglia - Algieria
[20:30] Słowenia - Stany Zjednoczone


23 czerwca 2010
[16:00] Stany Zjednoczone - Algieria
[16:00] Słowenia - Anglia

Tabela:
1. Anglia
2. Słowenia
3. Stany Zjednoczone
4. Algieria Zapraszamy do dyskusji na temat grupy C. Wasze analizy, przemyślenia, prognozy i typy dotyczące reprezentacji Anglii, Słowenii, Stanów Zjednoczonych i Algierii. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!

*
tylko konstruktywne i merytoryczne wypowiedzi. Jednozdaniowe posty będą kasowane.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Będe bardzo zaskoczony jeśli Anglia straci w tej grupie choćby jeden punkt. Amerykanie owszem są silni ale chyba jednak nie na tyle by skutecznie rywalizować z Anglikami.
Algieria i Słowenia zdecydowani outsiderzy. Moim zdaniem w bezposrednim pojedynku lepsi okażą się piłkarze z Afryki, a kurs jaki widziałem na ten pojedynek jest bardzo zachęcający.
1. Anglia, 2. USA, 3. Algiera, 4. Słowenia.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
No to robi się ciekawie. Grupa mega nieprzewidywalna. Powiem szczerze, że nie wiem kto będzie liderem tabeli, ale nie jestem przekonany czy Anglikom uda się tak super szybko i ładnie pokonać chociażby Algierię czy USA. Nie wiem również co może pokazać Słowenia. Strzelałbym, że wypadną stosunkowo dobrze. Może 3-4 miejsce w tabeli, ale nie będą chłopcami do bicia. Anglicy również mogą zaskoczyć. Niby wszystko ładnie, pięknie, a jednak nie mam pewności. Rooney sam mistrzostw nie wygra, nie mówię , że tylko on gra w reprezentacji, no ale... Moje typy:
Anglia męczy się zwłaszcza z drużynami zza oceanu. Zajmuję pierwszą lokatę.
USA również nie odstaje, w miarę pewnie wychodzi z grupy na 2 miejscu.
Algieria nie ma zamiaru odejść z kwitkiem. Jeden błąd będzie kosztował ich utratę awansu, podejrzewam, że to będzie jakiś mecz z Europejczykami.
Słowenia ? Nie wiem kompletnie ale daję im 4 miejsce w tabeli. Może nawet jakiś punkt zdobędą, ale wątpię.
Brzmi jak tani horoskop, ale tak czuję. ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Zacznijmy też od aklimatyzacji danych zawodników w takim klimacie, kulturze itd. Handicap tutaj dla Algierii, która pewno też będzie mogła liczyć na dobry doping. Anglia pod wodzą Capello powinna rozprawić się dosyć gładko z każdym a przynajmniej nie stracić żadnej bramki w fazie grupowej. Co do Słowenii to pamiętajmy, że wyeliminowali oni Rosję, która 2 lata temu była rewelacją EURO 2008. Co do USA to do napisania mam tyle, że to bardzo nieprzewidywalna ekipa i kto wie czy nie namiesza na tyle żeby wyjść z 1 miejsca nawet ?
W sumie oprócz faworyta na papierze w postaci Angli co i tak pewne do końca nie jest to pozostała trójką myślę, że ma jednakowe szanse na 2 miejsce, a co za tym idzie będzie to jedna z najciekawszych grup bo walka powinna trwać do samego końca.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
W tej grupie kluczowe wydaja sie pierwsze mecze.Wedlug mnie Anglicy przylożą sie szczegolnie do meczu z Amerykanami i dopisza na swoje konto jakze waże 3 pkt.Słowenia jesli bedzie grala jak w eliminacjach powinna sobie spokojnie poradzic z Algieria.W drugich spotkaniach nie wyobrazam sobie innego scenariusza jak wygranej Anglikow i???No wlasnie i.Spotkanie USA ze Słowenia bedzie arcyważne dla Amerykanow.Sadze ze USA poradzi sobie ze Słowenia.Ostanie pojedynki to wedlug mnie remis pewnych Anglikow którzy oszczedzac beda sily i wygrana USA.
1. Anglia 7pkt
2. USA 6 pkt
3. Słowenia 4 pkt
4. Algieria 0 pkt
 
L 0

loocas

Użytkownik
Lennon, Walcott, Wright-Phillips czy Joe Cole, kto na prawą pomoc? Wszyscy są świetni, a Capello chyba jednak kogoś z nich odrzuci.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Chyba najłatwiesza grupa do przewidzenia.Myślę ,że kluczowym meczem będzie Anglia - USA i walka o pierwsze miejsce ,które będzie bardzo ważne dla obydwu zespołów ,bo w 1/8 grają ze zwycięzcą grupy D ,czyli pewnie Niemcami. A żaden z tych zespołów na pewno nie będzie chciał z nimi grać.Pewnie Anglia nie straci punktu w grupie i wyjdzie z pierwszego miejsca ,a w 1/8 będzie miała łatwiej bo spotka się pewnie z : Australią ,Serbią ,albo Ghaną więc wszystkie zespoły są w ich zasięgu ręki.USA pewnie stoczy pojedynek z Niemcami ,który przegra ,chociaż nie zdziwiłbym się jakby tu padła jakaś niespodzianka turnieju i USA było w 1/4 ,ale na papierze to USA odpada w 1/8.W 1/4 powinniśmy zobaczyć raczej na 80% Anglię i Niemcy.A w 1/4 oba te zespoły spotkają się z drużynami z grupy A i B ,patrząc szybko na te dwie grupy to małe szanse są dla reprezentacji tych grup.Więc Niemcy i Anglia spokojnie powinny dojść do półfinału i tam dopiero zacznął się schody.
 
R 0

ruudvanbetka

Użytkownik
1. Anglia - zdecydowany faworyt grupy jak i calego turnieju
2. USA - amerykance graja coraz lepsza pilke, awans z grupy rowniez pewny
3. Slowenia - z Algieria pewnie chapna 3 pkt ale nic wiecej
4. Algieria - Skoro nawet slowenia ich ogra to nie maja na co liczyc ;]
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Anglicy jak zwykle w roli faworytów ale jakoś nie widzę ich nawet w 1/2
Amerykanie mogą namieszać jeśli będą grali tak jak w Pucharze Konfederacji 2009, jednak mogą nie być w formie i ich kosztem Słowenia wyjdzie z grupy.
Algieria to niewiadoma, osobiście wolałbym aby to Egipt grał na MŚ zamiest Algierii, ponieważ jest to drużyna turniejowa (przykład to PNA wygrany 3 razy z rzędu)

Wg grupa może wyglądać tak:

1. USA 7pkt
2.Anglia 7pkt (gorszy bilans bramkowy)
3.Słowenia 3pkt
4.Algieria 0pkt
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Analiza Grupy C
Anglia - Jeden z faworytów całego turnieju. Świetny trener, świetny skład, czego chcieć więcej. Najmocniejsza para stoperów Terry - Ferdinand, na bokach obrony Ashley Cole i Johnson. W środku pola Lampard i Gerrard, a na skrzydłach Lennon i Joe Cole, a w ataku ten niesamowity Rooney, wspomagany przez Defoe. Jedyny minus to bramkarz, Robert Green. W grupie rozniosą wszystkich. Można spokojnie stawiać na over 5,5 punkta.
USA - Świetny występ na Pucharze Konfederacji sprawił, że teraz każdy się z Amerykanami liczy. To może im zaszkodzić, nie mogą wykorzystać elementu zaskoczenia. Mają jednak szczęście, łatwą grupę. Z Anglią raczej nie mają szans, z Algierią i Słowenią powinni spokojnie wygrać. Siłą USA jest kolektyw. Ponad tłum wybija się jedynie Landon Donovan. Awans z grupy raczej pewny.
Algieria - Znaleźli się na mundialu po dramatycznym barażu z Egiptem. Jedyna Arabska drużyna na tych mistrzostwach. A Arabi raczej zawsze zawodzili. Jeden ciekawy zawodnik, Karim Ziani nic nie ździała. Bez szans na wyjście z grupy.
Słowenia - Algieria to najsłabsza drużyna Afrykańska na mundialu, a Słowenia to najsłabsza drużyna Europejska. Awansowali do mistrzostw wobec katastrofalnej postawy faworytów swojej grupy eliminacyjnej - Polaków i Czechów. Wystarczy że napisze, że podstawowym graczem reprezentacji, jest REZERWOWY w Wiśle Kraków, Andraż Kirm. Powalczą z Algierią o trzecie miejsce.
1.Anglia
2.USA
3.Słowenia
4.Algieria
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Anglia - Nie ma tutaj innej opcji niż wygranie grupy przez Anglików. Kadra naszpikowana gwiazdami, na każdej pozycji posiada świetnego klasowego gracza: Terry, Lampard, Gerrard czy Rooney, a to tylko niektórzy z nich. Capello świetnie scalił zespół, który teraz gra naprawdę skutecznie i widowiskowo. Duże ambicje i chęć pokazania się po niezakwalifikowaniu się do ostatniego EURO w Austrii i Szwajcarii. Sądzę, że nikt tutaj nie może im zagrozić. Pewny awans.
USA - Drugie miejsce pewnie dla Stanów. Amerykanie świetnie pokazali się na Pucharze Konfederacji, gdzie dopiero w finale ulegli Brazylii. W ostatnich sparingach gracze Bradleya trochę słabiej, co może niepokoić, choć to jak wiadomo tylko sparingi, liczy się to co będzie w RPA. Świetne wyszkolenie siłowe i kondycyjne. To jest to co ce****e USA. W kadrze piłkarze o nie małych umiejętnościach: Dempsey, Donovan czy Altidore. Jeśli będą w dyspozycji z Pucharu Konfederacji to mogą zagrozić Anglikom.
Słowenia - Jedynie, albo aż 3 pozycja. Najsłabsza ekipa europejska na Mundialu. Anglikom ani Amerykanom nie zagrożą, bo po prostu nie są w stanie. Kadra składająca się z przeciętnych graczy, dla których ten Mundial to ostatnia taka wielka impreza w karierze. Mimo wszystko cenię ich wyżej od Algierii.
Algieria - Moim zdaniem tu powinien być Egipt, który po tym co pokazał w PNA mógłby tu sporo namieszać. Ale Egiptu nie ma i jest słaba Algieria, która po fazie grupowej pakuje się i wraca do domu. Punkty mogą zdobyć jedynie ze Słowenią, choć o to też nie będzie łatwo.
1. Anglia
2. USA
3. Słowenia
4. Algieria
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Nie wiem czemu, ale mam dziwne przeczucie, że kompletnie zawiodą Słoweńcy. Według mnie mogą skończyć bez punktu, bo również z Algierią mogą być kłopoty. O Anglii i USA nie wspominam.
Nie oszukujmy się, Słoweńcy mieli ogromne szczęście trafiając do grupy z pogrążonymi w kryzysie reprezentacjami Polski i Czech. Awans jest spełnieniem marzeń i myślę, że na tym skończy.
 
jaro1910 0

jaro1910

Użytkownik
Niestety Rio znów miał pecha i odniósł kolejną kontuzję. Tym razem doznał kontuzji kolana po starciu z Emilem Heskey&#39;em na treningu. W jego miejsce Capello powołał Michael&#39;a Dawsona z Tottenhamu Hotspur.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Ja za to nie rozumiem dlaczego większość twierdzi, że Słowenia jest lepszym zespołem niż Algieria :| Słowenia na tym mundialu mogłaby powalczyć chyba tylko z Nową Zelandią, bo i z Koreą Północną typowałbym remis... Kiedy widzę urywki meczów Słowenców (jak np towarzyskiego z... Nową Zelandią) to ogarnia mnie śmiech. Ci WIELCY napastnicy totalnie zawodzą, a pół gry ciągnie Kirm, który jak wiemy jest jedynie rezerwowym w Wiśle :| Jak dla mnie:
1. Anglia
2. USA/Algieria
3. Algieria/USA
4. Słowenia
W każdym bądź razie mecz Algieria-Słowenia po kursie powyżej 3 na (pół)Arabów biorę w ciemno ????
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Ja za to nie rozumiem dlaczego większość twierdzi, że Słowenia jest lepszym zespołem niż Algieria :| Słowenia na tym mundialu mogłaby powalczyć chyba tylko z Nową Zelandią, bo i z Koreą Północną typowałbym remis... Kiedy widzę urywki meczów Słowenców (jak np towarzyskiego z... Nową Zelandią) to ogarnia mnie śmiech. Ci WIELCY napastnicy totalnie zawodzą, a pół gry ciągnie Kirm, który jak wiemy jest jedynie rezerwowym w Wiśle :| Jak dla mnie:
1. Anglia
2. USA/Algieria
3. Algieria/USA
4. Słowenia
W każdym bądź razie mecz Algieria-Słowenia po kursie powyżej 3 na (pół)Arabów biorę w ciemno ????
Podzielam Twoje zdanie.Slowenia jesli przegra 1 mecz to na 95% jedzie do domu bo napewno nie wygra z Anglikami.Amerykanie to rowniez nie latwy rywal.Wydaje mi sie ze pojedynek o 2 miejsce to walka miedzy Algieria a USA
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Algeria – Słowenia



Typ:2
Kurs:2.20



Mistrzostwa Świata już wkrótce ruszą pełną parą a wraz z nimi będzie mnóstwo ciekawych spotkań na których da się zarobić jednym z nich jest pojedynek pomiędzy Algierią a Słowenia. Jak widać po kursach bukmacherzy nie mają jakiegoś zdecydowanego faworyta ale moim skromnym zdaniem Słowenia nie powinna mieć większych problemów ze swoim rywalem ponieważ jak pokazały ostatnie towarzyskie mecze gra całkiem dobrze a ich rywal jest zdecydowanie najsłabszą afrykańską ekipą, która załapała się do mistrzostw świata a było to ogromną sensacją niestety teraz nie grają już tak dobrze jak w eliminacjach. Najlepszym tego dowodem był kompletnie nieudany Puchar Afryki w którym szybko odpadli w dość słabym stylu. W dodatku moim zdaniem Europa mocno uciekła piłce afrykańskiej co powinno być bardzo widoczne na tych mistrzostwach. Tak więc myślę, że naprawdę warto stawiać na ten mecz ponieważ kurs jest naprawdę fajny a typ wydaję się być dość prawdopodobny.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Kajzer jeśli dla Ciebie Algieria źle zagrała na PNA i szybko odpadła to ja nie wiem skąd Ty masz te informację. Mogę Ci powiedzieć, że o 3 miejsce właśnie Algieria walczyła z Nigerią. Myślę, że dość daleko doszli w tym turnieju i z tego co pamiętam to w eliminacjach do MŚ wyeliminowali silny Egipt, więc widać, że Ci zawodnicy potrafią grać w piłkę i już pokazali, że potrafią zrobić niespodziankę. Nie skreślał bym tej drużyny chociażby z tego powodu, że grają u &quot;siebie&quot; mam na myśli swój kontynet AFRYKĘ. Wydaje mi się, że to właśnie drużyna z czarnego lądu będzie walczyła z Amerykaninami o drugą pozycję w tej grupie i awans do 1/8 finalu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom