>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C - Anglia, USA, Algieria, Słowenia

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzę,że wszyscy stawiają na Anglię.Ja nie jestem pewien formy Wyspiarzy,mieszkam na codzień w UK i nie wyobrażacie sobie jaka tu jest presja na piłkarzy,że mają zdobyć Mistrzostwo Świata! Do tego dochodzi miejsce rozgrywania mistrzostw plus forma turnieju-zespół ma osiągnąć apogeum formy nie w 1 meczu grupowym,lecz w fazie pucharowej. Capello niby super coach,ale moim zdaniem z USA nie wygrają,z Algierią również. Słowenia będzie tu na ostatnim miejscu,Ale to tylko moje typy;)
1.USA
2.Anglia/Algieria
4.Słowenia
 
N 0

noname92

Użytkownik
Witam
Hmm trudna grupa... Może się mylę ale nie daję żadnych szans Alegri choćby na 1 punkt. Walka o awans rozegra się między Słowenią, Anglią i USA i wątpię w to by Słowenia w tej walce jakoś szczególnie odstawała. Typując 1 miejsce dałbym Anglii, o 2 miejsce powalczą USA i Słowenia która tutaj przez większość widzę jest lekceważona a ja bym się nie zdziwił jak by z grupy wyszli choć z USA będzie im bardzo ciężko.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
levy - zauważ że w każdym kraju &quot;piłkarskim&quot; z jakimiś sukcesami w MŚ cz ME czy Copa America czy PNF jest presja i to wcale nie mniejsza niż na wyspiarzach. Sądzę że kadra jest ostatnio na tyle stabilna że jednak większych problemów z kompletem pkt nie powinni mieć. Ew jutro można spodziewać się remisu z USA bo nie dość że rywal trudny to jest to pierwszy mecz a jak wiadomo pierwszy najważniejszy.
 
N 0

nani

Użytkownik
Anglia wyjdzie z tej grupy z kompletem zwycięstw. Nie ma tu dla niej godnego rywala. Z drugiego miejsca - Słowenia - mój czarny koń. USA będzie jednym z wielkich przegranych tych mistrzostw.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Anglia - USA
Jestem bardzo ciekaw występu dzisiejszego Anglii bardzo solidny zespół szkoda tylko że nie zobaczymy w obronie Rio Ferdinanda bo on dawał z Johnem Terrym wewnętrzny spokój. Zamiast Ferdinanda zobaczymy prawdopodobnie Kinga z Tottenhamu. Podoba mi się linia pomocy Lennon , Milner , Gerrard oraz Lampard uważam że dwóch młodych pomocników o których już pytają wielkie kluby Milner jest łączony choćby z Manchesterem City a Lennonem interesuje się Aston Villa. W ataku prawdopodobnie zagra Heskey który pomoże Rooneyowi który jest typowany na króla strzelców wspólnie z Davidem Villą. USA to nie są &#39;&#39;Chłopcy&#39;&#39; do bicia mają kilku ciekawych graczy jak Howard w bramce nie bez przyczyny gra w premiership. W ataku Altidore młody talent który pokazał się ostatnio również w lidze Angielskiej. Oraz Donovan którego nikomu nie trzeba przedstawiać nie tuzinkowa szybkość nie konwencjonalne zwody. Anglia wsumie pięciokrotnie mierzyła się ze Stanami Zjednoczonymi, w 1950 roku uległa 1:0 , w 1993 uległa 2:0 w spotkaniu towarzyskim. Jednak od 1994 do 2008 wsumie spotkali się trzykrotnie i trzy razy lepsi okazali się Anglicy. Ostatni mecz miał miejsce w 2008 roku w Maju i wtedy Anglia wygrała 2;0 spodziewam się podobnego lub zbliżonego wyniku teraz.

Win England @@ 1,40
Strzelec gola @@ Rooney 1,95
 
blads 187

blads

Użytkownik
Capello - to wystarczy żebym czuł się spokojnie o Anglików na mistrzostwach ;) na pewno w grupie nie zawalą, dalej zaczną się schody bo osobiście nie stawiam ich jakoś w gronie faworytów. Odpadną po jakimś niezwykle ciężkim meczu jeżeli już. Presja....ktoś tutaj ten temat poruszył, a ja przypomnę raz jeszcze że na ławce jest Capello, trener który presji się nie boi ! Już nie raz dał dowód na to że opinia publiczna go nie interesuje, swego rodzaju dyktator, dzięki niemu sami piłkarze mówią że wierzą we własne umiejętności. Kluczem do zwycięstwa w meczu z USA będzie środek pola, jak dla mnie najlepszy na mistrzostwach. Jestem spokojny o Anglików, może nie łatwo bo USA nie należy do kopciuszków ale napewno zwycięstwo odniosą
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Anglia - USA
Anglia to drużyna, której kibicuję na tych Mistrzostwach. Mecz z &#39;Jankesami&#39; wygląda na najtrudniejszy pojedynek w grupie i pewnie takim też będzie. Raczej nie należy spodziewać się efektownej wygranej, ale mam nadzieję, że Rycerze Albionu wymęczą choć jednobramkowe zwycięstwo. Rooney, Lennon czy może stałe fragmenty gry Gerrard/Lampard. Anglicy powinni dominować, aczkolwiek Amerykanie łatwo im się nie poddadzą. Wierzę w Anglików choć chciałoby się widzieć zdecydowanie lepszy kurs.
Anglia - USA | 1 - 1,53 w Unibet
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
A co sądzicie o meczu Algieria-Słowenia bo 2,20 na Słowenie można chyba brać.Algieria to juz nie ta sama drużyna co wyeliminowała Egipt z mistrzostw.Dla mnie wogóle awans na mundial był fuksem tak samo jak awans Francji.Z europejskimi druzynami Algieria nie radzi sobie wogóle a Słowenia jesli zagra chocby jak w meczu z Nowa Zelandia to ma szanse ograć Algierie.Co wy na to??
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
W ogóle na Betfair Blog jest propozycja co do kartek. Proponują coś takiego:
Booking Odds: 9 or above @ 1.8
Chodzi o to (jak ktoś nie wie), że za żóltą kartkę 2 pkt, za czerwoną 5 pkt. Jak się uzbiera więcej jak 9 (5 żółtych, 2 czerwone itd) to jest zaliczony. I jest to według ich specjalisty &quot;Best Pick&quot;. Z jednej strony rozumiem. Anglia ma swój charakterystyczny styl gry, duża agresywność, ostre wejścia itp. Sędzia który nie miał ogazji sędziować w anglii może to potraktować ostro i w efekcie żółte się posypią, może jakaś czerwień. Ale z drugiej strony, myślicie, że Anglia spróbuje takie ryzyko pociągnąć? Liczą na wyjście z grupy i szkoda zgarniać kartki.
A co do meczu, to skąd ta pewność na Anglie. Jak na mój gust typ BND na USA jest ciekawy, co najmniej ????
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
jeśli chodzi o kartki to ja na dziś wybrałem:
Dempsey dostanie kartkę po 5,0
Clint jest niezwykle szybkim skrzydłowym, ale w tym spotkaniu (z Anglią) będzie miał dużo zadań defensywnych, ponieważ skrzydła Anglików sa bardzo mocne, a ciężko myśleć że to USA będzie prowadziło grę. Dempsey ma być szczególnie pomocny przy kontrach, ale musi sobie radzić w defensywie z silnymi fizycznie Anglikami, a że z dużej ilości pojedynków (jakie zapewne dziś stoczy) nie będzie wychodził &quot;czysto&quot;, jestem o tym przekonany. ????
 
D 0

dr.kristo

Użytkownik
Ja proponuję: Czy Wayne Rooney dostanie kartkę w regulaminowym czasie? TAK 4,50

Rooney zawsze gra agresywnie, ambitnie i walecznie. Dzisiaj Anglików czeka ciężka przeprawa i z czasem może pojawić się frustracja. Rooney często wraca się po piłkę do środka boiska i nierzadko przekracza przepisy. Napastnik Anglików będzie dzisiaj pod wielką presją, obrońcy USA mogą znacznie utrudniać mu życie i starać się go sprowokować. Sam Capello obawia się trudnego charakteru Rooneya. Sędzia z Brazylii, nieprzyzwyczajony do angielskiego stylu gry i boiskowej walki, będzie miał pełne ręce roboty. Dodatkowo wiadomo, że Wayne lubi sobie poprzeklinać pod nosem, a arbitrzy na tym mundialu mają zwracać szczególną uwagę na takie akcje. Wg mnie duża szansa a kurs spory.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Algieria - Słowenia
Typ: 2
Kurs: 2,31
Bukmacher: Pinnacle

Kolejny dzień MŚ i na sam początek nie zbyt emocjonujący mecz, natomiast faworyta nie jest wskazać tak ciezko poniewaz jest nim druzyna Słoweni.
Ekipa z Europy prezentowała się bardzo dobrze w meczach przed mundialem a jak pokazuje ten mundial te druzyny które grały dobrze przed turniejem to grają tez dobrze na samym turnieju. Algieria nie prezentowała dobrej formy w meczach towarzyskich... Algieria formy juz szuka od dawna, od kąd zakwalfikowali sie na MS to juz nic nie grają, wydaje mi sie ze bedzie to jedna z nielicznych druzyn które nie zdobeda punktu na tym turnieju, dzis padna ofiara Słowaków.
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Spotkanie: Algieria - Słowenia
Algieria formy juz szuka od dawna, od kąd zakwalfikowali sie na MS to juz nic nie grają, wydaje mi sie ze bedzie to jedna z nielicznych druzyn które nie zdobeda punktu na tym turnieju, dzis padna ofiara Słowaków.
No raczej nie padną ich ofiarą, ale co do Słowenii to się zgadzam.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Algieria - Słowenia



Niedziela 13 czerwiec Polokwane :



Drugie spotkanie w grupie &quot;C&quot; pomiędzy reprezentacją Algierii a zespołem Słowenii.Według mnie Algieria to najsłabszy zespól Afrykański w tym mundialu.Widziałem ich mecz przygotowawczy z Irlandią i nic szczególnego w nim nie pokazali.Z grupy wyjście im raczej nie grozi a zespół Słowenii jeśli myśli o czymś więcej niż faza grupowa powinien to spotkanie wygrać.Czy tak będzie???Zobaczymy.Ja typowanie zwycięzcy w tym spotkaniu odpuszczam(zagram może na żywo po oglądnięciu kilku minut spotkania).Postanowiłem zagrać typ : Słowenia strzeli gdyż kurs 1,30 jest w sam raz do mojego dubelka.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Algieria - Słowenia M.Novaković strzeli gola (2,55)

Trzeci dzień Mistrzostw Świata przed nami. Dziś na pierwszy ogień pójdzie spotkanie Algierii ze Słowenią. Obie drużyny na pewno nie są faworytami do awansu, chociaż kilka osób widzi naszych byłych rywali w grupie w roli czarnego konia. Po wczorajszym meczu mają oni szansę zainkasować dzisiaj trzy punkty i objąć prowadzenie w grupie. Taki obrót sprawy spowodowałby, że byliby w bardzo dobrej pozycji do awansu. Jednak najpierw należy pokonać ekipę z północnej afryki. Trudno w kadrze Algierii znaleźć jakiś bardziej znanych zawodników. Wiadomo jest kilku w dość dobrych klubach Wolfsburg, Benfica, AEK Ateny, ale mimo wszystko nie widzę nawet takiego lidera. Oczywiście ekspertem algierskiego futbolu nie jest, ale po samych nazwiskach czy przynależnościach klubowych można stwierdzić, że powinni oni być najsłabszą drużyną w grupie C. Oczywiście Słowenia nie może się pochwalić jakimiś gwiazdami światowego formatu, ale mają kilku naprawdę solidnych graczy takich jak Handanović z Udinese, Birsa z Auxerre czy właśnie Novaković z Koln. Jako, że graliśmy z nimi w grupie można było śledzić ich poczynania. Jak pamiętamy zajęli wówczas drugie miejsce, a w barażach wyeliminowali drużynę Rosji. Grają dość przyjemny dla oka futbol, więc mam nadzieję, że dziś zaprezentują podobny i pokonają Algierię. Co do strzelca to w tej chwili podstawowy napastnik Słoweńców. W drużynie narodowej gra od 2006 roku i w 38 meczach zdobył 16 bramek czyli bilans przyzwoity. Ostatnio dane mi było oglądać Słoweńców w konfrontacji z Nową Zelandią, gdzie wygrali 3:1, a dwie bramki zdobył właśnie Novaković. Sądzę, że będzie on jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników w swojej ekipie. Wierze też, że jego bramka czy bramki w dzisiejszym meczu przyczynią się do zainkasowanie trzech punktów przez reprezentację Słowenii.

Kurs z: Doxxbet
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Spotkanie: Algieria - Słowenia
Typ: 2/2 połowa/koniec
Kurs: 3.8
Bukmacher: bwin

Drugi mecz grupy C między Algierią, a Słowenią będzie należał do ciekawego pojedynku. Według mnie faworytem w tym spotkaniu jest drużyna Słowenii. Już wyeliminowanie Rosjan w barażach może świadczyć, że mogą być mocni na MŚ. Ostatnie mecze sparingowe pokazały, że są w dość dobrej formie. Wygrane z Katarem (4-1), i Nową Zelandią (3-1). Może przeciwnicy nie byli mocni, ale na pewno te zwycięstwa dały im pewność siebie. Natomiast Algieria nie grała tak dobrze w meczach towarzyskich.przegrali ze Serbią, Irlandią i tylko wygrana z Z.E.A. Moim zdaniem wygrają dziś Słoweńcy i będą prowadzić już po 1 połowie. Będą pierwszą drużyną europejską, która zdobędzie 3 pkt. na MŚ.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Słowenia vs Algieria over 1.5, 1.45 BAH
Kurs bardzo mi się podoba. Inne buki poniżej 1.40 - naziemne np. Fortuna zaledwie 1.33. Jak dla mnie to prezent i dzisiaj liczę, że to w tym meczu przełamie się passa underów na mundialu. Algieria nie grała zbyt dobrze spotkań towarzyskich, ale to oni dzisiaj będą mieli wsparcie kibiców - powinno być większe niż u Słowenii. Obydwa zespoły powinny ustrzelić przynajmniej po golu. Słowenia jest faworytem i tutaj mogą strzelić kilka goli - jak ktoś napisał wyżej, że Słowenia strzeli to również value. Ja także sugeruje się tym, że to value. Jak każdy zespół będą chcieli dobrze zacząć rozgrywki grupowe - najlepiej od wygranej. Moim zdaniem może ten mecz podobnie wyglądać jak wczoraj Korea vs Grecja - gdzie w role Korei wcieliliby się zawodnicy Słowenii. Z tym, że różnicą ma być większa ilość bramek = bardziej otwarty futbol.
4/10
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
wczorajszy i dzisiejszy mecz ustawiły ta grupę, Anglia i USA muszą wygrać dwa pozostałe spotkania i wsiąść się za strzelanie żeby nie trafić na Niemców w kolejnej fazie ponieważ reprezentacja naszych sąsiadów to dosyć nie wygodny rywal zwłaszcza jeśli chodzi o mecze turniejowe, więc nie powinno być z dziwienia jeśli Anglicy i USA będą mieli po 7 punktów i zadecyduje liczba bramek o kolejnym rywalu :razz:
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą i zachęcam do zagrania typu:
Czy Słowenia zakwalifikuje się do 1/8? Nie kurs 1,72
Słowenia mimo 3pkt dzisiaj zawiodła i na moje ma tylko iluzoryczne szanse na wygraną z USA czy remisem z Anglią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom