>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa C - Kolumbia, WKS, Japonia, Grecja

karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Tak, w tej grupie może się wydarzyć wszystko oprócz awansu Grecji.
Jej brak awansu z grupy to lokata 36% w bet365. ;)
Grecja to drużyna która sobie może grać w Europie, wygrywać ogórkowe eliminacje i co nieco pograć w ME, ale MŚ to inny rozmiar kapelusza i z całym szacunkiem za wysokie progi. Jak dla mnie pewniaczek do szybkiego wyjazdu do domu, żadnych argumentów na nich nie ma, bo jakie? Granie na 0 z tyłu a z przodu kto strzeli? 3 x 0:0 nie da im awansu.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Tak, w tej grupie może się wydarzyć wszystko oprócz awansu Grecji.
Jej brak awansu z grupy to lokata 36% w bet365. ;)

Grecja to drużyna która sobie może grać w Europie, wygrywać ogórkowe eliminacje i co nieco pograć w ME, ale MŚ to inny rozmiar kapelusza i z całym szacunkiem za wysokie progi. Jak dla mnie pewniaczek do szybkiego wyjazdu do domu, żadnych argumentów na nich nie ma, bo jakie? Granie na 0 z tyłu a z przodu kto strzeli? 3 x 0:0 nie da im awansu.
Co do Grecji to zgadzam się, że raczej z tej grupy nie wyjdą, o tyle 3x remis, może im dać awans ;)
wystarczy że Kolumbia wygrywa z WKS i Japonią, a ta dwójka remisuje ze sobą i tabela przedstawia się tak:

1. Kolumbia 7pkt
2. Grecja 3pkt
3. WKS 2pkt
4. Japonia 2pkt
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Co do Grecji to zgadzam się, że raczej z tej grupy nie wyjdą, o tyle 3x remis, może im dać awans ;)
wystarczy że Kolumbia wygrywa z WKS i Japonią, a ta dwójka remisuje ze sobą i tabela przedstawia się tak:
1. Kolumbia 7pkt
2. Grecja 3pkt
3. WKS 2pkt
4. Japonia 2pkt
Wiadomo, widziano takie przypadki gdzie 3 remisy dawały awans ;)
Ale nie ma co się bawić w matematykę i układanki tabeli.
Napisałem to tak pół żartem, pół serio, ponieważ uważam że Grecy nie mają wielu argumentów w ataku, ich mecze mogą być nudne jak flaki z olejem, a wyniki mogą oscylować w granicach 0:0.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Lekceważenie Greków to ignorancja zupełna. A kurs na ich awans i ogólnie przewidywania oddsmakerów jakoby mieli oni być faworytem do ostatniego miejsca dla mnie zupełnie nietrafione. Jak grali/grają Grecy każdy widzi, niektórzy jak widać zapominają, że ta taktyka okazuje się na turniejach bardzo skuteczna. Na zero z tyłu - z przodu zawsze coś tam wpadnie. Dla mnie kurs 3@ na awans Greków to oczywiste value w tak słabej grupie.
Grecja awans 3@
bet365
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ignoracją popisują się ci, którzy nie faworyzują w tej grupie Grecji, która bez problemu awansuje do kolejnych z rzędu mistrzostw, która stanowi monolit, jest ograna na takich turniejach..
Żeby nie było, nie ignoruję ich, ale spójrzmy co ta Grecja osiągnęła w ostatnim czasie po awansie czyli na głównej imprezie, a nie przed. W 2006 nie było ich na MŚ. W 2008 zajęli ostatnie miejsce, w 2010 w RPA nie wyszli z grupy, w Polsce udało się wyjść, ale w dużej mierze dzięki temu, że znaleźli się w grupie z słabą Polską.
O Japonii też można powiedzieć, że są doświadczeni, bo to ich czwarty Mundial z rzędu, dla WKS trzeci.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Tak się przyglądam kursom na awans par z tej grupy i dziwi mnie tak wysoki kurs na parę WKS/Japonia @10, wygląda to tak jakby miała być niespodzianka sporego kalibru. Wg mnie, przy dość wyrównanej grupie nie ma co się pchać w niskie kursy na Kolumbię. W Greków nie inwestuję, bo są dość schematyczni i mało kreatywni. WKS i Japonia wydaje mi się być ciekawym miksem po fajnym kursie.
 
adel 0

adel

Użytkownik
Ta grupa jest chyba najbardziej wyrównana ze wszystkich, bo tak na prawdę każda drużyna może zająć pierwsze miejsce. Ja osobiście po tym jak wypadł Falcao na 100% i Luis Muriel z Kolumbii straciłem do niech zaufanie i mam spore wątpliwości czy wyjdą z grupy. WKS ma dobrych zawodników, ale nie wiem czy w chwili obecnej nie ma tam zbyt wielu indywidualiści? Na temat Japonii nie mam zdania, są trudni do rozszyfrowania. Natomiast Grecja to mój czarny koń, grają brzydko, ale za to skutecznie no i ten Fetfatzidis...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ta grupa jest chyba najbardziej wyrównana ze wszystkich, bo tak na prawdę każda drużyna może zająć pierwsze miejsce. Ja osobiście po tym jak wypadł Falcao na 100% i Luis Muriel z Kolumbii straciłem do niech zaufanie i mam spore wątpliwości czy wyjdą z grupy. WKS ma dobrych zawodników, ale nie wiem czy w chwili obecnej nie ma tam zbyt wielu indywidualiści? Na temat Japonii nie mam zdania, są trudni do rozszyfrowania. Natomiast Grecja to mój czarny koń, grają brzydko, ale za to skutecznie no i ten Fetfatzidis...
W Kolumbi moze i nie bedzie Falcao ale ta ekipa ma nadal swietnych pilkarzy grajacych w czolowych klubach lig Europejskich. Bacca z Sevilli, Martinez z FC Porto to dwaj zawodnicy ktorzy moze nie sa jeszcze takimi gwiazdami jak Falcao ale to im moze tylko pomoc na tych mistrzostwach bo bedzie na nich spoczywac mniejsza presja. Szereg obronny wyglada bardzo przyzwoicie, a Kolumbia w grupie eliminacyjnej stracila najmniej goli ze wszystkich zespolow - o ile mnie pamiec nie myli zaledwie 13 w 16 spotkaniach. Dodatkowo, fakt, ze graja w Ameryce Poludniowej tez bedzie ich atutem. Brak awansu Kolumbijczykow z grupy bedzie mozna rozpatrywac w kategoriach duuuzej niespodzianki...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Grecja under 3.5 straconych goli w fazie grupowej
2.0
Nie wierzę by Grecy stracili z kimś z grupy więcej niż jedną bramkę, ewentualnie bezbramkowy remis może z Japonią. Styl Greków to popularne &quot;na zero z tyłu&quot; co w tym sezonie przynosiło sukcesy np Atletico czy Chelsea. Eliminacje? 4 stracone gole w 10 meczach. Na Euro2012 - 3 gole stracone.
Kolumbia poniżej 5.5 pkt
1.91
Dwa zwycięstwa to minimum by ten zakład poległ. Tak jak powtarzam - nie wierzę w Kolumbię, dla mnie to tylko zlepek popularnych OSTATNIO nazwisk, które tak szybko jak stały się popularne tak szybko mogą zostać zapomniane np Cuadrado czy Ramos - poradził sobie w Herthcie gdzie cała atak szedł przez niego, ale w BVB jest Reus czy Immobile. Wracając do zakładu - wystarczy remis z defensywną Grecją oraz mocnym WKS i typ wchodzi. Moim zdaniem grupa najbardziej wyrównana i o zwycięstwo będzie trudno w każdym meczu, brak tu outsiderów typu Australia czy Iran.

Ten &quot;zlepek&quot; we wczesniejszym notowaniu rankingu FIFA miał 5 miejsce na świecie ;)
To właśnie dobitny przykład na to że ten ranking można co najwyżej w buty wsadzić żeby być wyższym.
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Tak jak powtarzam - nie wierzę w Kolumbię, dla mnie to tylko zlepek popularnych OSTATNIO nazwisk, które tak szybko jak stały się popularne tak szybko mogą zostać zapomniane np Cuadrado czy Ramos - poradził sobie w Herthcie gdzie cała atak szedł przez niego, ale w BVB jest Reus czy Immobile.
Ten &quot;zlepek&quot; we wczesniejszym notowaniu rankingu FIFA miał 5 miejsce na świecie ;)
Też chciałbym taki zlepek jako Reprezentacja Polski...
Z pozdrowieniami dla zwolenników Greków!
http://www.youtube.com/watch?v=1EqX4GRRUi4
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Osobiście w Greków zupełnie nie wierzę. Dla mnie zajmą oni ostatnie miejsce w swojej grupie. Można mówić, że w tej grupie są 4 wyrównane drużyny ale nie zaliczyłbym do nich zawodników Grecji. Zdobywają niewiele bramek, dajmy na to stracą 1? I co wtedy, cały ich misterny plan polegający na obronie legnie w gruzach. Nie wierzę w nich.
Ktoś wyżej już wspomniał, że nie mają kim straszyć w ofensywie.
Żeby nie było, nie ignoruję ich, ale spójrzmy co ta Grecja osiągnęła w ostatnim czasie po awansie czyli na głównej imprezie, a nie przed. W 2006 nie było ich na MŚ. W 2008 zajęli ostatnie miejsce, w 2010 w RPA nie wyszli z grupy, w Polsce udało się wyjść, ale w dużej mierze dzięki temu, że znaleźli się w grupie z słabą Polską.
O Japonii też można powiedzieć, że są doświadczeni, bo to ich czwarty Mundial z rzędu, dla WKS trzeci.
Zgadzam się. Ich awans z grupy, był po prostu dziełem przypadku i dużego szczęścia oraz strasznej nieudolności, co niektórych ekip, w dodatku w najbardziej wyrównanej i chyba najsłabszej z grup na Euro 2012.
Prześledziłem ich wyniki w eliminacjach Mistrzostw Świata. Oczywiście to wielki sukces awansować na Mundial w Brazylii, tylko z kim przyszło im się zmierzyć.

Same 0:1, 0:1, z wieloma słabymi europejskimi drużynami, a teraz przyjdzie im się zmierzyć z Japonią, Kolumbią, WKS, który dysponuje wspaniałymi ofensywami? Czy ich obrona rzeczywiście sobie poradzi na przeciwko takim zawodnikom?
Zupełnie nie widzę żadnego value w kursie 3 na Greków. Pograłem ich ostatnie miejsce w grupie.
 
river 148

river

Użytkownik
Ignoracją popisują się ci, którzy nie faworyzują w tej grupie Grecji, która bez problemu awansuje do kolejnych z rzędu mistrzostw, która stanowi monolit, jest ograna na takich turniejach.
Grecja to jest swoisty fenomen. Oni w kolejnych el.ME czy MS losuje bardzo przecietnych by nie powiedziec slabych rywali. Fakt, zasluga tego, ze sa losowani z pierwszego koszyka ale nawet z drugiego dostaja zazwyczaj tych najslabszych.
Do Mundialu w Brazylii grali w eliminacjach z Bosnia. To najtrudniejszy rywal. A tak to jakies Litwy, Łotwy i inni kelnerzy. Do Mundialu w RPA ich najtrudniejszym rywalem w grupie byla Szwajcaria (ktora zreszta wygrala grupe). A tak mieli znow mieli Łotwe, do tego Izrael i innych kelnerow.
W eliminacjach do Euro2012 mieli Chorwacje (ok, powazny rywal) ale znow byla Łotwa z Izrealem plus kelnerzy.

Demonizuje sie ta Grecje i chyba wciaz patrzy na nia przez pryzmat Euro2004. Ja ich nie widze wychodzacych z tej grupy, stawiam na Kolumbie i WKS.

Kolumbia na tą chwilę jest zlepkiem ładnych nazwisk ale jako drużyna stanowi niewiadomą, podobnie jak Belgowie, którzy na papierku wyglądają o niebo lepiej od Kolumbii.

Żeby było jasne - każdy sobie stawia jak chce, ja chcę Wam nieco ostudzić głowy, bo, powtarzam, nazwiska nie grają - i równie dobrze Kolumbia może być czarnym koniem jak i największym rozczarowaniem, bo w tej grupie może wydarzyć się dosłownie wszystko.
No przepraszam, ale ten &quot;zlepek ladnych nazwisk&quot; zajal drugie miejsce w eliminacjach do Mundialu w strefie poludniowoamerykanskiej gdzie eliminacje sa dosc dlugie i bardzo wymagajace. Tam sie gra naprawde ciezko, rywale sa wymagajacy (Argentyna, Chile, Urugwaj, Ekwador, tym razem wyjatkowo bez Brazylii), dodatkowo trzeba grac tak egzotyczny wyjazd jak ten z Boliwia prawie na dachu swiata:razz: A mimo to Kolumbia stracila tylko dwa punkty do Argentyny a wyprzedzila wyzej notowany Urugwaj o 5pkt i spuscila im lanie 4-0, notujac w tych eliminacjach w swojej strefie najmniej straconych bramek. Nie jest to wiec zaden zlepek, tylko druzyna. Przeciwko nim przemawia jednak mniejsze turniejowe doswiadczenie, jednak jesli na Kolumbijczykach nie bedzie ciazyc presja (bo czemu miala by ciazyc skoro nie sa faworytem) to moga niezle namieszac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Lekceważenie Greków to ignorancja zupełna. A kurs na ich awans i ogólnie przewidywania oddsmakerów jakoby mieli oni być faworytem do ostatniego miejsca dla mnie zupełnie nietrafione. Jak grali/grają Grecy każdy widzi, niektórzy jak widać zapominają, że ta taktyka okazuje się na turniejach bardzo skuteczna. Na zero z tyłu - z przodu zawsze coś tam wpadnie. Dla mnie kurs 3@ na awans Greków to oczywiste value w tak słabej grupie.
Grecja awans 3@
bet365
Nie lubię Grecji, ale jak zobaczyłem ten kurs to oczy przecierałem z wrażenia. Myślałem, że to jakaś pomyłka, bo myślałem, że to oni będą faworytem grupy. Co najwyżej można mówić o poziomie wyrównanym z WKS i Japonią. Kolumbia zgadzam się lepsza. Też pograłem ten typ, że wyjdą po 3.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie wiem co Wy widzicie w Grecji...Murarze typowi. Ciężko ogląda się ich spotkania. Osobiście nie zdziwi mnie ich 4 miejsce w grupie. Nic wielkiego ta repra nie gra, a to, że na poprzednim Euro awansowali to mogą dziękować Frankowi i jego reprezentacji.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Kolumbia - Grecja
14.06.2014 18:00
Mecz bardzo ofensywnie usposobionej Kolumbii ze słynącej z żelaznej defensywy Grecją. Nie grałbym dużych stawek na czystą wygraną drużyny z Ameryki Południowej bo jestem w stanie uwierzyć, że mecz skończy się 0:0. Kolumbijczycy, mimo braku Falcao i Guarina, tego meczu jednak na pewno nie przegrają. Zakończyli eliminacje zaraz za Argentyną tracąc najmniej goli ze wszystkich i moim zdaniem mogą być jednym z czarnych koni tych rozgrywek, w przeciwieństwie do przecenianej Belgii. Drugi zakład argumentuję tym, że jeśli Kolumbia strzeli gola, mecz może się otworzyć i tu widzę, mimo prób Greków, kolejną bramkę graczy José Pekermana. Typ na DNB podał już wcześniej kolega John90, ja gram go również, po nieco wyższym kursie, jaki udało mi się trafić.
Kolumbia 0.0 (DNB) @ 1.349 Pinnacle (10/10) ✅ (3:0)
Kolumbia -1 (AH) @ 3.010 Pinnacle (2/10)
✅ (3:0)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Jeżeli Grecja wyjdzie dzisiaj takim składem, a wielce prawdopodobne że wyjdzie, to Kolumbia może zacząć się obawiać. Nikt nie spodziewa się, by Grecja osiągnęła na brazylijskim mundialu coś wielkiego. Podobnie jednak było w 2004 roku, kiedy sięgnęła po mistrzostwo Europy. Grecja jest znowu nie doceniana. Europejskie ekipy na kontynencie latynoskim są nie doceniane. Każdy mówi o Urugwaju, Brazylii, Argentynie, Kolumbii.. A ja mam wrażenie że dzisiaj ta napompowana bańka może pęknąć i możemy być świadkami niespodzianki. Dla tych co interesują statystyki powiem, że obie reprezentacje mierzyły się do tej pory ze sobą tylko raz. Lepsza okazała się wówczas Kolumbia, która pokonała Grecję 2:0. Kolumbia wiadomo.. czuje się jakby grała u siebie, tylko czy ta pewność siebie nie obróci się przeciwko nim? Myślę że Grecy są bardzo dobrze przygotowani do Mundialu i tanio skóry nie sprzedadzą mimo trudnych warunków. Fernando Santos jako trener ma bogate doświadczenie i dzisiaj Grecja nie wyjdzie defensywnie ustawiona jak każdy uważa. BTS po kursie 2.30 biorę w ciemno. Mecze, które dotychczas oglądaliśmy pokazują, że na mistrzostwach oglądamy wspaniałe widowiska obfitujące w bramki.

Kolumbia - Grecja
Typ: BTS
Kurs: 2.30

 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Ja również bym nie skreślał Greków. Co jak co ale to zawsze solidna drużyna, która na takich imprezach potrafi zaskoczyć. Ja sam przed mistrzostwami pograłem , że Grecy awansują z grupy po kursie @ 3.00. Dzisiaj dosyć ciekawy przeciwnik jakim jest Kolumbia, która według bukmacherów jest faworytem. Jednak ja bym tutaj upatrywał właśnie czegoś takiego jak kolega wyżej. Coś w kierunku, że obie drużyny strzelą w tym spotkaniu bramkę, albo coś w kierunku X2 dla Greków. Kolumbia przeciwnik który może chcieć narzucić od razu swój styl gry, jednak grając przeciwko Grekom nigdy nie można liczyć na łatwy pojedynek.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Grecja - Kolumbia
TYP : over 3,5 kartki + over 1,5 gola w meczu
AKO : 2,50 !
Według mnie bardzo ciekawe propozycje na dzisiaj.
Zastanawiałem się nad graniem w stronę Kolumbii, bo jestem zdania ze jest w nich ogromny potencjał. To ekipa, w której widzę zdecydowanie czarnego konia turnieju. Wyglądają bardzo solidnie. Myślę, że pokażą więcej niż Belgia.
Jednak nie gram dziś niczego w stronę Kolumbii z powodu... Grecji.
Według mnie to najbardziej nieobliczalna ekipa na tych mistrzostwach.
Zgadzam się, że grają pilkę nudną, smutną i zero w niej &quot; samby &quot; ????
Jednak wszyscy powinni pamiętać co Grecy pokazali na Euro 2008. Na Euro u Nas także trzeba wziąć pod uwagę, że wyszli z grupy, z której byli skazywani na ostatnie miejsce. Nie chce tej analizy opierać na statystykach, czy jakiś wybitnych przemysleniach, które i tak w wiekszosci niestety nic nie daja.
Tutaj chodzi o to, ze Grecy są dla mnie jedną wielką zagadką.
Jeśli miałbym się odnieść do opinii powyżej to jestem zdania, że Grecja z grupy wyjdzie...na 2 miejscu.
Co do moich typów to kartki mnie bardzo zaciekawiły. Linia jest niska, bo 3,5.
Grecy grają ostro, dużo faulują... Do tej pory jeszcze nikt na tych mistrzostwach nie przekroczył linii 4 kartek. Czas przełamać tą granicę zwłaszcza, że mecz do tego idealny. Gracze Kolumbii też mają gorący temperament. Wydaje mi się, że taka linia jest spokojnie do pokrycia dzisiaj.
Over 1,5 gola jest praktycznie pewne. Na tych mistrzostwach pada dużo goli.
Być może nawet sama Kolumbia pokryje tą linię, ale według mnie akurat Grecy dziś trafią i to będzie bardzo ciekawy mecz.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
WKS-Japonia: Yaya Toure graczem spotkania @10,50 Betsafe✅✅

Egzotyczny pojedynek przed nami.Dwie zupełnie inne kultury piłkarskie.Starcie ładu i dyscypliny taktycznej Azjatów z siłą fizyczną i improwizacją piłkarzy afrykańskich.Kogoś kto nie ogląda np Pucharu Narodów Afryki może dziwić że takie nazwiska jakie mamy w WKS grają chaotyczny futbol.Ale tak jest uwierzcie mi.Oczywiście nie jest to chaos totalny jednak da się go zauważyć.Według mnie WKS mecz może wygrać tylko dzięki indywidualnościom,a nikt nie zaprzeczy że najlepszym w tej chwili piłkarzem tej kadry jest Yaya.Po takim kursie uważam że warto spróbować.Za gola dają @5,50-no ale jak strzeli to zapewne zostanie też graczem meczu;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Lekceważenie Greków to ignorancja zupełna. A kurs na ich awans i ogólnie przewidywania oddsmakerów jakoby mieli oni być faworytem do ostatniego miejsca dla mnie zupełnie nietrafione. Jak grali/grają Grecy każdy widzi, niektórzy jak widać zapominają, że ta taktyka okazuje się na turniejach bardzo skuteczna. Na zero z tyłu - z przodu zawsze coś tam wpadnie. Dla mnie kurs 3@ na awans Greków to oczywiste value w tak słabej grupie.
Grecja awans 3@
bet365
Moim zdaniem do awansu będzie miał bardzo duże znaczenie dzisiejszy mecz z Kolumbią. Grecy prezentują bardzo mało efektowny futbol , ale bardzo skuteczny. Kolumbia może dzięki swojemu stylowi łatwo zostac skontrowana. Przypominam że na Euro 2012 na Grekow też nikt nie stawiał a potrafili wyjść z grupy. Według mnie dziś czeka nas mecz w granicach 0-1 bramki.
 
Do góry Bottom