>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C - Kolumbia, WKS, Japonia, Grecja

O 38

oskar164

Użytkownik
Kolumbia-WKS remis 3.5 B365 under 2.5 1.73 B365 oraz BTS NO 1.95 BAH
Zwycięzca tego meczu ma zapewniony awans, przegrany musi walczyć w ostatniej kolejce o zwycięstwo. Dwie bardzo dobre drużyny, szczególnie Kolumbia, która potrafi grać z Argentyną i Brazylią. WKS, jak przystało na drużyny z czarnego lądu, ma problemy z taktyką ale piłkarze grają z wielkim sercem do gry. Po wejściu Drogby ich gra mogła się podobać. To jednak Kolumbia ma więcej atutów i potrafi grać w Brazylii, dobrze zna klimat (ostatnie dwa mecze z Canarinhos skończyły się remisem).
Moim zdaniem w tym meczu rozgrywanie piłki będzie długie i mozolne, bez przełożenia na sytuacje bramkowe. Obie drużyny mają wszystkie karty w ręku i będą myślały o utrzymaniu czystego konta, to jest dzisiaj najważniejsze.
Mój typ: remis z delikatnym wskazaniem na Kolumbię.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Kolumbia - WKS

Mimo, że Kolumbijczycy nie zagrali wielkich zawodów z Grecją - potrafili wygrać 3:0. Z drugiej strony mamy Wybrzeże Kości Słoniowej, które odrodziło się w swoim 1. meczu grupowym po wejściu niekwestionowanego lidera zespołu - Didiera Drogby. Decydujące starcie dla obu ekip. Czuję, że będziemy oglądać bardzo dobre zawody gdzie obie drużyny będą się nawzajem nakręcać do gry dążąc do zwycięstwa. Bardzo ciężko typować zwycięzce tego spotkania, dlatego biorę się za bramki. Dla podbicia AKO stawiam po AH liczbę bramek powyżej 2 oraz na singla gram liczbę bramek pow. 2,5. Polecam!
Pow. 2 (AH) @1.525 ✅
Pow. 2,5 @2.05 ✅
Bet365

Japonia - Grecja
W tym spotkaniu typuję wygraną graczy z Kraju Kwitnącej Wiśni. Grecja mimo częstszego utrzymywania się przy piłce w meczu z Kolumbią kompletnie bezproduktywna - bez jakiegokolwiek pomysłu na zwieńczenie ataku pozycyjnego. Skończyło się to dla nich bolesną porażką o której piszę u góry postu. Japonia ma kilka indywidualności, które powinny podciągnąć drużynę do zwycięstwa i włączyć do batalii o awans do kolejnej rundy Mistrzostw. Mecz ze zdecydowanym wskazaniem na ekipę Zaccherroniego.
Japonia @2.20
Bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kolumbia vs WKS
Kolumbia - handi na rzuty rożne 1:0 kurs: 1,65 buk: Rivalo ✅ (edit - okazuje się, że się pomyliłem bo handi było jeszcze lepsze tzn było w stronę Kolumbii i 5:5 wystarczyło aby zakład wszedł)
Zaraz po zakończeniu meczu poprzedniego WKS z Japonią zapisałem sobie, żeby grać na przewagę rzutów rożnych z zespołami z którymi zagrają. Powód jest taki, że obrońcy WKSu nie bardzo umieją zatrzymać piłkę w boisku lub wybić na aut. Do tego w końcówce tamtego spotkania ładnie zrobili rzuty na koniec na przetrzymanie - chyba ze 3 w ciągu minuty. Wobec faktu, że Kolumbia zaatakuje i to ona będzie dominującą drużyną i brakiem dostatecznych umiejętności obrońców WKSu pokrycie przewagi zaledwie jednym rzutem rożnym wydaje się jak najbardziej możliwe. Kurs może nie powala, ale moim zdaniem warto.
 
triceps_ 2

triceps_

Użytkownik
Japonia - Grecja : 1 DNB (1.50) / STS
Zacznijmy od tego , że oba zespoły przegrały swoje mecze , kolejno 2:1 z WKS-em i 3:0 z Kolumbią. Japończycy mimo tego , że przegrali swój mecz zagrali dość dobrze , strzelając przede wszystkim bramkę na 1-0 , niestety wszedł Drogba i poniósł WKS do zwycięstwa. Co ciekawym jest faktem po meczu reprezentacja Japonii podeszła do swoich kibiców i pochyliła do nich głowy w geście przeprosin za przegrany mecz i gdzieś widziałem jak uwaga... kibice ich sprzątają stadion po przegranym meczu(!). To świadczy tylko o tym , że drużyna z kraju kwitnącej wiśni jest odpowiednio zmotywowana i wie , że oczekują od nich zwycięstw , a teraz z kim zwycięstw jak teoretycznie jak i chyba praktycznie najsłabszą drużyną w grupie - Grecją? Grecy w 1 swoim meczu zasłużenie przegrali , a powinno być więcej niż 3:0 , Kolumbia po 1 bramce siadła i jedynie po kontrach wyprowadzali swoje pozostałe akcje. Co Grecja zrobiła po stracie 1 bramki? Praktycznie nic. W pierwszej połowie jakoś to jeszcze wyglądało jakieś ataki itp a z czasem to zachowywali się jakby to oni wygrywali - wymieniali podania między obrońcami , podawali do bramkarza. Tak więc gram 1 DNB po dość dobrym kursie , w razie zabezpieczenia , choć uważam że granie czystej 1 też jest dobrą i w miarę pewną inwestycją. Powodzenia.
 
W 13

wnn

Użytkownik
Japonia - Grecja

Kolumbia oraz Japonia były moimi faworytami do wyjścia z tej grupy. Sytuacja Japonii po niespodziewanej porażce z WKS mocno się jednak skomplikowała, więc dzisiejsze spotkanie bezdyskusyjnie należy wygrać. Japonia jest dla mnie lepszym zespołem zarówno technicznie jak i jeśli chodzi o organizację gry. Mają doskonały, kreatywny środek pola, który w nieszablonowy sposób potrafi stworzyć sytuacje bramkowe co robi różnicę grając przeciw drużynom pokroju Grecji. Z drugiej strony Grecy w spotkaniu z Kolumbią pokazali się z dobrze wszystkim znanej strony - kompletny brak koncepcji czy jakiegokolwiek elementu zaskoczenia w ofensywie, do bólu szablonowe granie. Japonia pod Zaccheronim jest solidnie zorganizowana w obronie, więc nie przewiduję, aby Grecy mieli sporo sytuacji bramkowych.

Japonia @ 2,22
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
Kolumbia - WKS : over 2.5 gola : 2.05Bet365

Bardzo prawdopodobne jest według mnie scenariusz overowy w tym meczu. Myśle, że obie drużyny dziś strzelą gola. Bardziej przechylał bym się w stronę Kolumbii z wygraną no ale nie jestem pewien. Obie drużyny poprzednie spotkanie pokryło tą linię. Ostatnie 7 z 10 meczy WKS-u kończyło się overem a w każdym meczu strzelali przynajmniej jedną bramkę!Kolumbijczycy świetnie grają w ofensywie a w drużynie WKS-u Bony, Gervinho bądz Drogba potrafią namieszac w ofensywie. Więc licze na wiele bramek.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Kolumbia-WKS (zaklad bez remisu) 1 @1.5
Kolumbia ma naprawde fajny zespol i kilka ciekawych w bardzo dobrych klubach europejskich. W srodku obrony maja duet Yepes-Zapata, czyli graczy ktorzy maja za sobia bardzo duze doswiadczenie z Serie A, w pomocy jest przebojowy Cuadrado z Fiorentiny o ktorego zabiegal podobno niedawno bardzo mocno Liverpool oraz James Rodriguez, gracz Monaco, chyba najlepszy kolumbijski zawodnik w debiucie na MS. W odwodzie jest jeszcze chocby Jackson Martinez, napastnik Porto, ktory nie zmiescil sie w pierwszej jedenastce w meczu z Grecja. Mowiac krotko, jest kim straszyc. Z drugiej strony mamy reprezentacje Iworyjczykow. Wybrze Kosci Sloniowej to jest jedyny afrykanski zespol, ktory wygral jak dotad mecz na obecnym Mundialu, chociaz biorac pod uwage fakt, ze pokonali Japonczykow, ktorzy do tuzow swiatowego futbolu nie naleza, to nie ma sie chyba zbytnio czym ekscytowac. Dla przykladu Nigeria nie potrafi ograc Iranu, a wystepy innej afrykanskiej druzyny Kamerunu lepiej przemilczec. Ghana i Algeria rowniez bez punktu. Oczywiscie WKS tez ma kilku ciwkawych graczy w postaci chocby Yaya Toure. Dodac mozna rowniez Gervinho, Kalou czy Zokore, ale oni na dobra sprawe w najwiekszysch europejskich klubach jak Arsenal, Chelsea czy Tottenhamie sobie nie poradzili i ogrywali tam role glownie rezerwowych. Jest jeszcze oczywiscie weteran Drogba, znakomity napastnik za caloksztalt kariery, ale jezlei on rozpocznie mec z w wyjsciowej jedenasctec to bedzie miec bardzo ciezko z duetem Yepes-Zapata w mojej opinii.
W koncu dochodzimy do miejsca rozgrywania turnieju, czyli Ameryki Poludniowej i nie mozna negowac znaczenia tego czynnika. Druzyny latynoamerykanskie radza sobie z kolei wybornie, wylaczajac niewypal Urugwaju. Brazylia, Argentyna, Chile, podciagnijmy jeszcze pod to Meksyk...
Jezeli dzis ktoras drzuyna zainkasuje 3 punkty to praktycznie zakwalifikuje sie juz do nastepnej fazy, a ja daje na to wieksze szanse Kolumbijczykom.

Nie bardzo natomiast rozumiem dlaczego bukmacherzy faworyzuja tak ta Japonie w meczu z Grecja, ale dam sobie spokoj, gdyz byc moze dotknal mnie syndrom Jacka Gmocha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2

bamba

Użytkownik
Kolumbia - Wybrzeze Kosci Sloniowej over 27.5 fauli 1.83 Comeon
Widze osty mecz. Kolumbia bedzie pewnie grala z kontry, WKS bedzie meczyl bule. Chcialem zagrac kartki ale linia za wysoka. Mecz o pierwsze miejsce w grupie dla mnie wygra go Kolumbia i widze to tak ze Kolumbia ukuje z kontry i WKS bedzie sie meczyl a agresywni obronczy i pomocnicy Kolumbijscy beda faulowac murzynow ktorzy bez pomyslu beda chcieli strzelic bramke. Jesli chodzi o statytski to w towarzyskiuch Kolumbia grala z Jordania wygrala na spokoju 3-0 a i tak faulowali 14 razy rywali, nastepny towarzyski z Tunezja gdzie walka o wygrana trwala do konca skonczylo sie 1-1 a Kolumbijczycy faulowali 17 razy. Wartko jeszcze odnotowac mecz w eliminacjach do Mistrzostw Swiata z CHile w ktorym Kolumijscy pilkarze faulowali az 27 razy. W pierwszym meczu z Grecja az 19 fauli. Teraz o WKS. Jedna z najagresywniejszych i najczesciej lapiaca kartki druzyna z Afryki. W towrzyskich z Salwadorem 8 fauli ale tam kontrolowali caly mecz, z Belgia tylko 9 fauli, ale ich agresywna gre potwierdza pierwszy mecz branzowy do MS z Senegalem w ktorym faulowali rywali az 27 razy. W pierwszym meczu z Japonia 12 fauli. Chcialem pograc handicap 0 na Kolumbie w faulach ale jak WKS pierwszy strzeli to murzyny jak sie beda bronic moga troche nabic fauli a kontry maja wolne wiec Kolumijczycy by ich czesto nie faulowali. Najpewniejszy jest over i mysle ze wejdzie z latwoscia.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Kolumbia vs WKS-Obie strzelą?TAK kurs:1,75✅
Według mnie kolejny mecz w tej grupie po Japonia-WKS gdzie bts bardzo prawdopodobny.Niektórzy narzekali na to,że Kolumbia nic nie pokazała w meczu z Grecją.Chciałbym,żeby nasza reprezentacja tak niczego nie pokazywała i wygrywała mecze na mś 3-0.Wróćmy jednak do rzeczywistości.Kolumbia nie pokazała niczego specjalnego w pierwszym meczu,bo zwyczajnie nie musiała.Szybko strzelona bramka na 1-0 ustawiła mecz.Spokojnie kontrolowali sytuacje,by później dołożyć kolejne dwa gole.Grecy nie mieli większych argumentów,bo ta drużyna nie potrafi gonić rezultatu i jakiegoś planu b z ich strony na to spotkanie widać nie było.Kolumbia ma piekielnie mocny przód.Nie pojechał Falcao,a w napadzie mają i tak do wyboru do koloru.Guttierez,Martinez,Bacca,Ramos,Ibarbo.Świetne skrzydła z Cuardado i Jamesem,który często schodzi do środka i bardzo dobrze spełnia rolę &quot;10&quot; kiedy trzeba rozegrać akcję przed szesnastką rywali.Środek pola również mocny,dziś będzie dodatkowo wzmocniony powracającym Guarinem,który ze skałą z Elche Sanchezem powinien stworzyć dobrze uzupełniający się duet w tej strefie boiska.Dodając do tego ofensywnie usposobionych bocznych obrońców,którzy robili przewagę w bocznych sektorach z Grecją,gol dla Kolumbii jest moim zdaniem pewny.Z obroną u nich raczej przeciętnie ale Grecy nie mieli z przodu kim ich postraszyć.Mimo to i tak powinni jednego gola w tym meczu stracić,a czyste konto zawdzięczają tylko i wyłącznie dzięki olbrzymiemu pudłu Gekasa.Dziś czeka ich prawdziwy test w defensywie.WKS również ma ogromny potencjał z przodu.Jeśli zagra Drogba od pierwszych minut,którego wejście z Japonią wprowadziło zespół na inny poziom mogą bić się przez długi czas z Kolumbią jak równy z równym.Są Toure,Gervinho,Kalou i oni z obecnym napastnikiem Galaty powinni stworzyć bardzo groźny ofensywny kwartet,który moim zdaniem przynajmniej raz jest w stanie zaskoczyć dobrze nie przetestowaną na tym mundialu defensywę Kolumbii,która tak jak wspominałem monolitem z pewnością nie jest.WKS jednak ma kilka znaczących wad.Jak to przystało na afrykański zespół mają słabiutką defensywę.Japończycy mimo,że grali przeciętny mecz potrafili nie raz ich zaskoczyć.Zorganizowanie na boisku to druga kwestia.To również wygląda słabo.Kolumbia jest faworytem,bo jest lepiej poukładanym zespołem ale tak jak pisałem wyżej,jeśli gracze ofensywni Wybrzeża będą grać swoje wcale nie jest powiedziane,że tego meczu nie zremisują czy nawet nie zwyciężą.Dla mnie jednak,biorąc pod uwagę to co widziałem do tej pory w wykonaniu obu tych ekip i to co je cechuje najlepszym typem na to spotkanie będzie to,że oba te zespoły zdobędą po przynajmniej jednym golu,a kto okaże się lepszy zobaczymy.
⚽Japonia vs Grecja-Poniżej 2,5 kurs:1,60✅
Typ poboczny:⚽Japonia vs Grecja-liczba goli i wynik: Poniżej 2,5/2 kurs:6,25⛔

Drugie spotkanie tej grupy jak dla mnie zapowiada się underowo.Choć do tej pory mundial obfituje w bramki są mecze w których sporo wskazuje na to,że goli dużo nie zobaczymy.Takim meczem moim zdaniem będzie starcie Japonii z Grecją.Grecy jeżeli mają kogoś ograć w tej grupie to moim zdaniem przede wszystkim samurajów.Dlaczego?Bo Japonia to wymarzony przeciwnik dla takiego zespołu jak Grecy.Samurajowie chcą prowadzić grę,chcą grać szybko po ziemi,krótkimi podaniami ale za dużo z tego nie wynika.Mają potencjał z przodu,bo mają Kagawę czy Hondę ale w porównaniu z tym co posiada Kolumbia to nic.Na Greków może to nie wystarczyć.W prawdzie w pierwszym meczu nie pokazali za wiele łagodnie to ujmując ale to przede wszystkim spowodowane było to tym,że szybko stracili gola i nie byli w stanie przeciwstawić się ogromnej sile ofensywnej Kolumbijczyków.Dziś tak wcale być nie musi.Jeśli nie dadzą się zaskoczyć zawodnikom Japonii w pierwszych fragmentach meczu,mogą spokojnie wyprowadzić kilka kontr i ustrzelić jakiegoś gola,wypunktować rywali.Japonia to zorganizowana ekipa,jednak defensywa potrafi dać się łatwo zaskoczyć ale też łatwo się może posypać.Mecz z WKS najlepszym przykładem.Grecy są konkretni.Mają mało sytuacji ale jeśli je już mają to są one niemalże 100%.Dziś myślę,że może to być mecz w którym zadecyduje jeden gol,a jeśli pierwsi strzelą Grecy bardzo prawdopodobne,że uda im się dowieźć taki rezultat do końca.Z Kolumbią dobry mecz zagrał Manolas i to on będzie dowodził defensywą Greków.To jest zgrana formacja,to jest to co wypracowali przez ostatnie lata,z tego słyną i myślę,że z takim zespołem jak Japonia są w stanie sobie poradzić.Dla mnie,więc głównym betem jest under,a za mniejszą stawkę atakuje under+zwycięstwo Greków.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 20

sav1ola

Użytkownik
Mistrzostwa Świata 2014 gr. C
Mecz: Kolumbia – WKS
Typ: Kolumbia
Kurs: 2,16
Bukmacher: Betgun
Dzisiaj o 18:00 spotkanie drużyn, które wygrały swoje pierwsze mecze i zwycięzcy tego meczu wyjdą na prowadzenie w grupie. Kolumbia mi zaimponowała. Wygrać 3-0 z defensywną Grecją to dobry prognostyk. Mecz ten będzie wyrównany, Kolumbia powinna kontratakować a WKS przeważać w środku pola. Istotny może być fakt, że środkowi obrońcy WKS mają żółte kartki, podejrzewam, że będą grać zachowawczo a szybcy zawodnicy z Kolumbii mogą im napsuć sporo zdrowia. Defensywa Kolumbii dobrze zorganizowana i liczę, że dziś zachowają czyste konto i wygrają to spotkanie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Kolumbia – WKS

Mecz o zapewnienie awansu do kolejnej rundy. Kolumbia w pierwszym spotkaniu odprawiła z kwitkiem Grecję 3-0. Kluczem do zwycięstwa był szybko strzelony gol, następnie spokojnie kontrolowali grę wbijając co pewien czas kolejne dwie bramki. Dziś zagrają z Wybrzeżem Kości Słoniowej, które wygrało z Japonią. Piłkarze z Czanego Lądu dość szybko stracili gola i musieli męczyć się z przodu. Losy spotkania odwróciło wejście Drogby. 4 minuty po tej zmianie już prowadzili 2-1 choć sam Didier ani nie strzelił, ani nie asystował. Dziś jednak czeka ich cięższy przeciwnik, szybszy i grający na wyższym poziomie.
WKS o ile z przodu wygląda zacnie to jednak miewają problemy w obronie, przez co sporo goli tracą. W Kolumbii w pierwszym spotkaniu w ataku zagrali Gutierrez i Ibarbo. A na ławce na swoją kolej czekają Bacca, Jackson Martinez czy Adrian Ramos. Jest komu strzelać a jestem pewien, że trener Pekerman wystawi takich zawodników, którzy będą najlepiej pasować do obrony graczy z Wybrzeża Kości Słoniowej. Wierzę w jego selekcjonerski nos i liczę w tym meczu na sporo bramek.

Moje typy:
Kolumbia wygra 2,10 WilliamHill ✅
Over 2,5 2,06 Betsson ✅



VS.

JaponiaGrecja
Mecz, który moim zdaniem może aspirować do miana strasznie nudnego ale równie dobrze może nie pozwolić usnąć. Od razu mówię, że nie podejmuje się typowania zwycięzcy. Grecja mimo porażki z Kolumbią dalej jest dla mnie znakiem zapytania. Tam potomkowie Achillesa szybko stracili bramkę i cały misterny plan na mecz runął w gruzach. Zresztą oni zawsze mają taki sam plan, czyli robimy wszystko żeby nie stracić, a może po drodze coś wpadnie dla nas. Takie wytyczne pewnie dostaną i dziś bo co oni mogą? Z Kolumbią pokazali, że z grą pozycyjną są na podobnym poziomie co reprezentacja Polski. Co do Japonii to na pewno można spodziewać się walki. Obrona grecka jednak nie takim grajkom potrafiła napsuć szyki więc i ataki Samurajów nie powinny być im straszne. Z tego powodu jedyny typ przychodzący do głowy to under. Warunek oczywiście taki, że gracze z Hellady ogarną od pierwszych minut i nie dadzą się zaskoczyć. Myślałem jeszcze nad większym posiadaniem piłki dla Japonii ale kurs mnie nie satysfakcjonuje.

Moje typy:
Under 2,5 1,70 Sportingbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
znac ktos sklad Kolumbi na dzisiejszy mecz? z gory dziekowac. co do samego meczu bede kibicowal wlasnie tej druzynie. swietnie przeszla eliminacje i mysle ze sie rozkreci dalej chociaz pierwszy mecz mi sie zbytnio nie podobal.
Kolumbia-WKS - ⚽1 kurs 2.0
strzeli gola -⚽ Gutierrez kurs 2.2
DW-⚽ 2:0 kurs 8.25
comeon
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Japonia - Grecja - 1 2.20 wh
Japonia podrazniona po porazce z WKS , Grecja dostala mocno w 4 litery.
Trzeba grac o pelna pule o ile Japonczycy lubia grac swoje o tyle Grekom granie swojego teraz sie nie oplaca bo co obrona czestochowy i walczymy o 1 punkt? Bezsens
Dzis czytalem ze i w Greckiej kadrze jakies zgrzyty sa i gracz chcial wrocic do Europy.
Choc Kamerunu to oni nie przebija poki co ;)
Tak czy siak ja tu widze wygraja graczy Japonii ale dobrze bylo by tez obejrzec poczatek meczu na live i byc moze pare kwestii odnosnie podejscia do meczu szybko sie wyjasni.
Kolumbia-WKS 2 HA +1 1.400 b365
WKS to nie jest chlopiec do bicia i jest to najlepsza afrykanska ekipa na mistrzostwach.
Kolumbia to nie jest super ekipa mecz z Grekami im sie udal choc byl naprawde wyjatkowo nudny.Wks odrobil strate i przechylil szale na swoja korzysc z Japonczykami.
Tutaj oczywiscie over moze spokojnie wpasc ale mysle ze WKs ugra tutaj 1ptk albo i wygra spotkanie.Narazie bezpieczna opcja reszta na live
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Japonia wygra i over 2,5 @ 3,75 Bet365
Grecja już przed rozpoczęciem turnieju była typowana przez wielu na ostatnie miejsce w tej grupie i myślę że mecz z Kolumbią pokazał że były to przewidywania zasadne. Co prawda Grecja miała ze dwie lub trzy stuprocentowe okazje na zdobycie bramki jednak wynik dobrze odzwierciedla przebieg meczu, Kolumbia miała przez cały czas kontrolę. W starciu z Japonią też nie wróżę Grekom zbyt wielu szans. Azjaci co prawda tracą sporo bramek ale Grecja ma po prostu za słaby atak aby to wykorzystać. Japonia dzisiaj powinna postawić na to co potrafią najlepiej czyli na atak i trochę postrzelać, bo koniec końców o awansie może zadecydować bilans bramek. Mecz z WKS-em może napawać optymizmem, Japonia zasłużyła tam na remis, dzisiaj wystarczy poprawić celowniki i Grecja nie powinna być dużym problemem.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej
typ - WKS
kurs - 4.0
Marathonbet
Dziś spotykają się dwie drużyny , ktore wygrały swoje pierwsze mecze. Bukmacherzy faworyzuja Kolumbijczyków ja jedna ciągle czekam na medal Afrykańskiej drużyny w MŚ cztery lata temu drogę do pierwszej czwórki Ghanie &quot;zasłonił ręką&quot; Suarez. W tym turnieju stawiam na WKS drużyna o ogromnym potencjale ,ktory nie został wykorzystany ani w Pucharze Afryki ani w MŚ. Dla Drogby to ostatnia raczej szansa na dobry wynik. Dziś będę kibicował drużynie z Afryki i oceniając grę i potencjał kurs 4.0 na WKS to jednak value.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kolumbia vs. Wybrzeże Kości Słoniowej WKS gol, 1.46 Unibet 3/10 ✅ 73&#39; Gervinho ????
Ponownie zakład na gola. Tym razem będzie to Wybrzeże Kości Słoniowej. Wygrali oni pierwsze spotkanie 2:1 przeciwko Japonii. WKS było zdecydowanie lepszą reprezentacją, przynajmniej w moim odczuciu. Szczególnie w drugiej połowie pokazali siłę. Dwa szybkie gole Bonyego i Gervinho dały upragniony sukces. Dzisiaj ponownie będą walczyć o komplet. Mają bardzo solidną kadrę. Sądzę też, że od pierwszych minut powinniśmy zobaczyć żywą legendę Wybrzeża, Didiera Drogbę. Jego wejście jakby podniosło morale zespołu w spotkaniu z Japonią. Napad bardzo mocny po stronie reprezentacji z Afryki. Kolumbia zagrała spokojnie mecz z Grecją. Gładkie 3:0, choć Grecy mieli swoje sytuacje. Wybrzeże Kości Słoniowej to znacznie silniejszy w obecnej chwili zespół niż Grecy i oni mają spore szanse na postawienie się Kolumbii. Kurs na ich gola w tym starciu jest dla mnie wystarczający do dubla. Liczę, że szybko zakład wejdzie ;)
 
kopek93 7

kopek93

Użytkownik
Kolumbia – WKS 19.06.2014 godzina: 18.00​
Co tu dużo pisać, większość chyba napisali poprzednicy.
Radzę mocno trzymać się fotela, obie drużyny zagrają bardzo ofensywnie z nastawieniem na bramki i wygraną.
Lecz nie faworyzowałbym i nie stawiał typów 1x2, jak dla mnie over na 2,5 bramek w tym meczu przy kursie 2,05 betsson jest jak najbardziej OK. Lecz ja postawie over 1,5 bramki w pierwszej połowie przy kursie 2,85 betsson.
Obydwie drużyny będą chciały już od początku wyjść na prowadzenie i myślę, że 2 brameczki w pierwszej połowie wpadną ????
Powodzenia.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Kolumbia - WKS
Typ: Wynik/BTS- Remis/TAK @4.40 expekt 1,5/10 ⛔
Jak dla mnie są to dwie bardzo mocne wyrównane ekipy. Naturalnym faworytem jest drużyna Kolumbii jednak myślę, że będzie im bardzo ciężko o zwycięstwo. Myślę, że dzisiaj zobaczymy bramkowy remis i obie drużyny będą musiały walczyć o awans w ostatnim meczu grupowym.
edit/ szkoda mi WKS bo zasłużyli na ten remis, w ogóle beznadziejne zachowanie ze strony Kolumbii jak dla mnie pod koniec meczu :p
 
Do góry Bottom