>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa D - Anglia, Włochy, Urugwaj, Kostaryka

lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Przychylam się do grona osób, którzy grają dziś pod Włochów.
Urusi muszą gonić, wczoraj w tej samej sytuacji Chorwaci nie dali rady, jak będzie dzisiaj ? Uważam, że podobnie.

Napad Suarez, Cavani to z pewnością największe zmartwienie Italii. Sam Prandelli przyznał, że drugiego tak silnego duetu nie ma na tych mistrzostwach.
Z drugiej strony trener Włochów zaznaczył, że po losowaniu fazy grupowej byliby zadowoleni, wiedząc, że w ostatnim spotkaniu wystarczy im remis do awansu.

Defensywa &quot;La Celeste&quot; ma na koncie już 4 stracone bramki w tych mistrzostwach, a w drużynie włoskiej ma kto kończyć kontrataki. Z każdą upływającą minutą będzie coraz ciężej dla Urugwajczyków. Jeśli szybko nie odpalą, mogą skończyć jak Chorwaci.

AH 0 na Włochy po kursie 1,8 jest dla mnie bardzo satysfakcjonującą opcją.

W drugim spotkaniu tej grupy gram na Anglików. Kostaryka wyjdzie przemeblowanym składem, zatem idealna szansa dla Brytyjczyków na godne pożegnanie mistrzostw. Trener Hodgson z pewnością da możliwość gry młodym piłkarzom, którzy już niedługo będą stanowili o sile pierwszej jedenastki.

Zważając na okoliczności, kursy w granicach 1,8 na to zdarzenie odbieram jako spore value. -1,5 AH pod Anglików po kursie 3 to również nie lada okazja do zagrania.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kurs na Anglię zjechał już do 1,72 w bet 365,ale po podaniu składów,gdy okazało się,że Kostaryka ma swoich najlepszych zawodników w składzie
No to już z jedną rzeczą przewidziałem, teraz jeszcze tylko żeby typ wszedł.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Granie na remis będzie dla Włochów podkładaniem głowy pod gilotynę, z drugiej strony atakowanie też może być dla nich zgubne. Mam wrażenie, że dzisiaj po raz ostatni będziemy oglądać Italię na brazylijskim mundialu. Kara za minimalizm musi w końcu przyjść. Granie na powyżej 1.5 kartki Włochów to dobra opcja, ale od siebie polecam żółtą kartkę dla Chielliniego - 3.00 /uni.bet/⛔. Na MŚ prezentuje poziom Paletty, popełnia sporo błędów i jest zagubiony na boisku. W pojedynkach z Suarezem jedynym jego atutem będzie siła i wzrost, dlatego Urugwajczyk powinien pomóc z tym &#39;żółtkiem&#39;.

Ed. Tym razem grazie, ale za zakończenie tej żenady :;/:
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Kostaryka - Anglia - Anglia over 5.5 rzutów rożnych @1.65 Unibet ✅ ~7


Angole z Włochami 9 rożnych, z Urugwajem 6 rożnych. Dzisiaj mecz o honor i szansa pokazania się dla młodszych zawodników. Angole poprowadzą grę, lubią grać skrzydłami. Dzisiaj mecz już bardziej na luzie. Linia jak najbardziej do zabicia.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja na tym Mundialu nie zagrałbym overa kartowego w żadnym spotkaniu. Twierdzicie, że będzie ostro. Wczoraj w meczu Meksyk - Chorwacja też było ostro, a były tylko trzy żółte kartki (czerwa nie liczę). Sędziowie na tych mistrzostwach dają bardzo mało kartek. Nawet jakieś kartki za pyskówki albo za symulki w polu karnym widzieliście?
Wczoraj można było łapać w Betssonie linię 4,5 po niskim kursie, ale jednak. W meczu Kostaryka - Anglia linia też się obniżyła kosztem wyższego kursu. Jak wejdzie ten over to na minimum. Wątpię żeby nagle w ostatniej kolejce sędziowie dawali więcej kartek.
Zawodnicy zawsze grają tak samo. Czy to w lidze czy na mistrzostwach. Zachowują się tak samo. Kwestia tego jak sędziowie podchodzą do kwestii pokazywania żółtych kartek.
Włochy - Urugwaj
under 3,5 żółtych kartek 1,91 Betsson ⛔
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Jak skomentujecie mecz Włochy - Urugwaj? Mi kurde nie wszedł kupon, że Urugwaj będzie miał więcej cornerów, ale jakoś mi umknął 3 rożny dla Włochów ????
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
No cóż, sędziowie gwiżdżą przeciw Europie? tak to było?

Czerwo dla Marchisio? OK, jeszcze można się zgodzić z tą decyzją, choć 80% sędziów nie dałoby tu czerwonej kartki. Ale co robi sędzia kiedy Suarez gryzie Chielliniego? Wiadomo, że widzieć tego nie mógł, ale ślady gryzienia, które Chiellini pokazywał sędziemu powinny wystarczyć żeby go wyrzucić z boiska.

Powinien dostać zawieszenie do końca mundialu albo i dłużej.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
No cóż, sędziowie gwiżdżą przeciw Europie? tak to było?
Czerwo dla Marchisio? OK, jeszcze można się zgodzić z tą decyzją, choć 80% sędziów nie dałoby tu czerwonej kartki. Ale co robi sędzia kiedy Suarez gryzie Chielliniego? Wiadomo, że widzieć tego nie mógł, ale ślady gryzienia, które Chiellini pokazywał sędziemu powinny wystarczyć żeby go wyrzucić z boiska.
Powinien dostać zawieszenie do końca mundialu albo i dłużej.
Co Ty bredzisz, zero zainteresowania piłką, chamski faul, podobnie jak wczoraj w meczu Meksyk Chorwacja.
Suarez też powinien wylecieć, ale co się odwlecze to nie uciecze
Włosi odpadli, bo byli słabi i okazali się minimalistami. Chyba, że sądzisz, że czerwo dla Suareza zmieniłoby losy i dało awans Włochom.
bez odbioru
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
nie, nie sądzę, włosi grali na remis i za to ich skarało, jeszcze gdyby to dało im nauczkę na przyszłość...ale oni nigdy się nie nauczą, taka ich mentalność.
Prandelli podał się do dymisji.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Włochy - Urugwaj
24.06.2014 18:00
...
Włochy +0.5 @ 1.497 Pinnacle (10/10) ⛔ (0:1)
Włochy wygrają grupę @ 8.430 Pinnacle (1/10) ⛔

Kostaryka - Anglia
24.06.2014 18:00
...
Over 2.5 gola @ 1.877 Pinnacle (6/10) ⛔ (0:0)
Pomijam cytowanie moich poprzednich typów w tym temacie, ale czy ktoś z Was konkretnie na tej grupie wyszedł na plus ?
Klasyfikacja końcowa jest co najmniej równie niewiarygodna jak ta z Euro 2000 z grupy A gdzie ostateczna kolejność była: 1. Portugalia 2. Rumunia 3. Anglia 4. Niemcy ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Zgadzam się,sędzia miał wszystko pod kontrolą - patrząc na to jak się gwiżdże i kartkuje na tych mistrzostwach,to takich fauli jak Marchisio było na tym turnieju naście jak nie dziesiąt i niejednokrotnie nie były nawet odgwizdywane jako faul,żółta wydaje mi się akceptowalna zwłaszcza,że zawsze można to podczepić pod &quot;uporczywe łamanie przepisów gry&quot; czyli n-ty faul,natomiast czerwona nie,chyba,że była to czerwona nie za faul,a za jakąś odzywkę.
Natomiast sytuacja z Suarezem to bez komentarza,trzeba być idiotą,żeby zrobić coś takiego trzeci raz,sędziowie mogli nie widzieć?no mogli,ale gdy widzą centymetrowe spalone i karne na Fredzie to chyba mają dobry wzrok.
I wcale nie przemawia przeze mnie rozgoryczenie, włoskiego stylu gry nie mogę oglądać,a obstawiałem Urugwaj,ale Europa jest strasznie dymana na tym turnieju i obawiam się ,że to jeszcze nie koniec.
 
V 0

vanth

Użytkownik
Pomijam cytowanie moich poprzednich typów w tym temacie, ale czy ktoś z Was konkretnie na tej grupie wyszedł na plus ? [...]
????
Swoją przygodę na tym forum zacznę tym postem ????
Scenariusz danego mundialu to jest zawsze jedna wielka niewiadoma i tak to ma miejsce również w Brazylii. Nie wystarczą tu statystyki, forma czy przewidywania analityków. Trzeba tu niestety dodać trochę wielopłaszczyznowego myślenia i analizy.
&quot;Wybicie&quot; groźnych rywali z Europy tu nie dziwi. Historia przecież mówi jasno kto wygrywa turnieje, które odbywają się w Ameryce.
Moją pomóc klimat, sędziowie, ustawiona drabinka, itd.. czy nikt tego nie widzi... ????
Hiszpania, Chorwacja, Anglia i Włochy już wypadają.
Jeszcze poza tym wszystkim takie mecze jak wczoraj Włochy-Urugwaj... dla mnie to wyglądało jakby obydwie drużyny znały końcowy wynik od początku spotkania. To było żenujące, nie do oglądania i śmierdzi na tysiące kilometrów przekrętem.
Na szczęście moje domysły i rozmysły się sprawdzają i wchodzi mi na razie typ Urugwaj (1-8 miejsce) oraz wczoraj jakimś cudem na ✅ typ na kornery, Remis lub Urugwaj -&gt; 1.55 (Betclic).
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Pomijam cytowanie moich poprzednich typów w tym temacie, ale czy ktoś z Was konkretnie na tej grupie wyszedł na plus ?
Klasyfikacja końcowa jest co najmniej równie niewiarygodna jak ta z Euro 2000 z grupy A gdzie ostateczna kolejność była: 1. Portugalia 2. Rumunia 3. Anglia 4. Niemcy ????
z tej grupy jestem na plus. Moje bety to

Urugwaj - Kostaryka / Kostaryka @ 1/10
Anglia - Wlochy / Wlochy +0.25 @ 5/10
Urugwaj - Anglia / Urugwaj (0) @ 3/10 i Urugwaj +0.5 @ 5/10
Wlochy - Kostaryka / Wlochy -1 @ 8/10
Anglia - Kostaryka / Anglia -1 5/10
Wlochy - Urugwaj / under 2.0 4/10

Co do Anglikow to nie jestem zaskoczony. Zenujaco za to zaprezentowali sie Włosi. Za to co zrobili z Kostaryka nalezalo im sie, bo mogli miec awans w kieszeni, a przeszli kolo meczu. Najlatwiej bylo polec na Kostaryce, bo o ile w pierwszym meczu z Urugwajem na +1 mielismy na nich spore value, tak w kolejnych kursy zostaly sprytnie dobrane i latwo mozna bylo sie oszukac. W sytuacji Wlochow przed meczem z Kostaryka ciezko bylo sie spodziewac tak marnej gry po nich, a kurs na -1 po 2.0x byl bardzo dobry. Mysle ze ponizej 2.0x na Wlochow bym sie zastanowil dluzej nad tym betem, widzac jednak kursy byl to dla mnie no brainer. Szkoda, bo kolega Arquisek dal dobre argumenty co do mentalnosci Wlochow. Niestety sam w to nie dowierzalem (ze umoczą w takim stylu) i oprocz dobrego kursu przewazylanwiara w ich cwaniactwo i doswiadczenie na tego typu imprezach dlatego bez zastanowienia gralem Wlochow nie wierzac, ze moga taka padake zagrac. Do tego kurs byl za dobry by nie skorzystac. Z Anglikami w sytuacji gdzie Kostaryka miala awans mozna bylo spodziewac sie rotacji i wybierajac opcje +0.5 na Kostaryke mozna bylo sie ladnie naciac w przypadku gdyby Anglicy zdobyli pierwsi gola. Wyszlo tak, ze sie nacialem na Anglii, jednak bralem glownie czynniki motywacyjne Anglikow by lekko domyc ostatnie resztki wstydu. Patrzac z perspektywy czasu i abstrahujac od wyniku to jednak tylko remis mial value w sobie. Kostaryka nie musiala cisnac, a mozna bylo zalozyc, ze Anglicy pod presja nie dadza rady i skonczy sie remisem. To tak na marginesie. Jak wspomnial kolega wyzej przydaje tu sie myslenie na wielu poziomach i dobre oszacowanie czynnikow nie tylko sportowych, ale psychologicznych i pogodowych itp pozasportowych.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To było żenujące, nie do oglądania i śmierdzi na tysiące kilometrów przekrętem.
.
Jak komuś nie wchodzą typy i podaje powód, że to spisek Fifa i ustawka to tak samo jest żenujące jak wszystkie niepowodzenia życiowe, złą sytuację materialną argumentuje się &quot;wyprzedawaniem Polski&quot; i Tuskiem. Nie odnoszę tego bezpośrednio do Ciebie bo jesteś na plus i jesteś nowym forumowiczem, ale zwalanie na spiski to bzdura bo ustawki są w świecie piłki, ale stanowią ok 1% wszystkich meczy na Świecie i dotyczą okręgówek, II ligi hiszpańskiej i włoskiej, a nie MŚ. W meczu Włochów z Urugwajem nie było nic dziwnego. Minimaliści uważali, że znowu przepchną się grając defensywnie. Pirandelli zaczął zdejmować napastników... i zostali przez Urugwaj skarceni i za tą nudną grę tych minimalistów to nawet mi tak bardzo nie przeszkadza wygłup Suareza. A już myślałem, że po tym jak Juventus odpadł w LM też przez swój minimalizm, coś się we włoskiej piłce zmieniło.
 
Do góry Bottom