>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D - Anglia, Włochy, Urugwaj, Kostaryka

K 46

karny

Użytkownik
Włosi drużyna Wielka, drużyna turniejowa, drużyna chyba na tych MŚ kompletna. Rozumiem, że Kostaryka zagrała fajny mecz ale to głównie zasługa Urugwaju, który wyglądał w tamtym meczu niczym San Marino. Po stronie Kostaryki nie ma według mnie absolutnie żadnych argumentów. Oglądaliście mecz Urugwaju z Anglią ? 75% drużyny Urusów to Suarez stąd ta niespodzianka w pierwszym meczu plus jeszcze inne czynniki jak m.in zlekceważenie przeciwnika. Ja dzisiaj nie widzę innej opcji niż wygrana Azzurich kwestią jest tylko wymiar kary.
Przeczytałem w tym wątku tyle bullshit&#39;u na temat Włochów, że nawet nie mam siły tego komentować.
Włochy @ 1.57 Bet365
Włochy i powyżej 2.5 @ 2.50 Bet365
 
masajek 14

masajek

Użytkownik
Przychylam się do wypowiedzi moich poprzedników. W temacie tego spotkania zostało napisane już sporo, ja od siebie dorzucę iż dane mi było oglądać oba spotkania pierwszej kolejki tej grupy i konfrontując postawę zespołu Włochów oraz Kostaryki stwierdzam że dzisiejszego wieczoru powinniśmy zobaczyć zdobycie pełnej puli punktowej przez reprezentantów Europy. Nie ujmując nic Kostaryce która skrzętnie wykorzystała zlekceważenie ich przez Urugwaj (w pewnych momentach aż miło mi było patrzeć na ich grę) nie sądzę jednak że w spotkaniu z tak doświadczoną drużyną jak Italia są w stanie coś ugrać. Typ na gospodarzy jest dla mnie zbyt bezpieczny więc uderzam jeszcze mocniej po całkiem przyzwoitym kursie. Powodzenia.
Drużyny zdobędą gola: Tylko Włochy @ 2.37 (bet365)
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Poważnie uważacie, że Urugwaj zlekceważył przeciwnika? ???? Przecież to są MŚ i żadna z drużyn nie znalazła się tu przypadkowo, a każdy punkt jest cenny. Bramki dla Kostaryki padły po prostu z niczego, stąd ten wynik.

Co do meczu Włochy - Kostaryka, skłaniałbym się bardziej do typu, że obie drużyny strzelą, aczkolwiek go nie postawiłem. Jak wiadomo, w przypadku Włochów obowiązuje zasada: &quot;im gorzej w sparingach, tym lepiej na turnieju&quot;, ale włoska obrona wyglądała niepewnie. Gol Luksemburgu po rzucie rożnym, błędy z Fluminense, i tak jak już pisałem wcześniej, gdyby nie Sirigu, wynik byłby zgoła inny.
Zdaniem mediów Włosi grają stylem gry nawiązującym do Hiszpanów, ale dużo bardziej oszczędnym i idealnie dopasowanym do warunków klimatycznych. &quot;TikItalia&quot;, bo tak to nazwano, ma na celu rozsądne rozgrywanie piłki, gdzie głównym maestro jest oczywiście Pirlo, każda piłka jest grana krótko, a zawodnicy nie wykonują męczących rajdów z piłką. @Defect już podał wcześniej typ na posiadanie over 57.5%, teraz unibet oferuje over 55.5% z kursem 1.50✅ na posiadanie Włochów i wydaje się to całkiem rozsądnym typem.
Do tego dołożyłem kartkę dla Daniele De Rossiego⛔, również unibet, w meczu z Anglikami grał tuż przed linią obrońców, neutralizował groźne akcje i zanotował sporą ilość przewinień, dzisiaj liczę na żółty kartonik dla niego.

Forza Ragazzi!

Ed.
W ComeOn masz Posiadanie Włochów -11 z kursem 1.71 ????
Dzięki za info, coś dołożę i tu ????

Ed.2
Następnym razem trzeba porządnie zastanowić się nad linią posiadania, bo gdyby nie wynik, mogłoby być różnie. De Rossi kartka z Urugwajem, czemu nie.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Wlochy-Kostaryka wiecej rzutow roznych 1 @1.4
I co tu napisac. Wlosi powinni miec przewage w polu, lepiej operowac pilka i na pewno sa faworytem tego meczu. Druzyna zwycieska klepnie praktycznie awans. Przed turniejem Kostaryce nikt szans nie dawal na wygrania jakiegoklwiek meczu, a tu juz kursy oscyluja wokol 1.5. Troche w tym hipokryzji. Typ na wieksza ilosc rzutow roznych dla ekipy z Polwyspu Apeninskiego wydaje mi sie rozsadny.
Poszukam jeszcze typu pobocznego pod tytulem Kostaryka nie strzeli...
Oba zespoły strzela gola ? Nie @1.72
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Włochy - Kostaryka



Włochy, wiadomo jak i Kostaryka, grają o awans. Można się spodziewać dosyć ofensywnej gry z obydwu stron, jednakże więcej spodziewam się po Włochach. W meczu z Anglią nie pokryli linii 6,5 rzutów rożnych, jednak w dzisiejszym meczu obrona będzie moim zdaniem słabsza od angielskiej, przez co własnie wybrałem tę linię over 6,5 rzutów rożnych reprezentacji Włoch po kursie @2,1 BETCLIC.⛔

Jeszcze druga rzecz. Kartka dla Daniele Rossiego. W meczu z Anglią popełnił 3 faule, przy bardzo szybkich skrzydłach i żwawej grze przeciwników. Dzisiaj liczę na skumulowanie fauli (które niejako powinno być brane pod uwagę przez sędziego w poprzednim meczu) i otrzymanie przez niego jakiejkolwiek kartki. @3 BETCLIC⛔

nie no, ogólnie dramat
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Bardzo dobrze Kostaryka !! Zafajdane leniwe makarony z tym przereklamowanym leniwym murzynem w ataku !!! Wychodza na mecz w mistrzostwach świata i podaja sobie piłke jak na treningu.... to jest skandal i takie druzyny powinny by karane dotkliwie finansowo...pomysleli że lekkim chu... przepchna się przez faze grupową a tu trzeba niestety zapieprzac bo nie ma nic za darmo !!
Albo się obudza albo Italia do domu po Hiszpanach i prawdopodobnie przy takim wyniku Anglikach
 
kopek93 7

kopek93

Użytkownik
Inna sytuacja, Urugwaj i Anglia to zupelnie inny kaliber niz Wlochy i Kostaryka...zreszta nie wiem dlaczego wszyscy caly czas mowia o masowce na Anglie gdy, zadnej masowki nie bylo i wiele osob gralo Urugwaj...
właśnie widzę jaki inny kaliber hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Tak jak wspominałem w swojej analizie, że Włosi lubią lekceważyć takie mecze...no i stało się. Przeszli zupełnie obok tego meczu, a rezultat wszystkim znamy. Moim zdaniem teraz będzie im bardzo ciężko, Urusi zmotywowani samą grą Suareza, oni mogą jedną akcją zmienić losy meczów, natomiast Włosi próbują, ale nic z tego nie ma. Z Anglią mieli szczęście i byli skuteczni, dziś już brakło szczęścia, a Kostaryka co miałą to wykorzystała.
Dobra, inteligentna i solidna gra, taktycznie też bardzo dobrze, na pewno wypompowani, ale w meczu z Anglią warto coś pograć też w ich stronę ;) @5,60 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 127

kwoko

Użytkownik
Teraz swietny bet na Anglie jest. Kursy na pewno poleca.
Presja na ich pilkarzach ogromna, sa w sytuacji must win, by choc czesciowo uniknac kompromitacji.
Kostaryka pewny awans, nawet jesli wyjdzie pierwszym skladem, to nie wierze w 100% zaangazowania. Nikt nie bedzie ryzykowal kontuzji przed meczem 1/8. Szczegolnie ze porazka (szczegolnie jedna bramka) nadal moze im dac wygrana w grupie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja uważam, że to klimat już daje o sobie znać. Na nic się zdała hala z podgrzewanym powietrzem. Być może też chcieli aż za bardzo racjonalnie rozłożyć siły na ten mundial. W każdym razie żadnego przyśpieszenia, żadnego pomysłu wrzutki w pole karne albo podanie na spalone pozycje. Kostaryka ma błysk, ma szybkość. W meczu z Urugwajem nie mam pojęcia co grać, ale Włosi cały czas są w lepszej pozycji bo wystarczy im remis.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Czy tylko ja mam wrażenie, że Włosi grali na remis, a gdy stracili kontrole nad meczem nic już nie byli w stanie zdziałać? Pierwsza połowa to parodia. Rozumiem, że mieli gorsze warunki niż w meczu Urugwaj-Anglia za to mecz rozgrywali dzień później. Tym bardziej, że po meczu z Anglikami chwalili się dobrym przygotowaniem i tym, że ich zawodników ani razu nie złapał skurcz w porównaniu do Anglików. Po dzisiejszym przedstawieniu wcale bym się nie zdziwił, że podobne obejrzymy w ostatnim meczu gdzie wystarczy, że będzie remis i Kostaryka sensacyjnie by wyszła z 1 miejsca. Urugwaj zagrał słabo z Kostaryka, ale Włosi to już totalną padake pokazali i mam nadzieje, że Urusi pokonają tych kombinatorów
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Wlosi ten mecz zlali. Wiem ze to brzmi kosmicznie ale nie ma innego wytlumaczenia...:eek: zero pressingu zaangazowania itd. Oby Urugwaj lekko wygral bo takie cos powinno zostac sportowo ukarane.
Aha, bo Urugwaj to nie zlał meczu i nie chciał wygrać na stojąco... Włosi powtórzyli DOKŁADNIE to co zrobił Urugwaj, więc nie bądź stronniczy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
sa w sytuacji must win, by choc czesciowo uniknac kompromitacji.
Żaden must win, a kompromitacja i tak juz jest - brak awansu.
Aha, bo Urugwaj to nie zlał meczu i nie chciał wygrać na stojąco... Włosi powtórzyli DOKŁADNIE to co zrobił Urugwaj, więc nie bądź stronniczy.
Ale w którym momencie jestem stronniczy ? Nie obchodzi mnie teraz Urugwaj i co zrobił Urugwaj tylko pisze o Włochach, którzy ewidentnie olali ten mecz. Rozumiałbym ten wynik, gdyby po prostu nie trafiali itd...Ale Ci goście przeszli kompletnie obok meczu. Zero pressingu zero zaangażowania. W II połowie w normalnym trybie rzuciliby się odrabiać straty a tymczasem spokojnie sobie rozgrywali piłeczkę. Mam nadzieję, że Urugwaj wygra i wyeliminuje włoskich kombinatorów.
Adamo80 - poprawione.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kostaryka i tak ma wyjebane, wychodzą z 1 miejsca. Anglia podobnie, jadą do domu z niczym. Remis najlepszym pomysłem. Kostaryka ma wtedy 7 punktów, Anglia 1. Kurs na remis największy.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Włosi przy stanie 1:0 - 80&#39; minuta grali tak jakby to oni prowadzili. Jakby to oni kontrolowali mecz. A było zupełnie inaczej. Sensacja, kompromitacja i nic więcej! Miałem wrażenie, że nie mają zapału na grę i grają bardzo ociężale. Zupełnie inne spotkanie, jakie widzieliśmy przeciwko Anglii. Podopieczni Cesarego Prandellego, który dokonywał zmian (weszli Antonio Cassano, Lorenzo Insigne i Alessio Cerci), nie mieli pomysłu jak sforsować obronę rywali. Zmiany te moim zdaniem zupełnie nic nie dały. Powinny być przeprowadzone zdecydowanie wcześniej. Puszczały im też nerwy, jak Balotellemu, który bez piłki sfaulował Diaza. Po ostatnim gwizdku sędziego w obozie Kostarykan wybuchła wielka radość, a Włosi schodzili z murawy stadionu w Recife z opuszczonymi głowami. Na Kostarykę też przyjdzie czas... W meczu z Anglią nie zdziwię się jeżeli przegrają i to wysoko. Wyspiarze będą grać na luzie, zapewne zobaczymy kilku rezerwowych graczy i węszę zwycięstwo tym razem ekipy z Europy.
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam no kto by sie przed mistrzostwami spodziewal z takiego rezultatu w tej grupie ,chcialem tylko podac jak wygladaly kwoty wystawione przez bukow w tipico przed rozpoczenie meczow grupowych a wiec ,za taka kolejnosc placono .1.Kostaryka 2 Urugwaj 100 @ druga opcja ,1 Kostaryka .2Wlochy 100@ no jak ktos taka kolejnosc pogral na wyjscie z grupy no to ladnie co...
 
kopek93 7

kopek93

Użytkownik
I co może jeszcze napiszecie, że Kostaryka po raz kolejny miała farta?
Cieszę się jak małe dziecko, że wielcy gwiazdorzy na tych MŚ dostają w tyłek od na prawdę zgranych ekip, gdzie żadne nazwisko nie błyszczy. Bramki same się nie strzelają.
Brawo Kostaryka!
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Kostaryka - Anglia
1x @ 2,05 3/10
1 @ 4,33 1/10

Z Włochami na plus, z Urugwajem na plus, wychodzi, że Anglia najsłabsza z całej stawki. Stawiałem, ze Anglia wyjdzie z grupy, ale się mocno pomyliłem co do ich gry, myślałem, że z Urugwajem wygrają i że Kostaryka wygrała fartem, po golach z dośrodkowań. Kostaryka tu wyrasta na czarnego konia. Fajnie teraz grają z Włochami, potrafili nawet Włochów poklepać czasami.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Anglikom według mnie po prostu brakowało szczęścia. Taka jest prawda, od Włochów grali lepiej, z Urugwajem powinien być remis. Według mnie i tak Kostaryka ma 1 miejsce a Anglicy będą chcieli zachować twarz i wygrają to spotkanie.
 
Do góry Bottom