>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D - Anglia, Włochy, Urugwaj, Kostaryka

buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ciekawa opcja z tymi zawodnikami ale ja osobiście poszukałem i znalazłem coś lepszego:
Zawodnik rozpocznie mecz - Jack Wilshere TAK2.75

Sorry ale granie na Lallane czy Hendersona po ok 1.40 to śmiech na sali. Jack moim zdaniem będzie w pierwszym składzie na Włochy. Nie na marne dostał 7;)
Kontuzjowany jest Chamberlain i jego na pewno nie zobaczymy z Włochami. Powinien być gotowy na Urugwaj. Drobnego urazu nabawił się Welbeck. Gdyby był zdrowy, to raczej na pewno znalazłby się w składzie na Włochy, a tak jego występ stoi pod znakiem zapytania. Kurs na to, że zagra wynosi 2,20. Pewniakami do składu (o ile nie przydarzy się komuś kontuzja) są Hart (bramka), Johnson, Jagielka, Cahill i Baines (obrona), Gerrard (pomoc, kapitan) oraz Rooney i Sturridge (atak). Obok Gerrarda powinien zagrać Henderson i on również jest raczej pewniakiem do składu. Obaj zagrali świetny sezon w Liverpoolu, rozumieją się znakomicie i to na nich stawiał w meczach towarzyskich Hodgson. Na prawej stronie zagra Lallana, który także ma udany sezon za sobą i także był tym, na którego stawiał Hodgson w meczach towarzyskich. Pozostaje jedna pozycja, czyli lewa pomoc, na której grał Welbeck, ale jego występ stoi pod znakiem zapytania. Wilshere to raczej wariant defensywny i on jest zmiennikiem defensywnych pomocników, czyli ewentualnie mógłby zagrać za Gerrarda lub Hendersona. Nie ma tu znaczenia fakt, że dostał 7 na koszulkę. Do zastąpienia Welbecka typowani są dwaj gracze: Sterling i Barkley. Kurs na to, że zagra Sterling wynosi 1,61, a Barkley aż 7,00. W meczach towarzyskich więcej czasu zagrał Barkley. Sterling z Peru zagrał 24 minuty (z ławki), z Ekwadorem 15 minuty (z ławki) po czym dostał czerwoną kartkę i nie mógł zagrać z Hondurasem. Łącznie więc zagrał 39 minut. Barkley zagrał z Peru 8 minut (z ławki), z Ekwadorem 84 minuty (od początku, asysta przy bramce), z Hondurasem 45 minut (z ławki). Ogólnie moje wrażenie jest takie, że Barkley prezentował się całkiem dobrze i po jego akcjach działo się pod bramką przeciwnika. Sterling nie miał za bardzo szans na to, że by pokazać co potrafi. Dużo wskazuje na to, że to jednak Sterling zagra z Włochami, podobno tak wynika z treningowych gierek. Hodgson chwali Sterlinga i podkreśla, że bardzo dobrze spisuje się na treningach. Sterlinga widzą też w składzie eksperci ze SkySports.
Kurs na Barkley&#39;a jest bardzo kuszący i warto to rozważyć. Do meczu zostało jeszcze trochę czasu i pewnie pojawi się jeszcze parę newsów z angielskiego obozu. Gdyby jednak Welbeck wyleczył kontuzję to trzeba polować i zdążyć przed spadkiem kursów. Wszystkie kursy pochodzą z William.Hill, ale nie wiem czy ten zakład będzie dostępny w najbliższych dniach, bo jest wystawiony do dziś do 23.00. W Bet365 były takie zakłady, ale już zdjęli.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Drobnego urazu nabawił się Welbeck. Gdyby był zdrowy, to raczej na pewno znalazłby się w składzie na Włochy, a tak jego występ stoi pod znakiem zapytania.
Rooney na zakończonej niedawno konferencji powiedział, że Danny Welbeck jest w pełni sił i będzie gotów do gry w spotkaniu przeciwko reprezentacji Włoch...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Rooney na zakończonej niedawno konferencji powiedział, że Danny Welbeck jest w pełni sił i będzie gotów do gry w spotkaniu przeciwko reprezentacji Włoch...
W takim wypadku stawiam na to, że Welbeck wyjdzie w pierwszym składzie. Czytałem tutaj, że wszystko okaże się w piątek na treningu. Ale skoro Rooney mówi, że Welbeck na pewno zagra, to ta kontuzja nie jest zbyt poważna. Wolą dmuchać na zimne. Oczywiście 100% pewności mieć nie można, ale po kursie 2,20 ja spróbuję. Postawiłem za freebeta, także jeżeli przegram to nic nie tracę.
Welbeck rozpocznie mecz z Włochami od początku ✅
Kurs: 2,20
Buk: William.Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Urugwaj - Kostaryka

W sobotni wieczór dojdzie do pierwszego starcia drużyn z Ameryki Południowej. O godzinie 21 na stadionie w Fortalezie na przeciw siebie wyjdą drużyny Urugwaju i Kostaryki.

Ekipa Uruwaju ze swoim zabójczym duetem napastników Suarez – Cavani rozpoczyna tegoroczny mundial od spotkania z najsłabszą drużyną grupy D. Oprócz tej dwójki w ich grupie znazły się również Włochy i Anglia. Wiadomo, że najcięższe mecze będą mieli Urusi przeciwko ekipom z Europy dlatego w meczu przeciwko Kostaryce muszą uzyskać jak najlepszy wynik. W grę wchodzi tylko i wyłącznie zwycięstwo, a każdy inny wynik będzie niespodzianką. W przygotowaniach do pierwszego gwizdka mundialu ekipa Urugwaju rozegrała dwa mecze towarzyskie. Pierwsze spotkanie Irlandii Północnej zakończone skromnym zwycięstwem 1:0 bo bramce Stuaniego. Druga potyczka to mecz przeciwko Słowenii zakończona zwycięstwem 2:0, a bramki zdobywali Cavani i ponownie Stuani. W obydwu meczach zabrakło Luisa Suareza, który na jednym z treningów doznał kontuzji więzadeł przez co nie będzie mógł grać w pierwszych meczach. Generalnie w przewidywanych składach na jutrzejszy mecz jest awizowany do pierwszego składu natomiast patrzę na to z przymrużeniem oka. Do czasu ukazania się oficjalnych składów nie można być niczego pewnym. Niemniej jednak ekipa „La Celeste” posiada w swoich szeregach zawodników, którzy mogą napsuć dziś krwi rywalom. Mam tu na myśli takich zawodników jak Cristian Rodriguez, Gaston Ramirez czy przede wszystki Edinson Cavani. To właśnie na napastniku PSG będzie ciążyła presja strzelania goli pod nieobecność Suareza. Jest jeszcze Diego Forlan jednak to już nie jest ten sam zawodnik co 2 lata temu. Oczywiście wciąż jest groźny jednak moim zdaniem to Cavani będzie dziś największym zagrożeniem dla ekipy Kostaryki.

Z kolei Kostaryka to kopciuszek w grupie D i prawdę mówiąc chyba będą oni dostarczycielem punktów dla pozostałych drużyn. Oczywiście to są mistrzostwa świata i tu nie ma przypadkowych ekip jednak biorąc pod uwagę wszystkie drużyny występujące w tej grupie można się chyba pokusić o stiwerdzenie, że to Kostaryka zajmie ostatnie miejsce. W ogóle jeśli zdobędą jakiś punkt to będzie nieźle. Ekipa „Los Ticos” zakwalifikowała się do finałów MŚ zajmując drugie miejsce w swojej strefie, zaraz za USA. To co rzuciło się w oczy to fakt, że Kostarykańczycy wygrali wszystkie spotkania przed własną publicznością – pięć zwycięstw i bilans bramek 13:2. Na wyjeździe nie było już tak kolorowo bo z pięciu rozegranych meczów dwa zakończyły się remisami, a pozostałe trzy porażkami. Patrząc na kadrę jaką dysponuje ekipa z Ameryki Południowej to ze świecą szukać tam znanych nazwisk. Najbardziej znani zawodnicy to bramkarz Levante, Keilor Navas oraz Joel Campbell, który na co dzień występuje w greckim Olympiakosie, który w tym roku zasłynął z bardzo ładnego gola strzelonego w LM przeciwko Manchesterowi United.

Moim zdaniem podopieczni Oscara Tabareza będą chcieli jak najlepiej wejść w mundial, tym bardziej, że kolejne dwa mecze będą dla nich o wiele trudniejsze. Tak więc ich obowiązkiem jest zdobycie kompletu punktów w spotkaniu z Kostaryką i prawdę mówiąc każdy inny wynik będzie sporym zaskoczeniem. Moje propozycje to:

Urugwaj wygra @ 1,42
Urugwaj wygra (-1) @ 2,28
Urugwaj wygra &amp; over 2,5 gola @ 2,50
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 2,08
Edinson Cavani strzeli gola @ 2,23


Unibet
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Godzina: 21:00
Spotkanie: Urugwaj - Kostaryka
Typ: Urugwaj strzeli bramkę w obydwu połowach
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zupełnie nie widzę tutaj szans dla Kostaryki na ugranie choćby remisu. Urugwaj to jest o kilka klas lepszy zespół i czarny koń tych mistrzostw świata. Ich główną siłą jest oczywiście atak. Trudno żeby było inaczej skoro ma się w składzie tak wielkie gwiazdy jak Suarez i Cavani. Suarez rozegrał niesamowity sezon w Premier League, gdzie strzelał ogromną ilość goli dla Liverpoolu. To właśnie jemu w głównej mierze Liverpool zawdzięcza tak wysokie miejsce w tabeli. Styl gry Urugwaju jest ofensywny, więc na pewno będą atakować przez cały mecz. Kostaryka to jedna ze słabszych reprezentacji na mistrzostwach świata. Ciekawie wyglądały ich mecze eliminacyjne, tzn. u siebie prawie wszystkie mecze wygrywali, jednak na obcych boiskach grali bardzo słabo. Kostaryka nie potrafiła ograć na wyjeździe takich reprezentacji jak USA, Meksyk, Honduras czy nawet Panama i Jamajka. Urugwaj co prawda na wyjazdach też nie błyszczał, ale nie ma co porównywać rywali Urugwaju z rywalami Kostaryki. Urugwaj ze swoimi gwiazdami w ataku nie powinien mieć żadnych problemów z defensywą Kostaryki. Tutaj powinno być wysokie zwycięstwo Urugwaju i strzelone co najmniej po jednym golu w obu połowach. W Pucharze Konfederacji Urugwaj pokazał się z dobrej strony, więc na mistrzostwach też trzeba się z nimi liczyć.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Grupa D to grupa, w której może zdarzyć się dosłownie wszystko... no może oprócz awansu Kostaryki. O dziwo, Anglia, chociaż co Mistrzostwa traktowana jest jako mniejszy lub większy pretendent do tytułu, obecnie uznawana jest za nadchodzące rozczarowanie, ze względu na wyjście z grupy Włoch i Urugwaju. La Celeste, jako ekipa, która tworzy monolit, ma wspaniałe żądła w postaci Suareza i Cavaniego, wspierającego napastników - mającego także spore doświadczenie - Forlana i świetnie odnajdzie się w klimacie panującym w Brazylii słusznie nazywana jest faworytem do awansu. Jednakże, czy rzeczywiście drużyna, która ostatni mecz reprezentacyjny wygrała we wrześniu 2013 roku powinna być uznawana za faworyta grupy? Ja bynajmniej nie sądzę.
Azurri to drużyna, która zarówno może odpalić, jak i zawieść oczekiwania kibiców. Mimo wszystko - dobry występ na Euro nie zamazuje obrazu, jakoby Włosi, w tej jakże trudnej grupie, mogliby być jakimkolwiek faworytem. Obudźmy się, od Euro minęły dwa lata. Kadra reprezentacji Włoch opiera się w głównej mierze na zawodnikach Juventusu. Tak samo jak w sezonie 11/12 tak i w 13/14 ekipa Bianconerich zdobyła Scudetto. Jednak mam nieodparte wrażenie, jakoby gra Juventusu nieco siadała, nie ma w niej takiego polotu jak w 2012 roku, tak, polotu, Starą Damę oglądało się świetnie 2 lata temu. Marchisio i Pirlo, fundamenty reprezentacji Italii, nie mogą pochwalić się wybitnie udanym sezonem, szczególnie Claudio Marchisio, który w lidze zagrał w zaledwie 21 spotkaniach, z kolei Pirlo, włoski wirtuoz, z pewnością nie trafił ze swoim &quot;prime&#39;m&quot; na Mistrzostwa, jak było to na Euro. Podobnie Balotelli, który w tym sezonie często zmagał się z kontuzjami, a gra czarnoskórego Włocha była często po prostu przeciętna. Nadzieja w Immobile, który zanotował świetną temporadę i jest nadzieją kibiców reprezentacji Włoch, aczkolwiek nie sądzę, aby Cesare Prandelli miał na tyle jaj, aby posadzić Super Mario. Obrona także, takie mam wrażenie, nie cechuje się takim monolitem jak w 2012 roku, dlatego czeka ich trudne zadanie z silnymi, atletycznymi napastnikami reprezentacji Anglii.
Jak już wspomniałem - obecnie nikt, nawet brytyjscy dziennikarze, nie traktują Anglii jako poważnego kandydata/faworyta do trofeum. Jednakże dla Synów Albionu jest to tylko mały handicap, gdyż nie ciąży na nich taka presja, jak zawsze. Ostatnie mecze Anglików mogą się podobać, nawet pomimo wyniku 0:0 z Hondurasem, gdzie wystąpiła dość eksperymentalna jedenastka, z Welbeckiem na skrzydle, Hendersonem w środku i Rooneyem na podwieszonym napastniku. Obecna kadra wygląda nieźle, ofensywne boki obrony, które często mogą pełnić funkcję wahadłowych skrzydłowych, solidny środek, zarówno obrony jak i pomocy (prawdopodobnie Barkley - Wilshere - Gerrard, co mnie niezmiernie cieszy). Do tego zawodnicy ofensywni, szczególnie tacy jak Sturridge czy Sterling, którzy zanotowali fantastyczny sezon w klubie. Właśnie ustawienie z Sturridge&#39;m na &quot;dziewiątce&quot; i Rooneyem na &quot;dziesiątce&quot; może jak najbardziej wypalić, gdyż efekt świetnej gry najbardziej wysuniętego zawodnika w zespole widoczny jest na Waynie Rooneyu, co udowodnił sezon 12/13 i duet z Robinem van Persiem. Ciekawi mnie para skrzydłowych, jaką wybierze Roy Hodgson. Pewniakiem, można powiedzieć, jest Adam Lallana, który był testowany w meczach z Peru i Ekwadorem, a od dwóch sezonów prezentuje się bardzo dobrze na boiskach Premier League i sukcesywnie robi progres, dlatego nie dziwi mnie zainteresowanie Liverpoolu. Na drugim skrzydle ogrywany był Welbeck, ale wydaje mi się, iż trener Anglików postawi, a przynajmniej powinien postawić, na będącego w dobrej formie Sterlinga, a tym samym zostawić sobie ewentualną opcję z ławki w postaci Welbecka.
Moim zdaniem kursy wystawione dobrze, jednak ja szukam czegoś w stronę Anglików. Uważam, iż w pewnym stopniu są niedoceniani a Włosi, po bardzo dobrym Euro, przeceniani. Wielu Włochów, którzy są fundamentem kadry narodowej, zanotowało dość słaby sezon, przez co można wnioskować, iż są w przeciętnej formie, odwrotnie Anglia, która w kadrze posiada dwóch zawodników w ofensywie z rewelacji sezonu (Sturridge i Sterling), dwa odkrycia sezonu (Barkley i Shaw) czy gracze prezentujący dobry poziom w Premier League od dwóch sezonów (Lambert i Lallana). Mecz z pewnością będzie opierał się głównie na walce, Anglicy poszukają także rewanżu za mecz na Euro 2012, gdzie przegrali po karnych - mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym, chociaż okazji do strzelenia goli nie brakowało. Szukając małej analogii - w 2010 roku w finale pomiędzy Hiszpanią a Holandią doszło do dogrywki, gdzie zwyciężyła La Furia Roja. W Brazylii doszło do rewanżu, gdzie niedoceniana przez wielu reprezentacja Oranje (w tym przeze mnie, chociaż ja osobiście uważam, iż wynik spowodowany jest niewykorzystaną sytuacją Silvy na 2:0 przed przerwą oraz fatalną grą w obronie w drugiej połowie) pokonała faworytów grupy - Hiszpanię. Tutaj sytuacja, jak już napisałem, jest dość analogiczna, jednakże traktuję to jako małą dygresję. Według mnie Anglicy zaskoczą a rozczarują właśnie Włosi, którzy drugi raz z rzędu na Mistrzostwach Świata nie wyjdą z grupy.
Anglia - Włochy 1 DNB @ 1,83 (Bet365) ⛔
Dla grających bardziej ryzykownie:
Anglia - Włochy 1 @ 2,87 (Bet365) ⛔
Oraz typ, który opieram na przeczuciu, dobrej formie i świetnym sezonie:
Daniel Sturridge over 0,5 @ 3,6 (Bet365) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 22

polasios

Użytkownik
Wszystko fajnie do analizy Anglia - Włochy, ale to:
&quot;Ostatnie mecze Anglików mogą się podobać, nawet pomimo wyniku 0:0 z Hondurasem, gdzie wystąpiła dość eksperymentalna jedenastka, z Welbeckiem na skrzydle, Hendersonem w środku i Rooneyem na podwieszonym napastniku.&quot;
Serio? To 0-0 nie mogło się nikomu podobać ;)
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Urugwaj -1 @ 1.80 Pinnacle
Dla mnie Urugwaj powinien sobie w tej grupie poradzić.Mają naprawdę bardzo dobrych
grajków jak Suarez,Cavani,Godin,Lugano,Maxi Pereira,Caceres,Rodriguez i paru innych.Urusi to niewygodny rywal,zawodnicy są zgrani,bardzo dobrze się rozumieją,grają z polotem i mają naprawdę spory potencjał.Mogą namieszać w tym turnieju.Kostaryka nie ma argumentów aby się przeciwstawić.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Urugwaj - Kostaryka
14.06.2014 21:00
Urugwaj zagra dzisiaj jeszcze bez Suareza, ale Forlan, Cavani i spółka powinni bez problemu poradzić sobie z, potencjalnie, najsłabszą drużyną tej grupy. Czysta wygrana mało opłacalna, bo mimo wszystko, Kostaryka jest trochę niedoceniana - w grupie eliminacyjnej wyprzedzili Honduras i Meksyk, ustępując jedynie Stanom Zjednoczonym.
Urugwaj -1 (AH) @ 1.793 Pinnacle (6/10) ⛔ (1:3)

Anglia - Włochy

15.06.2014 00:00
Anglicy chyba trochę niedoceniani, może przez ich wyniki na poprzednich turniejach, może przez ostatnie mecze towarzyskie, moim zdaniem, mogą o coś na tym mundialu powalczyć. Włosi, jak to oni, pewnie, grając bez rewelacji, do półfinału dociągną :smile:. Ja tu wyniku nie typuję, zwrócę jednak uwagę na miejsce, gdzie rozegrany zostanie jutrzejszy mecz. To Manaus, miasto w sercu amazońskiej dżungli. Mecz u nas o północy ale miejscowy czas to 18:00. Na tę godzinę przewidywana temperatura to 30 stopni przy wilgotności 89%. Sądzę, że może być to męczący mecz dla obu ekip. Dodatkowym utrudnieniem, zwłaszcza dla Włochów, może być kiepski stan murawy (zdjęcie z 10.06) - foto. W normalnych warunkach faworyzowałbym minimalnie Anglików ale w tym przypadku zagram na gole i nie spodziewam się ich wielu.
Under 2 (AH) @ 1.925 Pinnacle (4/10) ⛔ (1:2)
 
R 50

radeknic

Użytkownik
A mnie się podoba typ +1,5 bramki na Urugwaj po kursie 1,72 @bet365 Wydaje mnie się że to najrozsądniejszy typ na to spotkanie
 
R 14

rijusaki1337

Użytkownik
No to teraz ja dam coś od siebie. Jeśli chodzi o Urugwaj - Kostaryka to tak: spodziewam się tu bramek ze strony Urugwaju (minimum 3). Urugwaj ma super atak, pomocnicy też świetnie grają swoje, nie widzę tu powodów żeby Urugwajczycy mięli nie postrzelać sobie. Kostaryka myślę, że nie strzeli nic, bo przecież obrona Urugwaju to też nie byle kto. Jak spojrzałem na skład to ich obrona jest równie genialna co atak, ale tak samo przeliczyłem się wczoraj w meczu Chile, więc nie daje jakichś głupich zakładów Urugwaj i NO BTTS po kursie 2.0 (słabo). Postanowiłem dać coś w stronę strzelca (Cavani po kursie 2,4 można spokojnie łapać). Jednak strzelec to nie wszystko. Kostaryka nie ma za dużych szans na strzelenie, a Urugwaj postrzela zapewne więc również dajemy tak: Urugwaj -1 po kursie 1,7; Urugwaj -1,5 po kursie 2,3 no i oczywiście moja perełka, na co najbardziej liczę Urugwaj -2.0 po kursie 3,8. Poza tym wydaje mi się że pierwsze 10 minut meczu będzie spokojne a znalazłem bardzo fajną linię na rzuty z autu (Poniżej 5,5 przez pierwsze 10 minut) po kursie 1,7. Mam zamiar zagrać za większą kwotę. Chciałem na kartki też pograć, ale jest linia 3,5 a Kostaryka może się trochę &quot;motać&quot; i pofaulować więc nie ryzykuję tego.
Jeszcze jedno. Przed samym meczem zobaczę jaki jest skład i ustawienie (jeśli będzie bardzo środkowe np. 4-3-3 to jeszcze pogram under rożnych (myślę że nawet under 7,5).
Urugwaj - Kostaryka
Cavani strzeli @ 2,4 2/10j ✅
Urugwaj -1 @ 1,7 4/10j ⛔
Urugwaj -1,5 @ 2,4 2/10j ⛔
Urugwaj -2 @ 3,8 2/10j ⛔
Pierwsze 10 minut poniżej 5,5 rzutów z autu @ 1,74 8/10 ✅
Teraz Anglia - Włochy
Niech każdy mówi sobie co chce, ale ja nie widzę Anglii w tych mistrzostwach w ogóle. Moim zdaniem odpadną w fazie grupowej. Ich główną zmorą będzie tutaj temperatura. Ich organizmy nie są przyzwyczajone do takich temperatur. Klimat w którym grają na co dzień jest zupełnie inny (mniej wyczerpujący), ale to pierwsze spostrzeżenie. Druga wada to gra długimi podaniami. Włosi to mistrzowie obrony i nie wierze żeby puszczali długie podania za plecy. Jeszcze jednym problemem w tym są sędziowie którzy zbyt często odgwizdują spalone (nawet jak ich nie ma czasem - mecz Hiszpania - Holandia). Myślę, że gra będzie wyglądać następująco: Anglicy atakują, Włosi wybronią i kontra. Nie liczę tu jednak na dużą liczbę goli (0-1 0-2 wydaje mi się, ale nie mogę całkowicie wykluczyć BTTS-u dlatego nie postawie tego). Dlatego postawię na czyste zwycięstwo Włoch po ładnym kursie 2,87. Na over kartkowy jest też świetna linia bo 3,5 po kursie 1,67 (myślę, że warto łapać), ewentualnie Włosi over 1,5 @ 1,66. Wiadomo, że gra Włochów to gra nerwów, nieczysta. Myślę, że ta linia pokryje się bez problemu, ale mi to mało więc dodam sobie jeszcze że w pierwszych 10 minutach będzie kartka @ 7.0 za jakieś drobniaki. I jeszcze rożne dam powyżej 5 w pierwszej połowie, gdyż są to drużyny lubiące grać daleko, skrzydłami, więc aż grzech nie zaryzykować po kursie 2.3.
Anglia - Włochy
Włosi zwyciężą @ 2,87 2/10j ✅
Powyżej 3,5 kartki w meczy @ 1,67 5/10j ⛔
Włosi powyżej 1,5 kartki @ 1,61 5/10j ⛔
Pierwsze 10 min meczu kartka @ 7.0 0.5/10j ⛔
Powyżej 5 rożnych w 1 połowie @ 2,3 2/10j ⛔
No to byłoby tyle. Mam nadzieje że się uda :grin:
Co do Urugwaju to nie skomentuje meczu bo nie oglądałem. Jednak Włosi teraz prezentują całkiem inny styl gry niż przed laty. Nie ma już tego chamstwa na kartki, więc już wolę tego nie stawiać. Za to auty można śmiało stawiać na under 4,5-6,5 (takie były w ofertach 10 minutowych). Wszystkie weszły. Na szczęście byłem w domu i oglądałem ten mecz więc całą kwotę odrobiłem i jeszcze spory zarobek mi wyszedł :grin:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Anglia vs Włochy
remis kurs: 3,00 buk: Unibet
BTS kurs: 2,00 buk: bah ✅
Moim zdaniem będzie bardzo wyrównany mecz i pierwszy remis w tym mundialu. Wiadomo, że w grupie jest jeszcze Urugwaj i wyjście z tej grupy będzie bardzo ciężkie. Przegrana oznaczałaby konieczność pokonania Urugwaju co nie będzie proste. BTS z kolei dlatego, że jednak ekipy z takimi zawodnikami jak Rooney czy po 2 stronie Pirlo w ciągu 90 min są w stanie strzelić po tej jednej bramce. Zagrałem też czystą Anglię, ale to raczej zupełnie na wyczucie więc tego nie podaję.
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Urugwaj - Kostaryka
14.06.2014 21:00
1 1.44 WH
Mecz jednego z faworytów do zdobycia tytułu pierwszy mecz rozegra z drugą drużyną strefy CONCACAF Kostaryką. Potencjał piłkarski Urugwaju jest zdecydowanie większy, poza tym mecz odbędzie się na kontynencie Ameryki Południowej, a stadion będzie zapełniony kibicami Urugwaju. Gwiazdy pokroju Diego Godin (Atletico Madryt), Cristian Rodriguez (Atletico Madryt), Luis Suarez (Liverpool), Edison Cavani (PSG), Diego Forlan (Cerezo Osaka). powinny wystarczyć do pewnego zwycięstwa.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Urugwaj vs Kostaryka-liczba goli i wynik:powyżej 1,5/1 kurs:1,85⛔
Moim zdaniem bardzo dobra opcja na ten mecz.Urugwaj rozpoczyna mistrzostwa z teoretycznie najsłabszym rywalem,Kostaryką.W praktyce też powinno się tak okazać.Kostaryka ma w prawdzie za sobą udane eliminacje potrafili pokonać w nich USA oraz Meksyk czyli nie są jakimiś chłopcami do bicia.Jednak Urugwaj to przynajmniej półka wyżej od Meksyku czy USA.Zespół mega zdyscyplinowany taktycznie,świetnie zgrany,grający cierpliwie,zawodnicy szukający szybkiej wymiany piłki na jeden kontakt i posiadający dwie strzelby z przodu w postaci Cavaniego i Suareza.Tego drugiego dziś zabraknie ale to żaden problem.W obronie bardzo solidni z dowodzącym Godinem,który w Atletico zaliczył kapitalny sezon.Słabe strony Urugwaju?Na pewno brak &quot;10&quot; na światowym poziomie.Gaston i Lodeiro to przeciętni grajkowie.Kostaryka na pewno liczyć będzie na duet niebezpiecznych napastników Cambpell&#39;a i Ruiza.Poza tym w bramce świetny Keylor Navas.Obrona i pomoc jednak bardzo przeciętne.Tak jak wspominałem potrafili wygrać z USA i Meksykiem ale USA to zespół grający tak sztuka dla sztuki bez jakiegoś konkretnego stylu ,a Meksyk to dużo gorsza wersja Urugwaju.Kostaryka ma szansę tylko gdy Urugwaj będzie miał słaby dzień lub ich zlekceważy.Jednak tą drugą opcję można od razu wykluczyć.Tak zorganizowany i doświadczony zespół tak głupiego błędu nie popełni.Kultura gry o dwa poziomy wyżej.Urugwaj dziś moim zdaniem zdobędzie 3pkt.,a minimum dwa gole w meczu powinny spokojnie paść.
⚽Anglia vs Włochy-Gol do 27 minuty?NIE kurs:1,70✅
Dla mnie najlepsze rozwiązanie na ten mecz.Włochy ze swoją żelazną defensywą nie powinny pozwolić Anglikom na wiele,a przede wszystkim nie na zdobycie gola w pierwszych dwóch kwadransach.Anglia jednak mimo,że często z przodu nie mają pomysłu na grę to defensywę również mają solidną.Johnson-Cahil-Jagielka-Baines,wygląda to dobrze.Nie powinni pozwolić sobie na strzelenie szybkiej bramki.Pierwszy mecz,zobaczymy z pewnością w tym starciu sporo piłkarskich szachów,a o wyniku może zadecydować jeden gol.Mecz na Euro pokazał,że w tym pojedynku bramek możemy dużo nie zobaczyć.Dla mnie faworytem Włosi ale w pierwszym meczu nie zaryzykuje na postawienie na ich zwycięstwo,bo jak wiadomo oni rozkręcają się z meczu na mecz.Według mnie zakład na to,że nie zobaczymy gola do 27 minuty wygląda dobrze i kurs na to zdarzenie również całkiem niezły.
Bukmacher:STS
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dzisiaj Urugwaj rozegra pierwszy swój mecz na tegorocznych MŚ. Jak wiemy trafili oni do ciężkiej grupy w której poza dzisiejszym rywalem z Kostaryki grają również Anglia i Włosi. Mecz z Kostaryką powinien być formalnością o ile oczywiście gracze z Ameryki Południowej chcą wyjść z grupy.
Myśląc o Urugwaju od razu rzuca się na myśl zabójczy atak z Cavanim,Forlanem,Suarezem, który raczej nie zagra w tym akurat meczu. Do tego dochodzi Stuani, który był skuteczny w sparingach przed MŚ. Ale Urugwaj to nie tylko atak to także solidna linia obrony z Muslerą z bramce, Caceres,Godinem czy doświadczonym Diego Lugano w obronie.
W drużynie Kostaryki na pewno wyróżniającą się postacią jest bramkarz tej ekipy Keylor Navas. Czy będzie on w stanie zatrzymać drużynę Urugwaju? Ja w to wątpię.
Stawiam w tym meczu:
Urugwaj over 1,5 bramki po dla mnie bardzo przyzwoitym kursie 1,72
Urugwaj over 2,5 bramki 3,25 kurs kosmos ????
W meczu Anglia-Włochy póki co nic sensownego do głowy mi nie przychodzi. Jak wiadomo Włosi drużyna turniejowa i im gorsza atmosfera tym lepiej grają. Póki co myślę nad BTS. Anglicy mają kim straszyć z przodu, Włosi też myślę coś ustrzelą. Immobile,Balloteli , który jak mu coś nie odwali będzie bardzo groźni. Zgadzam się z bukami, że lekko faworyzują drużynę Włoską, która już dawno nie wygrała meczu.
BTS 2,02 dla mnie jak najbardziej do grania.
Wszystkie kursy z Unibet.
 
P 0

przemexxx

Użytkownik
Ja od siebie polecam typ: dokładnie 6 zmian w meczu. - 1,35 - bwin
Co prawda w dotychczasowych meczach 2x typ nie wszedłby. Jednak jeśli popatrzymy na te mecze może to nieco dziwić, gdyż np. trener Chorwatów przeprowadził jedynie dwie zmiany, mimo że jego zespół przegrywał. Podobnie rzecz się ma w meczu Kameruńczyków ... Jednakże najczęściej trenerzy poprzez zmiany chcą coś zmienić w obrazie meczu. Czy to w przypadku remisu gdy widzą, że jest szansa na zwycięstwo, czy w przypadku prowadzenia robią zmiany defensywne albo na podkradanie czasu a drużyna przegrywająca oczywiście robi zmiany żeby odrobić straty i zazwyczaj komplet zmian mamy wykorzystany ???? Kursy na takie zdarzenie wahają się zazwyczaj w granicach 1,35-1,5 niestety w tym akurat meczu mamy kurs - 1,35 ale w pozostałych meczach na dziś 1,4 ; 1,44 ; oraz 1,47
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Przed samym meczem zobaczę jaki jest skład i ustawienie (jeśli będzie bardzo środkowe np. 4-3-3 to jeszcze pogram under rożnych (myślę że nawet under 7,5).
Óscar Tabárez na przedmeczowej konferencji prasowej zdradził, którzy zawodnicy z urugwajskiej kadry rozpoczną od pierwszej minuty spotkanie z Kostaryką.
Urugwaj: Fernando Muslera - Maxi Pereira, Diego Lugano, Diego Godín, Martín Cáceres - Walter Gargano, Egidio Arévalo, Christian Stuani, Cristian Rodríguez - Diego Forlán, Edinson Cavani.
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
URUGWAJ - KOSTARYKA
Typ: Rzuty rożne Handicap: URUGWAJ -2
1,83
Witam,
spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie i obfite w bramki wg mnie. Ekipa Urugwaju ze swoją siła ofensywną będzie starała się szybko strzelić gola i dalej atakować, gdyż ma kim. Duet napastników Forlan &amp; Cavani (Suarez może zacząć spotkanie na ławce) na pewno będą straszyć i nękać rywala od początku do końca meczu, co może prowadzić do wielu rzutów rożnych. Druga linia z Gastonem Ramirezem czy Cristianem Rodrigezem też wygląda znakomicie, zawodnicy Ci lubią atakować skrzydłami, więc z kornerami nie powinno być najmniejszego problemu. Wątpliwe jest, aby Kostaryka rzuciła się do ataku i ciągle napastowała bramkę Muslery, raczej będą grali z kontry wyczekując swojej okazji do strzelenia bramki. Urugwaj wygrywał dwukrotnie z Kostaryką w ostatnich czterech meczach, a dwa razy padał remis.
Urugwaj: Muslera - Pereira, Godin, Lugano, Cacares - Stuani, Rios, Peres, Rodriguez - Cavani, Forlan
Kostaryka: Navas - Gamboa, Umana, Gonzalez, Diaz - Borges, Tejeda, Campbell, Ruis, Bolanos - Urena
 
Do góry Bottom