>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa D - Anglia, Włochy, Urugwaj, Kostaryka

lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
I znów idzie masóweczka na Anglię?
Przestrzegałbym przed tym w myśl zasady, iż mecz meczowi nie równy, a już parę razy te mistrzostwa pokazały niespodzianki.

Mecz właściwie ostatniej szansy dla obydwu zespołów, spodziewam się otwartej gry z obu stron bez kalkulowania.

Zapewne jedni i drudzy strzelą bramkę- każda z drużyn po stracie gola musi odpowiedzieć przynajmniej dwiema bramkami stąd pewniejszy wydaje się być tu typ na over 2,5 niż zwycięstwo Anglików.

Ja pobieram dziś ten kurs bez obaw za większą stawkę.

Typ: over 2,5, kurs 1.8, bah
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Włochy - Kostaryka
20.06.2014 18:00
Kostaryka wszystkich zaskoczyła zwycięstwem nad Urugwajem. Ci co bardziej śledzili mecze tej reprezentacji wiedzą, że w eliminacjach, zajmując drugie miejsce, ustąpili jedynie Stanom Zjednoczonym a wyprzedzili m.in Meksyk i Honduras. Jest to ekipa, z którą trzeba się liczyć, jednak teraz trafili na rywala z najwyższej półki. Włosi tracą bardzo mało bramek i zwycięstwo w tym meczu da im już praktycznie awans do kolejnej rundy. Do bramki prawdopodobnie wróci już Buffon. Spodziewam się kontrolowania gry przez podopiecznych Prandelliego i jak nadarzy się okazja strzelenia niezbędnych goli. Obrona Włoska jest jedną z najlepszych na Mundialu i to, że Anglicy kilkukrotnie ją rozpracowali, nie zmienia mojego zdania, że Kostaryka to inna półka i tym razem bramkarz Italii nie wyciągnie ani razu piłki z siatki.
Włochy -1 (AH) @ 2.050 Pinnacle (8/10) ⛔ (0:1)
Kostaryka under 0.5 (gola) @ 2.100 Pinnacle (4/10)
⛔ (0:1)
Dokładny wynik 2:0 @ 7.040 Pinnacle (1/10)
⛔ (0:1)
Masakra...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Weźcie pod uwagę fakt, że Kostaryka grała 5 obrońcami, a bez środkowej formacji Urugwaju była to genialna taktyka na mecz. Do tego Kostaryka przede wszystkim zagrażała strzałami z dystansu 20-30 metra. Anglia walczy tutaj o 3 punkty, muszą się otworzyć i wcale Urugwaju tutaj bym nie skreślał. To jest mecz o życie, zobaczymy prawdopodobnie dużo walki jak wczoraj w meczu Hiszpania - Chile. Spróbujcie na overy kartkowe bo drużyna z Urugwaju jest znana z nieobliczanego charakteru zawodników.
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Wie może ktoś , kto jest nominowany do strzelania karnych w reprezentacji Anglii ?
Sturridge czy Gerrard ? Bardzo możliwe , że będzie to dość ostry mecz ( mowa o meczu Urugwaj-Anglia oczywiście ) i biorę ewentualność na to , że może być karny.W Bet365 , na zakład , że kiedykolwiek strzeli bramkę Sturridge jest 2,5 , zaś na taki sam zakład na Gerrard&#39;a wynosi 5,0.Wszystko zależy czy znajdę jakieś potwierdzone info na temat , który ma strzelać z jedenastu metrów. ????
Edytując : W Bet365 jest też zakład , że Anglia wykorzysta rzut karny po kursie 8.0.Skuszę się na to za niewielką stawkę.
 
M 46

michalmalecki7

Użytkownik
Wie może ktoś , kto jest nominowany do strzelania karnych w reprezentacji Anglii ? Sturridge czy Gerrard ? Bardzo możliwe , że będzie to dość ostry mecz i biorę ewentualność na to , że może być karny.W Bet365 , na zakład , że kiedykolwiek strzeli bramkę Sturridge jest 2,5 , zaś na taki sam zakład na Gerrard&#39;a wynosi 5,0.Wszystko zależy czy znajdę jakieś potwierdzone info na temat , który ma strzelać z jedenastu metrów.
Jest trzech kandydatów. Gerrard, Rooney, Sturridge. Z tego co widzę to ostatni rzut karny Anglia wykonywała w listopadzie 2013 roku w meczu z Czarnogórą i tam strzelał Sturridge, mimo, iż Rooney był na boisku. Gerrard został zmieniony przed &quot;11&quot;. Więc pewności nie ma.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Anglia - Urugwaj
Typ: Rooney powyżej 1.5 celnego strzału @2.00 uni.bet 4/10 ✅
Nie ma sensu tutaj dużo pisać. Roo jest zawodnikiem na którego wszyscy liczą i który powinien wziąć ciężar gry na swoje barki. Myślę, że Anglicy zdominują ten mecz jak i środek pola, a przy cofniętej obronie Urusów łatwo będzie o strzały za pola karnego i w tym aspekcie brylować powinien właśnie Wayne, który potrafi oddawać groźne strzały. Przy takim kursie widzę duże Value i po prostu trzeba spróbować.
edit/ Suarez pokazał dzisiaj klasę, jak dla mnie ten zawodnik wspiął się już na poziom Ronaldo/Messi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Urugwaj - Anglia
W pierwszej kolejce spotkań to nie Hiszpania, o której mówi się najwięcej, zrobiła największą niespodziankę in minus ale właśnie Urugwaj, który w fatalnym stylu przegrał z Kostaryką. Nawet brak Suareza nie może być usprawiedliwieniem stylu, w jakim to zrobili. Dziś zagrają o wszystko z Anglią, która co prawda również przegrała pierwsze spotkanie ale z innym nastawieniem może podejść do spotkania, gdyż z Włochami zagrali dobre spotkanie.
W Urugwaju największą bolączką jest brak środka pola. Nie ma tam gracza, który mógłby dyrygować grą. Na mistrzostwach w RPA taką rolę pełnił cofający się Forlan ale niestety czasu się nie oszuka i to już nie jest ten sam Forlan. Brak środka = brak pomysłu na grę bo skrzydłami nie mieli ochoty grać. Cavani ustawiony na bliżej linii bocznej to nie jest dobry pomysł. Co innego Anglia, która często grała na boki do Sterlinga czy Rooneya, włączał się Baines, chętnie schodził do bocznych sektorów Welbeck. To zaowocowało aż 9 rzutami rożnymi w spotkaniu z Włochami, przy 5 Urugwaju z Kostaryką. Przy powrocie Suareza do składu spodziewam się pchania gry przede wszystkim środkiem. Zabraknie dziś jeszcze Maxi Pereiry, który idiotycznie dostał czerwoną kartkę a potrafił włączyć się do akcji ofensywnej. nglia grała dość swobodnie i szeroko i podobnej gry spodziewam się dziś, co powinno zaowocować rzutami rożnymi.
Urugwaj pokazał, że kiedy im nie idzie to potrafią być agresywni, co w meczu z Kostaryką przełożyło się na 3 żółte kartki i jedną czerwoną. Mają w składzie Suareza czy Godina, którym czasem nerwy puszczają. Dzisiaj będą grać o być albo nie być i spodziewam się dużo walki. Patrząc na skład Anglii widać, że mija czas ostro grających piłkarzy. Nie spodziewam się, by w statystyce kar indywidualnych mieli wyprzedzić Celestes.
Moje typy:
Anglia (-1) rzutów rożnych 1,75 WilliamHill ⛔
Urugwaj więcej punktów za kartki 1,75 WilliamHill ⛔
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Masóweczka na Anglię, którą rozumiem, przynajmniej ze względu na kursy. W przeciwieństwie do tej na Holandię, po ok. 1,6 na handi i wymienianiu ile hattricków padnie.
Uważam, że po kursie 2,15 czy podobnym jest to opłacalne, bo Anglicy zrobili dobre wrażenie z Włochami, zwłaszcza na początku. Jeżeli poziom Anglii z meczu z Italią zostanie zachowany- wygra.
-2 linia Urugwaju rzeczywiście nieopracowana na poziom mundialu.
-Obrona dodatkowe kłopoty po cz.k. dla Pereiry.
-Jeżeli Anglicy będą tak często walić z dystansu jak z Italią, to moim zdaniem plus dla Anglii, bo Muslera jest w gorszej dyspozycji od Sirigu- wniosek ostatniego meczu, nie samego porównania potencjału. Muslera nie jest wyciągnięty z orlika jakiegoś ofkoz.
-Urugwaj dzisiaj z dużą szansą na strzelenie gola (kurs 1,33) co jest nieopłacalne do gry podobnie jak bts 1,65 po przemyśleniu. Stroną rozgrywającą i z większą liczbą okazji powinna być strona europejska, ale jeśli mamy na kontrach Cavaniego i Suareza do broń cię być pewnym zera z tyłu. Niemniej, nie są obaj w topowej formie, a miałem po okresie sparingów oczekiwania od Cavaniego. Suarez ciągle z kontuzją lub wspomnieniem kontuzji + naprzeciw 5 kolesi z Liverpoolu.
-Mam nadzieję, że zobaczymy dzisiaj kanonadę Anglii niesamowitą i Urugwaj, który wyciągnął wnioski.
-Stąd opłaca się moim zdaniem:
1. Anglia ov 1,5 (2,05) żart ten kurs, po tym co pokazała obrona Urugwaju. ⛔
2. Anglia i ov 2,5 (3,35) ⛔ ⛔
Fantazje:
1. Anglia wygra obie połowy (7) ⛔ ⛔
1 polowa:wiecej rz.roznych : Anglia (1.88) ✅
AKO: 13,6
2. Remis i ov 2,5 (10,50) ⛔
Milenium
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Własnie tego się spodziewałem , grania na Anglię ????
Zrozumiałe to jest bowiem Urugwaj zagral fatalnie z Kostaryka a Anglia całkiem nieźle z Włochami. Dla mnie jednak łatwe zwyciestwo Anglików w dzisiejszym meczu było by zbyt proste.Nie puścimy buków z torbami grając na Anglików bo bylo by to po takim kursie zbyt proste.
Według mnie mecz o życie dla obu drużyn , zadecyduje tutaj dyspozycja dnia.Urugwaj raczej drugiego z rzędu tak fatalnego spotkania jak z Kostaryką nie rozegra.
Anglicy jak wspomniałem momentammi grali niexle z Wlochami ale czy Włosi tak naprawdę pokazali pełnie swojej mocy ??? Nie sądzę....
Jak Anglikom nie zaufam i pogram coś w strone Urugwaju, zastanawia mnie też BTS w tym spotkaniu...
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Mistrzostwa Świata 2014 gr. D
Mecz: Urugwaj - Anglia
Typ: Anglia
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betgun
O 21:00 kolejny hit mundialu. Mega ofensywny Urugwaj zagra z odmłodzoną Anglią. Mecz o wszystko, obie ekipy muszą wygrać jeżeli myślą o awansie do play off. Urugwaj wzmocniony Suarezem, którego zabrakło z Kostaryką. Patrząc na ofensywy obu zespołów można spodziewać się wielu ładnych akcji i kilku bramek. Ja jednak stawiam na Anglików którzy lepiej prezentowali się z Włochami. Urugwaj dał sobie strzelić 3 bramki Kostaryce co nie świadczy o nich dobrze. Uważam, że Sturridge, Sterling i Rooney znajdą sposób na defensywę przeciwników i wygrają spotkanie!
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Własnie tego się spodziewałem , grania na Anglię ????
Zrozumiałe to jest bowiem Urugwaj zagral fatalnie z Kostaryka a Anglia całkiem nieźle z Włochami. Dla mnie jednak łatwe zwyciestwo Anglików w dzisiejszym meczu było by zbyt proste.Nie puścimy buków z torbami grając na Anglików bo bylo by to po takim kursie zbyt proste.
To byłoby zbyt proste - dobry argument. hah W takim razie dzisiejszy mecz Chorwacji z Kamerunem również powinien był się zakończyć wynikiem pozytywnym dla Kamerunu. Przecież Kamerun w poprzednim meczu grał fatalnie, bez motywacji a Chorwacja dobrze, no i kurs na nich dość spory. Dostrzegasz analogie? Jeden krótki przykład i Twój główny argument obalony. Zresztą nie liczy się to czy to będzie łatwy czy ciężki mecz, jedyne co się liczy to 1x2 na koniec.


Według mnie mecz o życie dla obu drużyn , zadecyduje tutaj dyspozycja dnia.Urugwaj raczej drugiego z rzędu tak fatalnego spotkania jak z Kostaryką nie rozegra.
Anglicy jak wspomniałem momentammi grali niexle z Wlochami ale czy Włosi tak naprawdę pokazali pełnie swojej mocy ??? Nie sądzę....
Jak Anglikom nie zaufam i pogram coś w strone Urugwaju, zastanawia mnie też BTS w tym spotkaniu...
Urugwaj nie rozegra drugiego tak fatalnego spotkania, bo? Hiszpanie też mieli nie rozegrać drugiego fatalnego spotkania. Nie ma czegoś takiego, że jakaś drużyna musi wygrać i dlatego wygra. Gdyby tak było to nikt by nie odpadałm, a to jest niestety koronny argument w 90% uzasadnień na tym forum.
Po drugie piszesz, że Włosi nie pokazali pełni możliwości. To śmieszne... Tak, Włosi odpuścili sobie ten mecz i podeszli do niego jak do sparingu. ???? Jeżeli nawet grali słabiej (a przecież wygrali!) to tylko dlatego, że Anglia im postawiła twardy opór. Sami na pewno zagrali na maksa, a to że graczy mają lepszych od Kostaryki nie ulega wątpliwości więc teoretycznie Anglicy powinni mieć z Urugwajem dużo łatwiej.

Według soccerway w Urugwaju nie zagrają dzisiaj:
D. Lugano
M. Pereira

Forlan jest kompletnie bez formy. Jedyną szansą dla Urugwaju jest powrót Suareza. Tylko czy on w pojedynke jest w stanie kompletnie odmienić ich grę? Czy on w ogóle jest w formie? Jak dla mnie takie domysły to za mało, żeby grać w ich stronę. Po kursie większym niż 2 jak najbardziej warto grać na Anglików, bo są w dużo lepszej formie w tym momencie. W dodatku każdy z ich rezerwowych - w przeciwieństwie do tych z Urugwaju - jest w stanie coś zmienić w grze i wnieść coś na boisko.
 
brick 208

brick

Użytkownik
Anglia – Urugwaj
Typ: Ile zmian zawodników nastąpi w 2 połowie: 6 zmian zawodników
Kurs: 1.70

W dniu dzisiejszym o godzinie 21:00 na stadionie Arena Corinthians w Sao Paulo odbędzie się mecz drugiej kolejki grupy D. W tym meczu zagrają Anglia z Urugwajem. Znalazłem na ten mecz moim zdaniem bardzo ciekawy zakład wystawiony przez Bet-at-home. Mianowicie chodzi tu o ilość zmian zawodników obu drużyn w drugiej połowie. W swoich poprzednich meczach zarówno Urugwaj jak i Anglia dokonywały zmian zawodników wyłącznie w drugiej połowie. W Sao Paulo w którym odbył się dotychczas jeden mecz zmiany zawodników następowały również wyłącznie w drugiej połowie. Jak wszyscy wiemy w Brazylii panuje duża wilgotność powietrza oraz wysokie temperatury co składa się na ilość zmian jakie wykonują trenerzy. Po wczorajszym meczu Chorwacja – Kamerun Ivan Rakitić narzekał, że ciężko było oddychać. Te ciężkie warunki sprzyjają zmianą i w większości meczów które dotychczas się odbyły oglądaliśmy po trzy zmiany w drugiej połowie każdej z drużyn. Zarówno Anglia jak i Urugwaj mają długie, dobre ławki i w razie potrzeby trenerzy sięgną po zmienników. Żadna z drużyn w tym meczu nie będzie się oszczędzać. Zawodnicy będą wykończeni, będą gryźli trawę, aby ich drużyna wygrała i właśnie to przełoży się na ilość zmian w drugiej połowie. Moim zdaniem kurs 1.70 jest wielką promocją, bo nie wyobrażam sobie, aby któraś z drużyn dokonała mniej niż trzy zmiany. Przy tej pogodzie oraz sytuacji obu drużyn jest to po prostu nie możliwe.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
hugo997 ale ja Ci wcale nie bronie grać na Anglię ???? nie porównuj 1,57 na Chorwacje do 2,20 na Anglię ???? przy typie na Urugwaj nie do końca biore pod uwage argumenty czysto piłkarskie bo tak jak napisałem zagrali fatalnie z Kostaryką a Anglia nieźle z Włochami. nie zawsze jest tak że ta lepsza druzyna wygrywa.W tym przypadku liczę na forme dnia. Moj główny typ z tego spotkania to bedzie BTS ale rozważam bardziej granie win Urugwaj niz win Anglia jak wiekszosć ludzi...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jeżeli to prawda co piszesz, to myślę, że naprawde fajnym typem jest typ, który wystawił nam własnie Unibet. Rooney powyżej 1.5 celnego strzału - kurs 2.00. Mam nadzieję, że będzie często oddawał strzały, granie na jego gola po kursie 2.90 niewiem czy opłacalne, może wejdzie, może nie. Skoro piszesz, że będzie mega zmobilizowany to te 2 strzały celne powinny wejść spokojnie. Pozdrawiam
Tutaj jest artykul gdzie mozna sie dowiedziec o dodatkowym treningu strzeleckim oraz o tym, ze ponoc Rooney ma byc ustawiony bardziej na srodku niz po boku jak to mialo miejsce w meczu z Italia...
http://www.mirror.co.uk/sport/football/world-cup-2014/under-fire-wayne-rooney-given-pep-3723872
 
W 13

wnn

Użytkownik
Myślicie, że Suarez na jednej nodze zrobi jakąś różnicę? Właściwe pytanie, które należy sobie zadać to czy mecz z Kostaryką był wypadkiem przy pracy czy problem Urusów jest głębszy i podobny do Hiszpanii czy Portugalii. Urugwaj od lat gra w zasadzie żelaznym składem, Tabarez jest selekcjonerem od 8(!!) lat - czy w tej ekipie została jeszcze jakaś chemia? Ja osobiście w pierwszym spotkaniu nie widziałem dużej woli walki, brakowało jakiegoś ducha w tym zespole. Anglia też jest zagadką, zagrali jeden niezły mecz (przegrany!), a tutaj już prawie urośli do miana pewniaka do wyjścia z grupy. Przypomnę, że tuż przed mundialem nie potrafili strzelić bramki Hondurasowi. OK, zagrali przyzwoicie z Włochami, których możliwości też trudno oszacować, bo przecież nie po meczach towarzyskich gdzie zremisowali z Luksemburgiem czy dali sobie wbić 3 gole przez Fluminense.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Myślę że Suarez, mimo wielkiego prestiżowego turnieju jakim są Mistrzostwa różnie może z nim być. Już podczas meczach ligowych, z United, z City, z Arsenalem (bo tylko z Chelsea) w tym sezonie udało mu się strzelić to i z tymi z górnej półki nie strzelał.Wiadomo że United, w sezonie przespał nie co te mecze ale dalej to silna marka. Suarez, był nie co w cieniu w tych bardzo ważnych meczach dla Liverpoolu, a dzisiaj Anglicy powinni dać mu lekcje. Tutaj możemy wnioskować wiele ciekawych scenariuszy ale nie spodziewam się fajerwerków po stronie Suareza i nie sądzę żeby on coś wskórał. Tak samo jak cały Cavani, pierwszy mecz gol z karnego a coś w meczu z Kostaryką pokazał? - Nie sądzę. Sturridge zna gra na pamięć Suareza i jego gre, w Liverpoolu. Gra Anglików w pierwszym meczu z Włochami nie wyglądała źle, choć w drugiej połowie troszkę grali chaotycznie ale dziś rywal Urugwaj lekceważąc Kostarykę może okazać się strzałem w dziesiątkę i Anglicy dziś zgarniają komplet. Tak to widze. I nie obchodzi mnie to czy idzie masófffka ???? czy jak to woli, masóófki sie źle kończą, ja liczę na Anglię i wszystko się okaże na meczu ! ;)
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Anglia – Urugwaj
Typ: Ile zmian zawodników nastąpi w 2 połowie: 6 zmian zawodników
Kurs: 1.70

W dniu dzisiejszym o godzinie 21:00 na stadionie Arena Corinthians w Sao Paulo odbędzie się mecz drugiej kolejki grupy D. W tym meczu zagrają Anglia z Urugwajem. Znalazłem na ten mecz moim zdaniem bardzo ciekawy zakład wystawiony przez Bet-at-home. Mianowicie chodzi tu o ilość zmian zawodników obu drużyn w drugiej połowie. W swoich poprzednich meczach zarówno Urugwaj jak i Anglia dokonywały zmian zawodników wyłącznie w drugiej połowie. W Sao Paulo w którym odbył się dotychczas jeden mecz zmiany zawodników następowały również wyłącznie w drugiej połowie. Jak wszyscy wiemy w Brazylii panuje duża wilgotność powietrza oraz wysokie temperatury co składa się na ilość zmian jakie wykonują trenerzy. Po wczorajszym meczu Chorwacja – Kamerun Ivan Rakitić narzekał, że ciężko było oddychać. Te ciężkie warunki sprzyjają zmianą i w większości meczów które dotychczas się odbyły oglądaliśmy po trzy zmiany w drugiej połowie każdej z drużyn. Zarówno Anglia jak i Urugwaj mają długie, dobre ławki i w razie potrzeby trenerzy sięgną po zmienników. Żadna z drużyn w tym meczu nie będzie się oszczędzać. Zawodnicy będą wykończeni, będą gryźli trawę, aby ich drużyna wygrała i właśnie to przełoży się na ilość zmian w drugiej połowie. Moim zdaniem kurs 1.70 jest wielką promocją, bo nie wyobrażam sobie, aby któraś z drużyn dokonała mniej niż trzy zmiany. Przy tej pogodzie oraz sytuacji obu drużyn jest to po prostu nie możliwe.
Kolego w Sao Paulo jest 15 stopni, w Brazylii jest zima. Wczoraj grali w Manaus, czyli w Amazonii. Jest to jedyne miejsce na tych mistrzostwach, gdzie jest takie &quot;piekło&quot; dla zawodników. Dziś o zmianach spowodowanych temperaturą nie ma mowy. Ale to nie zmienia faktu, że Anglicy na pewno wykorzystają komplet zmian, ponieważ drużyny z topu mają tak mocne ławki, że żadna zmiana nie powoduje spadku jakości gry. Zarówno przy korzystnym jak i niekorzystnym wyniku Anglicy powinni zrobić 3 zmiany. Pozostaje kwestia Urugwaju, który ławkę ma słabą.
Osobiście też uważam, że będzie tu komplet, ale ze względów taktycznych, a nie wydolnościowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Anglia – Urugwaj
Typ: Ile zmian zawodników nastąpi w 2 połowie: 6 zmian zawodników
Kurs: 1.70

W dniu dzisiejszym o godzinie 21:00 na stadionie Arena Corinthians w Sao Paulo odbędzie się mecz drugiej kolejki grupy D. W tym meczu zagrają Anglia z Urugwajem. Znalazłem na ten mecz moim zdaniem bardzo ciekawy zakład wystawiony przez Bet-at-home. Mianowicie chodzi tu o ilość zmian zawodników obu drużyn w drugiej połowie. W swoich poprzednich meczach zarówno Urugwaj jak i Anglia dokonywały zmian zawodników wyłącznie w drugiej połowie. W Sao Paulo w którym odbył się dotychczas jeden mecz zmiany zawodników następowały również wyłącznie w drugiej połowie. Jak wszyscy wiemy w Brazylii panuje duża wilgotność powietrza oraz wysokie temperatury co składa się na ilość zmian jakie wykonują trenerzy. Po wczorajszym meczu Chorwacja – Kamerun Ivan Rakitić narzekał, że ciężko było oddychać. Te ciężkie warunki sprzyjają zmianą i w większości meczów które dotychczas się odbyły oglądaliśmy po trzy zmiany w drugiej połowie każdej z drużyn. Zarówno Anglia jak i Urugwaj mają długie, dobre ławki i w razie potrzeby trenerzy sięgną po zmienników. Żadna z drużyn w tym meczu nie będzie się oszczędzać. Zawodnicy będą wykończeni, będą gryźli trawę, aby ich drużyna wygrała i właśnie to przełoży się na ilość zmian w drugiej połowie. Moim zdaniem kurs 1.70 jest wielką promocją, bo nie wyobrażam sobie, aby któraś z drużyn dokonała mniej niż trzy zmiany. Przy tej pogodzie oraz sytuacji obu drużyn jest to po prostu nie możliwe.
Moim zdaniem nie ma co się ładować w to zdarzenie po takim kursie. W wypadku kontuzji któregoś z graczy w pierwszej połowie Twoja koncepcja bierze całkowicie w łeb. Nie zapominajmy, że zagra Suarez po operacji, którego to będzie pierwszy mecz. Coś może pójść nie tak jakiś faul i będzie musiał zejść. Poza tym jakiś inny gracz może być niezdolny do kontynuowania gry.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Tak jak już pisałem wcześniej popieram typy na Anglie, ale tak się zastanawiam czy zamiast zwycięstwa w dzisiejszym meczu nie lepiej postawić na awans z grupy po ciut niższym kursie 1,85? Dla Anglii jest to mecz o życie, ale nawet w przypadku remisu który może się zdarzyć będą mieli wszystko w swoich rękach przeciwko Kostaryce w ostatnim meczu. No chyba że Kostaryka ogra Włochów co już by było totalnym szaleństwem. Tak więc nawet w przypadku scenariusza pesymistycznego dla Anglii czyli np. remisu z Urugwajem i remisu Kostaryki, wygrywając ostatni mecz 2 bramkami przechodzą dalej.
Osobiście kusi mnie zagrać na Kostarykę że NIE wyjdzie z grupy po kursie 1,55 ale ostatecznie pozostanę przy typie Anglii na awans po 1,85.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Urugwaj vs Anglia-Obie strzelą?TAK kurs:1,67✅
Gram bts.Urugwaj zagrał słabo z Kostaryką z kilku względów.Raz,że zabrakło Suareza,dwa mieli słabszy dzień i trzy selekcjoner Urugwaju nie wystawił od początku żadnego z zawodników potrafiących kreować grę takich jak Lodeiro czy Gaston Ramirez.Wielu ich już skreśliło.Ja bym był ostrożny.Dziś wraca Suarez.Nie wiem w jakiej będzie formie po kontuzji ale wiem,że z nim Urugwaj to będzie całkiem inny zespół.Ile daje obecność zawodników tego pokroju dla drużyny najlepiej pokazał mecz WKS z Japonią i wejście Didiera Drogby.Z Urusami może być tak samo.Co może spowodować jeszcze obecność napastnika Liverpoolu?A no to,że Diego Forlan będzie prawdopodobnie przesunięty bardziej do tyłu i na pewno zabierze się więcej za kreowanie i dogrywanie piłek do napastników ustawionych przed nim.Oscar Tabarez to bardzo dobry trener,potrafi wyciągać wnioski.Po wejściu Lodeiro z Kostaryką trochę ich gra drgnęła,dziś myślę,że postawi też na niego od pierwszej minuty.Jest z tą kadrą bardzo długo,myślę,że będzie ich potrafił pozbierać po pierwszym niepowodzeniu.Grałbym pewnie na ich wygraną gdyby nie braki w obronie.Bezmyślny faul Pereiry i czerwona kartka,co eliminuje go z występu w dzisiejszym spotkaniu.W dodatku kontuzja Diego Lugano,który może i nie jest w tej chwili w najwyższej dyspozycji ale to jednak zawodnik który jest kapitanem tej reprezentacji,a z Diego Godinem tworzył bardzo zgrany duet środkowych obrońców.Dlatego uważam,że powinni strzelić ale o czyste konto będzie bardzo trudno.Anglia tak jak przypuszczałem uległa Włochom ale zagrali przyzwoite zawody.Ich defensywa jest solidna ale uważam,że napastnicy Urugwaju mają wszelkie atuty aby ich przynajmniej raz zaskoczyć tak jak zrobili to dwukrotnie Super Mario i spółka.Słabe zawody zagrał Baines,Cahil i Jagielka mają problemy z wprowadzaniem piłki do gry we właściwy sposób.Mankamentów gry w defensywie Anglików można się dopatrzyć,a taki kot jak Suarez powinien z tego skorzystać.Z przodu potencjał duży.Rooney,Sturridge,Sterling-oni powinni dziś nękać obronę Urugwaju.Problemem Anglików niewątpliwie jednak jest skuteczność,bo często mają problem aby wykorzystać dogodne sytuacje.W dodatku to co już wspominałem słaby selekcjoner i granie Welbeckiem na skrzydle...Dla mnie ten zespół nie ma szans dojść daleko na tej imprezie.Dziś wobec braków Urugwaju w defensywie są w stanie powalczyć o wygraną temu nie przeczę.Jednak według mnie jest za dużo ale aby grać w kierunku wygranej którejś ze stron,dlatego wybieram zakład,że obie drużyny zdobędą po przynajmniej jednej bramce.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom