>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G - Niemcy, Ghana, USA, Portugalia

W 26

wpotrzasku

Użytkownik
Wesoło tu widzę ???? Dobrze, że nie mam zupełnie czasu na śledzenie forum ostatnio bo bym się udławił ze śmiechu ???? Widzę, że wszyscy już rozmawiali z Jogim i Jurgenem, dokładnie wiedzą jakie są relacje pomiędzy nimi, zwłaszcza po mś 2006. Nic, tylko stawiać dom na remis.
klinsmann sam zlozyl rezygnacje po zajeciu 3 miejsca w 2006 roku wiec jego relacje z loewem zapewne sa przyjacielskie tak jak widac na wszytkich zdjeciach gdy loew byl jurgena asystentem.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Wesoło tu widzę ???? Dobrze, że nie mam zupełnie czasu na śledzenie forum ostatnio bo bym się udławił ze śmiechu ???? Widzę, że wszyscy już rozmawiali z Jogim i Jurgenem, dokładnie wiedzą jakie są relacje pomiędzy nimi, zwłaszcza po mś 2006. Nic, tylko stawiać dom na remis.
Kliknąć dzięki za ten konstruktywny wpis?
Nikt nie zamierza na to stawiać domu. Każdy scenariusz jest możliwy, gdybamy i gdyba cały świat, więc to nie żaden absurdalny twór tylko całkiem możliwy scenariusz. Przytaczane są różne historyczne wątki jak ten z Gijonu z 1982 roku czy Euro 2004. Wtedy też się krztusiłeś?
Najbardziej korzystny wydaje się być podział punktów. Nie wiem czy jest sens dywagować na kogo się trafi, kto jest słabszy czy mocniejszy, bo ten Mundial już pokazał, że można na takim papierkowym faworyzowaniu ostro się przejechać. Wspominana jest bojaźń przed Begią. Ale co takiego pokazują Czerwone Diabły, że trzeba przed nimi aż tak drżeć? Póki co wygrywają, ale nie przekonują, podobnie jak przypadek Argentyny czy Brazylii.
Jest to turniej i to w trudnych warunkach, więc czy aby na pewno jest sens aż tak szarpać siłami, a nie zaoszczędzić siły na kolejną fazę?
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
Kliknąć dzięki za ten konstruktywny wpis?
Nikt nie zamierza na to stawiać domu. Każdy scenariusz jest możliwy, gdybamy i gdyba cały świat, więc to nie żaden absurdalny twór tylko całkiem możliwy scenariusz. Przytaczane są różne historyczne wątki jak ten z Gijonu z 1982 roku czy Euro 2004. Wtedy też się krztusiłeś?
Najbardziej korzystny wydaje się być podział punktów. Nie wiem czy jest sens dywagować na kogo się trafi, kto jest słabszy czy mocniejszy, bo ten Mundial już pokazał, że można na takim papierkowym faworyzowaniu ostro się przejechać. Wspominana jest bojaźń przed Begią. Ale co takiego pokazują Czerwone Diabły, że trzeba przed nimi aż tak drżeć? Póki co wygrywają, ale nie przekonują, podobnie jak przypadek Argentyny czy Brazylii.
Jest to turniej i to w trudnych warunkach, więc czy aby na pewno jest sens aż tak szarpać siłami, a nie zaoszczędzić siły na kolejną fazę?
amerykanie jak sie beda chcieli postawic niemcom aby uniknac belgow to moga skonczyc turniej po 3 meczach. Jednak realnie patrzac to sily belgii i rosji sa wyrownane i zapewne niemcom jak i usa bedzie obojetne z kim zagraja w 1/8. Jedyny zly snenariusz to taki ze mecz ghany z portugalia skonczy sie remisem a niemcy beda grac 2 -3 min dluzej i strzela w ostnaich sekundach na wygrana zeby nie bylo ze ustawka hehe
po raz kolejny powtarzam ze gdyby nie fakt ze trenerami oby dowch druzyn sa przyjaciele to jezeli mialbym cos stawiac to w strone niemcow jednak w takim wypadku ide na remis i to za grubo. Szkoda ze nie dalem na betfair po kursie 4.5 bo teraz juz bym mial duzy zarobek jeszcze przed pierwszym gwizdkiem .

Bardzo ciekawa sytuacja jest w grupie niemieckiej. Trochę uprzedzam fakty, ale już nie mogę się doczekać meczu Niemcy - Stany Zjednoczone. To nie będzie mecz przyjaźni, to będzie mecz pełen podtekstów. Jest Juergen Klinsmann, współpracujący z nim Berti Vogts, z drugiej strony Jogi Loew. Klinsmann z Loewem przyjaźnią się, jeżdżą do siebie, ale na boisku będą wrogami - podkreśla.

troche gilewicz sam sobie zaprzecza. Skoro sie przyjaznia to na pewno krzywdy sobie nie zrobia.
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
Miałaby być! jakby był remis to i tak dalej by Urugwaj był na tym 1 miejscu! A pomimo tego że się znali i miało to być niby mecz przyjaźni(na remis jak to mówili), a nie było ustawki i zagrali na miarę swoich możliwości.
niewazne . tutaj stawka jest sam awans a nie miejsce w grupie a to spora roznica. Poza tym nawet dla samej brazylii awans USA jest na reke bo jak wiadomo pomimo ze ten sport u nich jest malo popularny to i tak 1/3 kibicow na tych mistrzostwach to wlasnie amerykanie. Nie musze mowic chyba co to znaczy dla brazyliskiej gospodarki. na ostatnim meczu zostal pobity rekord ogladalnosci meczu w ameryce(pobili slynne super bowl a to juz powazna sprawa).USA to narod ktory kibicuje tylko swoim jak usa odpadnie to wiadome jest ze 90 procent kibicow wyjedzie z brazylii a ogladalnosc mistrzostw w samych stanach spadnie pewnie tez minium 85 procent. Jak widac nie tylko samemu USA moze zalezec na ich awansie. Nikt nie wie czY Fifa i federacja brazyli nie bedzie naciskac by zrobili remis. Nikt tego nie wie i nikt sie nie dowie ale taki scenariusz jest calkiem mozliwy. Dodatkowego smaczku dodaje fakt ze loew i klinsmann to przyjaciele przez duze P. jEDYNE co moze pokrzyzowac plany to np prowadzenie portugali 1-0 z ghana powiedzmy do 80 min a jak wiemy wtedy wygrana niemiec z usa im krzywdy nie zrobi z drugiej strony patrzac na gre portugali i na to ze gdyby nie kicks w 5 minucie oraz nie upilnowanie goscia w osatiej minucie to portugalia by ten mecz przegrala a usa z niemcami grali by o pelna pule.Z drugiej strony jednak Ogladjac zespol ghany nie widze tak naprawde szans dla portugalii i sadze ze moga wygrac 2 bramkami a wtedy usa odpadnie przy przegranej z niemcami 1 golem. NA PINnacle kurs wzrosl z 2.7 do 2.85 a na innych bukach mamy od 2.5 do 2.6 .
na betfair najwieksze sumy sa dane wlasnie na remis, malo kto rusza zwyciestwo niemiec. Ja czesto gdy sa jakies przeslanki do ustawki sie pultam a pozniej zaluje ze nie obstawilem. Tym razem bedzie inaczej i zagram za grubo na remis. Za duzo faktow przemawia za tym by niemcy z usa sobie nawzajem krzywdy nie zrobily.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik

Portugalia Ghana

Patrząc przez pryzmat formy Portugalia nie powinna być faworytem tego meczu. Najpierw dostali gładkie 0-4, a następnie rzutem na taśmę uratowali remis w spotkaniu z USA. Lider Ronaldo zawodzi, w ofensywie posucha i nie stanowią wielkiego zagrożenia, grają dużo poniżej oczekiwań. Defensywa mało stabilna. USA jak przyspieszyło, zwłaszcza prawym skrzydłem to Portugalia nie wiedziała co się dzieje. Ghana postawiła się Niemcom i gdyby nie specyfika afrykańskich drużyn to mogli przy prowadzeniu 2-1 podwyższyć na 3-1, a nawet 4-1, ale zemściło się. Z USA przeważali, ale brakło skuteczności. Wybiegani, grają efektownie, gdyby grali jeszcze bardziej efektywnie, ale ogólnie pozostawili pozytywne wrażenie. Dla mnie kursy powinny być co najmniej wyrównane, a że nie są to dostrzegam value w stronę Ghany
Ghana 3.15
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Liczba bramek: Ghana powyżej 1,5
kurs 2.29, Betsson

Zapowiada się otwarty mecz, obie drużyny nie mają kompletnie nic do stracenia i muszą wygrać paroma bramkami żeby awansować. Zarówno Ghana jak i Portugalia straciły bardzo wiele sił w swoich poprzednich meczach (zawodnicy w końcówkach tych spotkań wyglądali jak biegacze po maratonie), dlatego będzie wiele miejsca do atakowania, szczególnie w drugiej połowie. Portugalia jest faworyzowana w tym meczu przez buki co jest trochę niezrozumiałe patrząc na formę i styl obydwu drużyn. Ja się z tego powodu cieszę i pobieram zakład, że Ghana strzeli powyżej 1,5 bramek. Portugalczycy stracili w dwóch poprzednich spotkaniach aż 6 goli (obrona wygląda dramatycznie), a do tego gra ofensywna drużyny afrykańskiej wygląda świetnie. Spodziewam się wielu bramek i wysokiego wyniku, za małą stawkę można też pograć gole Ghany powyżej 2,5 po bardzo wysokim kursie. :gool:
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
Popieram wszystkie typy na Ghanę. W ostatnich dniach mogły niepokoić nieporozumienia w sprawie pieniędzy za występ na MŚ dla piłkarzy, że jeszcze ich nie otrzymali i są z tego powodu coraz bardziej niecierpliwi. Krążyły nawet plotki, że zawodnicy mogą nie wyjść na mecz... chyba bzdury, ale coś na rzeczy było. Jednak wczoraj sam prezydent Ghany zainteresował się sprawą i osobiście wysłał samolot z 3 mln $ w gotówce. Motywacji chyba nie zabraknie. Portugalia ostatni mecz grała w bardzo ciężkich warunkach w Manaus, co wiadomo jak wpływa na formę piłkarzy w kolejnych meczach. Jest w totalnej rozsypce, z wieloma kontuzjami, Ronaldo widać, że nie jest w pełni sił. Do tego na boisku często okazuje frustrację i bezradność z powodu złych zagrań kolegów. Praktycznie zerowe szanse na awans, wygląda na to, że wylecą z turnieju z hukiem i 1 punktem na koncie, cudem zdobytym w ostatnich sekundach meczu z USA. Ghana nie ma prawa tego zaprzepaścić. Nawet jeśli Niemcy z USA zagrają na remis (w co ja osobiście akurat nie wierzę), to Ghana swój mecz ma obowiązek wygrać. Ciągle wiszą piękne kursy 3,40. ????
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Portugalia - Ghana
Nie jest to już taka perełka jak wcześniejsze gdzie mieliśmy linie 14.5 oraz wyższe kursy a nawet 11.5. Nie zmienia to jednak faktu, że bet statystycznie wydaje się być pewny. Przeczucie zresztą mówi tak samo.
Portugalia w swoim pierwszym spotkaniu z Niemcami miała 9 celnych strzałów, tak samo jak Niemcy czyli razem 18. W drugim spotkaniu Portugalia ponownie 9 a USA zdołało oddać 10 celnych strzałów na bramkę Portugalii, łącznie 19.
Ghana w swoim pierwszym spotkaniu oddała 8 celnych strzałów a USA 7, łącznie 15. W drugim spotkania Ghana 10 a Niemcy 6 czyli 16.
Jutro spodziewam się otwartego spotkania, bo i jedna i druga drużyna ma jeszcze o co grać. Trzeci mecz grupowy jest często tym gdzie drużyny pozwalają sobie na najwięcej, bo jest to walka o przetrwanie.

Powyżej 15,5 celnych strzałów na bramkę @ 1.50 Unibet ✅
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Dobrze piszesz Ajax, też to już wcześniej upatrzyłem, do tego bardzo fajny bet u tego samego buka na liczbę fauli w meczu Algieria - Rosja. Algieria gra bardzo ostro i prowokuje również inne drużyny do takiej gry, bo kto gra z Algierią fauluje częściej niż z innymi drużynami, linia 26,5 powinna zostać w tak ważnym meczu spokojnie przekroczona. Unib. również miał dobry zakład na over 5,5 zmiany w meczu z wysokimi limitami wygranej, ale niestety w czasie trwania drugiej kolejki Mistrzostw zniknął i już się więcej nie pojawia, a szkoda. W B365 warta uwagi jest linia na under kartek. Na początku były bardziej atrakcyjne bo 3,5 4,5 lub 4 w azjanie, teraz można trafić 3 w azjanie i taką też upatrzyłem w meczu USA - Niemcy po kursie 1,57.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Niemcy - USA
Wynik jest już znany, nikt nie chce wylecieć z turnieju. Trener Niemców powiedział na konferencji, że grają o zwycięstwo, ale niby co miał powiedzieć? Że już się dogadał z Klinsmanem? Pokuszę się o dokładny wynik 0-0, lub dla picu1-1. Na 0-0 jest kurs 10, a na 1-1 5,5. Polecam
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Kto pograł wcześniej kartki u betsafe złapał 1,58 za under 3,5 ;)
Teraz jest 1,21 ????
Za underem kartek przemawia wszystko, oba zespoły grają bardzo czysto na tych mistrzostwach, sędzia spotkania ma niską średnią kartek, ok. 3,40 na mecz. Sedziował on już dwa mecze tych Mistrzostw gdzie dwa razy zagwizdał undery kartkowe, obie drużyny niwmalże pewne awansu, nie będzie forsowania tempa i nie uprzejmości z obu stron.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W ostatnich dniach mogły niepokoić nieporozumienia w sprawie pieniędzy za występ na MŚ dla piłkarzy, że jeszcze ich nie otrzymali i są z tego powodu coraz bardziej niecierpliwi.
Z ta Ghaną to sa odwieczne problemy z kasa na mundialu. W 2006 roku było to samo. Wiecznie się sprzeczają z władzami...Szkoda, bo piłkarzy maja naprawdę fajnych i gdyby ta federacja organizacyjnie była ogarnięta to coś by z tego mogło być...
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Na pewno wynik Niemcy - USA będzie ściśle uzależniony od wyniku Ghana - Portugalia,jeśli Ghana powiedzmy już do przerwy będzie prowadzić 2:0,wówczas możliwa jest opcja,że np Niemcy będą prowadzić,a w 88 minucie ambitni Amerykanie &quot;niespodziewanie&quot; wyrównają i ekspert Engel w studiu będzie przekonywał ,że przecież nikt by tego nie wyreżyserował - tak jak remisu Szwecji kiedyś,ewentualnie Portugalia będzie wygrywać,lub będzie 0:0, wówczas Niemcy wygrywają 1:0 - i mówią &quot;widzicie -graliśmy fair&quot;.
Opcji,że Niemcy eliminują USA dając tym samym szanse Ghanie lub co gorsza Portugalii nie widzę.
Z tym,że co wymyślą Ghana i Portugalia - ciężko powiedzieć,więc remis Niemiec nie jest taki pewny - to,że będzie trzymana ręka na pulsie - bez dwóch zdań jest.
E: Tak mi przyszło do głowy - w Ghanie to zamieszanie z kasą - zresztą drużyny z Afryki zawsze bardziej łase kasę niż na cokolwiek innego,co mogliby wykombinować wiedząc,że awans jest bardzo iluzoryczny?
Łamańca z kursem ponad 20?
I czemu kurs na remis Niemiec początkowo spadając do 2,4 i urealniając go,teraz wzrósł do ok 3,3,czy to tylko &quot;Janusze z stsów&quot; grają na Niemców?
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Portugalia - Ghana
26.06.2014 18:00
Obie drużyny zachowały szansę na awans i tylko wygrana (w przypadku Portugalii wysoka) daje im kolejną rundę. Ghana meczem z Niemcami przekonała mnie, że jest najbardziej poukładaną drużyną z Afryki. Ich mecz z USA, trochę nieszczęśliwie przegrany, również był bardzo dobry w ich wykonaniu. Nie wnikam w to, czy Niemcy zagrają z Amerykanami na remis czy nie, bo tu podopieczni zarówno Bento jak i Kwesi Appiah&#39;a i tak zagrają o pełną pulę, najwyżej dla godnego pożegnania się z Mundialem. Portugalia nic nie pokazała na tym turnieju. Wysoka porażka z Niemcami, szczęśliwy remis z USA i teraz zagra bez kilku piłkarzy. Fábio Coentrão, Hugo Almeida nie zagrają na pewno, André Almeida i Hélder Postiga możliwe że również nie (kontuzje). Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za Ghaną jest fakt, że Portugalczycy z Amerykanami poprzedni mecz grali w gorącym Manaus. Nie zdziwiłbym się również, że frustracja najlepszego piłkarza świata, że nie liczy się w walce o króla strzelców dodatkowo go zdemotywuje i zagra słaby mecz.
Ghana 0.0 (DNB) @ 2.530 Pinnacle (8/10) ⛔ (2:1)
Ghana + Over 2.5 gola @ 4.250 Bwin (3/10)
⛔ (2:1)
Ghana -1 gol (AH) @ 6.430 Pinnacle (2/10)
⛔ (2:1)
Gdzie się podziała Ghana, która grała z Niemcami...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
E: Tak mi przyszło do głowy - w Ghanie to zamieszanie z kasą - zresztą drużyny z Afryki zawsze bardziej łase kasę niż na cokolwiek innego,co mogliby wykombinować wiedząc,że awans jest bardzo iluzoryczny? Łamańca z kursem ponad 20?
I coś w tym może być...Sam mam pograną Ghanę, ale idzie taka masówka, że mam obiekcje czy to się dobrze skończy...Swoja droga kurs dalej w okolicach 3ki kiedy powinien być w zasadzie równy...choć z tymi iluzorycznymi szansami to bym nie przesadzał, bo naprawde nie wiadomo co się dziś wydarzy w spotkaniu Niemiec z USA.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Niemcy-USA z daleka pachnie ustawką i trudno się nie zgodzić dochodzi do tego niezła gra Amerykanów na tych mistrzostwach remis z Portugalią nie wziął się z niczego.Myślę że obie ekipy zagrają dzisiaj jednak tak żeby mnie zrobić sobie krzywdy tak na boisku jak i w tabeli i najprostszym rozwiązaniem na ten mecz jest uderzenie w remis 3.190 Pinnacle ⛔
Zagram także na Amerykanów bo to im powinno bardziej zależeć także powinni trzymać wynik na styku USA +1.5 handicap 1.492 ✅
W drugim spotkaniu tej grupy widzi mi się fajny ofensywny mecz oba zespoły muszą postawić wszystko na jedną kartę co będzie obfitowało w dużo akcji strzałów.Ghana już pokazała na co ich stać,mam nadzieję że Portugalia swoje dołoży a ja stawiam over 2.5 1.584 Pinnacle ✅
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
I coś w tym może być...Sam mam pograną Ghanę, ale idzie taka masówka, że mam obiekcje czy to się dobrze skończy...Swoja droga kurs dalej w okolicach 3ki kiedy powinien być w zasadzie równy...choć z tymi iluzorycznymi szansami to bym nie przesadzał, bo naprawde nie wiadomo co się dziś wydarzy w spotkaniu Niemiec z USA.
Na bet.fair rozkład środków między remis a wygraną Niemiec w zasadzie równy,USA obstawiane w zasadzie marginalnie.
Zauważ, na obecność braci w kadrach Niemiec i Ghany.I jeśli cokolwiek się w kadrze Niemiec wydarzyło,Ghana już o tym wie.Nie sądzę,żeby każdy z kadry Niemiec dostał maila z wytycznymi co ma robić , wystarczy,że ktoś z działaczy spotkał się z kapitanem i podczas rozmowy rzucił &quot;ktośtam z FIFA byłby zadowolony gdyby USA awansowało&quot; lub &quot;dobrze byłoby gdyby USA weszło&quot; itp itd.
Nie mówię,że tak było,ale jeśli tak było Ghana już o tym wie.
 
bet-master 74

bet-master

Użytkownik
Mecz: USA - Niemcy
Typ
: USA (1X2)
Kurs: 10.50
Stawka: 1/10
Bukmacher
: Marathonbet Wiele mówi się o tym, że remis daje awans obydwu drużynom i właśnie taki wynik jest typowany przez wiele osób. Ja jednak doszukując się spiskowych teorii znalazłem inną, ciekawszą opcję - zwycięstwo Amerykanów, które może się okazać bardziej korzystne dla obydwu tych drużyn niż remis.
Zacznijmy od reprezentacji USA, która musi dziś przynajmniej zremisować, żeby być pewna awansu, nie oglądając się na wynik meczu Ghana - Portugalia. Dla Amerykanów celem minimum jest wyjście z grupy, a ćwierćfinał byłby dla nich dużym osiągnięciem, dlatego korzystniejsze jest dla nich zajęcie 1. miejsca w grupie i trafienie w 1/8 finału prawdopodobnie na Algierię z którą byliby faworytami, niż na Belgię, która byłaby dla nich znacznie trudniejszym rywalem.
Niemcy mają bardzo dobry bilans bramkowy, dlatego przy minimalnej porażce z USA, wyeliminować ich może jedynie wysokie zwycięstwo Ghany nad Portugalią różnicą co najmniej 4 bramek lub Portugalii nad Ghaną różnicą minimum 7 goli, co graniczyłoby z cudem. Dla Niemców celem na tym turnieju jest wywalczenie mistrzostwa świata, a zajmując 2. miejsce w grupie będą mieli znacznie łatwiejszą drogę do finału. W 1/8 trafili by co prawda na trudniejszego rywala niż Algieria czy Rosja - reprezentację Belgii, która mimo wielu znanych nazwisk nie jest jednak żadną potęgą i nie zachwyca na tym turnieju. Później ich rywalem byłaby prawdopodobnie przeciętnie grająca Argentyna, a w półfinale Holandia lub Meksyk. W przypadku zajęcia 1. miejsca musieliby zmierzyć się kolejno z Algierią lub Rosją, później z rewelacyjną Francją, a w półfinale z gospodarzami i głównymi faworytami turnieju - reprezentacją Brazylii. Tak więc, gdyby Niemcy nie przegrali dziś z USA, po jednej stronie drabinki turniejowej znalazłyby się 3 najsilniejsze w mojej opinii drużyny na tym turnieju (Niemcy, Brazylia i Francja), czego nasi zachodni sąsiedzi woleliby uniknąć.
Typ oczywiście gram za niewielką stawkę, raczej dla zabawy, aczkolwiek historia pokazuje, że rożne dziwne rzeczy na wielkich turniejach się zdarzały, więc zwycięstwo USA w dzisiejszym meczu wydaje się całkiem realne.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Wszystkie niemieckie gazety zachęcają ekipę Loewa do zajęcia pierwszego miejsca. Sam trener i piłkarze też chcą wygrać grupę. &quot;Bild&quot; zrobił ankietę, która droga jest dla Niemców lepsza - z pierwszego, czy drugiego miejsca. Około 80% głosujących wskazało na miejsce pierwsze.
Nie wierzę, żeby Niemcy aż tak kręcili i dali się pokonać te 1:0 Amerykanom. Niemożliwe. Stawiam, że ekipa Loewa zagra po prostu swoją piłkę i pokona USA. Są zdecydowani lepsi, mają większy potencjał i za sobą udany początek turnieju (4:0 nawet ze słabą Portugalią to jest coś, a show, które stworzyli z rozgrywającą chyba najlepszy mecz w swojej historii Ghaną zrobiło wielkie wrażenie).
Stawiam Niemcy nawet z handicapem. Układu nie będzie. Wygrają umiejętności i klasa piłkarska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Scenariusz może być taki, że USA - Rosja zagrają w 1/8 finału, a to będzie bardzo piorunujący mecz z wieloma podtekstami politycznymi. Na pewno FIFA zacierała by ręce na taki mecz, jak i cały świat zafascynowany byłby takim meczem. Ja już wcześniej pisałem, że na USA (kurs ponad 10) to ogromne value. Do kombinacji polecam Rosja + USA.
 
Do góry Bottom