>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G - Niemcy, Ghana, USA, Portugalia

jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Obie ekipy czekaja dwa pozostale mecze z Niemcami i Portugalia wiec dzisiejszy przeciwnik dla obu jest teoretycznie najslabszy i liczac na awans do TOP 16 trzeba wygrac dzisiejszy mecz. Obie ekipy zapewne beda grac o 3 pkt.
Być może sam skorzystam z typu na rzuty rożne, ale przed chwilą oglądałem Nigerię z Iranem, gdzie każdą z tych drużyn także czekają pojedynki z silniejszymi rywalami i dzisiejszy mecz też trzeba było wygrać. Wynik? 0:0.
Gwoli ścisłości, kornerów 9.
 
molofek 3

molofek

Użytkownik
Ghana vs USA
Under 3.5 Kartki @ 1,83✅
Moim zdaniem bardzo prawdopodobny typ, warty gry po tym kursie. W całym turnieju jak na razie mało kartek. Wszyscy zawodnicy jeżeli chcą wyjść z grupy w dzisiejszym meczu muszą uważać żeby nie wykluczyć się przed ważnymi meczami z Niemcami i Portugalią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Na zakończenie dzisiejszego dnia, znów atakuję w stronę Afryki. Mecz Ghana - USA zapowiada się bardzo interesująco. Wydaje się, że to starcie zdecyduje, kto będzie bił się z Portugalią o drugie miejsce w grupie. Ja stawiam na Ghanę.
Od lat mówi się, że czas Afrykańskich ekip nadchodzi, lecz zawsze te drużyny zawodzą. Jedynym wyjątkiem jest Ghana, która stosunkowo najlepiej sobie radzi w wielkich imprezach. Można tę drużynę nazwać najbardziej &quot;Europejską&quot; w Afryce. Najlepsze przygotowanie taktyczne w Afryce, przy dobrym przygotowaniu fizycznym i kilku kreatywnych zawodników daje duże możliwości. Przede wszystkim Kevin-Prince Boateng, niezwykle widowiskowy i dynamiczny ofensywny pomocnik, ze świetnym strzałem z dystansu i umiejętnością dryblingu. To jest właśnie typ zawodnika, który wygrywa mecze. Ponadto z przodu Asamoah Gyan, który jestem przekonany zepsuł sobie kariere wybierając grę na Bliskim Wschodzie, ale umiejętności nie można mu odmówić. Do tego błyskotliwi bracia Ayew, przede wszystkim Andre, najlepszy gracz Marsylii (obok Valbueny) w tym sezonie. Jest też kim bronić, Michael Essien i Sulley Muntari zadmają o środek pola, bokami zaopiekują się Kwadwo Asamoah i Samuel Inkoom.
Amerykanie prawde mówiąc przysłali chyba słabszą ekipę niż w 2010 czy 2006 roku. Gwiazdy tej ekipy z Clintem Dempseyem i Michaelem Bradleyem wyblakły, obaj wrócili do gry w Ameryce Północnej. Wydaje mi się, że jedynym graczem na topowym poziomie jest bramkarz Tim Howard, dobrą robotę szkoleniowo robi tam Jurgen Klinsmann, ale jakoś nie wydaje mi się żeby z tym składem powalczyli w mocno obsadzonej grupie G.
Dzisiaj widzę duże value w kursie po stronie Ghany i gram na ich zwycięstwo.
Ghana - USA 1 @2,35
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Oglądałem ostatni sparing Ghany przeciwko Korei Południowej - ze świetnej strony pokazał się Jordan Ayew, który wszedł z ławki za kontuzjowanego Warisa, szykuje się wyrównany mecz, aczkolwiek myślę że z szansami na kilka bramek, dlatego spróbuję szczęścia i pogram sobie na bramkę wyżej wspomnianego, ponadto popieram bardzo typy na overy rożnych w tym meczu i żeby się nie powtarzać dorzucę jeszcze świetny moim zdaniem typ z bet365 na rożne w pierwszej połowie:
Ghana - USA

Typ: Jordan Ayew strzeli Kurs: 3,75 Bet365 ⛔
Typ: over 4 rzuty rożne w pierwszej połowie (azjan) Kurs: 1,75
Wynik: 4, chociaż powinno być 5 ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Usa - Ghana 1 @ 3,10 Unibet✅

Jak dla mnie to USA z Klinsmannem wygrają ten mecz, Ghana może i bardziej poukładany zespół od innych afrykańskich, ale mimo wszystko taktycznie to nie ta liga. Niemiecki szkoleniowiec dobrze wie jak ustawić zespół, jest to dobry taktyk..Może obrona USA nie jest żelazna, ale potrafią stanowić kolektyw, w Ghanie nie zobaczymy od pierwszy minut Boatenga i Essiena. Portugalia słaba, Jurgen dobrze o tym wie, więc zrobią wszystko by wygrać. Wyniki ostatnimi czasem dobre, jest nadzieją, morale dość wysokie..po takim kursie warto!
 
defect 65

defect

Użytkownik
Całkowicie się zgadzam z tym co napsiał Daniel-7. Ghana ma wszystkie piłkarskie argumenty po swojej stronie. Jest to bardzo młoda drużyna, żądna sukcesu. Zawodnicy grający w czołowych europejskich ligach. Piłkarze z Afryki powinni poczuć, że mają szanse na awans po tak wysokiej porażce Portugalii i zrobić wszystko by wykorzystać swoją szansę. Z drugiej strony mamy wciąż rozwijającą się ekipę USA. W moim odczucie tej drużynie brakuje lidera z prawdziwego zdarzenia, który pociągnąłby tą drużynę do sukcesów. Klinsmann robi świetną robotę z tą ekipą, ale po prostu brakuje mu indywidualności. Ja dzisiaj idę w trochę bardziej ryzykowny typ i gram :
Ghana wygra 2 lub 1 bramką @3 uni.bet ⛔
Mecz zapowiada się dość wyrównany i nie sądzę, abyśmy byli świadkami jakiegoś pogromu. Jest to pierwsze spotkanie tych drużyn w grupie i obie powinny zagrać na dość zachowawczo. Patrząc na mecze Ghany naprawdę rzadko zdarza im się wygrywać większą ilością bramek. Jestem przekonany, że obejrzymy dziś wyrównane widowisko, a o zwycięstwie prawdopodobnie zadecyduje 1 bramka.
edit/ dobry ciekawy mecz, szkoda ghany bo prowadziła grę, ale jednak świetna taktyka USA zrobiła swoje. Nie dziwne, że amerykanie tak bardzo ufają Klinsmann&#39;owi.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Ghana - USA
17.06.2014 00:00
Mało czasu na analizę bo mecz już za chwilę więc w skrócie. Afrykańskie drużyny zawodzą jak zresztą od zawsze, mimo wielu wybitnych piłkarzy w ich szeregach. Turnieje takie jak te pokazują, że ważniejszy jest kolektyw, zgranie aniżeli kilka &quot;gwiazd&quot; grających razem z dość przeciętną resztą zespołu. Doświadczenie trenera Amerykanów oraz zachęcające kursy skłoniły mnie to pójścia w tę stronę.
USA 0.0 (DNB) @ 2.150 Pinnacle (5/10) ✅ (1:2)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
USA vs Niemcy / Niemcy wygraja + USA va Portugalia / Portugalia wygra @ 2,31 [Betsafe]
____________

USA wczoraj stracila Altidora a mogla tez i Dempseya...kilku zawodnikow juz w pierwszej polowie lapalo sie za hamstring wiec mysle, ze to nie jest przypadek, ze Altidor wlasnie te miesnie zerwal. Mam wrazenie, ze Amerykance zostali zle przygotowani do tego turnieju, sa przepracowani i dlatego lapia kontuzje bo ich miesnie nie sa w stanie zniesc takiego obciazenia. Zawodnicy z Ghany nie mieli takich problemow, a obie ekipy miely takie same warunki do gry. USA ma slaba lawke i brak Altidora jest duzym oslabieniem. WIdac to bylo po zmienia gdy na boisko wszedl Johannsson ktory praktycznie niczym sie nie wyroznil. Amerykanie przegrywali praktycznie kazdy pojedynek szybkosciowy. Jedyne na plus mozna im zaliczyc gre w obronie (tutaj jak znajde ten obrazek to wrzuce, gdzie wszyscy zawodnicy USA byli przed swoim polem karnym i bronili sie) oraz fakt, ze szczwany lisek Klinsman kazal swoim graczom grac na czas jak sie tylko da. Przeciaganie gry przez Howarda przy kazdym wybiciu pilki, badz przy autach byl tak oczywiste, ze za kazdym razem operator kamery mogl skupic swoja uwage na lawce rezerwowych badz pokazywac kibicow (rowniez dlatego sedzia doliczyl 5 minut choc wiadomo, jak to jest z doliczonym czasem gry, lepiej grac w jednym tepie przez 45 minut niz z przerwami i potem miec dodatkowe kilka w ktorych i tak przeciwnik bedzie gral na czas). Wygrana USA zrzucam na Ghanijczykow ktorzy taktycznie rozegrali ten mecz bardzo slabo - nie mowiac juz o technicznych bledach, glupich decyzjach o strzalach z nieprzygotowanych pozycji, brak precyzji, brak koncepcji, pchanie sie przez srodek, gdzie Amerykance byli zageszczeni, zamiast graniem po bokach itd. Procz tego w meczu z Ghana pomimo wygranej USA nic nie pokazali, mieli dwie okazje do strzelenia gola i je wykorzystali. Jedyne co sie martwie, to to, ze Niemcy w ostatniej kolejce moga juz grac o pietruszke, ale lawke tez maja silna wiec moze dadza ogorkom z USA rade. Mysle, ze USA juz nic w tym turnieju nie ugra.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Hehe fakt. Z tel w pracy i taki błąd hehe. Warto na USA będzie pograć.
tyle, że USA nie pokazało nic specjalnego z Ghaną. Jankesi mogą zawdzięczać wygraną tym, że celowniki Ghany były mocno rozregulowane, bo tyle co marnowali to głowa boli. USA wyszły te dwie akcje perfekcyjnie, a tak to obrona przez podwójną gardę. Portugalia na tle Niemców wypadła bardzo blado. USA pewnie znowu się mocno wycofa, zobaczymy co tym razem zaprezentuje Portugalia w ofensywie, bo rywal łatwiejszy, więc może drugi raz już tak fatalnie nie zagrają. Szkoda, że nie grają tak jak napisałeś przez pomyłkę z Ghaną, bo mimo, iż przegrali, to sprawiali wrażenie lepszych, ale brakło wykończenia, a czy USA znowu uda się być tak skutecznym, by wykorzystać swoje nieliczne szanse- no chyba, że Portugalia znowu zagra na maxa beznadziejnie i Jankesi nie będą musieli grać aż tak defensywnie.
Sporo gdybania z mojej strony, więc jak dla mnie ciężki mecz do typowania. Zdarzyć może się wszystko i nie będzie to większym zaskoczeniem, przynajmniej dla mnie.
 
R 46

rozga

Użytkownik
Portugalia-USA.Sytuacja w grupie jest taka,że jeśli Amerykanie ten mecz choć zremisują,to właściwie wychodzą z grupy.Klinsmann wie,że potencjał jego drużyny jest ograniczony,dlatego bazuje na twardej obronie i kontratakach.Portugalia by myśleć o awansie,ten mecz musi wygrać,więc USA zaprezentuje pewnie futbol jak z Ghaną.Zadanie będą mieli ułatwione,bo nie zagra Almeida,Pepe,Coentrao.Atak Portugalii wobec słabszej dyspozycji Ronaldo wygląda słabo.Po stronie Amerykanów zaś odczuwalny będzie brak Altidore&#39;a w ataku.
USA-Portugalia X kurs 3,7 Bet365
Usa-Portugalia poniżej 2,5 kurs 1,95
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
W najbliższym meczu Portugalii z Ghana nie zagraja: Pepe
Czyli duze wzmocnienie Portugalii ????
Widzieliscie jak kursy poszly w gore na Portugalczykow? Pewnie z powodu, ze Ronaldo nie zagra badz jest niepewny. Moim zdaniem wszystko uklada sie swietnie dla Portugalczykow. Kursy rosna pieknie w gore teraz jest @ 1,86 a bylo wczoraj @ 1,67.
Pepe nie zagra...zajebiscie, Portugalczycy beda miec wkoncu szanse na zakonczenie spotkania w jedenastu. Pepe to niepelnosprawny umyslowo balast zespolu co pokazal w ostatnim meczu. Jego brak to wzmocnienie a nie problem, bo wkoncu bedzie gralo 4 obroncow a nie tykajaca bomba. Ronaldo nie zagra? I super. Lepiej by Ronaldo nie zagral a na jego miejsce zagral ktos inny kto jest w 100% zdrowy, nie bedzie gwiazdorzyl i zagra na pelnej swiezosci, niz by Ronaldo gral na pol gwizdka i snul sie po boisku. Kazdy zawodnik w ekipie Portugalii zasluzyl gra w klubie na powolanie i kazdy z tych zawodnikow przewyzsza umiejetnosciami zawodnikow z USA. Wreszcie Portugalia bedzie zespolem a nie zbitka kilku indywidualnosci ktore nie potrafia pociagnaz tego wozka.
Przed mistrzostwami pisalem o ekipie USA, ze moga zaszkoczyc w meczu z Ghana (ale tylko z Ghana). To byl pierwszy mecz, byli nabuzowani, dobrze ustawieni taktycznie i bardzo ambitni, a i tak Ghanijczycy potrafili ich zdominowac i tylko dzieki swojej glupocie przegrali mecz. Tym razem wydaje mi sie, ze ambicja nie wystarczy. Zwlaszcza, ze potwierdzilo sie to, ze Altidor wypada z tego meczu. Ktos mowi, ze USA zagra z kontry...oni mieli grac z kontry z Ghana po tym jak strzelili gola a i tak kazdy pojedynek szybkosciowy przegrywali i nie potrafili stworzys sobie kolejnej sytuacji do zdobycia gola. Teraz zagraja z Portugalczykam ktorzy sa technicznie lepsi od Ghany o dwie klasy.
Wiem, ze niektorzy mnie wysmieja, ale moim zdaniem w tym meczu moze pasc podobny wynik jak w sparingu Portugalczykow z Irlandia. Ja osobiscie zagram (oczywiscie nie tak jak wiekszosc na tym forum &quot;za grubo&quot;) za kilka groszy na to, ze Portugalia wygra z USA i pokryje 0:2 handi @ 6,8 ⛔[betsafe]
EDIT: acha jedno tylko moze mnie martwic, a mianowicie, czy Paolo Bento jest na tyle dobrym trenerem, by nastawic i zmotywowac swoich zawodnikow. Fizycznie moim zdaniem sa przygotowani super, ale czy beda przygotowani psychicznie tego nie wiem. Mysle, ze trener jak i zawodnicy czuja, ze awans nadal jest w ich zasiegu, ale czy mentalnie sie dobrze przygotuja na to spotkania, tego nie wiem i jest to jedno zmartwienie jakie mam przed tym meczem...
___________
EDIT: Mylilem sie...:/
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Czyli duze wzmocnienie Portugalii ????
Widzieliscie jak kursy poszly w gore na Portugalczykow? Pewnie z powodu, ze Ronaldo nie zagra badz jest niepewny. Moim zdaniem wszystko uklada sie swietnie dla Portugalczykow. Kursy rosna pieknie w gore teraz jest @ 1,86 a bylo wczoraj @ 1,67.
Pepe nie zagra...zajebiscie, Portugalczycy beda miec wkoncu szanse na zakonczenie spotkania w jedenastu. Pepe to niepelnosprawny umyslowo balast zespolu co pokazal w ostatnim meczu. Jego brak to wzmocnienie a nie problem, bo wkoncu bedzie gralo 4 obroncow a nie tykajaca bomba. Ronaldo nie zagra? I super. Lepiej by Ronaldo nie zagral a na jego miejsce zagral ktos inny kto jest w 100% zdrowy, nie bedzie gwiazdorzyl i zagra na pelnej swiezosci, niz by Ronaldo gral na pol gwizdka i snul sie po boisku. Kazdy zawodnik w ekipie Portugalii zasluzyl gra w klubie na powolanie i kazdy z tych zawodnikow przewyzsza umiejetnosciami zawodnikow z USA. Wreszcie Portugalia bedzie zespolem a nie zbitka kilku indywidualnosci ktore nie potrafia pociagnaz tego wozka.
Przed mistrzostwami pisalem o ekipie USA, ze moga zaszkoczyc w meczu z Ghana (ale tylko z Ghana). To byl pierwszy mecz, byli nabuzowani, dobrze ustawieni taktycznie i bardzo ambitni, a i tak Ghanijczycy potrafili ich zdominowac i tylko dzieki swojej glupocie przegrali mecz. Tym razem wydaje mi sie, ze ambicja nie wystarczy. Zwlaszcza, ze potwierdzilo sie to, ze Altidor wypada z tego meczu. Ktos mowi, ze USA zagra z kontry...oni mieli grac z kontry z Ghana po tym jak strzelili gola a i tak kazdy pojedynek szybkosciowy przegrywali i nie potrafili stworzys sobie kolejnej sytuacji do zdobycia gola. Teraz zagraja z Portugalczykam ktorzy sa technicznie lepsi od Ghany o dwie klasy.
Wiem, ze niektorzy mnie wysmieja, ale moim zdaniem w tym meczu moze pasc podobny wynik jak w sparingu Portugalczykow z Irlandia. Ja osobiscie zagram (oczywiscie nie tak jak wiekszosc na tym forum &quot;za grubo&quot;) za kilka groszy na to, ze Portugalia wygra z USA i pokryje 0:2 handi @ 6,8 [betsafe]
EDIT: acha jedno tylko moze mnie martwic, a mianowicie, czy Paolo Bento jest na tyle dobrym trenerem, by nastawic i zmotywowac swoich zawodnikow. Fizycznie moim zdaniem sa przygotowani super, ale czy beda przygotowani psychicznie tego nie wiem. Mysle, ze trener jak i zawodnicy czuja, ze awans nadal jest w ich zasiegu, ale czy mentalnie sie dobrze przygotuja na to spotkania, tego nie wiem i jest to jedno zmartwienie jakie mam przed tym meczem...
A nie zapomniales ze z USA nie zagraja jeszcze Coentrao, Rui Patricio i Almeida? Według mnie to duze oslabienie w dodatku Pepe ktory jesli nie dostanie czerwonej kartki to tworzy kolektyw w defensywie wraz z Coentrao co juz udowodnij w tym sezonie w Realu, rowniez niepewny wystep Ronaldo, 5 podstawowoych graczy wypadlo wiec grac Portugalie po takim smiesznym kursie ( w dodatku jeszcze handi to samobosjtwo) po tym co pokazali z Niemcami to troche smieszne, Dla mnie kurs na zwyciestwo USA 4,75 to promocja z ktorej warto skorzystac, wygrali pierwszy mecz wiec morale beda mieli wysokie, a USA na MŚ potrafi sie zmobilizowac, Ghana to nie byle jaki przeciwnik ma pare gwiazd w skladzie swiatowego formatu K. Asamoah. K. Boateng, Gyan, Ayew. Ronaldo nic nie pokazal z Niemcami a to przede wszystkim od niego miala zalezec gra Portugalczykow. Niemcy ich osmieszyli i sadze ze USA tez tanio skory nie sprzeda dlatego moje typy:
USA win; 4,75 ⛔ ta 95 minuta meczu :-(
USA lub remis 2,05 ✅
Bet365
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Czyli duze wzmocnienie Portugalii ????
Widzieliscie jak kursy poszly w gore na Portugalczykow? Pewnie z powodu, ze Ronaldo nie zagra badz jest niepewny. Moim zdaniem wszystko uklada sie swietnie dla Portugalczykow. Kursy rosna pieknie w gore teraz jest @ 1,86 a bylo wczoraj @ 1,67.
Pepe nie zagra...zajebiscie, Portugalczycy beda miec wkoncu szanse na zakonczenie spotkania w jedenastu. Pepe to niepelnosprawny umyslowo balast zespolu co pokazal w ostatnim meczu. Jego brak to wzmocnienie a nie problem, bo wkoncu bedzie gralo 4 obroncow a nie tykajaca bomba. Ronaldo nie zagra? I super. Lepiej by Ronaldo nie zagral a na jego miejsce zagral ktos inny kto jest w 100% zdrowy, nie bedzie gwiazdorzyl i zagra na pelnej swiezosci, niz by Ronaldo gral na pol gwizdka i snul sie po boisku. Kazdy zawodnik w ekipie Portugalii zasluzyl gra w klubie na powolanie i kazdy z tych zawodnikow przewyzsza umiejetnosciami zawodnikow z USA. Wreszcie Portugalia bedzie zespolem a nie zbitka kilku indywidualnosci ktore nie potrafia pociagnaz tego wozka.
Przed mistrzostwami pisalem o ekipie USA, ze moga zaszkoczyc w meczu z Ghana (ale tylko z Ghana). To byl pierwszy mecz, byli nabuzowani, dobrze ustawieni taktycznie i bardzo ambitni, a i tak Ghanijczycy potrafili ich zdominowac i tylko dzieki swojej glupocie przegrali mecz. Tym razem wydaje mi sie, ze ambicja nie wystarczy. Zwlaszcza, ze potwierdzilo sie to, ze Altidor wypada z tego meczu. Ktos mowi, ze USA zagra z kontry...oni mieli grac z kontry z Ghana po tym jak strzelili gola a i tak kazdy pojedynek szybkosciowy przegrywali i nie potrafili stworzys sobie kolejnej sytuacji do zdobycia gola. Teraz zagraja z Portugalczykam ktorzy sa technicznie lepsi od Ghany o dwie klasy.
Wiem, ze niektorzy mnie wysmieja, ale moim zdaniem w tym meczu moze pasc podobny wynik jak w sparingu Portugalczykow z Irlandia. Ja osobiscie zagram (oczywiscie nie tak jak wiekszosc na tym forum &quot;za grubo&quot;) za kilka groszy na to, ze Portugalia wygra z USA i pokryje 0:2 handi @ 6,8 [betsafe]
EDIT: acha jedno tylko moze mnie martwic, a mianowicie, czy Paolo Bento jest na tyle dobrym trenerem, by nastawic i zmotywowac swoich zawodnikow. Fizycznie moim zdaniem sa przygotowani super, ale czy beda przygotowani psychicznie tego nie wiem. Mysle, ze trener jak i zawodnicy czuja, ze awans nadal jest w ich zasiegu, ale czy mentalnie sie dobrze przygotuja na to spotkania, tego nie wiem i jest to jedno zmartwienie jakie mam przed tym meczem...
No kolego pojechałeś to że Pepe coś tam pod kopułą ma i RAZ na ileś tam meczy poleci z czerwoną do szatni to nie znaczy że on tak co mecz.
Piszesz jak jakiś hejter Realu co to ma w zwyczaju jechać po nim a prawda jest taka że to jeden z najlepszych stoperów świata także jego brak zaboli Portugalię podobnie jak brak Coentrao i Patricio w bramce. Almeida to inna sprawa bo to aż tak ich nie zaboli.Brak Ronaldo w swojej NORMALNEJ formie to wielki ból Portugalczyków prawda jest taka że to on ich wprowadził do tych MŚ bo ich gra już od jakiegoś czasu nie zachwyca.Ronaldo z problemami(kontuzją)na boisku czy poza nim to nie ma znaczenia bo będzie brakowało jego normalnej formy.Moim zdaniem trzeba grać Stany lub remis✅ Portugalia może skończyć podobnie jak Hiszpania.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
No kolego pojechałeś to że Pepe coś tam pod kopułą ma i RAZ na ileś tam meczy poleci z czerwoną do szatni to nie znaczy że on tak co mecz. Piszesz jak jakiś hejter Realu co to ma w zwyczaju jechać po nim a prawda jest taka że to jeden z najlepszych stoperów świata także jego brak zaboli Portugalię podobnie jak brak Coentrao i Patricio w bramce.
Napewno Brak Pepe nie zaboli ich tak mocno jak gra w pierwszym meczu 10 na 11...Mecz Niemcow z Portugalczykami widzialem od drugiej polowy wiec nie wiem jak grali w pierwszej ale druga grali dobrze. Grali z jednym zawodnikiem mniej, a i tak stworzyli sobie wiecej okazji do strzelenia gola niz Niemcy.
Nie mowie nikomu by gral Portugalie. Jak chcecie grac USA to spoko kurs na pewno zacheca do gry na Amerykancow. Smiem jednak twierdzic, ze USA to nadal ekipa ktora technicznie jest po prostu slaba. Klinsmann moze robic swoje czary-mary, wykorzystywac kazda sztuczke jaka ma w rekawie, ale gdy przyjdzie co do czego to zdecyduje boisko a na nim wieksze umiejetnosci i doswiadczenie ma Portugalia.
Kolejna sprawa dla mnie to fakt, ze Portugalczycy przegrana z Niemcami mogli &quot;wpisac w koszty&quot; grania w tej grupie. Mysle, ze liczyli sie z taka opcja przed rozpoczeciem mistrzostw i wiedzieli, ze o awansie zadecyduja zapewne mecze z USA i Ghana.
Dodatkowo, mysle, ze Portugalczycy widzieli pierwszy mecz USA vs Ghana i wyciagna wnioski. Ghana pchala sie srodkiem boiska gdzie USA gralo ustawieniem 4 obroncow i 3 defensywnych pomocnikow. Zamiast do bolu wykorzystywac Atsu i Ayewa to ci grali przez Muntariego ...ehh Muntari tragedia te jego strzalu ... Bramka Ayewa padla wlasnie po rozciagnieciu lewej strony i tak powinni grac caly czas ...ale nie grali.
Portugalczycy mysle, ze beda o tym wiedziec bo ich coaching staff o tym poinformuje. Zreszta maja do tego wieksze atuty niz Ghana by rozciagac gre od prawej do lewej strony.
Swoja droga zapewne inaczej by sie mowilo o USA gdyby poprzedni mecz zremisowali. Prawda jest taka, ze USA procz pierwszej minuty i ostatniej minuty i stalego fragmentu gry totalnie nic nie zaprezentowali by zagrozic bramce Ghany. Mieli dobry plan, mogli grac z kontry a i tak nic z tego nie wychodzilo. Gdyby USA nie strzelila 2 bramki i zremisowala by tamten mecz w styly w jakim grala to bysmy tutaj wszyscy mowili, ze USA gralo padline i nie zasluzylo nawet na remis.
Tak czy inaczej z zakladow pobocznych zagram w tym meczu (jak gdzies znajde) na kartke dla Howarda, bo na bank znowu dostanie polecenie przeciagania na maxa i zwalniania gry ????
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Jeśli Cristiano jest zdrowy i będzie mógł zagrać od 1 do ostatniej minuty to pewny win dla Portugalii.Portugalia na każdej imprezie gra na solidnym poziomie,a to że trafili na niemiecką maszynę i czerwo dla Pepe to trudno taka jest piłka.Na 100% się podniosą zwłaszcza,że USA szału nie zagrało i na pewno nie zasłużyli na zwycięstwo z Ganą. Wczoraj też podniecaliście się tą Anglią i co mówiłem?Zdrowy Ronaldo wygra ten mecz,a te wszystkie zachwyty nad amerykanami są śmieszne.
 
P 22

polasios

Użytkownik
Jeśli Cristiano jest zdrowy i będzie mógł zagrać od 1 do ostatniej minuty to pewny win dla Portugalii.Portugalia na każdej imprezie gra na solidnym poziomie,a to że trafili na niemiecką maszynę i czerwo dla Pepe to trudno taka jest piłka.Na 100% się podniosą zwłaszcza,że USA szału nie zagrało i na pewno nie zasłużyli na zwycięstwo z Ganą. Wczoraj też podniecaliście się tą Anglią i co mówiłem?Zdrowy Ronaldo wygra ten mecz,a te wszystkie zachwyty nad amerykanami są śmieszne.
Czyli &quot;podniecanie&quot; się drużyną, która wygrała pierwszy mecz w grupie jest śmieszne, ale &quot;podniecanie&quot; się Portugalią, która dostała baty już nie? ????
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Muszę się zgodzić z Tobą odnośnie tego, że USA obecnie nie wygląda zbyt dobrze. Trzon kadry stanowią racze występujący poza rodzimą ligą, bądź też wrócili do ojczyzny. Jednak co się stanie gdy, któregoś zabraknie? Moim zdaniem z graczy na ławce największą wartość dla drużyny mają: G.Zusi, B.Davis. Jedyna rzecz, która poraziła mnie w oczy i muszę się nie zgodzić to:
I super. Lepiej by Ronaldo nie zagral a na jego miejsce zagral ktos inny kto jest w 100% zdrowy, nie bedzie gwiazdorzyl i zagra na pelnej swiezosci, niz by Ronaldo gral na pol gwizdka i snul sie po boisku. Kazdy zawodnik w ekipie Portugalii zasluzyl gra w klubie na powolanie i kazdy z tych zawodnikow przewyzsza umiejetnosciami zawodnikow z USA.
Moim zdaniem Portugalia nie jest na tyle mocna, żeby się cieszyć z niedyspozycji Ronaldo. To on ciągnie grę reprezentacji. Nie pamiętam żeby mieli aż tak słabe skrzydła. A tym bardziej nie można powiedzieć, że każdy z tych zawodników zasłużył na powołanie. No chyba, że używając określenia &quot;zasłużył&quot; mamy na myśli zasługi względem reprezentacji i nazwisko a nie formę poprzedniego sezonu. Pisałem już o tym w innych tematach.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Niemcy - Ghana
21.06.2014 21:00
Niemcy rozbili Portugalię w pierwszym meczu. Rzut karny, druga bramka i czerwona kartka Pepe, już w pierwszej połowie wskazały zwycięzcę meczu. Nie zmienia to jednak faktu, że Niemcy grali bardzo dobrze i na chwilę obecną to chyba najsilniejsza drużyna reprezentująca Europę na tych mistrzostwach. Dzisiaj zagrają z Ghaną, drużyną silną fizycznie z bardzo dobrą linią pomocy. Essien, Muntari, Boateng czy Ayew to piłkarze światowej klasy i dlatego po drużynie z Afryki nie spodziewam się murowania bramki ale raczej walki w środku i prób ataku, bo dla nich to mecz o wszystko na tym turnieju. Niemcy w środku również mają w czym wybierać. Do składu wraca dzisiaj Schweinsteiger, ale prawdopodobnie zabraknie w obronie Hummelsa. Niemcy zagrają ofensywnie, Ghana też nie powinna odpuścić, dla mnie oznacza to dużo bramek i taki zakład zawieram. Ostatecznie pewnie wygrają podopieczni Joachim Löw&#39;a, ale drużyna z Afryki na pewno coś ustrzeli a i ostateczny remis nie będzie dla mnie zaskoczeniem.
Over 3 gole (AH) @ 1.869 Pinnacle (10/10) ✅ (2:2), świetny mecz, późno się otworzył, ale gole padły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
dyscyplina: pilka nozna
spotkanie: Niemcy-Ghana
typ: 1 (-1,5) handicap
godzina :21:00
stawka : 1,80
bukmacher: Bet365

Witam,krótko i na temat Niemcy zdemolowali Portugalczyków 4:0 zaś Ghana 1:2 przegrala z Usa teraz do sedna.Jak dla mnie Niemcy mają pewny Final dlaczego?ano dlatego ,że Merkel uczestniczy w tym mundialu pewnie wylożyla sporą sume pieniedzy żeby Niemcy mięli pewny final jak wiadomo pieniądze w dzisiejszych czasach odgrywają NAJWAŻNIEJSZĄ role pozdrawiam ,aaaa szkopy pewka 1 ja daje z handi

Takie cos znalazłem w typach dnia ???? hehehe
Ja tez jak kolega wyżej mysle ze Ghana dzisiaj cos ustrzeli maja potencjał w ataku bracia Ayew,Gyan silny fizycznie środek pomocy jak dla mnie to nie bedzie spacerek dla Niemców.Pewnie wygraja ale remis wcale mnie nie zdziwi Ghanagra o wszystko Niemcy mogą byc trochę rozluźnieni.Chociaz patrząc obiektywnie to oni zawsze dają z siebie 100%.Licze na bramkę Ghany Niemcy swoją strzela na pewno.BTS pózniej dopisze kurs Pinnacle.
 
Do góry Bottom