>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H - Belgia, Algeria, Rosja, Korea Południowa

bet-master 74

bet-master

Użytkownik
Korea Płd Nie zakwalifikuje się @ 1.508 Pinnacle
Wydaje mi się, że Korea Płd jest kadrowo najsłabszym zespołem w tej grupie. Trener Hong Myung-Bo nie ma już w swoich szeregach piłkarzy pokroju chociażby Park Ji-Sunga. Większość zawodników wystepuje na codzień w klubach azjatyckich, które odstają poziomem od drużyn z najlepszych lig europejskich. Myślę, że bukmacherzy oceniając szanse Koreańczyków na awans za bardzo sugerowali się poprzednią dekadą, która była dla Korei Płd bardzo udana (4. miejsce w 2002r, 1/8 w 2010r i 3. miejsce w fazie grupowej w 2006 roku gdzie okazali się minimalnie gorsi od Szwajcarii). Tym razem jednak ich drużyna nie jest już tak mocna co pokazały eliminacje w których musieli uznać wyższość Iranu, a także przegrywając i remisując ze słabym Libanem. Mecze towarzyskie też pozostawiają wiele do życzenia (w tym roku Korea przegrała 4 z 6 meczów towarzyskich w tym dwa bardzo wysoko - 0-4 z Ghaną i 0-4 z Meksykiem). Tak więc uważam, że ciężko będzie im walczyć z Belgią, Rosją oraz Algierią, która jest niedoceniana przez bukmacherów, a ma całkiem niezły zespół i nie jest na straconej pozycji w walce o awans.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Betcity ma sporo zakładów na rosyjską drużynę. Mnie zaciekawiła propozycja na strzały celne Kerzhakova. Facet ma już 31 lat i z pewnością swój najlepszy okres ma już za sobą, ale każdy orze jak może. Ruscy nie mają wielkiego pola manewru więc zagrają dwójką z Kerzhakovem i Kokorinem. Linia na strzały to raptem 3,5 co nie jest przecież olbrzymią linią. W grupie mają chaotyczną Algierię, niewygodnych Koreańczyków i napompowaną na faworyta Belgię. Te kilka lat wstecz i Kerzakov pewnie pokryłby linię w jednym meczu. Dla mnie bet warty ryzyka zdecydowanie.
Kerzhakov A. over 3,5 strzałów celnych na bramkę w fazie grupowej 1,80 Betcity
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Piłkarze Dynamo Moskwa POWYŻEJ 1,5 gola na Mundialu @ 2,0 Betcity
Post powyżej skłonił mnie do refleksji co do tej grupy i oferty na rosyjską ekipę w Betcity. Znalazłem wreszcie coś dla siebie, co według mnie ma dużą szansę na powodzenie. Co prawda powinienem wrzucić to w temacie &#39;Ciekawe zakłady na MŚ&#39;, ale jako że typ w bardzo wielkim stopniu mówi o Rosji, to zostaje dodany w tym dziale. W Brazylii wystąpi siedmiu zawodników moskiewskiego Dynama. Sześciu z nich znalazło się w kadrze prowadzonej przez Fabio Capello. Największą szansą na powodzenie mojego betu jest sprawca najdziwniejszego transferu poprzedniego okna - Alexandr Kokorin. Został on wówczas piłkarzem Anży na...miesiąc. Statystyki reprezentacyjne wyglądają średnio, ale w tym sezonie trapiony był kontuzją, a mimo to dziesięć trafień w 22 meczach wygląda nieźle. Kolejna szansa na gola to pięciokrotny reprezentant kadry Capello - Jonov. Co prawda nie gra on na szpicy, i zwykle więcej asystuje niż strzela, to w poprzednim sezonie wpisał się na listę strzelców pięciokrotnie. On jednak raczej rozpocznie turniej na ławce. W linii pomocy powinna zagrać kolejna dwójka z Dynama - Zhirkov oraz Denisov. Razem w kadrze mają przeszło sto występów i strzelonego... jednego gola. Dlatego na ich zdolności ofensywne nie ma co liczyć. Kolejna dwójka to obrona, a więc Kozlov (brak bramek w tym sezonie w lidze i reprezentacji) oraz Granat (w reprezentacji bez bramek; w lidze dwa trafienia). Podsumowując kadrę Rosji, jedyna szansa na bramki to Kokorin. Jednak w kadrze Dynama jest jeszcze jeden ciekawy zawodnik. Christian Noboa to filar pomocy Ekwadoru. Dwa gole w reprezentacji do tego sześć trafień w sezonie robią wrażenie, i tu także szukam okazji do trafienia. Ekwadorczycy powinni się rozstrzelać z Hondurasem a Noboa byłby w stanie być jednym ze strzelców. Podsumowując, zakład ma dużą szansę na wejście, a gole jakie przewiduję to Kokorin z Koreą, no i wspomniany przed momentem Noboa z Hondurasem.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
ja od siebie polecam jeszcze taki trzy bety :



Fonbet
Ja pograłem wszystkich trzech płaską stawką,jak zobaczyłem kursy to szok totalny ???? ja rozumiem że łatwe to nie będzie no ale bez przesady,po takich kurach trzeba spróbować,jakaś szansa jest że ruskie odpadną już w fazie grupowej a jak nie to myślę że zaraz po,kto ma strzelać jak nie wyżej wymieniona trójka,value jak na moje spore i warto lekko pograć
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
22 Czerwca 2014
Korea Południowa ₋ Algieria
Typ: 1
Kurs: 2.00
Buk: William Hill

Analiza:
Korea Poludniowa jest przez wiekszosc niedoceniana - Ja siedze gleboko w temacie i twierdze, ze jest zupelnie odwrotnie. Sklad co prawda przemeblowany, ale zeby pisac, ze malo znani koreanscy to troche przesada. Ja kojarze prawie wszystkich, pozostali raczej nie - zdecydowana wiekszosc zawodnikow gra w Bundeslidze i rodzimej lidze koreanskiej - ogladam mnostwo meczow Bundesligi i AFC Champions League, do tego tez jestem na biezaco z K-League. Algieria znajduje sie zupelnie na innym biegunie - wiekszosc graczy gra w rodzimej lidze lub klubach Afryki i jest juz dosyc wiekowa, ledwie 2-3ech pilkarzy jest szerzej znanej osobom ktore pilke nozna ogladaja bardzo czesto.
 
R 7

ronoaro

Użytkownik
Algieria znajduje sie zupelnie na innym biegunie - wiekszosc graczy gra w rodzimej lidze lub klubach Afryki i jest juz dosyc wiekowa, ledwie 2-3ech pilkarzy jest szerzej znanej osobom ktore pilke nozna ogladaja bardzo czesto.
Rzadko się udzielam, ale to co napisałeś o Algierii to kłamstwo i świadome wprowadzanie ludzi w błąd. Tylko dwóch piłkarz powołanych na mundial przez Vahida Halilhodzića gra w klubach afrykańskich, a z całej kadry tylko pięciu ma 30+ lat. Większość piłkarzy gra w ligach portugalskiej, hiszpańskiej i francuskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 125

max-payne

Użytkownik
BELGIA - ALGERIA - BĘDZIE RZUT KARNY - 2,90✅ /karny to karny... ????
Fortuna
Liczę tu na Edena Hazarda, który jest bardzo szybki i trudny do zatrzymania bez faulu, jednocześnie łatwo go zwalić z nóg. Dla obrońców Algierii, drużyny najsłabszej w grupie będzie on zapewne najtrudniejszym rywalem. Liczę więc, że któryś spóźni się z interwencją i Belgowie dostaną rzut karny. Zresztą cała kadra Belgii jest mocna i prawdopodobieństwo rzutu karnego jest spore.
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
Ja postanowiłem pod lupę wziąć piersze spotkanie w grupie H pod lupę.Belgia zmierzy się z Algierią. Beldzy od dawna nie miali takiego dobrego, utalentowanego i młodego składu jak teraz. Mimo młodego wieku są już doświadczeni. To czyni ich faworytami grupy. Przypomnę że bardzo gładko i dobrze poszły im kwalifikacje do mundialu wygrywając 8 z 10 meczy a ich bilans bramkowy wyniósł 18:4. Może mecze przygotowujące do mundialu nie były z wysoko cenoinymi rywalami (Luskemburg,Szwecja i Tunezja) i tracąc chyba 1 bramkę jak pamiętam z Luksemburgiem.

Prawdopodobne składy na ten mecz:

Belgia:Courtois,Kompany,Alderweireld,Van Buyten,Vertonghen,Mirallas,Hazard,De Bruyne,Dembele,,Witsel,Lukaku

Algieria:Mbohli,Ghoulam,Cadamuro,Bougherra,Medjani,Feghouli,Bentaleb,Taider,Mosfera,Djabou,Soudani

Defensywa Belgów bardzo dobra i twardo grająca a przy okazji wysoka. Z przodu dwie bomby Hazard i Lukaku który w tym sezonie jest nie do zatrzymania i prezentuje świetną formę strzelecką.

Dodatkowo ciekawostką może być ,że Beldzy nie przegrali nigdy z drużyną z czarnego lądu jakim jest Afryka.

Spokojnie gram Belgia 1.45 Bet365
oraz Belgia wygra do 0 2.30 Bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Belgia – Algieria

Dziwnie to brzmi ale Belgowie ostatnie dwa turnieje o mistrzostwo świata obejrzeli w telewizji a dziś przez wielu są stawiani w roli drużyny, która może mocno namieszać największym potentatom w walce o końcowy triumf. Skład bardzo mocny, każda formacja na wysokim poziomie, gdzie roi się od gwiazd. Eliminacje wygrali bez żadnych problemów tracąc tylko cztery bramki. W pierwszym meczu turnieju zmierzą się z Algierią, która jest mocno niedoceniana. Nie jest to może ekipa, która pokrzyżuje plany najlepszym ale z pewnością stać ją na sprawienie jakiejś niespodzianki. W składzie znaleźć można kilka młodych talentów, które już grają w niezłych europejskich klubach.
Belgia jest tu wyraźnym faworytem ale sporym minusem jest brak jakiegokolwiek doświadczenia na dużej imprezie, w ostatnich latach bowiem nie potrafili się do nich zakwalifikować. Skład i potencjał mają jednak wystarczający, by odprawić Algierię z niczym. Lisy Pustyni jednak będą liczyć na swoje niezłe wyszkolenie techniczne i ataki z kontrataku.
Spodziewam się w tym spotkaniu kilku goli i niekoniecznie tylko ze strony Belgów. Mimo solidnej defensywy i bardzo dobrze obsadzonej bramki nie odbierałbym Algierii szans na jakąś zdobycz bramkową.
Moje typy:
Belgia wygra 1,44 WilliamHill
Over 2,5 1,80 WilliamHill
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata, Grupa H
Godzina: 18:00
Spotkanie: Belgia - Algieria
Typ: Algiera bez goli
Kurs: 1,85
bwin
Dzisiejsze pierwsze spotkanie na Mistrzostwach to pojedynek Belgów z Algierią. Mecz ten zaplanowano na godzinę osiemnastą czasu polskiego. Zdecydowanym faworytem tej potyczki jest ekipa Czerwonych Diabłów. Ja osobiście stawiam że Algierczycy nie strzelą Belgom nawet jednej bramki. Podopieczni Marca Wilmotsa ostatni raz grali na Mundialu dwanaście lat temu. Obecnie mają ekipę którą stać zdecydowanie na wyjście z grupy a może i na coś więcej. Typ swój podpieram faktem że mają bardzo dobry blok obronny. Wystarczy by wymienić takie nazwiska jak: Vincent Company z Manchester City, Toby Alderweireld z Atletico Madryt, Daniel Van Buyten z Bayernu Monachium oraz Jan Vertonchen z Tottenhamu. Taka formacja obronna zapewne wyjdzie w podstawowej jedenastce na dzisiejsze spotkanie. Do tego w bramce zagra golkiper Atletico Madryt Thibant Courtois jak więc widać są to bardzo dobrzy defensorzy. Przypomnieć warto też że Belgowie wygrali zdecydowanie swoją grupę eliminacyjną tracąc zaledwie cztery bramki w dziesięciu spotkaniach i wyprzedzając drugą Chorwację o dziewięć punktów. Algieria nie jest tak zgranym monolitem aby móc zagrozić bramce rywala. Bardziej wyróżnić można tu jednostki niż zespół. Jest kilku wyróżniających się graczy choć by grający w hiszpańskiej lidze Medhi Lacen, Yacine Brahimi obaj Getafe, Sofiane Feghouli z Valencii i Saphir Taider z Interu Mediolan. Jak już pokazały Afrykańskie zespoły są one raczej na bakier z taktyką. Belgowie muszą zdobyć komplet punktów i to raczej osiągną i to wielce prawdopodobne że bez straty gola.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Belgia-Algieria
over 2.5 1.80

Czesto sie tutaj przewija ze Belgowie nie maja doswiadczenia na tak duzej imprezie.
Oczywiscie jest to racja ale tylko z jednej strony tego ze nie grywali na MS.
Ale sklad Belgow pelen jest pilkarzy grajacych w mocnych ligach , na duzych stadionach z wielka iloscia kibicow i stresem z tym zwiazanym.
Dlatego nie bedzie to jakis taki szok jak naszych orlow w Korei i Japonii.
Dobrym typem jest over 2.5 bo czesto padaja bramki na mundialu a i obie druzyny raczej nie beda sie zbyt murowac jak np Iran;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Myślicie że kursy na Belgów i Brazylię jeszcze podskoczą? Obecnie tylko 1.33 na win jednych i drugich. Wczoraj tak było z Niemcami rano. Około godziny 9;00 kurs 1.91 na zwycięstwo Niemiec, który niestety pograłem... a na 3 godz. przed meczem poleciał w górę do 2.05! Może i tym razem warto poczekać?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Belgia - Algieria
TYP : Belgia win ++++++++
kurs 1,33 Betclic

Jestem bardzo zaskoczony opiniami osob, które nie widza w Belgii potencjału...
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to chcialbym zwrocic uwage na Algierie.
Ta druzyna owszem w grupie kwalifikacji do Mundialu wygrała 5 meczy, a tylko jeden przegrała, ale z kim...
W grupie byli z Beninem, Rwanda i Mali... i oczywiscie z Mali mecz na wyjezdzie przegrali. Pozniej trafili na chyba najslabsza z mozliwych druzyn w barazach, czyli Burkina Faso.
Ja nie sądze, aby Algieria zdobyła jakiekolwiek punkty w tej grupie.
Według mnie kursy 1,33 wystawione na Belgów są bardzo atrakcyjne. Drużyna, która przesła eliminacje jak burza...a grupa nie była wcale łatwa... Chorwacja, Serbia, Walia, Szkocja...
Tak naprawde w okresie przygotowawczym przegrali tylko mecz z Japonia i Kolumbia.
Do tego było to w 2013 roku.
W tym roku 3 mecze wygrane.. np. z Tunezja, czy Szwecja.
Jestem zdania, że Belgia nie pozostawi dziś złudzeń i odpowie na oczekiwania kibiców w kraju pięknym zwycięstwem. Do tego warto jeszcze pamiętać, że pilkarze grają dwa następne mecze z dużo trudniejszymi przeciwnikami, gdzie o punkty będzie trudniej niż dzis.
Jak dla mnie bardzo pewny WIN BELGÓW
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Moim zdaniem kursy na over rzędu 1,62 to nie value. Overowy mundial-fakt, ale Belgia bardzo się męczyła z Tunezją i dopiero w 89 min ustrzelili. Towarzysko, wiadomo, że inaczej. Tunezja jest w rankingu z dwadzieścia miejsc niżej niż Algieria, jeśli to w ogóle coś znaczyć ma dzisiaj. Ale cała gra ofensywna, także w meczu ze Szwecją, polegała na szukaniu luki przed polem karnym w akcjach dwójkowych. Mają kim straszyć z przodu, mają elegancko z tyłu. Ale zauważcie, jak często Belgia gra na zero z tyłu, w eliminacjach to samo.
A Algieria? Po pierwsze w meczach ostatnich sparingowych stracili bramki (Rumunia i Armenia) po beznadziejnych błędach stoperów. Sami z kolei postrzelali, ale trzeba przyznać że 2:1 i 3:1 to były wyniki szczęśliwe zważywszy na błędy obrońców i bramkarza(Pantilimon po prostu fatalnie puścił) chociaż umiejętność wykorzystywania błędów obrony to też jest plus. Ofensywnie tam z przodu się dzieje trochę, mogą postraszyć, ale czy właśnie Belgów?
Ciężko powiedzieć, ale kurs nie rozpieszcza, także na win Belgów. Czego się spodziewać w sumie. Potencjałowo to nie jest 50/50.
Jeszcze nie wiem co wybieram, ale z ciekawszych:
Under 1,5gola w 1 połowie za 1,4 w miarę pewniacko✅ bo Belgia się długo rozkręca, mnie ich gra, z zachowaniem proporcji i miejsca wydarzenia, przypomina trochę Chelsea.
AKO w Milenium:
-Belgia-Algieria (2.5) mecz:gosc spalone : + ( 2.00) ⛔
-wiecej zoltych kartek : 2 (1.50) ⛔
-Belgia-Algieria wiecej goli, ktora polowa? : 2 polowa (2) ✅
AKO : dokładnie 6
e: Algieria ov1,5 ż.k. (1,38) 1 ⛔
Belgia win 1,37 ✅
AKO: 1,89
Milenium
Przeciwnicy często pokrywali ten over niewielki, co nie jest ciężkie zważywszy na styl ataku Belgów opierający się na atakach dwójkowych pomiędzy 4 przeciwnikami, grą na wyprzedzanie, wypuszczaniem w luki i w końcu jest też drybling Hazarda, który nie tylko lubi dać się sfaulować, ale i lubi wymusić. Do tego Tunezyjczycy ostatnio, których z dużego braku innego porównania użyję do ilustracji: 5 żk + czerwona w ostatnim sparingu. Algieria jest drużyną wyżej notowaną, a na turnieju nie mają prawa grać inaczej niż ostrożniej niż zwykle- zakładam jednak, że pojedynki 1:1 na korzyść Belgów będą wypadać i zostanie w obronie siła jako narzędzie i kartki jako wypadkowa bezdradności. Której im życzę, bo kibicuję jak zwykle jakiejś świeżości w tym sporcie.
Duże rozczarowanie tym meczem, mimo, że ostatecznie overowy. Nuda i brak polotu, czyli dokładna odwrotność oczekiwań.
 
W 13

wnn

Użytkownik
Granie Belgii po kursie 1,33 to jest samobójstwo. Algieria jak najbardziej ma szansę powalczyć o wyjście z tej grupy. Jest to zespół, który od zawsze jest niewygodnym przeciwnikiem z uwagi na solidną grę w defensywie, a także agresywny styl gry charakterystyczny dla Arabów. Grający clean sheet Belgii mogą się mocno zdziwić - Halilhodzić zdecydowanie poprawił grę ofensywną, a teraz ma kim tam grać, gdyż pojawiła się generacja młodych, kreatywnych graczy, w tym kilku z Europy, którzy postanowili reprezentować Algierię. Wbrew temu co ktoś napisał ta drużyna to nie zbiór jednostek, ale wręcz przeciwnie - świetny kolektyw, co myślę, że będzie można zobaczyć w momencie gdy na murawie zaiskrzy z przeciwnikami. Myślę, że po takich kursach zdecydowanie warto poszukać tutaj przynajmniej remisu. W Belgii po wielu latach posuchy balonik napompowany do granic niemożliwości, oczekiwania na poziomie medalu - czy ci młodzi zawodnicy poradzą sobie z presją? Wątpię. Co innego kopanie w lidze mistrzów gdzie ma się obok siebie doświadczonych kolegów z drużyny, a co innego Mistrzostwa Świata i presja całego narodu na barkach. Tak jak wspominaliście drużyna gładko przeszła eliminacje i to jest problem, gdyż tak naprawdę nikt nie wie jak zachowa się w sytuacji gdy mecz tym razem nie ułoży się po ich myśli. Spodziewam się, że Belgia wyjdzie ze spętanymi nogami, co lekceważona Algieria może szybko wykorzystać, a wtedy Belgię może czekać bicie głową w mur i kupony leżą.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Belgia - Algieria
Już dziś rozpoczynamy mundialową walkę w grupie H. O godzinie 18 na murawę stadionu w Belo Horizonte wyjdą drużyny Belgii i Algierii.
Jeśli chodzi o drużynę &quot;Czerwonych Diabłów&quot; to trafili oni z niesamowitą generacją piłkarzy w tym samym okresie. Widać, że działania jakie kilka/kilkanaście lat temu podjęli w celu szkolenia młodzieży przyniosły zamierzony efekt. Teraz czas potwierdzić to na dużej imprezie. Kadra jaką dysponuje Marc Wilmots naprawdę robi wrażenie. Praktycznie w każdej formacji jest jakiś kozak lub bardzo dobry grajkowy występujący na co dzień w najsilniejszych ligach w Europie. Zaczynając od Courtois, który zaliczył świetny sezon w barwach Atletico, z którym wygrał La Ligę i dotarł do finału LM. W obronie prawdziwy lider jakim jest Kompany, a wspierają go Vertonghen, Vermaelen czy van Buyten. W linii pomocy jest Witsel, Defour, Fellaini czy Dembele. Jeśli chodzi o zadania ofensywne to w swoich szeregach posiada takich zawodników jak Chadli, de Bruyne, Mertens, Mirallas, Januzar czy w końcu niesamowity Eden Hazard, którego można określić mianem &quot;one man army&quot; czy Romelu Lukaku, który mimo młodego wieku bardzo dobrze prezentował się w ciągu ostatnich dwóch sezonów w barwach najpierw WBA, a potem Evertonu strzelając kilkanaście goli w Premier League. Tak więc jeśli chodzi skład to &quot;na papierze&quot; wygląda to bardzo dobrze. Problemem, który jest w większości przytaczany przez obserwatorów jest to, że Belgom brakuje doświadczenia turniejowego. Owszem jest to jakiś argument jednak wydaje mi się, że większą &quot;krzywdę&quot; wyrządza im pompowanie przez rodaków i wszystkich kibiców balona do granic możliwości. Wszyscy oczekują od nich awansu najlepiej do finału, a półfinał to chyba powinno być takie minimum. Spokojnie, kapela jest niesamowita ale dajmy Marcowi prowadzić zespół i nie oczekujmy od razu cudów. Jeśli chodzi o spotkania sparingowe, które Belgia rozegrała przed rozpoczęciem mundialu to były to trzy potyczyki i wszystkie wygrane. Najpierw pokonali Luksemburg 5:1 jednak klasa rywala pozostawia wiele do życzenia. Potem przyszedł mecz towarzyski przeciwko Szwecji, który zakończył się zwycięstwem podopiecznych Wilmotsa 2:0. Ostatni mecz to skromne zwycięstwo 1:0 nad Tunezją.
Co do reprezentacji Algierii to za wiele nie mogę o nich powiedzieć. Patrząc na skład to w oczy rzucają mi się trzy nazwiska - obrońca Ghoulam oraz pomocnicy Bentaleb i Feghouli. Pozostali zawodnicy to dla mnie anonimowi gracze i prawdę mówiąc nie sądzę aby któryś zapadł mi w pamięci po tym meczu. Mecze jakie rozegrali przed rozpoczęciem mistrzostw świata to dwa zwycięstwa, z Armenią 3:1 i Rumunią 2:1.
Na dobrą sprawę losy tego spotkania leżą w rękach Belgów. Ekipa Algierii zagra tak jak jej rywale na to pozwolą. Dla podopiecznych Marca Wilmotsa to bardzo dobrze, że na pierwszy ogień dostali takiego rywala bo powinno im to pomóc dobrze wejść w turniej i nabrać wiary w siebie przed kolejnymi meczami. Moje propozycje to:
Belgia wygra (-1) @ 1,94 ⛔ 2:1
Powyżej 2,5 gola @ 1,65 ✅ 2:1
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,88 ⛔ 0:1/2:1
Belgia strzeli gola w obydwu połowach @ 1,98 ⛔ 0:1 i 2:0
Belgia wygra i padnie powyżej 2,5 gola @ 1,90 ✅ 2:1
Unibet
 
molofek 3

molofek

Użytkownik
Belgia-Algieria
Under 3.5 kartki @1.83 Bet365✅
Oba zespoły mają do rozegrania jeszcze po 2 mecze, żaden z zawodników nie będzie chciał niepotrzebnie pauzować, a po incydentach z karnymi sędziowie prowadzą mecze uważniej i fair play. Belgowie grają z teoretycznie słabszym przeciwnikiem więc nie widzę w ich grze niepotrzebnych ruchów powinni na tyle dominować, że niepotrzebne im będą dodatkowe faule, a Algieria nie jest zespołem który gra wyjątkowo ostro, śmiało gram under 3.5 kartki.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Belgia vs Algieria / Substitute to score @ 4,2 [betsafe] ✅✅✅ [Feallaini 70&#39;, Mertens 80&#39; do wyborum do koloru ???? ]

Wiem, wiem powtarzam sie, ale sa do tego przeslanki. Tutaj wypowiedz trenera Belgow Marca Willmotsa:

&quot;&quot;I tend to focus just as much on those that aren’t playing,&quot; the 45-year-old told FIFA.com. &quot;I want my substitutes to show the same level of desire as the starters.&quot; He then added that “half our winning goals in the qualifiers were netted by substitutes”. &quot;

Co prawda wyjsciowa 11stka zapewne bedzie miala wieksze dziala niz te ktore beda siedziec na lawce, ale mysle, ze lawka tez jest dosyc przyzwoita.
Moim zdaniem , sklad Belgii dzisiaj od poczatku bedzie wygladal tak 1 &quot;gatekeeper&quot; - 4 obroncow (nie wazne ktorych) + Fellaini + Witsel (jako defensywni pomocnicy) + Miralles + Hazard + De Bruyne i na szpicy Lukaku. Jesli tak bedzie to rezerwowi sa bardzo silni: Mertens, Origi (napastnicy choc ciezko spodziewac sie, ze Lukaku predko zejdzie - choc z drugiej strony nie wiadomo jak z ta jego kontuzja jest i w razie dobrego wyniku Belgii mysle, ze Lukaku zejdzie przed czasem w unibet taki zaklad stoi @ 1,98 ✅, a jak strzeli gola to moze go Wilmots sciagnie by mu publicznosc poklaskala :p ) Dodatkowo na lawce moga zasiasc Chadli (to jest moj faworyt do bramki rezerwowego w tym meczu), Dembele i Defour.
Co do Algieri to nie bede sie wymadrzal, bo nic o tym zespole nie wiem. Jednak patrzac na ich sklad mam poczucie, ze to nie sa takie ogorki na jakich sie ich maluje w prasie i wszechwiedzacej TV. W ekipie Halilhodzicia sa zawodnicy z dobrych Europejskich klubow jak Porto, Valencia, Udinese, Inter, Sporting itd. Mysle, ze 3 zmiany u Algierczykow beda murowane - 3 raczej ofensywne bo idac za tokiem myslenia ogolu, Belgia powinna w tym meczu prowadzic, wiec raczej Algierczycy nie beda mieli czego bronic i trzeba bedzie myslec o strzeleniu gola.
Tak czy inaczej mysle, ze bet warty uwagi, choc za drobne...remember gamble responsibly ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Belgia vs. Algieria Belgia wygra, 1.34 Unibet 3/10 oraz Lukaku gol, 1.90 Unibet 1/10 ✅ i ⛔ 2:1
Wygrana Belgów w moim mniemaniu powinna być formalnością. Kadra jest niebywała i ewentualne pęknięcie napompowanego balonika nie powinno nastąpić przeciwko Algierii. Hazard, Lukaku, Januzaj i inni nie będą mieli kłopotu z ograniem swoich rywali. Mecze towarzyskie przed Mundialem w większości wypadków ukazały moc tej reprezentacji. Niemało kłopotów jednak mieli z reprezentacją Tunezji z którą wygrali zaledwie 1:0. Przez ten właśnie rezultat odpuściłem granie na o/u, czy handicapy w stronę Belgów. Ponadto dorzucam lekko, że Lukaku strzeli bramkę. Były zawodnik Anderlechtu ma ogromny potencjał, pokazał to w poprzednim sezonie wielokrotnie. Kurs nie jest astronomiczny, ale na pewno wart spróbowania.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Zgadzam się z WNN. Stawianie na Belgów po kursie 1.33 mija się z celem, Belgowie powinni wygrać jeśli nie zje ich presja, jednak warto poszukać czegoś innego w tym meczu.

Kadra Algierii znacznie różni się od tej, która przed czterema laty w RPA nie wyszła z grupy, nie strzeliła nawet bramki, a po ostatnim meczu jeden z najbardziej doświadczonych zawodników uderzył dziennikarkę... Piłkarzy z tamtej kadry jest bardzo mała część, a trener Halihodzić stara się temperować piłkarzy. Mimo wszystko arabska krew może się zagotować.

Też nie oglądałem meczów Algierii, ale znalazłem takie opinie ,,Kiedy sytuacja w meczu nie układa się po myśli Algierczyków, mają oni skłonność do ostrej, agresywnej gry. Zwłaszcza kapitan i najbardziej doświadczony reprezentant Madjid Bougherra. To typ boiskowego „drwala”, wyznającego zasadę „piłka może przejść, ale przeciwnik nigdy”. (...) Gorzej jest w obronie, gdzie Rosjanie i Belgowie mogą bezlitośnie wykorzystać często przytrafiające się Algierczykom błędy.&quot;

Nie zmierzam na pewno do tego, żeby stawiać w kierunku Algierii. Zgadzam się z typem, że w meczu bardzo możliwy jest rzut karny. Po prostu jest to dla mnie bardzo prawdopodobne w tym meczu patrząc na potencjał ofensywny Belgów, szybkość Hazarda, na pewno nieraz zaiskrzy między sprytnim i silnym Lukaku, a obrońcami Algierii, którzy na nim skupią największą uwagę. A kto wie, przecież i Algieria może tego karnego uzyskać. Jest w składzie Feghouli, który też może sprawić Belgom problemy w obronie.

Czy będzie rzut karny - TAK @3.45

✅ w 25 min karny po faulu na Feghoulim ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Do góry Bottom