>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H - Belgia, Algeria, Rosja, Korea Południowa

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Belgia vs Algieria / Belgia under 57,5% @ 2 [Unibet] ⛔ 65%
Zaryzykuje i tak zagram z uwagi na to, ze Belgia to nie jest ekipa ktora sie specjalizuje w ataku pozycyjnym. W ostatnich meczach jesli przekraczali garnice 57,5% to o 0,5%. Z Tunezja 58%, z Luxemburgiem 58%, z WKS mieli ledwo 43% (trzeba tutaj dodac, ze to mecze rozgrywane w Belgii czyli na wlasnym obiekcie, przed wlasna publicznoscia oraz mecze towarzyskie. Mecz wyjazdowy ze Szwecja Belgowie zakonczyli z 52% posiadaniem). W meczach o punkty przedstawialo sie to tak: z Walia 49%, z Chorwacja 50%, ze Szkocja 52% reszty nie moge znalezc, ale przypuszczam, ze bylo podobnie. Jak widac, Belgia to nie jest ekipa ktora przetrzymuje pilka. Nawet z Luxemburgiem na wlasnych smieciach ledwo, ledwo pokryli by dzisiejszy handi. Co do Algierii to ciezko jakiekolwiek staty z ich spotkan znalezc, wiec ciezko mi powiedziec. Zakladam jednak, ze skoro wielu zawodnikow gra w ligach Portugalskiej, Hiszpanskiej i Wloskiej to nie beda sie w 100% tylko i wylacznie bronic i wybijac pilke jak najdalej od wlasnego pola karnego, jednak nie moge byc tego w 100% pewny, wiec jest to bet ryzykowny - wiec nie winic mnie potem, ze nie siadlo :p
Tak jeszcze dodam, ze na Betsafe under 56,5% Belgii stoi @ 1,86...wiec under 57,5% w unibecie @ 2 chyba wyglada calkiem przyzwoicie :smile:
_______
EDIT: strzelona bramka przez algierczykow spartaczyla mizerny plan, ale powiem szczerze, ze Algieria zupelnie nie miala w glowie, trzymania pilki. Nawet prowadzac, co bylo by logiczne, powinni przytrzymac pilke a oni odrazu do przodu i strata...troche szkoda, ale lekcja na nastepne mecze, ze Algieria gra odrazu do przodu i nie mysli o grze pozycyjnej... ????
 
B 2

bamba

Użytkownik
Hazard strzeli i jego druzyna wygra do zera 5.00 Betsafe ⛔
Licze na wygrana Belgow, Algieria weszlo do finalow dzieki wiekszej liczbie strzleonych bramek w Burkina Faso co ukazuje ich marna sile. Nie bede wiele pisal bo o Afrykanczykach nie wiem praktycznie nic. Nie grali z nikim powaznym od 2 lat do sparingow wzieli se jakies Rumunie, Armenie i tym podobne w Afryce na przestrzeni ostatnich lat tez z nikim wielkim nie grali dopiero w styczniu 2013 w Pucharze Narodow Afryki zagrali z WKS i zremisowali 2-2 ale Slonie mialy juz zapewniony awans z pierwszego miejsca w grupie i pewnie odpuscili zupelnie ten mecz znajac ich mentalnosc. Nie grajac z nikim dobrym i nie wychodzac poza Afryke ten zespol nie moze grac dobrze, jeden z najslabych w tegorocznych MS. Belgia mlode pokolenie, pierwszy mecz na turnieju, sile maja spora lecz mysle ze dzisiaj jeszcze wszystkie nie pokaza, przewiduje nie wysokie zwyciestwo gospodarzy bez starconej bramki i gol Hazarda.
Hazard strzeli zza pola karnego 10.00 Betsafe ⛔
Nie ma do czego pisac analizy po takim kursie szkoda nie sprobowac znajac Hazarda bedzie schodzil do srodka i probowal strzelac a ze Algieria pewnie bedzie w polu karnych to moze ustrzelic cos spoza szesnastki.
 
F 0

feranzo

Użytkownik
Belgia vs Algieria /Zespół 1 zwycięża a w meczu padnie mniej niż 2,5 gola / BWIN/ kurs: 3,80 zł
Ja pograłem sobie dość ryzykowny zakład ale moim zdaniem bardzo prawdopodobny. Patrząc na ostatnie wyniki Belgów, które nie są powalające i na to, że Algieria jest znacznie lepsza niż na ostatnim mundialu, nie spodziewam się deklasacji. Myślę, że będą męczarnie jak z Tunezją i Belgia wygra minimalnie. Kurs niczego sobie, chyba warto ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Belgia(-2/-2,5) - Algieria 1 @ 3,00 Bet365
Jak dla mnie i dla wielu Belgia jest mega faworytem w tym meczu, Belgowie słyną z dobrego przygotowania fizycznego od lat, ale w ostatnich doszło im kilku piłkarzy młodego pokolenia, którym dobre wyszkolenie techniczne nie jest obce. Hazard, De Bruyne i Mertens będą siłą napędową kraju z Beneluxu, którzy są uważani za czarnego konia turnieju. Dziś mecz z pozoru łatwy, ale kraje afrykańskie zawsze są nieobliczalne. Zapewne nie są tak poukładani taktycznie jak chociażby Ghana, więc Hazard i spółka mogą im robić wiatraki z głową niesamowite. Młodzi piłkarze lubią taką grę i obrońcą będzie naprawdę bardzo ciężko. Z przodu też afrykanerzy nie powinni zrobić szumu, doświadczona obrona Belgów nie pozwoli na zabawy. Warto po takim kursie!
 
B 2

bamba

Użytkownik
Korea Poludniowa +7% posiadania pilki 2.00 Comeon ✅
Typ czysto statystyczny.
Towarzyskie Korei w tym roku:
Ghana - Korea 4-0 40-60
Grecja - Korea 0-2 44-56
Meksyk - Korea 4-0 56-44
Na Mundialu 2010:
Korea - Grecja 2-0 50-50
Argentyna - Grecja 4-1 56-44
Nigeria - Korea 2-2 45-55
Urugwaj - Korea 2-1 45-55
Towarzyskie Rosji w tym roku:
Rosja - Maroko 2-0 55-45
Norwegia - Rosja 1-1 49-51
Rosja - Slowacja 1-0 60-40
Rosja - Armenia 2-0 56-44
Rosja jest przecietna to bedzie mecz o to kto wyjdzie z grupy Korea jest w stanie nawet go wygrac a typ na posiadanie pilki wedlug mnie wejdzie z latwoscia.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Uczciwie muszę przyznać, że nie oglądałem dawno w całości żadnego meczu Algierii, za to poświęciłem kilkanaście minut na obejrzenie bramek z ich spotkań, można wyciągnąć jeden wniosek - są w stanie zaskoczyć defensywę Belgów - bramki zdobywane zarówno po szybkich kontrach, stałych fragmentach jak i strzałach z dystansu, czy stać ich na urwanie punktów - nie sądzę, przytrafiają im się duże błędy w obronie, które Belgowie mogą bardzo łatwo wykorzystać, zamiast pchać się w wygraną Belgów po niskim kursie w głównym typie będę trzymał się trendu turnieju, czyli over bramkowy:
Belgia - Algieria
Typ: over 2.5 gola Kurs: 1.62 bet365
✅
Odnośnie błędów w defensywie Algierii - często dotyczyły pułapek ofsajdowych i zagrań na wolne pole, liczę tutaj na szybkość i technikę Hazarda:
Typ: Hazard strzeli Kurs: 2.37 bet365 , Hazard strzeli 2 lub więcej Kurs: 8.0 bet365 ⛔
I jeszcze w poszukiwaniu emocji pierwszy raz w tym turnieju poszukam przejęcia prowadzenia:

Typ: Belgia wygra po przejęciu prowadzenia Kurs: 8.0 bet365
✅
edit. Po meczu, prawie zgodnie z planem, wolno rozkręca się ta belgijska maszyna i momentami dramatycznie to wyglądało, nie wiem czy po drodze piasku w trybiki nie nałapią jeszcze, ale momentami zaczynało to dawać nadzieję, dobrze, że mają słabą grupę im dalej w turniej tym powinno być lepiej...
Na mecz Rosji nie mam póki co koncepcji na granie 1 x 2, widziałem oba ostatnie sparingi tych drużyn i obie mnie delikatnie mówiąc nie zachwyciły, może podskoczą kursy na Koreę jeszcze to za drobne poszukam ich wygranej DNB... Ponadto sędziuje Nestor Pitana - 38 spotkań międzynarodowych ze średnią żółtych kartek 5.03 i czerwonych 0.24, przy szybkich i zwinnych Koreańczykach Rosjanie mogą sobie nie radzić czystymi odbiorami, 19 listopada zeszłego roku drużyny te zagrały ze sobą sparing, wtedy Rosjanie złapali 4 żółte kartki, dokładając fajnie wystawioną linię i kurs w bet365 zdecydowanie gram:
Rosja - Korea Południowa
Typ: Rosja powyżej 1.5 kartki Kurs: 1.83 bet365
Wynik: 1, chociaż mogło być więcej ⛔
edit. Obecnie kurs na Korea DNB w bet365 podskoczył na 3.4 i i za drobne spróbuję to pograć, nie widzę tutaj aż takiej różnicy klas obu zespołów w porównaniu do kursów...
Typ: Korea DNB Kurs: 3.4 bet365 Wynik: 1:1, zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata, Grupa H
Godzina: 18:00
Spotkanie: Belgia - Algieria

Widze wszyscy skazują Algierię na pożarcie i z góry zakładaj ze nie strzela bramki . Ja uważam całkiem inaczej , oglądałem ich mecz z Rumunia . Duzo biegają , ładnie graja dla oka . W swoim składzie maja może nie dla każdego znanych zawodników ale wystarczy im się przyjrzeć i nie są to gracze którzy nic nie znaczą . Zacznę od zawodnika S.Feghouli gracz Valencii ,Bentaleba chyba nie muszę przedstawiać gracza Tottenhamu, Aïssa Mandi gracz Reims , Taïder gracz Interu ,Ghoulam gracz Napoli ,napastnik Soudani 16 bramek dla D.Zagrzeb . 3 mecze sparingowe Algierii przed mistrzostwami z drużynami z Europy .
Algieria - Rumunia 2-1 , Algieria - Armenia 3-1 , Algieria - Słowenia 2-0 . Strzelali w każdym meczu co najmniej 2 gole.
Belgia jest naszpikowana gwiazdami w dodatku młodymi , może być tak ze Algieria strzeli pierwsza bramkę i może namieszać Belgii . Ja widzę tu takie typy
Kto pierwszy strzeli gola - Algieria 4.33
Obie strzela - 1.9
Ilość kartek - powyzej 3,5
Handicap - + 1,5 Agieria
dokładny wynik - 2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 46

rozga

Użytkownik
Algieria żółte kartki poniżej 2,5 kurs 1,74 Betsson
Stawianie na Belgów po kursie 1,3 jest nieopłacalne.Niedoceniani Algierczycy mogą stawić spory opór drużynie,której nie było 12 lat na dużej imprezie sportowej,a teraz stawiana jest jako jeden z faworytów do końcowego triumfu.Nie zdziwię się jeśli piłkarze z północy Afryki urwą jakieś punkty w tym meczu.
Algieria linię 2 kartek przekroczyła tylko w 2/11 ostatnich spotkań
 
T 6

tolkien78

Użytkownik
Ja poszukam tu niespodzianek i zagram przeciw faworytom.Rosja nie jest druzyna turniejowa co pokazali na euro a Belgowie maja na barkach ogromna presje czy wyjda te dwa zespoly z grupy raczej nie.to jest mundial tu kazdy bedzie gryzl trawe i skoro hiszpanie zostali zniszczeni to czemu zespoly klasy B jak rosja i Belgia maja miec pewne zwyciestwa.kibicuje dobrej grze,wczoraj iranczycy pokazali serce do walki i maja punkt czy dzis wszystko pojdzie jak splatka w meczu faworytow watpie. Korea win Algieria win zeby bylo ciekawiej:]
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Na zakończenie pierwszej kolejki spotkań naprzeciw siebie staną drużyny Rosji oraz Korei Południowej. Sborna ostatni raz awansowała z grupy na mundialu jeszcze za czasów ZSRR. Ostatnie mundiale częściej oglądali w telewizji niż grali. Tym razem ma się to zmienić. Trener Capello swój cel określił na ćwierćfinał, co ma zwiększyć zaufanie do reprezentacji przed kolejnymi MŚ w Rosji. Trzeba także odnotować, że Rosjanie w eliminacjach zepchnęli Portugalczyków na miejsce premiowane barażem do brazylijskiego mundialu, co było sporą niespodzianką.
Osobiście nie chcę lekceważyć piłkarzy z Azji. Pierwszy skład reprezentacji Korei został odmłodzony po tym jak osiągnęli sukces na IO. Pojawiło się paru piłkarzy z reprezentacji U-23, która zajęła 3. miejsce na Igrzyskach w Londynie. Zawsze zaletą tej reprezentacji na dużych imprezach było świetne przygotowanie motoryczne. Przekonała się o tym także nasza reprezentacja w 2002 roku. Dziś może okazać się to kluczem do zdobycia punktów.
Rosjanie mogą mieć kłopoty z szybkimi Koreańczykami, a każdy spóźniony atak na rywala może skończyć się karą indywidualną. Do tego piłkarze reprezentacji Rosji znani są z twardej gry więc wydaje mi się, że mogą w ich stronę posypać się upomnienia. Sędzią spotkania jest Argentyńczyk, pan Pitana, który często sięga po kartki.

Moje typy:
Korea Południowa lub REMIS 1,98 Betsson ✅
Korea Południowa powyżej 0.5 gola 1,60 WilliamHill
✅
Rosja powyżej 1,5 żółte kartki 1,72 Betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Belgia vs Algieria-Belgia(-2,5) rzuty rożne kurs:1,85✅
⚽Belgia vs Algieria-Powyżej 2,5 gola kurs:1,60✅
Kurs na zwycięstwo Belgów śmieszny,więc ja uderzam w dwa inne zakłady.Rzuty rożne to po pierwsze.Czemu Belgia będzie miała ich o przynajmniej 3 więcej?Bo mają świetnych skrzydłowych w postaci Hazarda i Mirallasa/Mertensa.W swoich ostatnich meczach przed mundialem praktycznie zawsze wykręcali większą liczbę kornerów od swoich przeciwników.Z ostatnim rywalem,charakterystyką zbliżonym do Algierii czyli Tunezji ta statystyka przedstawiała się 9-3 na ich korzyść.Belgowie nie mają klasycznych bocznych obrońców ale to nie powinien być większy problem.Wyżej wymienieni skrzydłowi Belgów powinni raz za razem nękać bocznych obrońców,wdawać się z nimi w pojedynki i wywalczyć sporo kornerów.Algieria nie ma dobrej defensywy,choć z obecnym szkoleniowcem zrobili progres w tym elemencie.Belgia powinna dziś z tego skorzystać,bo mają wielką siłę z przodu.I to odnosi się do mojego drugiego typu,mianowicie overa.Wadą Belgów natomiast jest słabe zorganizowanie w defensywie po stracie piłki i czasami dają się zaskakiwać szybkimi wypadami rywali.Algieria ma młodych,utalentowanych,dynamicznych,dobrych technicznie graczy w linii pomocy i nie zdziwię się gdy dziś jedną bramkę będą w stanie ustrzelić.Feghouli to ich motor napędowy,który będzie wspierany przez Taidera i Silmaniego.Póki co dużo overowych meczy na tych mistrzostwach i myślę,że spokojnie ten może być kolejnym z nich.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja poszukam tu niespodzianek i zagram przeciw faworytom.Rosja nie jest druzyna turniejowa co pokazali na euro a Belgowie maja na barkach ogromna presje czy wyjda te dwa zespoly z grupy raczej nie.to jest mundial tu kazdy bedzie gryzl trawe i skoro hiszpanie zostali zniszczeni to czemu zespoly klasy B jak rosja i Belgia maja miec pewne zwyciestwa.kibicuje dobrej grze,wczoraj iranczycy pokazali serce do walki i maja punkt czy dzis wszystko pojdzie jak splatka w meczu faworytow watpie. Korea win Algieria win zeby bylo ciekawiej:]
Po pierwsze to Hiszpania jako zespół klasy A został zmieciony przez zespół klasy A a ww.zespoly grają z zespołami klasy C tak na wstępie.Belgowie maja na sobie wielka presję?No zgodzę sie ale czy zawodnicy pokroju Hazarda który w pojedynkę potrafił niszczyć City czy Lukaku który jest postrachem Premiership czy moze Kompany absolutny top obrońców swiata nie poradzą sobie z presja? Śmiem wątpić... Nie widać słabych punktów w Belgii szukanie niespodzianek na sile...ale to Twoje pieniądze.Nie ma co przytaczać wczorajszego meczu bo zespoły z Afryki grają padline na tych mistrzostwach i bede grał co mecz przeciwko nim.Mysle tez ze Rosja sobie dzisiaj poradzi.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Belgia - Algieria
17.06.2014 18:00
Belgia, stawiana na czarnego konia turnieju, naszpikowana gwiazdami, zagra dzisiaj z Algierią. Kursy sugerują łatwe, kilkubramkowe zwycięstwo podopiecznych Marca Wilmotsa. Myślę, że będzie inaczej i Algieria tanio &quot;skóry nie sprzeda&quot;. To doświadczony zespół, który dzisiaj głównie będzie się bronił i szukał szans w kontrach lub stałych fragmentach gry. Ich ostatnie wyniki w spotkaniach towarzyskich (wygrane z Armenią i Rumunią) dodatkowo mnie utwierdzają w przekonaniu, że Belgom będzie dzisiaj ciężko. Brak doświadczenia na takich turniejach również nie działa na ich korzyść. Ostatecznie pewnie wygrają ale gradu bramek się nie spodziewam.
Belgia + Under 3.5 (gole) @ 2.150 http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&LExt=bri&refer=xforumbuchBwin (5/10) ✅ (2:1)
Podając typ, pomyliłem buka. Teraz jest poprawnie.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Belgia - Algieria
Typ: Belgia wygra bez straty bramki @2.28 uni.bet ⛔
Przeglądając ofertę na ten mecz rzucił mi się w oczy ten zakład. Belgia to bardzo ciekawa ekipa składająca się z młodych utalentowanych gwiazd. Wszyscy zachwycają się ich siłą ofensywną ja natomiast wezmę pod lupę obronę, która moim zdaniem w tym turnieju może stanowić o sile tej reprezentacji. Na bramce mamy Courtois, który w tym sezonie pokazał swoje umiejętności dochodząc z Atletico do finału Ligi Mistrzów. Środkiem obrony rządzi Kompany(C). W moim odczuciu kapitan drużyny jest jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie. Na boku mamy Vermaelen&#39;a grającego w Arsenalu i Vertonghen&#39;a z Tottenhamu. Do tego wszystkiego dochodzi doświadczony Van Buyten z Bayernu Monachium. Widać, że defensywa wygląda bardzo solidnie. W środku pola defensywie będą pomagać Dembele z Tottenhamu i Witsel z Zenitu. Moim zdaniem dużo silniejsze reprezentacje niż Algieria mogą mieć problem ze strzeleniem bramki. Myślę że po takim kursie spokojnie można zaryzykować. W ostatnich dwóch meczach Belgia zachowała czyste konto, a grali z nie byle kim bo ze Szwecją i Tunezją. Myślę, że dzisiaj nie będzie inaczej ???? .
edit/ trzeba podziękować Vertonghenowi za jego skrajną nieodpowiedzialność
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Belgia - Algieria
Belgia -2 rzuty rożne AH 1,78✅✅✅ 4/5 Betsafe
Według mnie Belgowie będą się potężnie męczyć w tym dzisiejszym meczu i być może zawalą niezłą liczbę kuponów typerom. Jednak potrafią oni zdominować rywala - w jednym z ostatnich sparingów przed MŚ potrafili zdominować w tej statystyce Szwedów w Sztokholmie. Kurs na to wydarzenie jest mocno przesadzony przez ekspertów Betsafe, Unibet wystawił wyższą linię, bo -2,5 i do tego niższy kurs na Belgów - tylko 1,60. Myślę, że mamy tutaj do czynienia z valuebetem.​
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Belgia - wygra swoją grupę
| TAK | 1.70 |
Bet 365
Belgowie typowani przez wielu ekspertów na czarnego konia tych mistrzostw, dostali w grupie raczej mało wymagających przeciwników. Patrząc na styl w jakim wywalczyli sobie miejsce na Mundialu oraz na ich squad na papierze, obstawianie Belgów na największą pozytywną niespodzianką uważam za całkiem dobry pomysł. Personalnie prezentuja się niesamowicie. Zaczynając od bramki gdzie gra jeden z najzdolniejszych bramkarzy na świecie Courtois, kończąc na ataku, gdzie postrach sieje &quot;drugi Drogba w Chelsea&quot;, rok młodszy Lukaku.
Dodatkową motywacją dla Belgów będzie z pewnością chęć uniknięcia spotkania z mocnymi Niemcami już w 1/8 rozgrywek. Jeśli tak sie stanie to dopiero w ćwierćfinale napotkają potężnego przeciwnika, którym jest Argentyna.
Dodam jeszcze że na &quot;czarnego konia&quot; tych mistrzostw przed rozpoczęciem Mundialu w Brazylii Belgię typowali tacy panowie jak: Wojciech Kowalczyk, Antoni Piechniczek, Jacek Bąk czy Marcin Żewłakow ;)
 
mats 9

mats

Użytkownik
Rosja strzeli w pierwszej połowie @1.85
Liczba goli strzelonych w pierwszych połowach ostatnich meczy przez Rosję: 1 1 0 2 1 1 1 3
Liczba goli traconych w pierwszych połowach ostatnich meczy przez Koreę: 2 1 0 1 2 0 1 1 1 1
Liczba goli w pierwszych połowach dotychczasowych meczy mistrzostw: 2 0 2 3 1 1 2 1 1 1 1 3 0 1 (w tym porywający mecz Iranu)
W listopadzie w pierwszej połowie meczu tych drużyn padły 2 bramki (po jednej dla każdej drużyny). Rosjanom gubienie punktów nie po drodze, więc powinni już w pierwszej połowie strzelić bramkę aby przejąć kontrolę nad spotkaniem. Korea w słabej formie, a przed mistrzostwami potrafili w 1. połowie tracić bramki z takimi rewelacjami jak Tunezja, Mali, czy Haiti, więc nie powinno być problemu. ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Belgia vs. Algieria Belgia wygra, 1.34 Unibet 3/10 oraz Lukaku gol, 1.90 Unibet 1/10 ✅ i ⛔ 2:1

Wygrana Belgów w moim mniemaniu powinna być formalnością. Kadra jest niebywała i ewentualne pęknięcie napompowanego balonika nie powinno nastąpić przeciwko Algierii. Hazard, Lukaku, Januzaj i inni nie będą mieli kłopotu z ograniem swoich rywali. Mecze towarzyskie przed Mundialem w większości wypadków ukazały moc tej reprezentacji. Niemało kłopotów jednak mieli z reprezentacją Tunezji z którą wygrali zaledwie 1:0. Przez ten właśnie rezultat odpuściłem granie na o/u, czy handicapy w stronę Belgów. Ponadto dorzucam lekko, że Lukaku strzeli bramkę. Były zawodnik Anderlechtu ma ogromny potencjał, pokazał to w poprzednim sezonie wielokrotnie. Kurs nie jest astronomiczny, ale na pewno wart spróbowania.
I muszę przyznać, że popełniłem błąd. Jak większość z Was pisała, nonsensowny kurs na Belgię. Za dużo stresu i gdyby nie znakomite zmiany Wilmotsa, byłaby klapa. Właśnie zmiany były kluczem do sukcesu. Ukazywało się to stopniowo. Najpierw Mertens, potem młody Origi, który również miał swoją świetną szansę na gola, ale i asystę. A ostatecznie wprowadzenie Fellainiego dało znakomity rezultat. Zespół zaczął grać, a Algieria powoli traciła siły. Jak to ujął któryś z komentatorów na TVP - zespół rodzi się w bólach. I taki mecz jak dzisiaj może dać zastrzyk, który zdeterminuje, zbliży tę drużynę. Wilmots również swoje zrobił po przerwie. Teraz Czerwone Diabły będą groźniejsze moim zdaniem ????
 
C 1

casualstyle

Użytkownik
Zawiodłem się na grze Belgów w pierwszej połowie,umoczyłem 70 zł na zwycięstwie w pierwszej połówce,do tego nie pokryli handicapu.O grze algierskiej jedenastki nie ma co się wypowiadać,bo nic poza bramkarzem i strzałem z wątpliwego wapna nie wnieśli do spotkania.
 
Do góry Bottom