>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
K 4

krisak13

Użytkownik
Jeżeli Kolumbia nie straci punktów w meczu z Japonią, to wchodzę w zakład specjalny od forbet &quot;
ZAKŁADY SPECJALNE powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 9 rzutów rożnych&quot; w meczu Polski z Senegalem. Obydwie drużyny będą zmotywowane do atakowania, jeżeli Kolumbia straci punkty to warto będzie rozważyć jakiś under (lub dokładny wynik 0:0, bo jeszcze nie było na MŚ) w meczu naszej reprezentacji. Wydaje mi się, że postawa zarówno Polski i Senegalu będzie zależeć od wyniku pierwszego meczu naszej grupy.
 
V 0

valdez

Użytkownik
Panowie betsson dał piękną promocję. Brać puki nie poleciało w dół.
S.Mane over 0.5 strzała w światło bramki. @ 2.21
Mane gwiazda nr 1 gwarantowane 90 minut gry. Bije wszystkie stałe fragmenty. W dodatku my mamy swoje problemy w obronie, co było dobitnie widać z Chile. Szykuje się ciężki mecz i Senegal będzie miał swoje szanse.
BTW , polecam śledzić u nich linie na zawodników. Przed meczem Meksyku taki sam zakład na Layuna i Chicarito wisiał z kursem 3.2. Oczywiście zostało pograne. Dziś to samo. Linia na Kane i Lukaku linia 1.5. To śmiech na sali i pewny pieniądz.
Dostałem email od Betssona i zakład został unieważniony i rozliczony po kursie 1.00.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Polska – Senegal
Panowie, poszukuję zakładu na to, że Polska zdobędzie pierwszą bramkę i nie wygra meczu. Jeśli ktoś widział u polskich buków, to proszę o informację.
Ile to już razy taki scenariusz miał miejsce w kadrze pod wodzą Adama Nawałki, kiedy Polacy dobrze wchodzą w mecz, a potem następuję rozluźnienie, dezorganizacja i nagle tracimy bramki? Najlepszym przykładem są ostatnie mecze towarzyskie z Chile i Koreą, choć z tymi ostatnimi daliśmy radę. Podobnie daliśmy radę z Czarnogórą, kiedy już wszyscy kupowali bilety na mundial, a Czarnogórcy wpakowali nam 2 szybkie bramki i zrobiło się niebezpiecznie. W eliminacjach taka sama sytuacja miała miejsce w meczu z Kazachstanem, kiedy skończyło się na 2-2. Niewiele brakowało, a podobny scenariusz mielibyśmy z Danią, tam jednak zaliczka 3-0 z pierwszej połowy pozwoliła dowieźć prowadzenie. Wiadomo, że inaczej gra się na wielkich turniejach, no ale jak było na Euro? Ze Szwajcarią i Portugalią też prowadziliśmy, a po 90 minutach kończyło się na remisie. Senegal to solidna ekipa, kursy według mnie wystawione dość dobrze, dlatego fajnie poszukać jakiegoś wyższego w tego typu zakładzie. Jak gdzieś znajdę to wrzucę. Na razie widzę tylko na forbecie dwa poniższe typy, które wyglądają ciekawie:
Polska strzeli pierwsza i remis @ 8,50 forbet ⛔
Polska strzeli pierwsza i przegra @ 25 forbet ⛔
 
R 125

roger12

Użytkownik
Osłabiacie Panowie, jaki dmuchany sterowiec ???? Polacy są w formie jak nigdy dotąd to i ludzie oczekują więcej, niż tylko wyjścia z grupy. Przeceniacie ten Senegal, ja rozumiem rosłe mudzyny z Premier League tylko że, nikt nie wspomni że tam nie ma za grosz drużyny każdy robi co chce wystarczyłoby spojrzeć w ich mecze poprzednie, na papierze jest niesamowicie mocny skład ale to jedynie na papierze. Polacy mają szansę mówię tu o MŚ (nie Euro) wyjść z grupy potem to już zaczyna się prawdziwa gra. W Grupie mamy Senegal Kolumbię i tą Japonie i coś czuje że, tutaj największym problemem może być ta Japonia. Nasi muszą zaprezentować to co reprezentowali na początku eliminacji i przede wszystkim kluczem tu będzie defensywa jeśli Pazdan będzie popełniał błędy jak dotychczas to ja tego nie widzę..
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Zastanawiałem się długo nad dzisiejszym spotkaniem jak zagrać z głowa, a nie patriotycznie! Wchodzę w over2.5 po tak pięknym kursie jakim oferują buki na ten pojedynek. Bardzo dużo zostało już napisane przez kolegów wyżej ponad 12 stron więc pewnie ciężko coś nowego dodać. Mamy swoje problemy na tegorocznym mundialu kilka najważniejszych ogniw bez formy i z słabą ilością minut w barwach klubowych nie napawa optymizmem przed tak ważna impreza. Grosicki podobnie jak Kuba sił mają na max 60 minut więc trzeba będzie ruszyć kogoś z ławki tylko kogo ? gramy bez niej... różnicę może zrobić tylko Kownaś i tyle... Z obrona mamy ogromne problemu i tutaj bez różnicy czy wyzdrowieje Glik czy nie...Eliminacje,sparingi bez różnicy każdy z rywali nie ważny jakiej klasy stwarzał sobie okazje i to 100% . Senegal nie należy do łatwych rywali sam Mane lubi dryblingi, bitki 1 vs 1 i to może zrobić różnice. Według mnie zobaczymy tutaj powyżej 2.5 bramek.
Polska - Senegal @ Over2.5 - 2.65 efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Osłabiacie Panowie, jaki dmuchany sterowiec ???? Polacy są w formie jak nigdy dotąd to i ludzie oczekują więcej, niż tylko wyjścia z grupy. Przeceniacie ten Senegal, ja rozumiem rosłe mudzyny z Premier League tylko że, nikt nie wspomni że tam nie ma za grosz drużyny każdy robi co chce wystarczyłoby spojrzeć w ich mecze poprzednie, na papierze jest niesamowicie mocny skład ale to jedynie na papierze. Polacy mają szansę mówię tu o MŚ (nie Euro) wyjść z grupy potem to już zaczyna się prawdziwa gra. W Grupie mamy Senegal Kolumbię i tą Japonie i coś czuje że, tutaj największym problemem może być ta Japonia. Nasi muszą zaprezentować to co reprezentowali na początku eliminacji i przede wszystkim kluczem tu będzie defensywa jeśli Pazdan będzie popełniał błędy jak dotychczas to ja tego nie widzę..
Dobrze prawisz panie kolego:highhive:
Ten kto oczekuje czegoś więcej niż wyjście z grupy (wygrana z Belgami/Anglikami) to może pompuje ten balonik, nie trawie tego okreslenia:p ale samo wyjście z grupy jest tutaj w zasięgu każdej z drużyn, więc tym bardziej w naszym zasięgu! Każdy kibic swojej reprezentacji na mundialu liczy na wyjście z grupy, ale jak Polak na to liczy to już jakieś teorie o pompowaniu balonika :puke: Nawet jeśli dzisiaj w czapę to na Kolumbie wyjdziemy tak zmotywowani, że awans dalej będzie w naszym zasięgu!
Jazda!:beer:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Dostałem email od Betssona i zakład został unieważniony i rozliczony po kursie 1.00.
Mi też, pierwszy zwrot od nich w tych mistrzostwach a kursy bywały większe. Jednak chyba nie należy się chwalić wynalazkami po forach, bo oczy buka sięgają wszędzie. Tymbardziej, że kurs spadł do 1.6. Znaczny spadek , ale w granicach. Musieli się spurać strasznie że porobili zwroty wszystkim.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Nawet jeśli dzisiaj w czapę to na Kolumbie wyjdziemy tak zmotywowani, że awans dalej będzie w naszym zasięgu!
Jazda!:beer:
otóż to i Nawałka powinien dziś tak nastawić zespół muszą atakować, bo jeśli wyjdą przestraszeni to skończy się tylko w 1 sposób.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Sam pograłem na kartki w tym meczu, ale zastanawiam się bo od ogłoszenia arbitra kursy drastycznie wzrosły. Ja mam over 3,5 kartek po 1,50 co teraz jest po 2,15 (!) więc to jest ogromna różnica kursowa. Statystyki arbitra nie wskazują na takie kursy, ale prawdą jest, że jest bardzo niedoświadczony i w takim wypadku może dawać je częściej... Tak czy inaczej Senegal gra ostro i teraz tym bardziej linia over 2,5 jest jak najbardziej do grania.
Co do kartek,to w którejś z transmisji komentator mówił o nowych instrukcjach dla sędziów,że niby mają dawać mniej kartek,cokolwiek to znaczy.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Co do kartek,to w którejś z transmisji komentator mówił o nowych instrukcjach dla sędziów,że niby mają dawać mniej kartek,cokolwiek to znaczy.
było to już wałkowane na forum w różnych tematach, ale dobrze jak ktoś nie wie to może skorzysta, chociaż wczoraj Panama to niezły dzicz zrobiła ::zoltakartka: hehe
Ja jestem tego zdania że Polska będzie bardziej trzymać piłkę niż Senegalczycy którzy pewnie będą grali szybko piłką i dużo prób z kontry będzie...
Polska większe posiadanie efortunka po 1.75 (czekam do 13 i wrzucam do małego ako w promocji happy hours)
edit: sts 1,85 ma...
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Senegal
Najczęściej w posiadaniu piłki - Polska
Kurs: 1.78 ✅
Bukmacher: Betsson

Srodek gry i jakosc jest po naszej stronie. Senegal pewnie bedzie przyczajony na swojej polowie i powinien oddac nam pilke dlatego spodziewam sie, ze Polska procentowo bedzie miala wieksze posiadanie. Jakos nie widze w tym spotkaniu kreowania gry przez Afrykanczykow bo po prostu oni nie maja kim tej gry kreowac. Srodek pola nalezy do nas i to my powinnismy ich w tym aspekcie zdominowac a co za tym idzie miec przynajmniej te 51% pilki. Zaklad dwudrozny wiec w przypadku 50-50 mamy zwrot. Kurs fajny i wole pograc takie cos niz pakowac sie w watpliwe typy odnosnie bramek, kartek lub koncowego zwyciezcy. Dupa, fotel, browar w dlon i ogladamy. Polska dawaj! :beer:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Ja i tak gram Kolumbię, Japonia skład średni, Kagawa postraszy? a w Kolumbii nadal są Falcao czy Cuadrado. Według mnie Japońce dzisiaj mogą się postawić, jak wczoraj Korea ale i tak przegrają.
 
C 5

corner-stats

Użytkownik
było to już wałkowane na forum w różnych tematach, ale dobrze jak ktoś nie wie to może skorzysta, chociaż wczoraj Panama to niezły dzicz zrobiła ::zoltakartka: hehe
...
Myślę też, że Polska będzie miała mało żółtych kartek.
1) Polska będzie bardziej trzymać piłkę niż Senegal.
2) Polska w kwalifikacje WC2018 (10 gry) była mała 0,9 ::zoltakartka: i 0.0 ???? w grze.
Senegal w kwalifikacje WC2018 (8 gry) miał 1,87 ::zoltakartka: i 0.12 ????w grze

Dane tutaj: https://corner-stats.com/world-cup/national/tournament/76
Tak myślę, Senegal handicap 0 i -0.5 po 1.793 w pinnacle???
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ja i tak gram Kolumbię, Japonia skład średni, Kagawa postraszy? a w Kolumbii nadal są Falcao czy Cuadrado. Według mnie Japońce dzisiaj mogą się postawić, jak wczoraj Korea ale i tak przegrają.
Kurs wart ryzyka, ja poczekam jednak na live, bo mysle, że powoli będą się rozkręcać.
A z tym over 1.5 strzału to mam nadzieję, że jeśli będzie pogromik to James w ogóle nie wejdzie i może wtedy zwrot, a jeśli męczenie buły to wejdzie i załaduje ten overek :confused:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska vs Senegal (Senegal pow. 1,5 spalonego) kurs: 1,55 buk: Fortuna ✅✅✅✅✅✅✅✅
Już wcześniej pisałem, że czekam na bet dotyczący spalonych Senegalu. W meczu tow. z Chorwacją mieli z 10... Senegal gra prostą piłkę, podania z środka do pomocników ofensywnych/napastników na zasadzie, a może się uda i często łapią się na to. Linia tylko 1,5 spalonego jak dla mnie rewelacyjna.
 
K 4

krisak13

Użytkownik
Pojawiła się kartka dla Góralskiego po 3.20 w forbet w zakładach specjalnych, pobieram ???? wg. mediów wystąpi w pierwszym składzie. Obstawiam że będzie pomagał w kryciu szybkiego Mane. Kurs moim zdaniem value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom