>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa najlepszych typerów

zelik 0

zelik

Użytkownik
Dzisiaj po małej prowokacji rookiego :] oraz pomysłu moim zdaniem nie trafionego przez Lucka.(Dla nie wtajemniczonych chciał, aby był dział forum poświęcony sprzedaży meczów tz. aby ktoś kto wie że mecz sprzedany wpisywał go tam. Moim zdaniem nie prawdopodobne by to było)

I wpadłem na pomysł. Aby Marcin(Admin tego forum dla nie wtajemniczonych). Wybrał grupe najlepszych typerów. Stworzył dla niech temat/dział i oni dyskutowali by na temat ofert buków co warto zagrać. Do tego tematu mieliby dostęp tylko najlepsi wybrani przez Marcina. Gdy doszli by do wniosku że ten typ jest w 98% pewny i stawiają na ten typ. Marcin albo ktoś z grupy daje go dla reszty na forum. Taka grupa pewnie miała by skutecznosć ponad 90%(jeśli będą dobrze dobrani) pewnie każdemu by to pomogło z forum. A buki by cierpiały.

Czekam na wasze zdanie na ten temat i komentarze
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Myślę,że to dobry pomysł jest 8) .
Zabrała by się grupka typerów, pogadali,pogadali i wytypowali :]
Ja zgłaszam się do typowania ligi rosyjskiej. (Wtajemniczeni wiedzą co i jak ) 8)
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Pomysł jak dla mnie chybiony. W przypadku gdyby ,,grupa&quot; popełniła błąd ucierpiałoby wielu graczy i portfele zdecydowanie zmalały. Ja sam bałbym się brać udział w czyms takim bo nie chciałbym mieć do siebie pretensji że przyczyniłem sie do straty pieniedzy innych graczy. Poza tym nie róbcie z forum bukamacherskiego forum ,,detektywistycznego&quot;. Lepiej nie bawić się w szukanie sprzedanych meczy bo można się ,,przejechać&quot;. Czasami buki same roznosza ploty o sprzedanych meczach. Weźcie to pod uwage.
 
zelik 0

zelik

Użytkownik
Oj maxley nie zrozumieliśmy się. O żadnych sprzedanych meczach nie ma mowy. Poprostu kilka osób przez dzień by wymieniało poglądy typy a najlepsze można by pokazać innym. Spójrz jak to wygląda 95% forum gra typy Maxley&#39;a, Filipa, Wiko,Elit typera,Pewniaczka itd + jakies swoje przemyślenia. Nikt nikomu nie każe brać tych typów i nimi grać. Dając Maxley typy na forum tez ludzie biorą od Ciebie i nie masz 100% skuteczności bo to oczywiste i jakoś nie przestajesz ich podawać. ????
 
zelik 0

zelik

Użytkownik
Jak narazie małe zainteresowanie tym tematem. No cuz. Ja myśle, że nie jest to zły pomysł i naprzykład można tydzień próby zrobić codziennie jakiś typ i zobaczyc jaka skuteczność jak będzie naprawde ok to będzie kontynuacja, a jak kiepsko to Marcin kończy z tym pomysłem.
 
S 0

stasiu

Użytkownik
Bardzo dobry pomysł. Wielu użytkowników mogło by skorzystać. Jakby była dobra skuteczność to by się spoero była na ✅ . A i tak bardzo dużo osób korzysta z typów najlepszych typerów tego forum. Zelik między innymi Twoich...
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
niech marcin czy ktoś tam podejmie decyzję ale ja sądze a raczej obawiam się tego aby nie było takiej sytuacji jak z Kornelem. Jak miał dobrą skuteczność ludzie go chwalili a jak nie trafił kilka typów to ludzie wszędzie mu wiadomości wysyłali że przez niego przegrali. Ja bym się obawiał jedynie tego, a i ta grupka byłaby pod pewną presją bo w końcu chodzi tu o pieniądze które przez nich niektórzy mogliby stracić. Ja od nikogo kuponów nie biore, ale też nie mogę powiedzieć że pomysł jest zły ponieważ takie typy mogłyby niektórych z minusa wyprowadzić. Ale jest jeszcze jeden problem. Czy wogóle ludzie których &quot;wyznaczyłeś&quot; chcieliby podawać typy i codziennie nad nimi dyskutować aby innym je podawać ? Myślę że ich zdanie jest tutaj najważniejsze.
 
zelik 0

zelik

Użytkownik
Czy wogóle ludzie których &quot;wyznaczyłeś&quot; chcieliby podawać typy i codziennie nad nimi dyskutować aby innym je podawać ? Myślę że ich zdanie jest tutaj najważniejsze
Oczywiście że najważniejsze, ale ja nikogo nie wyznaczałem. Tylko pisałem że według mnie z typów tych osób bardzo duzo ludzi korzysta. Ja myśle ze można by spróbować na tydzień najpierw. W ramach testów i Administracja forum modowie podejmą decyzje co dalej
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
No dobra. Ja powiedziałem co o tym myślę. Widze że jest jednak zainteresowanie takim czymś. Może niech teraz Admin się wypowie co o tym myśli lub jacyś Moderatorzy tego forum.
 
D 0

darek

Forum VIP
Coś podobnego już było ale się nie sprawdziło. Nazywało się to &quot;Najlepsi z najlepszych&quot;. Mi się wydawało, że pomysł był dobry, ale... ja i laha nie umieliśmy się tym zaopiekować, dział poległ.
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Według mnie sama idea zebrania kilku najlepszych typerów tego forum jest dobra. Jeśli można udoskonalać dobre, dlaczego tego nie robić?
Problem zaczyna się w ludziach, bo tak jak czytam, to wynika, że ludzie mieli pretensje do Kornela, że przegrali kase przez jego typy, co jest dla mnie kompletnym kretynizmem. Gdyby nie było takich sytuacji, temat mógłby mieć szanse na powodzenie. Poza tym, taka grupa najlepszych musiałby być zaufana, a z tym byłoby może trudniej. Jako wielbiciel teorii spiskowych uważam, że mógłby znaleźć się w niej nieodpowiedni człowiek, który mieszałby w kuponach, a tym samym wszyscy by na tym tracili. Słyszałem już o takich rzeczach na innych forach, nie wiem ile jest w tym prawdy. Słyszałem coś takiego, że na dobrych forach, gdzie padają dobre typy, buki czasem mają swoich szpiegów, którzy najpierw wybijają się typami, a później demolują portfele innych. Poza tym, to forum też przecież współpracuje z bukami, prawda? Moderatorzy, czy Administratorzy, nie wiem kto jeszcze, jakoś przecież współpracuje z bukami, skądś ta kasa na Turniej BAH jest, prawda? A że ja nie ufam żadnej władzy, to w tym momencie dla mnie założenie ufności jest trochę dziwne... ale tak jak mówię, jestem wielbicielem teorii spiskowych, proszę wybaczyć. Myślę, że święta trójca mogłaby się jakoś zgadać, tzn. Kornel, filip_r2 i wikowlkp (kolejność jest przypadkowa) i stworzyć taki temat, to mogłoby zadziałać. Pod warunkiem, że mieliby czas się tym zajmować...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@simmin

Nie zły ubaw miałem, jak to czytałem twój posty, a zwłaszcza Słyszałem coś takiego, że na dobrych forach, gdzie padają dobre typy, buki czasem mają swoich szpiegów, którzy najpierw wybijają się typami, a później demolują portfele innych. Poza tym, to forum też przecież współpracuje z bukami, prawda?
To są plotki. &quot;Słyszałem&quot;, więc jeżeli nie masz pewnych informacji to proszę nic nie pisz, bo tylko wzburzasz panikę na forum! Ktoś coś komuś powiedział lub ktoś sobie wymyślił teorie i już leci z fora na forum plotka.
Muszę Cię uświadomić, że nie współpracujemy (w dosłownym znaczeniu) z żadnym bukmacherem. Na stronie głównej nie ma żadnych wielkich bannerów bukmacherów (wyjątek to Gamebookers, ale to nasz inicjatywa). Żaden z moderatorów czy adminów nie pracuje u buków. A to że sponsorują to tylko ich własna wola, gdyż w taki sposób również się promują.
Moderatorzy, czy Administratorzy, nie wiem kto jeszcze, jakoś przecież współpracuje z bukami, skądś ta kasa na Turniej BAH jest, prawda?
Administracja załatwia wam konkursy z dużą pulą nagród a Ty jesteś jeszcze niezadowolony!? Byłeś już kiedyś administratorem lub moderatorem któregoś forum bukmacherskiego? Myślę, że nie. Bo w ogóle się na tym nie znasz, a kierujesz się słowami, które ktoś Ci powiedział bądź napisał. Same bzury piszesz! Ta kasa jest od bukmachera Bet-at-Home, ale tylko z ich własnej woli. Jeżeli forum by współpracował z jakimś bukmacherem to całkiem inaczej by wyglądało. M.in. pełno bannerów na stronie głównej i w ogóle, admini promowaliby tylko tego bukmachera. A tak nie jest i życiu nie będzie. Forum nie potrzebuje sponsora strategicznego (było kilka ofert). My chcemy jak najlepiej dla użytkowników dlatego załatwiamy u buków kasę tylko i wyłącznie na konkursy. Jeżeli jesteś dobry w negocjowaniu to zawsze na swoim wyjdziesz...

-----------------------------

Jeżeli chodzi o dział. Powstanie, ale na innych zasadach niż poprzednio, czyli &quot;Najlepsi z najlepszych.&quot; Więcej informacji narazie nie podam. Dział powstanie najpóźniej w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiam
 
drago 108

drago

Użytkownik
Fajny pomysł... Moge typować i mógłbym poprowadzić ????

EDIT:// Zostałem zmuszony dodać cos od siebie postem na dole zelika ???? :

Moim zdaniem pomysł nawet niezły trzeba by bylo troche go dopracować i żeby nie było to takie jak &quot;Najlepsi z Najlepszych&quot; (co do nazwy podoba mi sie &quot;Grupa trzymająca wladzę&quot; ???? )Ale nie o nazwe tu chodzi ???? Trzeba wybrać tych co dają dobre typy i takie które wchodzą... i ograniczenie kursów jest bezsensowne... Pewniak jest wtedy gdy jest pewny i wchodzi... oczywiscie to nie może być 1.07 albo i jeszcze nizej tylko coś powyżej 1.20. Ta grupa powinna się składać z najlepszych więc dla mnie filip i neo ma miejsce zapewnione... (ich skuteczność...) I wybrać do tego jeszcze tych co ich pewniaki wchodzą ???? I nie pakujcie kursów 2.05 jak analiza wygląda Powinni wygrać :/...

OBY POWSTAŁO TAKIE CUŚ ;) Grupa Trzymająca Władze... łączcie się ;)

Pzdr.
 
zelik 0

zelik

Użytkownik
Fajny pomysł... Moge typować i mógłbym poprowadzić
Ten temat nie po to powstał, żeby sie zgłaszać bo to i tak Admin zapewno konsultujac sie z moderatorami wybierze. Temat miał mieć cel, aby użytkownicy mogli przedstawić swoje za i przeciw a pisanie Fajny pomysł to nabijanie posta który i tak nic nie wsnosi do tematu
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Witam.

Wpadłem na pomysł utworzenia tymczasowego forum dla Najlepszych Typerów.
Chciałbym zobaczyć,czy to wypali, a później możemy przenieśc się na stałe tutaj.

Adres forum : http://forum.bukmacherskie.com (żaden SPAM :p )

Proszę o podawanie typów.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom