>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa najlepszych typerów

escabar 24

escabar

Użytkownik
Jeżeli chcecie wyłonić najlepszych typerów trzeba to zrobić sposobem aby wynik był miarodajny.

Moja propozycja jest taka:

Jedna osoba (najlepiej moderator) bedzie wybierać co jakiś czas np. co tydzień (chyba że chcecie codziennie) mecze z danej ligii.

Powiedzmy że będzie to 15 meczy, które będą wypisane jeden pod drugim.

Następnie każdy kto zgłosił się do tego aby móc stanąć z najlepszymi kopiuje tą liste i dopisuje typy jakie by obstawił.

za trafienie 3 pkt
za trafienie (podwójną szansą) 1 pkt

Po kilku takich seriach podliczyć punkty poszczególnych zawodników, i dzięki temu bedziemy wiedzieć mniejwięcej kto stoi na dobrym a kto na złym poziomie.

Jak wiadomo typerzy specjalizują się w różnych ligach i w różnych sposobach obstawiania, drogą eliminacji zostanie wybranych kilka meczy z poszczególnych lig.
Kto by chciał to będzie się na to pisał .
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A mi się wydaje ze najlepszy pomysł to to aby wyłonić tych typerów po ich osiągnięciach w swoich tematach, patrząc na skuteczność i na bilans. To co zaproponowałmaniek, to jest coś podobnego do konkursu zwykłego których na forum jest bardzo dużo. A co do tego że ktoś wybierałby mecze to też mi się nie podoba bo codziennie w ofercie jest bardzo dużo meczy i myślę ze każdy powinien wybierać sobie coś w czym się najlepiej czuje aby pokazać swoją skuteczność czyli coś w stylu typów dnia.
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Jak już wybierać typerów do tego działu, to nie na podstawie skuteczności, bo ta nie jest miarodajna. Można mieć 99% skuteczności, i stracić cały budżet na grę...
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
hmm to moze dać kazdemu 20 zł do gry (sami by sobie dali) i za kazdym razem pisali by co się stało z tymi pieniędzmi (screen) i wtedy byśmy widzieli kto ile &quot;&quot;zrobił&quot; kasy z 20 zł np w 2 tygodnie.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
OK wszystko dobrze tylko pozostaje pare kwesti.

Po pierwsze i najważniejsze czy będą chcieli ze sobą współpracować?

Po drugie to tylko ludzie. Jak wtąpią (vide wczorajszy mecz Barcelona-Sevilla) kilka meczy to zaraz ludzie zaczną pisać, że mają zmowe z bukmacherami, że ich naciągają itp.

Ale pomysł godny pochwały i mam nadzieje że dojdzie do skutku.
 
Do góry Bottom