>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gusto w "Chłopakach z taśmy" poniedziałek 21.09. tv4

pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Ajjjjjjjj, szkoda że akurat wtedy nie będę miał możliwości obejrzenia ????????????
Mam nadzieję, że będzie możliwość ściągnięcia albo obejrzenia powtórki :p
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
a myslałem, że ten temat to jakaś szydera w twoją strone z powodu granie właśnie &quot;taśm&quot; hehe
ten program jest fajny, lubie oglądać, dziewczyny ładne, przyznaj sie czy co zamoczyles ? 8)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
a myslałem, że ten temat to jakaś szydera w twoją strone z powodu granie właśnie &quot;taśm&quot; hehe

ten program jest fajny, lubie oglądać, dziewczyny ładne, przyznaj sie czy co zamoczyles ? 8)
Tam się nie moczy heh, nawet randek potem nie ma tzn. jedną parę z odcinka wybierają i idą na jakąś pseudorandkę. Tu chodzi o dobrą zabawę i myślę, ze było zabawnie, chociaż nie wiem jak to zmontowali, co zostawili a co wycięli :|
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tam się nie moczy heh, nawet randek potem nie ma tzn. jedną parę z odcinka wybierają i idą na jakąś pseudorandkę. Tu chodzi o dobrą zabawę i myślę, ze było zabawnie, chociaż nie wiem jak to zmontowali, co zostawili a co wycięli :|
No, ale Gusto to tak poza programem trzeba było którąś najfajniejszą wyłapać i ją w obroty :p
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
No ładnie Gusto jak zwykle szaleje ;) Szkoda że bez okularów hehe.
Postaram się obejrzeć jak będzie.
Jakieś korzyści z występu? Czy tylko tak dla zabawy to wszystko?
 
Do góry Bottom