>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Haikou World Open 2014 (10-16.03.2014)

Status
Zamknięty.
marjol 102

marjol

Użytkownik
Witam wszystkich, mój debiut w dziale, w temacie coś tam podawałem, ostatnio nawet wchodziło więc spróbuje w dziale ????

Nie podejmuje się podania zwycięzców meczów bo pary wyrównane, skupie się na breakach+100

Pierwszy mecz Selby-Fu
Dziś Fu zrobił jednego century breaka, Selby żadnego. Za to wczoraj Fu 3(127,121,114), Selby 2(135,131).
Po jednym jak najbardziej ich stać jak widać, tym bardziej, że jutro grają do 6 wygranych frejmów więc szansa wzrasta.

Selby - Fu over1.5 centuries w meczu 2.0⛔1
B365

Drugi mecz podobnie liczę na co najmniej dwie 100. Murphy dziś jedna seta, Allen dwie. Wczoraj bez breaków stupunktowych. Pojedynek powinien być zacięty, 10-11 freamów czyli over1.5 do pokrycia

Murphy - Allen over1.5 centuries w meczu 2.37⛔1
Bet365

Fu over0.5 1.9✅1
B365
Opisane wyżej,Chinol najlepsza średnia w ostatnich dniach jeżeli chodzi o &quot;100&quot;, w 2 dni cztery sety, więc forma jak najbardziej jest!

ale debiut, nie ma co????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 128

jago1991

Użytkownik
Ja stawiam na Shauna w drugim półfinale. Mysle ze Allen nie powtórzy wczorajszeg swietnego meczu a Murphy po slabszej dyspozycji wczoraj (rozluznienie od stanu 3-0) na pewno dzisiaj sie zepnie i ppwalczy o wygraną. Stąd tez wybieram bardziej ryzykowne, ale w pelni mozliwe rozwiazanie:

Mark Allen - Shaun Murphy 2 (-1,5) 2,37
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Mark Allen - Shaun Murphy
Mark Allen @ 1.88
⛔ pajac
Kursy na Allena spadają. Wczoraj wieczorem było jeszcze 1.97 (ja taki zagrałem - szczegóły w moim temacie), ale piszę tutaj aktualny kurs, a ten też jest moim zdaniem zacny. Turniej World Open to po prostu terytorium Irlandczyka z Północy. Dwie poprzednie edycje tego turnieju wygrane przez Allena w sposób bezdyskusyjny. Ten sezon co prawda do tej pory był dość przeciętny, ale jak już trafiliśmy do Haikou to Pasiasty znowu gra wybitnego snookera. Pytanie tylko czy będzie w stanie utrzymać to do Mistrzostw ? Murphy ostatnio w dobrej formie, ale tak po prawdzie to jego w tym turnieju być nie powinno. Dramatyczny mecz z Dottem w ćwierćfinale gdzie Magik dał się dogonić z 3-0 na 3-4, a potem fuksem wygrał 5-4 po szczęśliwie wbitej czarnej. Allen gra tutaj w moim odczuciu po prostu lepiej i powinien zameldować się w finale z Selbym. Widać, że obrońca tytułu rozkręca się z meczu na mecz. Każde kolejne spotkanie to lepsza gra Irlandczyka z Północy. Genialny ćwierćfinał z Higginsem gdzie wbił dwie setki (119 i 111) plus sporo brejków wygrywających. Murphy z kolei z meczu na mecz coraz większe problemy zakończone fuksiarskim przejściem Dotta o którym wcześniej wspominałem. Sugeruję się w tym typie własną obserwacją obu zawodników w tym turnieju. Allen robi na mnie osobiście wrażenie mocniejszego niż Murphy i liczę na jego zwycięstwo.
Marathonbet
Do tego uderzam w typy na setki. Obaj zawodnicy w dobrej dyspozycji, mocni breakbuilderzy. Okazji do wysokiego punktowania z pewnością nie zabraknie.
Over 1.5 centuries @ 2.37 ⛔
Bet365
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Murphy S. - Selby M.
Selby M @ 1,73

Od 2009 obaj gracze spotkali się ze sobą 21 razy. Selby częściej wygrywał bo 12 razy a Murphy 9 razy ale jeżeli nie uwzględnimy spotkań w lidze mistrzów za którą to widać nie przapada Selby i traktuje ją bardziej treningowo to w ważnych turniejach bilans ten to 8:3 dla Selbiego. Oczywiście to tylko długa historia która teoretycznie nic nie znaczy wobec aktualnej formy ale pokazuje jak wymagającym przeciwnikiem jest Selby dla Murphygo. Wygrana fartem z Dott&#39;em pokazuje, że nie jest w najwyższej formie. Zdarzają mu się drobne błędy, a Selby prezentuje się bardzo dobrze. Jest faworytem bukmacherów i nie jest to przypadek. Jest pewny siebie, lubi podejmować ryzyko i wychodzi mu to bardzo dobrze. Nie będzie to spacerek ale wg mnie Murphy urwie max 6-7 frame&#39;ów.
 
J 128

jago1991

Użytkownik
Historia nie ma znaczenia, liczy sie aktualna forma a ta jest podobna u obydwu, choc wedlug mnie wieksza łatwość budowania wysokich breaków ma Murphy. Do tego dzisiaj Selby zagral przecietnie i gdyby Fu obudzol sie szybciej to Mareczek by przegrał. Ostatnio zdarza sie Shaunowi jednak popelniac proste bledy w dalszej czesci spotkania, wiec ja wybieram:
Shaun Murphy centuries over 0.5 1,57
Kto pierwszy zdobedzie 4 fraimy - Shaun Murphy 2.00
Najwyższy break w meczu - Shaun Murphy 2.00
Szkoda, że zdecydowałem się tylko na jeden typ z podanych, ale i tak duży + na tym turnieju ????
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Murphy S. - Selby M. -1,5 @ 1,90 Unibet ⛔ oj Marek Marek hehe ????
Oglądałem oba półfinały Haikou Open. Selby standardowo: zaczął świetnie, by potem zamulić i oddać kilka frame&#39;ów. Całe szczęście obyło się bez kolejnego decidera. Murphy mógł spokojnie wbić 3x+100. Podchodził z taką lekkością i wbijał bardzo łatwo, by potem spartolić break&#39;a i oddać frame&#39;a. Ostatni frame to już całkiem porażka. Allen chciał już wychodzić, a przegrał dopiero na czarnej. Selby będzie grać 3ci finał dużego turnieju w ostatnim czasie. Przegrał z Robertsonem, a także z Ronniem, więc może do 3 razy sztuka? Welsh Open mu nie wyszedł, więc myślę, że teraz będzie bardzo zmotywowany. Dodatkowo Selby ograł Murhpy&#39;iego 6-1 w niedawnym turnieju Masters. Format do 10 wygranych, więc łatwo nie będzie. Liczę na to, że Jester zacznie z grubej rury tak jak we wcześniejszych meczach. Oby tylko do wieczora podchodził ze spokojniejszą głową i nie oddawał nagle frame&#39;ów na niepotrzebną nerwówkę.
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
A ja podejdę do finałowego meczu inaczej... obaj finaliści mieli swoje momenty gdzie pokazywali dobrą formę oraz momenty przestojów. Spodziewam się wyrównanego meczu i choć w całym pojedynku kierowałbym się ku typowaniu na Marka tak over gemowy bardziej mi tu pasuje. Spodziewam się wyrównanego pojedynku i rozegrania min. 17 freamów, w związku z czym tupuję po fajnym kursie:
Selby-Murphy ---&gt; over 16,5 1.8 bet365 ⛔16
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Mam pytanko de kogoś bardziej zorientowanego, kto oglądał ostatnią partię dzisiejszego finału i kojarzy ten moment.
Czemu Selby nie zdecydował, że Murphy gra ponownie przy drugim jego błędzie, kiedy potrzebował jeszcze jednego ? Snooker był świetnie ustawiony, Murphy spudłował próbę i przecież Selby mógł nakazać ponowienie, a zdecydował się znów ustawiać snookera.

edit: dzięki, nie wiedziałem
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam pytanko de kogoś bardziej zorientowanego, kto oglądał ostatnią partię dzisiejszego finału i kojarzy ten moment.

Czemu Selby nie zdecydował, że Murphy gra ponownie przy drugim jego błędzie, kiedy potrzebował jeszcze jednego ? Snooker był świetnie ustawiony, Murphy spudłował próbę i przecież Selby mógł nakazać ponowienie, a zdecydował się znów ustawiać snookera.
Nie mógł nakazać ponowienia. Gdy zawodnik potrzebuje snookera/snookerów to nie może skorzystać z zasady faul &amp; miss. Z owej zasady można skorzystać tylko wtedy, gdy liczba punktów na stole jest większa niż różnica w punktach obu zawodników. Jeżeli jest równa bądź niższa nie ma takiej opcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Murphy najlepszy w Haikou World Open

Shaun Murphy po 29 miesiącach posuchy w końcu wygrał swój piąty tytuł rankingowy. W niedzielnym finale nie dał wielkich szans Markowi Selby&#39;emu (10-6) dzieła zniszczenia dokonując zwłaszcza w pierwszej sesji, którą wygrał 7-2. W przekroju całego turnieju Anglik był najlepszym snookerzystą, co udowodnił ogrywając po drodze m. in. Dinga, Allena i Selby&#39;ego. Forma przyszła w najważniejszym momencie sezonu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom