>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Haikou World Open 2014 (10-16.03.2014)

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ładnie wszedł nocny tripelek, więc mam pole do manewru. Jestem przekonany że uda się zarobić na jutrzejszych meczach, tak więc do rzeczy.
2:30 John Higgins - Michael White @ 1.28 ✅ [5:0] // Jest moc u Szkota :] //
7:00 Pankaj Advani - Ding Junhui @ 1.12 ✅ [4:5] // Pankać postraszył... //
Nie wchodzę w handicapy ujemne na te mecze. Zwłaszcza Higgins dostał rywala który również potrafi wbijać, a nie raz przechylić szalę zwycięstwa w partii na swoją korzyść solidnym podejściem punktowym.
Majki notuje dość przeciętne wyniki w tym roku, i awans do 3 rundy jakiegoś turnieju to zbyt ciężka przeprawa, tym bardziej gdy dostał utytułowanego Szkota.
Hindus dość fartownie w drugiej rundzie, głównie za sprawą słabej gry Xiao we wczorajszym meczu.
Obie pary rozstawione są ze sobą po raz pierwszy w ich meczach
@ 1.44 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Higgins John - White Michael
Typ: Higgins John @ 1.34 unibet ✅ 5-0
John chyba powoli wraca do solidnej formy, co w połączeniu z jego wybitnymi umiejętnościami stawia go już w roli poważnego contendera nawet do tytułów. Dobra forma Szkota w CLS i ćwierćfinał w Welsh Open dowodzą, że pogłoski o „śmierci” Szkota były przesadzone. White’owi do regularności daleko, a że w innych aspektach nawet nie zbliża się do poziomu Johna, to trudno spodziewać się choćby wyrównanego meczu. Dla mnie pewna wygrana faworyta.
Allen Mark - Williams Mark J.
Typ: Allen Mark @ 1.67 Betcity ✅ 5-3
Łatwa wygrana Williamsa z przedszkolakiem niewiele znaczy w kontekście jego dyspozycji gasnącej z każdym miesiącem. Wysokie podejścia Walijczyka to naprawdę rzadkość, co raz więcej pudeł i na łatwych wbiciach, a przecież właśnie na wbijaniu opiera swoją grę. Allen też gra ostatnio gorzej niż potrafi, ale mimo wszystko na dużo wyższym poziomie niż Mark i trzeba go rozpatrywać jako mocnego faworyta. Obrońca tytułu w pierwszym meczu wyglądał nieźle, wbił nawet setkę (128), ale fajerwerków nie było. Z Williamsem łatwo być nie musi, ale forma Irlandczyka wyraźnie wyższa i to jego trzeba widzieć w następnej rundzie.
Murphy Shaun - King Mark
Typ: Murphy Shaun @ 1.40 Betcity ✅ 5-1

Kurs prezent jak dla mnie i nie ma się co zastanawiać, tylko korzystać. Murphy obecnie to zupełnie inny zawodnik niż jeszcze przed paroma miesiącami. W najważniejszym momencie sezonu odnalazł swoją formę i od paru ładnych tygodni niemal fruwa przy stole. Bardzo pewnie wygląda w podejściach, nie gorzej na odstawnych, a co najważniejsze wrócił jego znak rozpoznawczy, czyli długie wbicia. Masa wysokich brejków, w tym maksymalny w Gdyni (pierwszy na terenie naszego kraju), dzisiaj z White’em też jedna setka (128) i łatwa wygrana (5-1). Z kolei King wydaje się być na przeciwnym biegunie formy, jego gra wygląda po prostu źle i to od początku sezonu, a pewnie i dłużej. Moim zdaniem z tak dysponowanym Murphym trudno będzie mu wyjść poza 2 frejmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
7:00 Liang Wenbo - Mark Davis @ 1.90 ✅ [5:3]
12:30 Matthew Stevens - Judd Trump @ 1.28 ✅ [4:5]
Faworyzowanie Davisa który wygrał 5:0 z amatorem Wichaerd&#39;em który w swoim debiucie w turnieju głównym zrobił 44 w breaku (najlepsze podejście Adama) na chińskiej ziemi :?: Nie zgadzam się z tym, więc biorę drugą opcję w tym meczu póki jeszcze Liang jest tym &quot;dogiem&quot;. Półfinał w poprzedzającym World Open, Asian Tour 4, czwarta runda w Newport, do tego całkiem przyzwoite wyniki w pozostałych turniejach dodają pewności w tym typie.
Solidnie prezentował się w meczu z młodym Donaldsonem, 5:1 robiąc między innymi podejście na 111 punktów.
Drugi mecz pokaże na co stać Trumpa w tym turnieju, Chen Zifan nie jest wyznacznikiem formy, ale atak na maxa był czwartym podejściem powyżej 60 punktów w meczu z Chińczykiem.
Stevens - Yu Delu 5:0, na pewno zaskoczenie biorąc pod uwagę to co wyczyniał ostatnio Walijczyk, a Chińczyk potrafi przeszkadzać w meczach jest bardzo niewygodnym opponentem.
@ 2.45 Bet365
3 sesja to Murphy + Robbo, tylko pytanie za ile to pójdzie. Oby do 11 nie spadły kursy :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Selby v Noppon Saengkham
Typ: Powyżej 6.5 @ 1.53 ✅ 5-2
Selby nie zachwyca ostatnio, przywiózł do Chin zdecydowanie najgorszą formę z dyżurnych faworytów i już łatwe spacerki do kolejnych rund nie są już gwarantowane. W pierwszej rundzie męczarnie z Hamiltonem, co bynajmniej nie jest dobrą oznaką. Anglik pewnie wygra, ale Saengkham jest ostatnio w na tyle dobrej, że jest w stanie urwać Jesterowi przynajmniej 2 frejmy. Buki trochę przeceniają możliwości Angola i moim zdaniem warto skorzystać z bardzo dogodnej linii, bo bezwzględnej dominacji tu raczej nie będzie.
Ryan Day v Graeme Dott
Typ: Powyżej 7.5 @ 1.72 ⛔ 2-5
Liang Wenbo v Mark Davis
Typ: Powyżej 7.5 @ 1.72 ✅ 5-3
Dodatkowo zaufam w potencjał overowy dwóch meczów z potencjalnie najbardziej wyrównanymi parami jutrzejszego dnia. Cała czwórka to doświadczeni gracze w przyzwoitej formie, wytypowanie zwycięzcy jest dużo trudniejsze, niż przewidzenie scenariusza zaciętego meczu, w którym na koniec wygrany nie będzie miał większej przewagi niż 2 frejmy.
Kursy z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Mark Selby - Liang Wenbo ▶ over 7,5 [2,05]⛔ 5:1 marathonbet​
W tym meczu od razu nasunął mi się over. Liang jak na razie zaprezentował się świetnie. Odprawił Donaldsona po świetnej grze 5:1 i dziś pokonał Marka Davisa 5:3. Selby w pierwszym meczu wygrał 5:3 z Hamiltonem a dziś pokonał Saengkham 5:2. Taj miał swoje okazje i sam powinien ugrać przynajmniej 3 partię. Mark to czołówka i zazwyczaj solidny zawodnik. Ale szansę zawsze jakieś zostawia a Wenbo ostatnio bardzo dobrze robi podejścia i wygrywa partię jednym breakiem. Nie widzę tu jakieś bardzo pewnej wygranej Selby&#39;ego. Można spróbować handi na Lianga ale ten zakład wydaję mi się pewniejszy. Selby swoje ugra a chińczyk powinien ostro powalczyć. Może być niespodzianka a dla mnie ten over po tym kursie jest najlepszym rozwiązaniem.

Na jutro rzucają się takie typy jak Murphy✅, setka Robertsona✅, Higgins✅. Jeśli będzie czas to coś się opisze. Dzisiejszy dzień był niezwykle łatwy pod sensem typowania. Szybko i łatwo i do tego przyjemne kursy. Jutro też tak musi być:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Higgins J. - Trump J.
typ: Higgins @ 2.10 paddypower [5:4]
Są pierwsze kursy które lekko faworyzują Trumpa w meczu z Higginsem hahaha śmiech na sali... Trump dzisiaj grał bardzo tragicznie... wygrał jednego frejma z maksymalnym breakiem 11 a z całego meczu raz chyba tylko przekroczył 50tke. Higgins natomiast prezentuje się bardzo dobrze... także wg mnie spora pomyłka booków trzeba korzystać póki jest ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Widząc pary na jutro, ciężko coś typować. 92 setka Neila ? Shaun vs Ding, Allen z Walden&#39;em ciekawa para... Cipciaja raczej odpadnie jutro :p

12:30 John Higgins
- Judd Trump @ 2.00 Bet365 ✅ [5:4] // Nie wiem co powiedzieć... Mistrzostwo za odwrócenie tego meczu //
Biorę póki cieplutkie. Higgins przywiózł do Haikou kapitalną formę, może dzisiejszy przebieg meczu z Michael&#39;em White&#39;em nie rzuca na kolana, ale został okraszony &quot;zaledwie&quot; dwoma podejściami 50+ co przy obecnych breakach Szkota jest dość mizernym rezultatem.
Widząc tą parę od razu nasuwa się pytanie, czy Trump weźmie rewanż za Welsh Open. Moim zdaniem nie. To co pokazał dzisiaj było delikatnie mówiąc &quot;złe&quot;. Z taką grą nie na Jaśka który w dwóch meczach stracił tylko jedną partię, ale mecz meczowi nie równy. Pożyjemy, zobaczymy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Maflin, Kurt vs Joyce, Mark
Typ: Maflin, Kurt @ 1.64 ⛔ 3-5
Najwyraźniej uraz w kolizji taksówki nie był dla Maflina tak dotkliwy, bo angielski Norweg dawno nie grał tak pewnie. Na rozkładzie ma już Perry’ego (5-1) i Cartera (5-2), w obu przypadkach jego wygrana nie podlegała dyskusji, ale zwłaszcza w drugim meczu pokazał moc (129, 110, 51, 74, 80). Rywal trafił mu się dość przypadkowy na tym etapie, Joyce odkrywa nowe tereny, co zawdzięcza głównie Hawkinsowi, który dał się ograć z 4-2 na 4-5. Maflin zdecydowanie bardziej doświadczony na tym poziomie rozgrywek, forma jak widać więcej niż dobra, jeśli jutro nie będzie odwrotu, to powinien zaklepać sobie miejsce w ćwierćfinale.
Selby, Mark vs Wenbo, Liang
Typ: Over 7.5 @ 2.05 ⛔ 5-1
Forma Selby’ego jest co najwyżej przeciętna, oczywiście na jego standard, w turnieju jak na razie dwa overowe zwycięstwa z przeciętniakami, które przyszły trudniej niż powinny. Jeśli Anglik męczył się z Hamiltonem i Saengkhamem, to tym bardziej postawi mu się Liang, który ma za sobą bardzo owocny tydzień, najpierw finał AT4, a już w World Open cenne wygrane z Donaldsonem (5-1) i Davisem (5-3). Jak dla mnie mecz z dużym potencjałem overowym, zestawienie graczy dużo bardziej wyrównane niż wskazują kursy.

Allen, Mark vs Walden, Ricky
Typ: Walden, Ricky (+1.5) @ 1.75 ⛔ 5-1
Allen gra ostatnio przeciętnie, dużo poniżej swoich możliwości i obrona tytułu stoi pod dużym znakiem zapytania. Nie zdziwię się jeśli zastopuje go już Walden, bo ma ku temu wszelkie narzędzia. Anglik przywiózł na wyspę Hainan solidną formę, bez fajerwerków, choć już zdążył wbić setkę (112). Walden wygrał 2 ostatnie bezpośrednie mecze, forma mu nie przeszkadza i nie widzę powodu, żeby z Allenem nie był w stanie doprowadzić przynajmniej do wyrównanego meczu. W moim odczuciu buki zbytnio faworyzują obrońcę tytułu, bo jego forma tego nie uzasadnia, a to czyni z doga value, zwłaszcza z dodatnim handicapem.

Junhui, Ding vs Murphy, Shaun
Typ: Over 7.5 @ 1.89 ✅ 4-5
Zdecydowanie mecz dnia. Dwóch gigantów w dobrej formie, na głównej arenie, a na trybunach tłumy niesubordynowanych chińskich kibiców. Czego chcieć więcej? Jak dla mnie kursy powinny być nieco bardziej wyrównane, bo Murphy ma wszystko, by ograć Dinga, tym bardziej, że Chińczykowi zdarza się czasem zgubić koncentrację. Ale i tak najbardziej naturalnym betem na taki zestaw musi być over. Czasami po prostu nie ma co kombinować, wynik końcowy trudny do przewidzenia, ale ktokolwiek wygra, to nie przyjdzie mu to łatwo.

Trump, Judd vs Higgins, John
Typ: Higgins, John (+1.5) @ 1.65 ✅ 4-5
Faktycznie, po dzisiejszym pokazie nieudolności w meczu ze Stevensem faworyzowanie Trampka zakrawa na nieporozumienie. Buki zapewne kalkulują, że to był wypadek przy pracy i wystawiły kursy opierając się na jego formie z ostatnich tygodni, ale nie wiem czy to dobra kalkulacja. Trump już w pierwszym meczu nie zachwycał, a gładką wygraną zawdzięcza głównie słabości chińskiego amatora. Dzisiaj grał tragicznie, kilkanaście jak nie więcej pudeł na łatwych wbiciach, najwyższy brejk 49, ale zdecydowana większość nie przekraczała nawet 20. Na jego szczęście Stevens grał niewiele lepiej, bo z każdym innym graczem Anglik nie wyszedłby poza 2 frejmy. Z taką formą nie ma co szukać przeciwko Higginsowi, który już w CLS zasygnalizował zwyżkę formy, a tutaj tylko ją podtrzymuje. Jak na razie jedzie jak czołg, tylko jeden oddany frejm w dwóch łatwych wygranych z Daviesem i White’em pokazują, że stara gwardia trzyma się mocno. W normalnej dyspozycji obu graczy kurs na Szkota byłby value, ale teraz jawi się wręcz jako faworyt i myślę sobie, że dodatni handicap może być niepotrzebnym zabezpieczeniem.
Kursy z Marathonu.
 
J 128

jago1991

Użytkownik
Od stanu 4:2 dla Fu mecz stał się tragiczny... Banalne pudła, a jak Fu nie trafił ostatniej czerwonej w 8 fraimie to chyba nikt nie wie.
Druga sesja:

Poszukam wyników po wyższym kursie
Shaun Murphy - Ding Junhui 1 2,20 5-4
Shaun gra bardzo dobrze, w każdym spotkaniu buduje z łatwością wysokie breaki. Ding wczoraj miał poważne kłopoty do stanu 4-2 grał słabo. Dzisiaj liczę na wciąż wysoką formę Shauna a kolejne momenty rozkojarzenia Dinga.
John Higgins - Judd Trump 1 1,83 5-4 Ale powrót - szacunek dla Johna!
John idzie jak burza, roznosi swoich dotychczasowych przeciwników. Trump wczoraj wymęczone zwycięstwo ze Stevensem, który tylko sam wiem jak mógł to przegrać. Myślę, że Higgins spokojnie sobie poradzi z Trampkiem.
AKO: 4,02
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Mark Allen - Ricky Walden
over 7.5 @ 1.87
⛔
Średnio mi się widzi w tym starciu łatwa wygrana któregoś z zawodników. Allen od dłuższego czasu dołuje i gra bardzo przeciętnie. Tutaj niby pewne wygrane z Dunnem i Williamsem, ale jakoś brakuje Irlandczykowi z Północy błysku i mnie jego gra nie przekonuje. Walden to solidny zawodnik. Bardzo dobry taktyk i rzemieślnik. Wszystko zależy od skuteczności wbić, ale jeśli Anglik nie zagra żenującego meczu to powinien powalczyć o zwycięstwo z Allenem. W ostatnich turniejach Walden pechowo trafiał w tej fazie na Ronniego, który dodatkowo grał świetne mecze. Teraz przeszkoda może nie banalna, ale jednak łatwiejsza. Za drobne spróbuję też na czysto zagrać Waldena, bo dla mnie ten mecz to 50/50 i z racji kursu widzę value na Anglika. Obaj ostatnio spotkali się w UK i tam górą był Walden 6-2. Więc żadnych kompleksów wobec obrońcy tytułu mieć nie musi.
Ding Junhui - Shaun Murphy
Shaun Murphy (+1.5) @ 1.72
✅
Chińczyk choć jest wielkim graczem to tutaj w moim osobistym odczuciu nie zachwyca. Najpierw słaby mecz z Li gdzie wysoką wygraną (5-1) zawdzięczał bardziej nieudolności rywala. Potem okrutne męczarnie do decidera z Pankajem. Murphy od turnieju w Gdynii w bardzo dobrej formie. Dobra gra, wysokie brejki. Brakuje tylko ukoronowania tej formy jakimś konkretnym rezultatem. Moim zdaniem przy prezentowanej w Chinach dyspozycji Ding jest do przejścia, ale zabezpieczam się na wszelki wypadek dodatnim handi.
Marathonbet
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Selby M. - McManus A. 1 @ 1,28 Bet365 ✅
McManus zapuścił się bardzo daleko jak na niego. Takie fazy turnieju to przeważnie w PTC. Gould, Milkins czy Dale kelnerami nie są, ale nie oszukujmy się taki Gould to potrafi coś ugrać tam gdzie są śmieszne formaty, a forma Milkinsa jest tragiczna od dłuższego czasu. Selby dobrze sobie radził z Wenbo. Wynik 5-1 i 2x+100 robi dobre wrażenie. Teraz będzie miał rywala dużo słabszego, chociaż w niezłej formie. Wygrana to absolutne minimum. Czekam ewentualnie na odwrotne linie na Bet365 i pobiorę -1,5.

Joyce M. - Fu M. 2 @ 1,30 Bet365 ✅ lub -1,5 @ 1,60 Unibet ✅ szczęśliwy frame na 4-3 ;)
Forma Azjaty ostatnimi czasy całkiem niezła. Chyba już po części zapomniał o katastrofalnych wynikach i zaczął grać na swoim poziomie. Ograł faworyzowanego Robertsona. W ostatnich latach turniej na swoich śmieciach zbytnio mu nie wychodził, bo szybko odpadał. Teraz rywala ma 2 klasy słabszego od Neila. Szansa na półfinał jest bardzo duża. Joyce ograł niespodziewanie Mufflina. Kilka niezłych jak na niego break&#39;ów wystarczyło. Trochę pomęczył i jednak się opłaciło. Ćwierćfinał to wynik bardzo dobry, ale chyba wystarczy tego. Jeśli Fu nie wygra to wróci cyrkowy Marco, ale nie sądzę też, aby miał męczyć się w deciderze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dott G. (Sco) - Murphy S. (Eng)
over 7,5 @ 1,83
[4:5]
Nie wydaje mi się aby był to jednostronny pojedynek. Sądze, że obu z nich stać na wygranie przynajmniej 3 frejmów. Murphy jest faworytem i zapewne wygra ale nie będzie miał łatwego zadania. Ostatnia 3 spotkania między nimi zakończyły się zwycięstwami anglika 5:4(luty 2013), 13:11(kwiecień 2013) i 3:2 w lidze mistrzów ze stycznia bierzącego roku. Liczę na kolejne zacięte spotkanie i powtórke z historii.
 
J 128

jago1991

Użytkownik
Na jutro 3 spotkania, gdzie wg mnie bardzo duże prawdopodobieństwo łatwego trafienia wygranej.
Mark Selby - Alan McManus 1 1,28
Mark bardzo dobra forma, pokazał to dzisiaj z Liangiem, któremu nie dał szans. Alan bardzo daleko doszedł w tym turnieju i to będzie jego ostatnie spotkanie. Bet nie wystawił formatu -1,5 na Marka, a myślę że -2,5 to jednak ryzyko.
Mark Joyce - Marco Fu 2 1,30
Mark odziwo wyszedł dzisiaj zwycięsko z pojedynku z Maflinem, choć przegrywał już 2-0. Jeżeli Marco utrzyma poziom z początku dzisiejszego spotkania z Neilem to spokojnie poradzi sobie z Joycem tracąc niewiele fraimów.
Graeme Dott - Shaun Murphy 2 1,50 Na własne życzenie męczarnia do ostatniej bili spotkania. Miał w ostatnim fraimie 5 okazji do skończenia szybciej.
Shaun Murphy (-1,5) 1,80
Osobiście uważam, że zwycięstwo w turnieju należy się Shaunowi, który prezentuje się najlepiej, z największym luzem buduje wysokie breaki. Dzisiaj pokazał, że może ograć najlepszych, mimo, że Ding także grał niezłe spotkanie. Dott pozytywnie się prezentuje od jakiegoś czasu, ale jutro się pożegna z turniejem.
AKO: 2,50
Warto pomyśleć też po fajnym kursie (1,72) Higginsa, ale to zostawiam sobie na pojedyńczy typ. Myślę, że John nie będzie miał problemu z pokonaniem Allena, który jest w przeciętnej formie wg mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
7:00 Mark Selby (-2,5) - Alan McManus @ 2.00 Bet365 ✅ [5:1]
Zostało już ich tylko ośmiu. Selby trafił chyba na najlepszego rywala w drodze po półfinał w World Open. Na rozkładzie Hamilton (5:3), Saengkham (5:2) i Wenbo (5:1). I właśnie dzisiejsza wygrana nad Liangiem robi ogromne wrażenie. 2 ostanie frame&#39;y to 2 centuriesy (135, 131), do tego dochodzi break 62.
Dobra forma McManusa, ale trochę za daleko doszedł. Co prawda korzystał na bezradności rywali, ale Selby to trochę za wysoka półka.
To nie PTC, nie gramy do 4 wygranych. Dawno Alana na telewizyjnym nie było, ciekawe jak to podziała na psychikę. Stawiam z przekonaniem na maksymalnie 5:2 dla Marka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Higgins, John vs Allen, Mark
Typ: Over 7.5 @ 1.87 ✅ 3-5
Nigdy nie wolno lekceważyć mistrza. Wprawdzie Allen ostatnio nie zachwyca, ale World Open należy do niego. Jeszcze nie przegrał tutaj meczu, to trzecia edycja tego turnieju w Haikou, a dwie poprzednie Irlandczyk wygrał w cuglach. W tym roku w pierwszych rundach korzystał z dość łatwej drabinki i dość łatwo wygrywał, choć bez fajerwerków. Oczywiście z Higginsem to zupełnie inny poziom trudności, bo Szkot wygląda w turnieju świetnie, a po wczorajszym odwróceniu meczu z 0-4 na 5-4 z Trumpem pewności siebie z pewnością mu nie brakuje. Z drugiej strony Allen ma dobre wspomnienia z ostatnich bezpośrednich meczów, dwukrotnie ograł Higginsa, w tym w ubiegłorocznym World Open. Jak dla mnie mecz bez faworyta, bardzo zbliżone umiejętności i forma, więc trudno mi sobie wyobrazić, by na koniec obu graczy różniło więcej niż dwa frejmy.

Murphy, Shaun vs Dott, Graeme
Typ: Murphy, Shaun @ 1.533 ✅ 5-4
Murphy z Dottem nie przegrywa, to już dość długa tradycja i trudno będzie ją dzisiaj Szkotowi odwrócić, bo forma Anglika bardzo dobra. Tradycyjnie straszy rywali wysokimi brejkami, bardzo pewnie w podejściach, na długich wbiciach też pozytywnie, a to wszystko czego Murph potrzebuje do wygrywania. Wczoraj wygrał ciężką batalię z Dingiem (5-4) i nie wykluczone, że najtrudniejszy mecz w turnieju ma już za sobą. Dott w swoim stylu, czyli nieefektownie, ale za to efektywnie, na koncie 3 wygrane ze średniakami, ale też ścieżkę miał niezbyt wymagającą i po prostu to świetnie wykorzystał. Nie uświadczy u niego wielu wysokich podejść i to może być problem z wygrywaniem frejmów za jednym zamachem, a nie jestem przekonany czy będzie w stanie ograć Anglika na odstawnych. Moim zdaniem Murphy ma wystarczającą przewagę na zbyt wielu płaszczyznach, by mieć jakieś problemy z awansem do półfinału.
Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dziś bawię się w setki. Ogólnie swoje mecze raczej powinni powygrywać faworyci czyli Murphy i Higgins. Jednak to już są ćwierćfinały i przeciwników nie mają byle jakich. Niby łatwiejsza potyczka czeka Shauna który zagra z Dott&#39;em. Jednak szkot to niewygodny przeciwnik i potrafi przycisnąć do muru. Higgins zmierzy się z Allenem który jest chyba jednym z bardziej nieobliczalnych zawodników w tourze. Potrafi grać katastrofę, że miałby problem z ograniem zawodników z końcówki rankingu a potrafi odpalić i wbić 3 setki pod rząd.
Murphy od jakiegoś czasu gra na bardzo wysokim poziomie. Wiele się zmieniło w jego grze. Pewnie przez tą dietę;) Jest innym graczem niż jeszcze z początku sezonu. Gra efektywnie i efektownie. Wysokie breaki wpadają aż miło. Często idą setki i breaki blisko takiego wyniku. Nie wbił setki w meczu z Kingiem i Dingiem. Czas na takie podejście.
John wczoraj pokazał jak się odrabia straty w wielkim stylu. Po drodze wbił 2 stówki i 90. Dziś ku temu też może być dobra okazja bo Allen lubi atakować i jakiś ładny układ lub łatwy start na pewno zostawi. Szkot od jakiegoś czasu ma zwyżkę formy. Wczoraj był zdeterminowany by odrobić te 4:0 i wygrać. Więc chce walczyć o win w turnieju a John ku temu umiejętności ma. Będzie mu zależeć i powinien się wystarczająco przyłożyć do wygranej i zrobienia setki;)

Shaun Murphy wbiję setkę [2,20]✅ bet365
John Higgins wbiję setkę [2,25]⛔ bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
7:00 Mark Selby - Marco Fu @ 1.50 Bet365 ✅ [6:4]
Pięknie dzisiaj Mareczek odprawił doświadczonego Szkota, więc stawiamy dalej. Kolejnym pretendentem do odstrzału jest zawodnik z Hongkongu. Pan Dziubek na liście no-bet, ale czemu nie zagrać przeciwko niemu ? Powodów jest kilka. Dobra i stabilna forma Marka od meczu z Wenbo (z Hamiltonem i Nopponem było dość mizernie...) w przeciwieństwie do Azjaty który skrupulatnie męczył swoje mecze w drodze do półfinału, a i jest chęć rewanżu za porażkę 6:5 w październikowym International Championship.
Wydłuża się format gry, gramy do 6 wygranych :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Allen - Shaun Murphy
Typ: Mark Allen +1.5 @ 1.50 william hill ⛔ 4-6

Wygląda na to, że w World Open krzywda Allenowi się po prostu nie może stać. Po pierwsze, im dalej w turniej tym forma Irlandczyka idzie w górę, a po ćwierćfinałach wygląda zdecydowanie najrówniej, zwłaszcza w porównaniu z dzisiejszymi popisami reszty półfinalistów. Po drugie, właśnie zaskakujące rozstrojenie się jego półfinałowego rywala, bo to co Murphy dzisiaj wyczyniał, zwłaszcza od 4 frejma i w końcówce to trudno nawet opisać. Normalnie cud purymowy, że to on to wygrał, zwłaszcza z prowadzenia 3-0 właściwie oddał mecz, a o jego wygranej decydował czysty fuks w deciderze. Limit szczęścia chyba się wyczerpał dzisiaj na ładnych parę lat, a biorąc pod uwagę zwyżkującą formę i pewność siebie Allena, to Ajrisz jawi się jako mocny faworyt (ale nie zaszkodzi wesprzeć się dodatnim handicapem). Każdy mecz jest oczywiście inny, ale takiej szansy na 3 tytuł z rzędu Allen nie spaprze. Całkiem możliwe, że najtrudniejszy mecz już zagrał dzisiaj z Higginsem, jutro z Murphym, a zwłaszcza w finale z kimkolwiek z drugiego półfinału powinno być dużo łatwiej. Dlatego już dzisiaj wolę zagrać na jego obronę tytułu, bo jutro kurs już będzie pewnie niższy o połowę albo więcej.
Haikou World Open 2014
Zwycięzca turnieju
Typ: Mark Allen @ 4.00 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Takie hura optymizmu co do obrony tytułu przez Allena nie przejawiałbym. Faktycznie dziś zagrał świetne zawody, ale w końcu przyjdzie słabszy mecz a rywale już trudni i twardzi. Z Murphy&#39;m ma duże szanse bo Shaun sporo atakuje i zostawia a Mark świetnie break&#39;uje. Ale z Selby&#39;m albo Fu to może być mega ciężko. Życzę jak najlepiej z tym betem;)

Mark Allen - Shaun Murphy ▶ over 1,5 centuries [2,37]⛔ 1 bet365​
Jak dla mnie kurs świetny. Grają do 6 wygranych więc potencjalna liczba rozegranych partii wzrasta. Na przeciw siebie stają zawodnicy którzy atakować lubią i wysoko breakować potrafią. Allen dzisiaj 2 setki, Murphy 1 ale powinien zrobić te 2. Jak jutro będzie któremuś siedzieć gra a dostanie parę szans to ten over pokryje jeden z nich. Bardzo przyjemny kurs i na ten mecz jak dla mnie najlepsza opcja. Nie będę się bawił w win i ciężko mi przewidzieć kto wygra. Nasuwa się jeszcze over ale wolę ten zakład.

Mark Selby - Marco Fu ▶ Marco Fu [2,84]⛔ 6:4 marathonbet​
Pomyślicie, że jestem niepoważny bądź głupi. Ale ja widzę spore szanse aby to azjata wygrał ten mecz. Marco jest bardzo nie wygodnym przeciwnikiem. Niby nie powinno to mieć znaczenia bo Selby to chyba najlepsza &quot;głowa&quot; w tourze. Mark jak na razie wygrywa swoje mecze pewnie. Jednak w meczach tych rywale mieli swoje szanse aby ugrać dużo więcej. Dzisiaj McManus to powinien wygrać min. 3 partie. Fu znowu świetne partie przeplatał słabymi. Ale trzeba przyznać, że początkowo to nic nie mógł zrobić bo Joyce trafiał dosłownie wszystko. Dwa ostatnie mecze między nimi grane do 6 wygranych wygrywał Marco Fu w stosunkach 6:5 i 6:3. Ogólnie h2h zdecydowanie dla Selby&#39;ego bo 8:4. Jednak uderzam w tym kierunku bo po takim kursie to się opłaca. To jest półfinał a Ci zawodnicy poziomem umiejętności i doświadczenia nie odbiegają od siebie jakoś diametralnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Mark Allen - Shaun Murphy Centuries gracza - Mark Allen over 0,5 @ 1,90 Bet365 ✅ 1 oraz Centuries w meczu - over 1,5 @ 2,37 Bet365 ⛔ 1, a szkoda bo sam Shaun mógł wbić co najmniej 2 :razz:
Myślałem, że Allen jest w słabszej formie. Ale z Johnem pokazał, że World Open mu służy. Obrońca tytułu gra bardzo dobrze. Higgins po wielkim powrocie z Trumpem zagrał dużo słabiej szczególnie jeśli chodzi o odstawne i podejmowane decyzje. Murphy strasznie zamulił z Dottem. Z 3-1 na 3-4 mówi samo za siebie. Na dobrą sprawę Shaun&#39;a nie powinno być w półfinale. Każdy kto oglądał złapał się za głowę, gdy Kropek nie wbił czarnej ???? Mark i Shaun potrafią budować solidne break&#39;i. Allen z Higgins&#39;em wbił 2, Murphy z Dottem wbił 1. Półfinał w formacie do 6, więc nie sądzę, aby to był jednostronny pojedynek. Kurs na +100 Shaun&#39;a jest za niski, a pewniejszy jest dla mnie jednak Allen, który chce jednak obronić tytuł. Mimo wszystko over 1,5 też jest jak najbardziej do pokrycia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom