>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Haxball

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wrzucajcie linki tutaj i proponuję ustalić uniwersalne hasło bo tak jest łatwiej jakby ktoś chciał znienacka wpaść pograć.
Proponuję : forum
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
To jak to z tym turniejem?
Jakieś pomysły? W przyszłym tygodniu chętnie pogram jeśli zorganizujecie coś &quot;dużego&quot;
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Wiecie może co z tym HAX u mnie ?
Nick ok, hasło ok i później łączenie
&quot; Connecting to RTMFP server &quot;
i tak już zostaje
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Wiecie może co z tym HAX u mnie ?
Nick ok, hasło ok i później łączenie
&quot; Connecting to RTMFP server &quot;
i tak już zostaje
A próbowałeś się gdzie indziej podłączyć? Do innego serwera? Nieraz są takie błędy, ale to nie powinno się nagminnie zdarzać.
Przypominam cały czas tutaj wbijajcie i będziemy grać od przyszłego tygodnia regularnie:
http://haxballfb.pl.tl/
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
A po co w ogóle zakładać jakąś stronę, nie można tego wszystkiego na forum ogarnąć ?
Poza tym proponuję grę 3vs.3, samemu można by było sie dobierac i zgłaszać swoje drużyny, a osoby bez teamu skumają się z innymi bez drużyny (skomplikowane ???? ).
W week moglibyśmy zacząć ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Tez jestem za graniem 3vs.3. Nie umiem w to grac a tak bede mogl zwalic wine za porazke na partnerow z druzyny.
????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
A po co w ogóle zakładać jakąś stronę, nie można tego wszystkiego na forum ogarnąć ?
Poza tym proponuję grę 3vs.3, samemu można by było sie dobierac i zgłaszać swoje drużyny, a osoby bez teamu skumają się z innymi bez drużyny (skomplikowane ???? ).
W week moglibyśmy zacząć ;)
Wydaje mi się, że na takiej stronce byłoby to bardziej przejrzyste, tutaj trzeba stworzyć osobny dział, a nie widzę już takiej opcji jak &quot;Gry i turnieje dla zabawy&quot;. Jak nie wypali to trudno, ale można spróbować. Przecież to tylko jeden klik i po prostu tam znajdą się wyniki i tabele, ale koordynować tą ligę i tak będziemy przez FB - wiadomo.
e: A co do gry 3vs3 i 2vs2 to ja myślę, że po zakończeniu pierwszej kolejki już śmiało będzie można zagrać takie coś. W sumie jak dużo osób będzie chciało to można od razu zacząć.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
No jest dział gry w którym spokojnie możemy to ogarniać, chyba nikomu nie bedzie to przeszkadzać.
Jak ktos ma drużyne juz to niech tutaj wrzuca nicki i nazwe, jak się zbierze ze 4 druzyny co najmniej to można zaczac grać.
1.FB BANDA &#39;11 - Fabik10, Qozi, Bam14.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z Fabikiem. Zawsze można na forum ogarnąć jakieś podforum (myślę że to nie problem w HP) i ruszamy ????
Co do gry to jak najbardziej 3vs3. Przynajmniej będzie zabawa bo 1na1 to troszkę przypadku jest
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z Fabikiem. Zawsze można na forum ogarnąć jakieś podforum (myślę że to nie problem w HP) i ruszamy ????
Co do gry to jak najbardziej 3vs3. Przynajmniej będzie zabawa bo 1na1 to troszkę przypadku jest
No to dalej zagadaj z kim trzeba i zorganizuj to ????
Ja jestem jak najbardziej na tak ????
 
T 5

torunianin

Użytkownik
1vs1 to dobra opcja, ja np. grałem już na esl.eu z kolegami 3vs3. PORAŻKA. teleportujesz się Ty, piłka, nie da się grać. Tylko i wyłącznie 1vs1, ewentualnie 2x2.
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
A próbowałeś się gdzie indziej podłączyć? Do innego serwera? Nieraz są takie błędy, ale to nie powinno się nagminnie zdarzać.
Przypominam cały czas tutaj wbijajcie i będziemy grać od przyszłego tygodnia regularnie:
http://haxballfb.pl.tl/
Próbowałem... i nic. Za każdym razem to samo &#39;Conn...&#39;
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Fajnie jakbyś dał na więcej braci pokój bo generalnie nie idzie już wejść...
 
Do góry Bottom