>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

hdsagdsjahgdasjdghas

nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#24
Dziś gram dubla
Detroit - Boston
Boston 1.58
+
Cleveland - Indiana
Indiana 1.32
kurs: 2.10
✅

W skórcie bo nie mam dziś ani chęci, ani czasu:
Detroit dzięki łatwemu kalendarzowi jest jeszcze bez porażki, ale myśle, że dzisiaj już nie dadzą rady przedłużyć tej serii, Boston co prawda gra bardzo słabo jak do tej pory, to myśle, że uporają się ekipą Pistons, którzy mają lepszy bilans niż grę jak dotychczas. Troche na obecnosci Haya traci Brown, ktory znowu wyglada jak z pierwszego sezonu, pewnie bedzie mocno underowy wynik ale za pewne Boston do przodu.
Pacers to obecnie 2 półki wyżej niż Cavs którzy grają dramat, albo Lue sabotuje swoimi decyzjami wyniki albo jest nienormalny. Obciąć minuty Osmanowi, i TT, i jakos by to mogło wygladac, a wyglada fatalnie. Na obwodzie zero krycia, pod koszem to samo ( Drummond i Griffin przestawiali ostatnio wysokich jak pachołki), Indiana nie powinna tutaj mieć wiekszych problemów.
Gram to z przekonaniem dziś. Powodzenia
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#25
Dallas Mavericks - Utah Jazz
powyzej 213.5 pkt.
1.9
bet365
✅

Nie będę się tutaj długo rozprawiał, absolutny pewniak na dziś (a mało kiedy używam w życiu codziennym tego słowa) Utah ultra ofensywa, chyba obecnie najfajniej grająca ekipa w lidze. Wczoraj Pelikanom wrzucili 132 pkt. Dzisiaj mysle że spokojnie się mogą zakrecic w okolicach 115-120 oczek. Dallas dwa mecze u Siebie które gralo 140 i 115 pkt. Spodziewam sie grubo wyniku powyzej tej linii.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#26
Philadelphia 76-ers - Atlanta Hawks
do przerwy/mecz Philadelphia-ers 76/Philadelphia76-ers
1.40
+
Chicago Bulls - GSW
do przerwy/ mecz GSW/GSW
1.44
@2.02
⛔

Dziś jak ktoś ma możliwość to polecam zagrać taki typ jak wyżej, nie sądze by tutaj było coś innego niż dominacja ww ekip od początku do końca, Atlanta w defensywie istny ser szwajcarski, a w Chicago mam wrazenie, że na parkiecie jest 5-ciu Hardenów w obronie, do tego szpital u byków nie napawa optymizmem. Nie bede przy tego typu becie pisał jakiejs wnikliwej analizy jak mam to w zwyczaju. Takie coś do gry i tyle.
Powodzenia.
e/Pieknie Phila zagrala koncowke 1 polowy by ich *** strzelil!!!!
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#27
Oklahoma City Thunder - LA Clippers
LA Clippers 2.2
bet365

⛔
Oklahoma ssie, i ssać będzie jeszcze długo, dziś prawdopodobnie nie zagra jeszcze Adams, Noel w ostatnim meczu z Phoenix go dość godnie zastąpił w tamtym spotkaniu. Ogolnie to co gra OKC to jest dramat, obwód kompletnie nie istnieje, w meczu z Phoenix trafili zaledwie 7 trojek.. nie ma wsparcia z ławki. Granie tym Terrencem Fergusonem to jest debilizm, jak z ławki wchodzi Abrines to efekt mamy podobny tylko tyle, ze ten chociaz moze czasem coś trafić zza łuku, Ferguson - nie. Patterson z Phoenix się w koncu odnalazł na parkiecie ale jedna jaskóła wiosny nie czyni, i może dzisiaj zagrać znowu to co odwala od początku sezonu czy cały poprzedni - czyli też jedno wielkie nic. Westbrook- George widać jeszcze obaj nie sa w dobrej formie, każdego rodzaju występ nadchodzącej nocy jest możliwy. Ogolnie uważam, że Donovan powinen być wywalony za jakiś czas na zbity pysk, ta drużyna nie ma flow, a błedy decyzyjne podejmowane przez trenera w takcie meczu aż biją po oczach.
Dziś rywalem LA Clippers których powiem, nie doceniłem przed sezonem, bardzo imponujący start, zwłaszcza ofensywa bardzo płynna, i widać po zagrywkach, ze wiedzą co chcą grać. Obejrzałem ostatni mecz na zywo vs Washington i kapitalna gra zarówno w ataku (136 pkt) jak i w obronie, zwlaszcza Avery Bradley który grał jak za czasów gdy byl jednym z najlepszych niskich obroncow w lidze, mysle ze dzisiaj z Beverlym utrudnią mocno życie Westbrookowi. Świetnie grał Harris, bardzo skuteczne akcje. Dzisiaj OKC jak będzie tylko z Noelem pod koszem to moze ich mocno kosztować, LAC ma Gortata, energizera z ławki Harrela czy Bobana na te kilka minut w razie W. Clippersi ostatnio zarzucali Wizards na obwodzie 16/29 czyli ponad 50 procent za 3!Maja dzisiaj wszystkie atuty by wygrac głębie skladu, mocny obwod, i solidnych podkoszowych, po tym co widzialem (zwlaszcza fatalna oklahome) to polecam to bardzo ale to bardzo mocno do gry.
Powodzenia!
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#28
Atlanta Hawks - Sacramento Kings
Atlanta Hawks 2.15
bet365
⛔

Sacramento Kings wyglada fajnie, Bjelica dobry steal, po tym co gra dotychczas, najlepszy zawodnik Kings moim zdaniem, Fox widać, ze zrobił progres, i nie opieprzał się na treningach. Seria 4 wygranych z rzędu, ale dziś moim zdaniem ta passa zostanie przerwana, dlaczego? Statystyki nie grają ale Sacramento ostatnio raz wygrało w Atlancie 12-scie lat temu. Po drugie: wyniki Atlanty są gorsze niż ich gra. Jak się patrzy na suchy wynik to można powiedzieć, ze pewnie nic nie grają, blowouty itp itd. Np. taki mecz z Philą, pierwszą połowę grali o wiele lepiej od top4 ekipy wschodu (tez spora zasluga 76-stek ktora miala slaba skutecznosc) ale grali na prawde fajnie ( mecz oczywiscie przegrali wysoko swoją drogą). Ta drużyna ma potencjał, pokazali to w meczu u Siebie przeciwko Dallas gdzie musieli gonić wynik. Nie wiem czemu ale nie czuje tutaj wygranej Sacramento, troche w tym siedze, i mysle ze dzisiaj ta seria bez zwyciestwa z Hawks zostanie przedluzona.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#29
Maastricht- Sparta Rotterdam
powyzej 10.5 rzutów rożnych
1.925
bet365
✅
#30
Verona - Cremonese
powyzej 10.5 rzutów rożnych
1.82
bet365
✅
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#31
Utah Jazz - Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies +7.5
1.90
bet365
✅

Dziś gram w strone Memphis Grizzlies, mam w pamięci spotkanie sprzed kilkunastu dni, gdzie Miśki wygrały również na wyjezdzie 92-84. Obie ekipy rzucały na fatalnym procencie z gry, obie w okolicach 35 procent. Dziś rewanż, i gram w strone Miśków.. bardzo podoba mi się ich zespół, fajnie rozmontowali ostatnio Wizards w drugiej polowie gry, gdzie wybili z głowy zespolową koszykówe czarodziejom, a granie izolacji i pałowanie akcji przez Walla przyniosło zalozony skutek. Dzisiaj ciezko rokować czy bedzie wysoki czy też niski wynik bo co zagrało Utah w ostatnim meczu z Sotą w obronie to byla żenda, sam fakt ze carrier high zrobił na nich Derrick Rose o czymś świadczy. Mysle ze duo Gasol-Conley bedzie znowu grało pierwsze skrzypce jak w meczu sprzed kilkunastu dni. Gram bezpiecznie handi na Memphis. Mam nadzieje ze wroce po tym typie na dobre tory. Pozdrawiam hej.
#32
Phoenix Suns - Toronto Raptors
do przerwy/mecz Toronto/Toronto 1.40
+
GSW - Minnesota
do przerwy/mecz GSW/GSW 1.44
@2.02
⛔
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#32
Odnosnie jeszcze wczorajszego typu, kusiło by dać Utah po 3.75 wybrałem opcje handicapową, i załuje, ze tego nie podałem,Dzisiaj polecam takiego dubla do gry:
Atlanta Hawks - Miami Heat
Miami Heat 1.55
+
Chicago Bulls - Houston Rockets
Houston Rockets
1.29
@@ 2.01
bet365
⛔

Gramy dziś na dwóch faworytów, Do Rockets prawdopodobnie wroci Harden, obie ekipy są b2b, Rockets wygrali z Nets, Chicago rownorzedna rywalizacja z Indiana Pacers, mieli ladne prowadzenie w koncowce ale niestety rozstwonili, mieli tez akcje 3+1, byla szansa w ostatnim rzucie, ale niestety Turner i jego dlugie lapska uniemozliwily skuteczne rozegranie akcji. Stawiam dziś na Rockets, Bulls to tragedia w obronie, nie wiem jak dziś będa bronic picki i mysle ze tutaj ich zamordują Rakiety.
Drugi mecz po tym co widzialem i niestety zagralem (na atlante przeciwko Sacramento) nie pozostaje mi nic innego niz grac na Heat, którzy z meczu na mecz grają coraz lepiej, mam nadzieje ze nie będą mordować szybkim graniem Whitesidea ktory ostatnio mial problem z nadązaniem za akcjami swoich partnerow, a fajnie by dziś troche popunktowal bo ma Lena na przeciwko Siebie który jest przecietniakiem w obronie. Mysle ze spokojnie ich ograją z bezpieczna kilku pkt przewaga. Pozdrawiam.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#33
Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
Cleveland powyzej 104 1.83
bet365.

⛔
Orlando b2b game po wygranej na ciezkim terenie w San Antonio, Cleveland mialo ostatni mecz 2 dni wstecz, więc bardziej świeże od rywala, licze dziś na zmęczenie graczy Magic, i przez to bardziej poluzowaną obronę, a dawali sobie w tym sezonie we wszystkich dotychczasowych meczach U SIEBIE powyzej tej linii nawrzucac, więc mysle, ze, i dziś nie będzie inaczej. Nie bede pisał, ze pewniak, czy stawiajcie krocie, bo jak raz sie to skonczylo to wiemy, wiec tylko taka prosta argumentacja -polecam do gry. Pozdrawiam jak zawsze, i powodzenia dzisiejszej nocy.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#34
Dallas Mavericks - Washington Wizards
Washington Wizards
1.8
bet365
⛔
#35
Dallas Mavericks - Washington Wizards
powyzej 226.5 pkt
1.9
⛔
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#36
Hornets - Hawks
Hawks +11.5
1.9
bet365
✅

A Ja wam mówię, że dzisiaj Hornets tej linii nie pokryją, Jasne.. wszystkie argumenty sportowe są po stronie gospodarzy, grają bardzo dobrze zwlaszcza na swoim parkiecie, bardzo duzo rzucają z dystansu, Kemba świetny sezon jak dotychczas. Hawks druzyna w budowie, ostatnio niespodziewana wygrana z Heat, dla mnie super sprawa nieobecnosc dzis Prince, wieksze minuty dostanie pewnie Huerter którego uwazam za taki sam steal jak Younga, i ma zadatki na kogos w tej lidze. Ogolem czekam az Dedmon zagra wieksze minuty bo na Lena nie moge za bardzo patrzeć. Nie bede tutaj się jakos produkował, bo uważam, że Hornets zapewne wygraja te spotkanie ale mysle ze zluzują troche w koncowce i Hawks nawrzuca troche latwych punktow. Dziś przeciwko faworytom
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#37
Miami Heat - San Antonio Spurs
Miami Heat 2.00
bet365
✅

W San Antonio prawdziwy szpital, nie zagrają dziś oprocz dlugoterminowców z kontuzjami ala Murray , Gasol i Gay. Siła rażenia Spurs więc wypada bardzo blado. DeRozan i potem kto? Lamarcus? Bellineli czy Mills mogą rzucic 25 pkt co równie dobrze 7 oczek. Taki mamy kilmat w druzynie Spurs, i nic nie poradzimy. Obejrzałem sobie troszke spotkania z Orlando, które mimo fatalnego ataku rzucili im 117 oczek notując bardzo dziwnego runa w 4 kwarcie, gra Spurs była bardzo ale to bardzo słaba. Brakuje głebi skladu, i mysle ze dzisiaj tez to wyjdzie w spotkaniu z Heat, które co prawda dziś mogą wystąpić bez Hassana co będzie odczuwale bo Bam nie dawał sobie rady ostatnio z Drummondem jak grali z Pistons, i został całkowicie zdominowany. Jednak gram w moim odczuciu dziś na Heat, bardzo przyjemnie wyglada ten kurs, zwlaszcza,że mecz u Siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#38
ARSENAL - SPORTING
powyzej 10 rzutów rożnych
1.75
bet365
⛔

W pierwszy meczu bylo 11-11 w rzutach rożnych dzisiaj uważam że będzie sporo cornerów, polecam do gry!
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#39
Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers
Memphis Grizzlies 1.8
bet365
✅

O matko boska jaki kursik piękny. Philadelphia mecz po meczu po cięzkim spotkaniu które wygrali dziś po dogrywce na własnym parkiecie przeciwko Hornets. Saric, Embiid, Simmons po 40 minut w meczu, zwłaszcza Joel pewnie odczuje skutki tego spotkania, do tego Phila na wyjazdach tragedia, póki co jedno zwycięstwo z Indianą 2 mecze temu wstecz. Dzisiaj trudny teren w Memphis, którzy są po bardzo cennej wygranej z Denver na wlasnym parkiecie. Ogladalem tamto spotkanie, i tak na eye test Miśki w porównaniu do tego co gra Phila są moim zdaniem zespołem lepszym, Gasol ogarniczył pieknie Jokica w tamtym spotkaniu, JJJ pod nieobecnosc Greena gra bardzo dobre zawody co noc, zwlaszcza w ataku robi robotę, ogolnie uwazam Miśki za bardzo niedoceniany zespół no i mowie dziś b2b game 76stek co będzie miało znaczenie. Jak dla mnie tutaj nie będzie innego wyniku jak wygrana Memphis. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#40
New York Knicks - Orlando Magic
Orlando Magic 2.15
bet365

✅
Polecam dziś do gry, i to z dużym przekonaniem gre na Orlando, nawet jesli beda bez Gordona, NYK b2b game, i ogolnie Fizdale wychodzi roznymi lineaupami co mecz, nie da się tego tworu ogladać, Orlando półka wyżej na ten moment. Mowie nawet jesli Gordon nie zagra bo jest questionable na dziś, to śmiało wchodzcie dziś w Magic. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#41
Denver Nuggets - Houston Rockets
typ: ???
kurs: ???

typ uzupelnie 5 min przed rozpoczęciem meczu czyli o 2:55 i tak będzie od dziś z każdym typem.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#42
Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets
Cleveland Cavaliers +8 1.95
bet365
✅

Nie podzielam waszego zdania, i grania ujemnego handi w stronę Hornets, jak nie chcecie przewalić hajsu, a go zarobić go grajcie na Cleveland dodatni, tak wiem wszyscy o tym, ze Cleveland gra bardzo słabo, i jest szpital, ale nawet ten sklad jest wstanie powalczyć u Siebie, nie sądze by Hornets się też przemęczali i będzie casus spotkania z Atlanta gdzie rowniez sugerowalem granie handi na doga, i tez wiem, ze statystyki nie grają ale Hornets ostatni raz wygrali w Cleveland sto lat temu, nawet w meczach gdy nie bylo LeBrona tez dostawali po tyłku. Polecam mocno do gry, pozdro
 
Do góry Bottom