>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Gruba końcówka w CSKA, jakiś typek z Omska w ostatnich sekundach wywalił łupnia kijem, w głowę Robinsona z CSKA. Widać walki tam nie zabrakowało.
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
miodny dzień
ja bez zbędnego p***nia poszedłem w 60&#39; CSKA, SKA, Barysa i Torpedo i zarobiony
AKO tutaj + 3/4 standardowo
tu zarobiłem 13j
do tego dubel:
HV + Vaxjo (tu nie wiadomo)
ale polecam Vaxjo live 2.30 ✅ 2-1

3j
na noc:
Tampa 0.0
Caps OT
Preds OT
2j
i do kasy $$$ ^^
dzisiaj to DRW OT kusi mocno, kurs typowo PB 74%
i Blackhawks OT - 84% PB na Vegas
po 1 j 3.70 i 3.20
a na jutro:
Trzyniec 60&#39;
HK OT
Liberec - Vitkovice over 4.5
Jekaterynburg
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Chodzi mi po głowie dziś zagranie over4.5 w meczu Riga - Ufa , co sądzicie ?
Ja zagrałem under akurat, szykuje się zacięty mecz, a obie drużyny nie słyną jakoś bardzo z obustronnych strzelanin. Chociaż równie dobrze może być np. 5:3 :p
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
To jeszcze nic, mi wczoraj Alborg z podpórką zamykał piękny kupon, a stracili bramkę w 19 minucie trzeciej tercji na 1:0...
Triniec nie oglądałem, bo przysnąłem niechcący.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja musiałem odespać zarwaną nockę i przespałem dzisiaj wszystkie mecze... Ale otwieram oczy i widzę, że Ryga jeszcze walczy o mój dzisiejszy kupon ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
No i ja się pomyliłem. Zastanawiałem się pomiędzy pingiwnami a Hameenlinną, ale ostatecznie uznałem, że fińska jest bardziej nieprzewidywalna...:wasntme:

 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Co do wczorajszego dnia, który rzadko obfituje w tak wysokie kursy przy naprawdę zbliżonym poziomie druzyn i wiadomo ze takiego czegos trzeba spróbować, żeby poźniej sobie nie pluć w brode bo moglem spróbować ale nie zagrałe a by weszło.
Mecz w Astatnie mógł się równie dobrze zakonczyc odwrotnie, bo gospodarze grając taka sama liczba zawodników nie byli w stanie sforsować obrony i pokonać Demczenki, udało się 2 razy w PP, ale jak wiemy i to trzeba umiec wykorzystać, chwała zwycięzcom , szacun dla pokonanym
Po meczu Kazana z SKA każdy spodziewał się wiele więcej , szczególnie po mistrzu, który wypadł naprawdę blado , żeby nie uzyc innych słów. Kolega @rasijskji ma absolutna racje, że trzeba oglądać, czytac, analizować. Tylko ten Kazań ma na ławce trenerskie od wielu lat ma Zinetule, i nie od sezonu , dwóch czy trzech wiadomo jedną rzecz, nie sposób ocenic ich formy przez pryzmat takiej druzyny jak np. Cherepowiec, kazan to swoisty ewenement w tej lidze, bo tak rozkminiałem czy jest drugi taki zespół, ale nie znalazłem, oni w zyciu się nie będą wysilać i pokazywać siły na takiej ekipie, wyjątek jak wszystko wpada i wychodzi, a majac jeszcze w perspektywie mecz z SKA w zasadzie przeszli obok meczu z Cherepami, ważne były dwa punkty, taka jest filozofia gry tego trenera i każdy zawodnik tam grający czy nowy który przyjdzie wie o tym, Zinetula robi wszystko na najwazniejsza czesc sezonu czyli PO, ale z szumnych zapowiedzi i przeciekow z szatni mieli być gotow na rewanz na SKA i co i dupa, wszystkich którzy grali ten kierunek, nawet z handi plus 2,5 wpuscili w maliny. Z trojki Omsk, Kazan, Traktor ja ich akcje oceniałem najwyżej , a zagrali jakby w ich koszulki była ubrana ich farma z VHL, zagrali gorzej niz Torpedo wczesniej,
Jeszcze Omsk, bo ten udało mi się obejrzeć od drugiej tercji i musze powiedzieć ze to był najlepszym mecz Jastrzebi jaki w tym sezonie widziałem, byłi bardzo blisko zabrania całej puli wojskowym, w niczym im nie ustępowali, Deschardais, Franson, Emelin, młodzi grali super mecz, Pokka w obronie tez pracował, CSKA wyjęło z kapelusz młodego genialnego Tolczynskiego( ile oni maja tam tych talentów). Mecz był ciekawy , szybki, ataki groźne z obu stron, szacun dla Hartleya bo widać ze wyciągną wnioski z tych meczy które przegral w sposób bezbarwny, cieniem na całości połozył się durny falu Deschardena na Robinsonie, miejmy nadzieje ze Mattowi nic nie będzie i wroci na lod szybko a Nesterov powiniem mociej obic morde kanadyjczykowi żeby się oduczył głupich fauli a Hartley ma w tym przypadku nad czym pracować bo nie jest to pierwszy glupi faul w momencie gdy zespol go potrzebuje a on zespol oslabia. Już w NHL miał głupie wescia w rywali ale widać mu to nie minęło.
Dziś proponuje jeden mecz bez zbędnych wywodow, zgadzam się z typem kolegi na Avto i żeby nie dublować typu to może cos takiego
Avto minus 1,5 kurs 1,67 fortuna
EDIT: Chłopaki, coś mi tu śmierdzi z tym wynikiem????
sam ogarniam co tam się stało w 3 tercji...
 
Do góry Bottom